Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την προηγούμενη Τετάρτη,βάλαμε ένα εμβρυακι.Ξεκινησα να κάνω τεστ από το Σάββατο η την Κυριακή αν θυμάμαι καλά και μέχρι την Τετάρτη το πρωί έβγαιναν αρνητικά (λογικό).Μετά έκανα αλλά δύο και βγήκαν θετικά,αύριο θα πάω για χοριακη.Αν θέλει να κάνει τεστ,καλό θα ήταν να περιμένει τουλάχιστον μία εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Οι πόνοι στην κοιλιά και τη μέση είναι καλό σημαδι, τουλάχιστον για μένα,διότι και τις δύο φορές που ήμουν έγκυος,είχα τέτοιους πόνους.Αλλα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,δεν υπάρχουν στάνταρ συμπτώματα.Καποιες γυναίκες δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και παρόλα αυτά πήραν θετική χοριακη.Σχετικα με τη σκόνη και τον καφέ,ασφαλώς και δεν επηρεάζουν το έμβρυο.Αν είναι να πιάσει,θα πιάσει.Σας εύχομαι μια μεγάλη χοριακη και σε λίγο καιρό να γεμίσει η αγκαλιά σας με μωράκια ❤️

Απανταχού χιώτισσες μαμάδες και μη!


Merjana

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

edw eimai ki egw!! den mpainw polu sixna teleutaia gt etoimazw to paidiko dwmatio!!!

lenia mhn stenaxwriesai. 8a r8ei kai to mwro! na 'sai sigourh, ki ola kala 8a pane!!

peite ki oi upoloipes ta nea sas!! filakia!

Γεια σου litsa03, ποτε με το καλο γεννας?

προσπαθω να μην στεναχωριαμαι αλλα, δυσκολο γιατι περνανε τα χρονια και οσο περνανε απογοητευομαι.

χαιρετω και τα υπολοιπα κοριτσια

φιλια σε ολες σας


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mhn apogohtevesai.. den erxetai opote to 8eloume emeis, alla otan to 8elhsei o 8eos! upomonh k pisth xreiazetai..

egw perimenw mexri telos avgoustou alla logw pou o plakountas den exei anevei 8a gennhsw me kaisarikh arxes avgoustou... :-(

koritsia opoia exei empeiria se kaisarikh as me proetoimasei ti na perimenw....


"]

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Λένια! Με το καλό κουκλίτσα! Θα έρθει το μπεμπέ σύντομα!

Πότε παντρεύεσαι με το καλό? Άντε βάλε μας λίγο στο πνεύμα των ετοιμασιών και εμάς τις λεύτερες! :D

Link to comment
Share on other sites

persu perasa to agxos twn etoimasewn tou gamou! einai teleio sumais8hma kai to euxaristh8hka giati ta eixa analavei ola egw.ola ta epsaksa kai ta etoimasa monh mou! persi tetoio kairo hmoun ta3idi tou melitos!!!!!!! :P

gia pes mas lenia gia to gamo....na 8umh8w ki egw ta dika mou!!! xaxaxaxa!

k sta dika sas oi lefteres! k mhn to ka8ustereite! an uparxei agaph einai wraios o gamos! 3epernas ta provlhmata pio eukola!


"]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΛΕΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙς!!!!

ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΒΕΒΑΙΑ.... ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

σας επιασε ολες το καλοκαιρι και μου ξεχυθηκατε στις παραλιες?

εγω πηγα σημερα και εμαθα οτι εχω κορουλα!!!!!!!!!!!! το μωρακι μου ηταν πολυ πολυ καλα και εκανε σαν τρελο!!!!!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΛΕΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙς!!!!

ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΒΕΒΑΙΑ.... ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?

tania78 μου!

σπερματεγχυση καναμε μετα απο αρκετες προσπαθειες φυσιολογικα χωρις αποτελεσμα, δεν ειναι η πρωτη μου σπερματ. εχω κανει 8 προσπαθ.(εξωσ. + σπερμ)

σημερα θα παω για υπερηχο και κυριακη με δευτερα η σπερμ. μου ειπαι οτι ειχα αυτη τη φορα ειχα πολυ καλη ανταποκριση με τα χαπακια(σερπαφαρ) 9η μερα ειχα 3 ωοθυλακια 20χιλ. 19χιλ. και ενα μικρακι 12χιλ

Συνχαρητηρια για την κορουλα !!!!!!!!!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΛΕΝΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙς ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙς!!!!

ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙς ΒΕΒΑΙΑ.... ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?

tania78 μου!

σπερματεγχυση καναμε μετα απο αρκετες προσπαθειες φυσιολογικα χωρις αποτελεσμα, δεν ειναι η πρωτη μου σπερματ. εχω κανει 8 προσπαθ.(εξωσ. + σπερμ)

σημερα θα παω για υπερηχο και κυριακη με δευτερα η σπερμ. μου ειπαι οτι ειχα καλη ανταποκριση με τα χαπακια(σερπαφαρ) 9η μερα ειχα 3 ωοθυλακια 20χιλ. 19χιλ. και ενα μικρακι 12χιλ

Συνχαρητηρια για την κορουλα !!!!!!!!!!!


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...