Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Vasso87 είπε:

Μια από τα ίδια! Σήμερα ήμουν σε βάφτιση κ σκεφτόμουν όταν τελείωνε το μυστήριο ότι θα είμαστε ήδη μία ώρα παραπάνω εμείς!!

Όχι μόνο αυτό! Θα έχει τρέξιμο πολύ και θα έχουμε και το μωρό μαζί! Πού θα το αφήνουμε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας φούθκες!! 

Σας διαβάζω... άλλα έτυχαν πολλές υποχρεώσεις και δεν γράφω... ίσα ίσα διαβάζω τα νέα σας... Η μέση κώλος.. καθε μερα και χειρότερα... Και εναγωνίως προσπαθώ με την ταχύτητα της χελώνας να κουνηθώ να κανω ότι προλαβαίνω.. 

Με συμβολαιογραφο να προσέχετε ακουστά εχω αν γίνει μόνο αναγνώριση παιδιού κοστίζει!(προ διετίας 2000-3000).

Με πινακακι θα ανανεώσω το συντομότερο δυνατό!! Συγχαρητήρια στα καλά νέα για τις νέες αυχενικες!!

Με περιποίηση ειμαι σε φάση @electra2021 άσπρες τριχουλες οεο (κοντεύουν να γίνουν τουφιτσες με τα χρονια) και προβάλω φυσική ομορφια:P

Με ψώνια δεν ξεκίνησα ακομα!! Άλλα άλλαξα ντουλάπα γτ έβγαλα στο car.gr την πάλια και έφυγε αμεσως.. Θελω να το διαμορφωσω αργοτερα να χωραω 3 ζιζανια αντι για 1 που ήταν! Γτ και το 2ο ξεπεταχθηκε το άτομο.. 

Άλλο: η @Dimi84 (παλιά καραβανα) καλά τα λέει άμα είχε περίοδο 7/10 Σήμερα είναι 17και3 (18η εβδομάδα δλδ) έχει ΠΗΤ 14/7 Και το 1/7 είναι απλά μια πρόβλεψη από ότι αντιλήφθηκα οπότε δεν την υπολογίζουμε!! Αλλάζει μήνα κάθε 14του μηνός. Όποτε ειναι σε μηνες κοντεύει να κλείσει 4ο (παρά μια εβδομαδα)

@VDald βιαστικά που το είδα 19και1(20η εβδομαδα) πρέπει να είσαι σήμερα. Έχεις κλείσει 4ο και μπηκες στον 5ο μηνα από 2/2!! 

Εγώ βάση αυχενικης είμαι 18και2 (19εβδομαδα) και 8/2 μπαίνω 5ο.

(Μπορεί να έχω απόκλιση +-1ημερα!!) Τετοια ωρα τετοια λογια;)

Τα φιλιά μου σε όλες ανεξαιρέτως και είμαι πολύ ευλογημένη που με σκέφτεστε με.συγκινειτε και σας ευχαριστώ ολόψυχα!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Γεια σας φούθκες!! 

Σας διαβάζω... άλλα έτυχαν πολλές υποχρεώσεις και δεν γράφω... ίσα ίσα διαβάζω τα νέα σας... Η μέση κώλος.. καθε μερα και χειρότερα... Και εναγωνίως προσπαθώ με την ταχύτητα της χελώνας να κουνηθώ να κανω ότι προλαβαίνω.. 

Με συμβολαιογραφο να προσέχετε ακουστά εχω αν γίνει μόνο αναγνώριση παιδιού κοστίζει!(προ διετίας 2000-3000).

Με πινακακι θα ανανεώσω το συντομότερο δυνατό!! Συγχαρητήρια στα καλά νέα για τις νέες αυχενικες!!

Με περιποίηση ειμαι σε φάση @electra2021 άσπρες τριχουλες οεο (κοντεύουν να γίνουν τουφιτσες με τα χρονια) και προβάλω φυσική ομορφια:P

Με ψώνια δεν ξεκίνησα ακομα!! Άλλα άλλαξα ντουλάπα γτ έβγαλα στο car.gr την πάλια και έφυγε αμεσως.. Θελω να το διαμορφωσω αργοτερα να χωραω 3 ζιζανια αντι για 1 που ήταν! Γτ και το 2ο ξεπεταχθηκε το άτομο.. 

Άλλο: η @Dimi84 (παλιά καραβανα) καλά τα λέει άμα είχε περίοδο 7/10 Σήμερα είναι 17και3 (18η εβδομάδα δλδ) έχει ΠΗΤ 14/7 Και το 1/7 είναι απλά μια πρόβλεψη από ότι αντιλήφθηκα οπότε δεν την υπολογίζουμε!! Αλλάζει μήνα κάθε 14του μηνός. Όποτε ειναι σε μηνες κοντεύει να κλείσει 4ο (παρά μια εβδομαδα)

@VDald βιαστικά που το είδα 19και1(20η εβδομαδα) πρέπει να είσαι σήμερα. Έχεις κλείσει 4ο και μπηκες στον 5ο μηνα από 2/2!! 

Εγώ βάση αυχενικης είμαι 18και2 (19εβδομαδα) και 8/2 μπαίνω 5ο.

(Μπορεί να έχω απόκλιση +-1ημερα!!) Τετοια ωρα τετοια λογια;)

Τα φιλιά μου σε όλες ανεξαιρέτως και είμαι πολύ ευλογημένη που με σκέφτεστε με.συγκινειτε και σας ευχαριστώ ολόψυχα!!

Χαχαχα ωραία τα είπες 1/7 γενναω με ραντεβου λόγο καισαρικής 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, enjoy said:

Γεια σας φούθκες!! 

Σας διαβάζω... άλλα έτυχαν πολλές υποχρεώσεις και δεν γράφω... ίσα ίσα διαβάζω τα νέα σας... Η μέση κώλος.. καθε μερα και χειρότερα... Και εναγωνίως προσπαθώ με την ταχύτητα της χελώνας να κουνηθώ να κανω ότι προλαβαίνω.. 

Με συμβολαιογραφο να προσέχετε ακουστά εχω αν γίνει μόνο αναγνώριση παιδιού κοστίζει!(προ διετίας 2000-3000).

Με πινακακι θα ανανεώσω το συντομότερο δυνατό!! Συγχαρητήρια στα καλά νέα για τις νέες αυχενικες!!

Με περιποίηση ειμαι σε φάση @electra2021 άσπρες τριχουλες οεο (κοντεύουν να γίνουν τουφιτσες με τα χρονια) και προβάλω φυσική ομορφια:P

Με ψώνια δεν ξεκίνησα ακομα!! Άλλα άλλαξα ντουλάπα γτ έβγαλα στο car.gr την πάλια και έφυγε αμεσως.. Θελω να το διαμορφωσω αργοτερα να χωραω 3 ζιζανια αντι για 1 που ήταν! Γτ και το 2ο ξεπεταχθηκε το άτομο.. 

Άλλο: η @Dimi84 (παλιά καραβανα) καλά τα λέει άμα είχε περίοδο 7/10 Σήμερα είναι 17και3 (18η εβδομάδα δλδ) έχει ΠΗΤ 14/7 Και το 1/7 είναι απλά μια πρόβλεψη από ότι αντιλήφθηκα οπότε δεν την υπολογίζουμε!! Αλλάζει μήνα κάθε 14του μηνός. Όποτε ειναι σε μηνες κοντεύει να κλείσει 4ο (παρά μια εβδομαδα)

@VDald βιαστικά που το είδα 19και1(20η εβδομαδα) πρέπει να είσαι σήμερα. Έχεις κλείσει 4ο και μπηκες στον 5ο μηνα από 2/2!! 

Εγώ βάση αυχενικης είμαι 18και2 (19εβδομαδα) και 8/2 μπαίνω 5ο.

(Μπορεί να έχω απόκλιση +-1ημερα!!) Τετοια ωρα τετοια λογια;)

Τα φιλιά μου σε όλες ανεξαιρέτως και είμαι πολύ ευλογημένη που με σκέφτεστε με.συγκινειτε και σας ευχαριστώ ολόψυχα!!

Ναι, τόσο είμαι σήμερα! Κάθε Σάββατο αλλάζω βδομάδα. Σε ευχαριστώ πολύ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... 

Τι Νέα??

@iwanna24πως είσαι?? Δεν μπορώ ούτε τα χερια μου να τεντωσω να πλυνω ιδιως τα πρωινα ουτε να σκουπιστω στην τουαλετα.. με χτυπάει στην μέση αριστερά.. να σκύψω ας γελάσω άμα το προσπαθήσω παίζει να πέσω με τα μούτρα κάτω..  λίγο στα γόνατα κάθομαι και ξανασηκωνομαι βασταζοντας όλα τα έπιπλα και παίρνοντας βαθιές ανάσες..  όλο λέω κάθε μέρα θα περάσει άλλα όλο χειροτερεύει..   έρχεται κ η μάνα Μου και δεν κάνει και δεν ρανει πρέπει να προσέχεις την μεση ξεκινάει το κήρυγμα και θα χάσεις το παιδί από αδύναμη μέση το παθαίνουν πολλές..  Και η θεία σου έχασε πόσα παιδιά και τελικά την είπαν ξάπλα και κρατήθηκε... Και πρήξιμο... Και λέω μήπως το παίρνω πολύ αψιφηστα?? Γτ πραγματικά δεν έχω συνεχόμενο πόνο έχω έναν ανεκτό πόνο έρχεται και φεύγει που προσπαθώ να κανω δουλειές το πρωί (μαγκωμενη είναι περιορισμένη η ταχύτητα και οι κινήσεις μου οπότε μόλις πάω να ζοριστω χτυπάει ένας κεραυνός στη μέση..  σήμερα το τερμάτισε πρέπει να έφτασε νεφρο)

άλλες 2 μέρες δίωριας της δίνω..  από σήμερα ξεκίνησα ξάπλα μπας και στρώσω.. μετά ορθοπεδικό...

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάρες!! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις για το λέιζερ!

Από περιποίηση παιδιά κι εγώ τιποτα. Μαλλι αβαφο βεβαια ανταυγειες εκανα και δεν εχω ακόμα ασπρες οπότε ειμαι οκ, απο βαψιμο βαζω (οχι παντα)κρέμα bb με χρώμα ρουζ και κραγιόν. Γενικά στην κόρη μου εγώ ειχα ασχημυνει αφου να σας πω το καταλαβα οτι εχω κορίτσι. Μπαινω μια μερα στο ασανσερ και με βλεπω οτι ειμαι θαμπη και μου εχει παρει ετσι τη λαμψη και παω στον αντρα μου και του λεω (ενω μας εχει πει στην αυχενικη 70% αγορι) έχουμε κορίτσι ειμαι ασχημη!! Χαχαχα. Τώρα εντάξει με το αγοράκι δεν εχω παρατηρήσει καποια αλλαγη στο πρόσωπο.

Για γάμο να σας πω οτι εμεις καναμε πολιτικό όταν ημουν 5 μηνών έγκυος και μετα παιδιά παντρευτήκαμε με θρησκευτικό μονοι μας μαζι με τον κουμπάρο και 5 καλεσμένους για να βαφτίσουμε το παιδάκι της κολλητής μου που δεν δεχόταν κανεναν παπας επειδη ημαστε με πολιτικό!! Εμπειρία!!! Ο αντρας μου δε που δεν παταει στην εκκλησια θεος επειδη με ειδε στενοχωρημενη αντε μου λεει θα σε παρω και με παπα!! χαχχα

Για τη μεση παιδιά να ξεκουράζεστε δεν περναει αλλιως, Θα μου πεις με ενα καρο δουλειες πως θα γινει, ε θα γινει προκειμενου να πονας ή να εχεις θεματα άλλα καλυτερα να προσέχουμε για να έχουμε. Εμενα ενα που μου βγήκε τώρα ειναι η ουρίτσα μου δηλαδη δεν μπορώ να καθήσω κατω να παιξω με τη μικρή πανω απο μισή ωρα με τινάζει. Κατα τ' αλλα ομως ειμαι μια χαρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Γεια σας... 

Τι Νέα??

@iwanna24πως είσαι?? Δεν μπορώ ούτε τα χερια μου να τεντωσω να πλυνω ιδιως τα πρωινα ουτε να σκουπιστω στην τουαλετα.. με χτυπάει στην μέση αριστερά.. να σκύψω ας γελάσω άμα το προσπαθήσω παίζει να πέσω με τα μούτρα κάτω..  λίγο στα γόνατα κάθομαι και ξανασηκωνομαι βασταζοντας όλα τα έπιπλα και παίρνοντας βαθιές ανάσες..  όλο λέω κάθε μέρα θα περάσει άλλα όλο χειροτερεύει..   έρχεται κ η μάνα Μου και δεν κάνει και δεν ρανει πρέπει να προσέχεις την μεση ξεκινάει το κήρυγμα και θα χάσεις το παιδί από αδύναμη μέση το παθαίνουν πολλές..  Και η θεία σου έχασε πόσα παιδιά και τελικά την είπαν ξάπλα και κρατήθηκε... Και πρήξιμο... Και λέω μήπως το παίρνω πολύ αψιφηστα?? Γτ πραγματικά δεν έχω συνεχόμενο πόνο έχω έναν ανεκτό πόνο έρχεται και φεύγει που προσπαθώ να κανω δουλειές το πρωί (μαγκωμενη είναι περιορισμένη η ταχύτητα και οι κινήσεις μου οπότε μόλις πάω να ζοριστω χτυπάει ένας κεραυνός στη μέση..  σήμερα το τερμάτισε πρέπει να έφτασε νεφρο)

άλλες 2 μέρες δίωριας της δίνω..  από σήμερα ξεκίνησα ξάπλα μπας και στρώσω.. μετά ορθοπεδικό...

 

Όχι, το μωρό δεν το χάνεις...κανένας γιατρός δεν το λέει αυτό...

Η μάνα σου , ντοκτορας, όχι μαλακιες...

Όσο μπορείς να ηρεμεις...αν ξαπλώνεις περνάει;

Διότι εμένα αν με πιάσει, δεν μου περνάει ούτε ξάπλα ούτε όρθια ούτε καθιστή ούτε με προσευχή στον Αλλάχ.

Σήμερα είμαι καλύτερα ...έχω φυσικοθεραπεία και ελπίζω να ξεμπλέξω από αυτή την ιστορία , κάποια στιγμή...αισίως 10 μέρες και πάμε...

Τέλος πάντων...

Χτες ένιωθα το μικρό...πανω από τρεις φορές...

Μια χαρά περναει η κοριτσαρα μου. 

Καλημέρα πέρα ως πέρα...

 

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Γεια σας... 

Τι Νέα??

@iwanna24πως είσαι?? Δεν μπορώ ούτε τα χερια μου να τεντωσω να πλυνω ιδιως τα πρωινα ουτε να σκουπιστω στην τουαλετα.. με χτυπάει στην μέση αριστερά.. να σκύψω ας γελάσω άμα το προσπαθήσω παίζει να πέσω με τα μούτρα κάτω..  λίγο στα γόνατα κάθομαι και ξανασηκωνομαι βασταζοντας όλα τα έπιπλα και παίρνοντας βαθιές ανάσες..  όλο λέω κάθε μέρα θα περάσει άλλα όλο χειροτερεύει..   έρχεται κ η μάνα Μου και δεν κάνει και δεν ρανει πρέπει να προσέχεις την μεση ξεκινάει το κήρυγμα και θα χάσεις το παιδί από αδύναμη μέση το παθαίνουν πολλές..  Και η θεία σου έχασε πόσα παιδιά και τελικά την είπαν ξάπλα και κρατήθηκε... Και πρήξιμο... Και λέω μήπως το παίρνω πολύ αψιφηστα?? Γτ πραγματικά δεν έχω συνεχόμενο πόνο έχω έναν ανεκτό πόνο έρχεται και φεύγει που προσπαθώ να κανω δουλειές το πρωί (μαγκωμενη είναι περιορισμένη η ταχύτητα και οι κινήσεις μου οπότε μόλις πάω να ζοριστω χτυπάει ένας κεραυνός στη μέση..  σήμερα το τερμάτισε πρέπει να έφτασε νεφρο)

άλλες 2 μέρες δίωριας της δίνω..  από σήμερα ξεκίνησα ξάπλα μπας και στρώσω.. μετά ορθοπεδικό...

 

Και εγώ με το που κάνω και βάλω σκουπα μετά τέλος η γέρασα η τι άλλο να πω δεν ξέρω χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια πώς είστε? Να σας ρωτήσω τώρα πριν από λίγο και για λίγο με έπιασε ένας ήπιος πόνος πάνω ψηλά στην κοιλιά πώς είναι όταν χτυπάμε κάπως έτσι αν και δεν θυμάμαι να χτύπησα κάπου! Τώρα σταμάτησε . Ξέρετε τι μπορεί να είναι???εγώ σκέφτηκα μήπως επειδή κουνιέται και ακόμα δεν το νιώθω κάτι τέτοιο ίσως...δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Αχ, μια ακόμη θεσπέσια βδομάδα ξεκινά.. :huh:

Χρύσα, ίσως είναι έντερο που πιέζεται.. Όλα πιέζονται. Πιεζόμαστε. Τι καταπίεση Θεεμο!! 

Και εγώ λες κ σκάβω νοιώθω, ακόμη κ τα παπλώματα αν φτιάξω. Λαχανιάζω επίσης με την μία. 

Τώρα έχω να κάνω γενική αίματος/ούρων να δούμε πόσο με ρούφηξε το μικρό βαμπίρ. 

Feelling great #NOT

 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , VDald είπε:

Αχ, μια ακόμη θεσπέσια βδομάδα ξεκινά.. :huh:

Χρύσα, ίσως είναι έντερο που πιέζεται.. Όλα πιέζονται. Πιεζόμαστε. Τι καταπίεση Θεεμο!! 

Και εγώ λες κ σκάβω νοιώθω, ακόμη κ τα παπλώματα αν φτιάξω. Λαχανιάζω επίσης με την μία. 

Τώρα έχω να κάνω γενική αίματος/ούρων να δούμε πόσο με ρούφηξε το μικρό βαμπίρ. 

Feelling great #NOT

 

Η καλύτερη περίοδος στη ζωή μιας γυναίκας. Καλησπέρα σας. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας...κι εγώ μια ομορφιά. Σήμερα έχω αυχενικη το απόγευμα. Πέρασα ένα απαίσιο σκ με πονοκέφαλο και κακή διάθεση. Άκουσα στις ειδήσεις για το παιδάκι στο Μαρόκο που έπεσε στο πηγάδι και τελικά πέθανε και έκλαιγα γοερά για 2 μέρες με αποτέλεσμα να πάθω πάλι αυχενικό. Ορμόνες στο Θεό! Έχω άγχος για απόψε αλλά είμαι και τόσο κουρασμένη... 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , electra2021 είπε:

Καλημέρα σας...κι εγώ μια ομορφιά. Σήμερα έχω αυχενικη το απόγευμα. Πέρασα ένα απαίσιο σκ με πονοκέφαλο και κακή διάθεση. Άκουσα στις ειδήσεις για το παιδάκι στο Μαρόκο που έπεσε στο πηγάδι και τελικά πέθανε και έκλαιγα γοερά για 2 μέρες με αποτέλεσμα να πάθω πάλι αυχενικό. Ορμόνες στο Θεό! Έχω άγχος για απόψε αλλά είμαι και τόσο κουρασμένη... 

Όλα θα πάνε τέλεια...

Θα ξετρελαθεις και θα περάσει και το αυχενικό...

Λέω για δύο μέρες να μην γκρινιάζουμε αλλά ρε μου φαίνεται ακατόρθωτο...όσο κουράδα και κουραστική είμαι στις εγκυμοσύνες μου δεν ήμουν ποτέ άλλοτε!

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, electra2021 said:

Καλημέρα σας...κι εγώ μια ομορφιά. Σήμερα έχω αυχενικη το απόγευμα. Πέρασα ένα απαίσιο σκ με πονοκέφαλο και κακή διάθεση. Άκουσα στις ειδήσεις για το παιδάκι στο Μαρόκο που έπεσε στο πηγάδι και τελικά πέθανε και έκλαιγα γοερά για 2 μέρες με αποτέλεσμα να πάθω πάλι αυχενικό. Ορμόνες στο Θεό! Έχω άγχος για απόψε αλλά είμαι και τόσο κουρασμένη... 

Θα περιμένουμε τα νέα σου.

(Χίλιες φορές στα χωράφια να δουλεύω, παρά έγκυος ή άρρωστη)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...