Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 minutes ago, Martinaa said:

Καλησπέρα κορίτσια! 
 

Ας γκρίνιαξω κι εγώ! 
 

Πηγα να σηκωθώ από τη καρέκλα και με έπιασε ένας απότομος πόνος που αμέσως πέρασε…. Τι να ήταν αυτό άραγε ;;; 

Μάλλον θα είσαι έγκυος.

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ να σας περάσουν όλα τα πονακια!εγώ αν κουραστω με πιάνουν πονακια χαμηλά στην κοιλιά!στην μαγειρική με πιάνει πιο πολύ αν φτιάξω κ κάτι με πιο μπελά!κ με πονάνε πολύ τα πόδια μου!νομίζω αρχίζω να βαραινω κι όλας μεγάλωσε απότομα η κοιλιά μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, τι κανετε;; Υπομονή σε όσες πονάνε!! Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό μεθαύριο!! Επιτέλους μετά από 1 μήνα!! Πώς πέρασε ένας μηνας;; Χθες το ενιωσα για πρώτη φορά!! Με έσπρωξε χερι-ποδι κανονικά!! Το γλυκουλακι μου!! Τι να ναι άραγε!!! Μεθαυριο δε φεύγω από το ιατρείο του αν δε μου πει φυλο!! Θα πλακωθω στους καφέδες και τις σοκολάτες!! 

πρίν από 28 λεπτά , marilia35 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια κ να σας περάσουν όλα τα πονακια!εγώ αν κουραστω με πιάνουν πονακια χαμηλά στην κοιλιά!στην μαγειρική με πιάνει πιο πολύ αν φτιάξω κ κάτι με πιο μπελά!κ με πονάνε πολύ τα πόδια μου!νομίζω αρχίζω να βαραινω κι όλας μεγάλωσε απότομα η κοιλιά μου!

Κι εγώ φαίνομαι σαν 6 μηνων! Τα δύσκολα φαγητα μάς τελείωσαν!! Του μισαωρου και πολύ είναι!! Και τα λαχανικά τα κοβω καθιστή!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Polly1 είπε:

Κορίτσια, τι κανετε;; Υπομονή σε όσες πονάνε!! Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό μεθαύριο!! Επιτέλους μετά από 1 μήνα!! Πώς πέρασε ένας μηνας;; Χθες το ενιωσα για πρώτη φορά!! Με έσπρωξε χερι-ποδι κανονικά!! Το γλυκουλακι μου!! Τι να ναι άραγε!!! Μεθαυριο δε φεύγω από το ιατρείο του αν δε μου πει φυλο!! Θα πλακωθω στους καφέδες και τις σοκολάτες!! 

Κι εγώ φαίνομαι σαν 6 μηνων! Τα δύσκολα φαγητα μάς τελείωσαν!! Του μισαωρου και πολύ είναι!! Και τα λαχανικά τα κοβω καθιστή!! 

Έλα ντε δν  το σκέφτηκα να κάθομαι χαχαχαχα!με το καλό κορίτσι μου να πάτε κ να δείτε κ το φύλο του μωρού!κ μεις ένα μήνα είχαμε να πάμε μετά την αυχενική!τώρα στις 3 βδομάδες 

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πλεον όταν κάνω δουλειές κουράζομαι πολυ. Ξεκινάω γυναίκα από την άλλη εβδομάδα δεν γινεται να ανταπεξέλθω έχω και τους μεγάλους που τα κανουν όπα. Ραντεβου έχω την πεμπτη μετά από 3 εβδομάδες και παρασκευη έχω την αναμνηστική δόση του εμβολίου αυταααααα

πρίν από 56 λεπτά , marilia35 είπε:

Έλα ντε δν  το σκέφτηκα να κάθομαι χαχαχαχα!με το καλό κορίτσι μου να πάτε κ να δείτε κ το φύλο του μωρού!κ μεις ένα μήνα είχαμε να πάμε μετά την αυχενική!τώρα στις 3 βδομάδες 

 

 

 

 

 

 

Όλα. τέλεια νομίζω θα το δείτε καλε 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή βδομάδα! Εγώ έκανα την τρίτη δόση πριν λίγες μέρες, είχα την επόμενη μέρα δέκατα και πόνους, με ένα depon και ύπνο έστρωσα!

Περαστικά στα κορίτσια που πονάνε, νομίζω είμαστε πολύ επιρρεπείς αυτήν την περίοδο, με την παραμικρή κίνηση όλα τραβιούνται. Σκέφτομαι να ξεκινήσω yoga για εγκύους, έχει καμία κάποια εμπειρία;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , khaleesi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή βδομάδα! Εγώ έκανα την τρίτη δόση πριν λίγες μέρες, είχα την επόμενη μέρα δέκατα και πόνους, με ένα depon και ύπνο έστρωσα!

Περαστικά στα κορίτσια που πονάνε, νομίζω είμαστε πολύ επιρρεπείς αυτήν την περίοδο, με την παραμικρή κίνηση όλα τραβιούνται. Σκέφτομαι να ξεκινήσω yoga για εγκύους, έχει καμία κάποια εμπειρία;

Εγώ κάνω κάτι ασκήσεις που μου έδωσε η γυμνάστρια του γιατρού μου όχι γιόγκα πιλάτες είναι περισσότερο...κάνω μέρα παρά μέρα κάνα μισάωρο και νομίζω δεν με πονάει τόσο η μέση όσο πρίν!! Νομίζω βοηθάει γενικά η γυμναστική

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , khaleesi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή βδομάδα! Εγώ έκανα την τρίτη δόση πριν λίγες μέρες, είχα την επόμενη μέρα δέκατα και πόνους, με ένα depon και ύπνο έστρωσα!

Περαστικά στα κορίτσια που πονάνε, νομίζω είμαστε πολύ επιρρεπείς αυτήν την περίοδο, με την παραμικρή κίνηση όλα τραβιούνται. Σκέφτομαι να ξεκινήσω yoga για εγκύους, έχει καμία κάποια εμπειρία;

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την έκανα σήμερα! Μου είχε πει προληπτικά να πίνω Ντεπον ανά οκταωρο.. προς το παρόν λόγω κόπωση κ λίγο το χέρι! Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα αλλά έχει στο μητέρα δωρεάν πρόγραμμα για yoga αν θες να το κοιτάξεις... Περαστικά σε όλες και αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, khaleesi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή βδομάδα! Εγώ έκανα την τρίτη δόση πριν λίγες μέρες, είχα την επόμενη μέρα δέκατα και πόνους, με ένα depon και ύπνο έστρωσα!

Περαστικά στα κορίτσια που πονάνε, νομίζω είμαστε πολύ επιρρεπείς αυτήν την περίοδο, με την παραμικρή κίνηση όλα τραβιούνται. Σκέφτομαι να ξεκινήσω yoga για εγκύους, έχει καμία κάποια εμπειρία;

Εγώ κάνω πιλατες το κρεβάτι έκοψα το πρωτο τρίμηνο για ασφάλεια αλλά τώρα παλι ξεκινάω 

πρίν από 40 λεπτά , Vasso87 είπε:

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ την έκανα σήμερα! Μου είχε πει προληπτικά να πίνω Ντεπον ανά οκταωρο.. προς το παρόν λόγω κόπωση κ λίγο το χέρι! Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα αλλά έχει στο μητέρα δωρεάν πρόγραμμα για yoga αν θες να το κοιτάξεις... Περαστικά σε όλες και αγωνιστικούς χαιρετισμούς!!!

Πόσο είσαι τώρα? Εμένα έληξε και του εμβολιασμού και της νοσησης και μίλησα με την γιατρο μου λαό μου είπε είμαστε στο δευτερο τρίμηνο το κάνεις κανονικά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dimi84 said:

Πόσο είσαι τώρα? Εμένα έληξε και του εμβολιασμού και της νοσησης και μίλησα με την γιατρο μου λαό μου είπε είμαστε στο δευτερο τρίμηνο το κάνεις κανονικά 

18 εβδομάδων είμαι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανουλες, μόλις γύρισα κι εγώ από αυχενικη, όλα καλά φαίνονται και μάλλον έχω κοριτσάκι :x

Τελικά πητ 18/8 αλλά μου είπε ότι θα το πάρουμε προγραμματισμένα με καισαρική νωρίτερα, μάλλον την πρώτη εβδομάδα του Αυγούστου. 

Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι όμορφα! Καλή δύναμη και περαστικά σε όλες που ποναμε! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimi84 είπε:

Εγώ κάνω πιλατες το κρεβάτι έκοψα το πρωτο τρίμηνο για ασφάλεια αλλά τώρα παλι ξεκινάω 

Πόσο είσαι τώρα? Εμένα έληξε και του εμβολιασμού και της νοσησης και μίλησα με την γιατρο μου λαό μου είπε είμαστε στο δευτερο τρίμηνο το κάνεις κανονικά 

Και μένα το πιστοποιητικό έληξε αλλα φοβάμαι κιόλας γιατι συνέχεια ακούω γύρω μου θετικά κρούσματα. Βέβαια φοβάμαι και που το εκανα! 18+1  ημερολόγιακα κ 18+6 από υπέρηχο! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...