Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , iwanna24 είπε:

Δηλαδή τον υπέρηχο τον βάζετε ψηλά;

Εμείς τον βάζουμε ακριβώς πάνω από τον κόλπο και εκεί είναι το σκατό...Νομιζω μετα τη Β ανεβαίνει και μετα την 35η κατεβαίνει...

Άσχετο αλλά από χτες το νιώθω μόλις ξαπλώσω...δίνει κάτι μπουμ ξαφνικά και επιτέλους δεν αμφιβάλλω ...

Νιώθω ένα Τσικ πιο ήρεμη...

 

Αααα!! Όχι κάτω το βάζουμε πολύ χαμηλά...τι ωραία!! Πόσο είσαι? Εγώ 15+2!! Ακόμα νωρίς είναι εεε? Κατά την 20η θα το νιώσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αααα!! Όχι κάτω το βάζουμε πολύ χαμηλά...τι ωραία!! Πόσο είσαι? Εγώ 15+2!! Ακόμα νωρίς είναι εεε? Κατά την 20η θα το νιώσω

Χρυσα μου ναι νωρίς είναι ακόμα εγώ ακόμα δεν το έχω ακουσει καλά καλά μια μια νομίζω ότι το ακουω αλλά δεν είμαι και σίγουρη είμαι 19 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Emmi@ είπε:

Και ο γιατρός μου κάπου εκεί τον βάζει..απλά παρατηρώ ότι εβδομάδα με την εβδομάδα ανεβαίνει ο υπέρηχος οπότε ανεβαίνει και το μπουμπούκι μου.

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!!

Εγώ σήμερα ανέβηκα στην ζυγαριά και έπαθα σοκ!!

Είδα ότι σε 2 βδομάδες έχω ανεβει 4 κιλά!!!

Χώρις να έχω φάει υπερβολες!!

ελπίζω να είναι απλά κατακράτηση γιατί εάν όντως είναι κιλά..έχετε γεια βρυσούλες...

Ουαου...ελααααα να γίνουμε φίλες ..έλα έλα...

Δεν είναι τίποτα...ναι συνήθεια είναι όλα...εγώ το πάω πλέον βδομάδα και κιλό...άρα άλλες 20 βδομάδες, 20 κιλα και 6 που έχω ...26...καλό καλοκαίρι μάνες.

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Emmi@ είπε:

Και ο γιατρός μου κάπου εκεί τον βάζει..απλά παρατηρώ ότι εβδομάδα με την εβδομάδα ανεβαίνει ο υπέρηχος οπότε ανεβαίνει και το μπουμπούκι μου.

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες!!

Εγώ σήμερα ανέβηκα στην ζυγαριά και έπαθα σοκ!!

Είδα ότι σε 2 βδομάδες έχω ανεβει 4 κιλά!!!

Χώρις να έχω φάει υπερβολες!!

ελπίζω να είναι απλά κατακράτηση γιατί εάν όντως είναι κιλά..έχετε γεια βρυσούλες...

Κατακράτηση είναι!! Και εγώ από την αρχή έχω βάλει 3,5 με 4 κιλά και τρώω σπάνια βλακείες..πιο πολλά φρούτα και γιαούρτια τρώω..η γυμνάστρια μου είχε πει ότι μπορεί και να μην είναι κιλά! Είναι το λίπος που προστατεύει το μωρό ο πλακούντας ο σάκος το μωρό!! Όλα αυτά...και εγώ είχα λίγα κιλά πριν και μου κακοφανηκε.. αλλά όλοι μου λένε ότι είμαι ίδια! Στην κοιλιά τα πήρα όλα!! Και τώρα άρχισα να περπατάω και να κάνω λίγο γυμναστική και δεν βάζω τόσο! Στην αρχή που δεν κουνιομουν κάθε μέρα και παραπάνω με έδειχνε η ζυγαριά!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αααα!! Όχι κάτω το βάζουμε πολύ χαμηλά...τι ωραία!! Πόσο είσαι? Εγώ 15+2!! Ακόμα νωρίς είναι εεε? Κατά την 20η θα το νιώσω

Είμαι στη 18η βδομάδα και δεύτερη εγκυμοσύνη...οπίσθιος πλακούντας ...μετράει και η θέση του πλακούντα ..αν καλύπτει μπροστά, αργείς λίγο...

Μην νομίζεις...και εγώ τώρα ξεκίνησα και όντως λέω ναι αυτό είναι...και μην φανταστείς συνέχεια...μόλις ξαπλώσω και ηρεμήσω...να το ρε φίλε...θεϊκό...

Πεθαίνω ξανά και ξανά...όσες φορές και να το ζήσεις είναι ένα θαύμα της φύσης...

Παρασκευή έχω γιατρό...θέλω να επιβεβαιώσει το φύλο μάνες...κάντε κάτι...θέλω να κάνουμε εκλογική στην κόρη μου...

Ποτε μπορεί να το επιβεβαιώσει , ξέρετε;


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Dimi84 είπε:

Χρυσα μου ναι νωρίς είναι ακόμα εγώ ακόμα δεν το έχω ακουσει καλά καλά μια μια νομίζω ότι το ακουω αλλά δεν είμαι και σίγουρη είμαι 19 

Ωωωω έχω ακόμα καιρό..

πρίν από 7 λεπτά , iwanna24 είπε:

Είμαι στη 18η βδομάδα και δεύτερη εγκυμοσύνη...οπίσθιος πλακούντας ...μετράει και η θέση του πλακούντα ..αν καλύπτει μπροστά, αργείς λίγο...

Μην νομίζεις...και εγώ τώρα ξεκίνησα και όντως λέω ναι αυτό είναι...και μην φανταστείς συνέχεια...μόλις ξαπλώσω και ηρεμήσω...να το ρε φίλε...θεϊκό...

Πεθαίνω ξανά και ξανά...όσες φορές και να το ζήσεις είναι ένα θαύμα της φύσης...

Παρασκευή έχω γιατρό...θέλω να επιβεβαιώσει το φύλο μάνες...κάντε κάτι...θέλω να κάνουμε εκλογική στην κόρη μου...

Ποτε μπορεί να το επιβεβαιώσει , ξέρετε;

Το σίγουρο είναι στην β επιπέδου! Αλλά και τώρα αν έχει καλή θέση πάλι μπορεί να το δεί..και μένα τώρα δεν είχε πολύ καλή θέση και δεν ήταν 100% σίγουρος αλλά 85 μου είπε! Στην αυχενική ο γιατρός ήταν πιο σίγουρος! Ελπίζω την άλλη φορά να έχει καλύτερη θέση!! Εγώ 21 έχω και μου φαίνεται αιώνας ο καιρός..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , iwanna24 είπε:

Δηλαδή τον υπέρηχο τον βάζετε ψηλά;

Εμείς τον βάζουμε ακριβώς πάνω από τον κόλπο και εκεί είναι το σκατό...Νομιζω μετα τη Β ανεβαίνει και μετα την 35η κατεβαίνει...

Άσχετο αλλά από χτες το νιώθω μόλις ξαπλώσω...δίνει κάτι μπουμ ξαφνικά και επιτέλους δεν αμφιβάλλω ...

Νιώθω ένα Τσικ πιο ήρεμη...

 

Πόσο είσαι @iwanna24

πρίν από 14 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ωωωω έχω ακόμα καιρό..

Το σίγουρο είναι στην β επιπέδου! Αλλά και τώρα αν έχει καλή θέση πάλι μπορεί να το δεί..και μένα τώρα δεν είχε πολύ καλή θέση και δεν ήταν 100% σίγουρος αλλά 85 μου είπε! Στην αυχενική ο γιατρός ήταν πιο σίγουρος! Ελπίζω την άλλη φορά να έχει καλύτερη θέση!! Εγώ 21 έχω και μου φαίνεται αιώνας ο καιρός..

Εμενα από την αυχενικη μου το. Είπε 100τις εκατό σιγουριά και. Μετά το επιβαιβαιωσαμε και με την γυναικολόγο μου 

πρίν από 14 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ωωωω έχω ακόμα καιρό..

Το σίγουρο είναι στην β επιπέδου! Αλλά και τώρα αν έχει καλή θέση πάλι μπορεί να το δεί..και μένα τώρα δεν είχε πολύ καλή θέση και δεν ήταν 100% σίγουρος αλλά 85 μου είπε! Στην αυχενική ο γιατρός ήταν πιο σίγουρος! Ελπίζω την άλλη φορά να έχει καλύτερη θέση!! Εγώ 21 έχω και μου φαίνεται αιώνας ο καιρός..

Αυριο κλείνω την18 τριτη  εγκυμοσυνη οπισθιος και. Εμένα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimi84 είπε:

Πόσο είσαι @iwanna24

Εμενα από την αυχενικη μου το. Είπε 100τις εκατό σιγουριά και. Μετά το επιβαιβαιωσαμε και με την γυναικολόγο μου 

Αυριο κλείνω την18 τριτη  εγκυμοσυνη οπισθιος και. Εμένα 

Στη 18η είμαι μάλλον...έχω μια διαφορά υπερήχου και τελευταίας περιόδου...

Μάλλον στη 18η είμαι. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , iwanna24 είπε:

Στη 18η είμαι μάλλον...έχω μια διαφορά υπερήχου και τελευταίας περιόδου...

Μάλλον στη 18η είμαι. 

Εγώ αυριο την. Κλείνω έχω νιώσει και ειμαι και σίγουρη αλλά όχι συχνά τώρα νομίζω θα αρχισουμε ποιο έντονα αυριο εχω και υπέρηχο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Dimi84 είπε:

Πόσο είσαι @iwanna24

Εμενα από την αυχενικη μου το. Είπε 100τις εκατό σιγουριά και. Μετά το επιβαιβαιωσαμε και με την γυναικολόγο μου 

Αυριο κλείνω την18 τριτη  εγκυμοσυνη οπισθιος και. Εμένα 

Τι σημαίνει το οποισθιος? Δεν θυμάμαι αν μου είπε κάτι τέτοιο! Το γράφει στο χαρτί της αυχενικής?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Τι σημαίνει το οποισθιος? Δεν θυμάμαι αν μου είπε κάτι τέτοιο! Το γράφει στο χαρτί της αυχενικής?

Ναι το γράφει η θέση του πλακουντα αν είναι οπίσθια η εμπρόσθια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Πρόσθιος λέει χαμηλός! Τι σημαίνει δλδ?? Ξέρετε?

Ειναι μπροστά και χαμηλά . Δεν είναι κάτι κακό αλλά για. Παράδειγμα όταν είναι πρόσθιος καταλαβαίνεις ποιο αργά το μωράκι όχι ότι είναι κανόνας βαιβαια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@iwanna24 χθες ήμουν Τρίκαλα... Και σήμερα δεν μπορώ να κουνηθώ ούτε στο κρεβάτι πήρα τηλ την γυναικολόγο μου λέει Ντεπόν άμα 8ωρο και θερμαντική κρέμα..  επιτρέπεται Μου είπε... Εσύ τι οδηγίες εχεις??? Περιμένω να ταισει τα μικρά ο σύζυγος και όχι απλά θα βάλω θα τη φάω ολόκληρη μην σου πω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimi84 είπε:

Ειναι μπροστά και χαμηλά . Δεν είναι κάτι κακό αλλά για. Παράδειγμα όταν είναι πρόσθιος καταλαβαίνεις ποιο αργά το μωράκι όχι ότι είναι κανόνας βαιβαια

Κορίτσια με τον καιρό όμως ο πλακούντα δεν μετακινείται ή λεω μπουρδες ?Εννοώ αν έχουν περάσει βδομαδες απο αυχενικη υπάρχει περιπτώσει να έχει μετακινηθεί?!

πρίν από 21 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Πρόσθιος λέει χαμηλός! Τι σημαίνει δλδ?? Ξέρετε?

Εμενα πάντως που είναι οπίσθιος και είμαι 17 δεν έχω νοιώσει τπτ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...