Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Ele1 είπε:

Κορίτσια με τον καιρό όμως ο πλακούντα δεν μετακινείται ή λεω μπουρδες ?Εννοώ αν έχουν περάσει βδομαδες απο αυχενικη υπάρχει περιπτώσει να έχει μετακινηθεί?!

Εμενα πάντως που είναι οπίσθιος και είμαι 17 δεν έχω νοιώσει τπτ!!

Μπορεί λίγο να ανέβει ένα είναι πολυ κοντά στον τράχηλο. Η εβδομάδα που αρχίζουμε να αντιλαμβάνομαστε το έμβρυο είναι από την 18/19 εκεί και ανάλογα ποσες εγκυμοσύνες έχουν προηγηθει αλλά τίποτα δεν είναι δεδομένο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , enjoy είπε:

@iwanna24 χθες ήμουν Τρίκαλα... Και σήμερα δεν μπορώ να κουνηθώ ούτε στο κρεβάτι πήρα τηλ την γυναικολόγο μου λέει Ντεπόν άμα 8ωρο και θερμαντική κρέμα..  επιτρέπεται Μου είπε... Εσύ τι οδηγίες εχεις??? Περιμένω να ταισει τα μικρά ο σύζυγος και όχι απλά θα βάλω θα τη φάω ολόκληρη μην σου πω.. 

Αγάπη, ζώνη άμεσα. Φοβερή διάφορα.

Επιτρέπεται, θερμαντική , Ντεπον ανά 8ωρο και θερμοφορα αλλά μην καίει πολύ!!!!

Αγκαλιά ❤️❤️❤️


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Είμαι στη 18η βδομάδα και δεύτερη εγκυμοσύνη...οπίσθιος πλακούντας ...μετράει και η θέση του πλακούντα ..αν καλύπτει μπροστά, αργείς λίγο...

Μην νομίζεις...και εγώ τώρα ξεκίνησα και όντως λέω ναι αυτό είναι...και μην φανταστείς συνέχεια...μόλις ξαπλώσω και ηρεμήσω...να το ρε φίλε...θεϊκό...

Πεθαίνω ξανά και ξανά...όσες φορές και να το ζήσεις είναι ένα θαύμα της φύσης...

Παρασκευή έχω γιατρό...θέλω να επιβεβαιώσει το φύλο μάνες...κάντε κάτι...θέλω να κάνουμε εκλογική στην κόρη μου...

Ποτε μπορεί να το επιβεβαιώσει , ξέρετε;

Σε μας το επιβεβαίωσε στο επόμενο ραντεβού απ' την αυχενική!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αγάπη, ζώνη άμεσα. Φοβερή διάφορα.

Επιτρέπεται, θερμαντική , Ντεπον ανά 8ωρο και θερμοφορα αλλά μην καίει πολύ!!!!

Αγκαλιά ❤️❤️❤️

Αγκαλίτσα ευχαριστώ πολύ!! Ποια εταιρια είπαμε πηρες?? Και Τιμή?? Όταν ευκαιρησεις στείλε ένα πμ..

Και φυσιοθεραπεία πως σ έκαναν?? Με μηχανήματα?? Η μασάζ σκετο?? Υπάρχουν ειδικά κρεβάτια?? Την κοιλιά που την πήγες?? Και πως βολεύτηκες να ξαπλώσεις?? Πλαι?? Και πόσο η Επίσκεψη??? Εγω. Έχω και ασφάλεια στρατού και ενώ γράφονται δεν ξέρω που μπορώ να τις κάνω δεν έχω ξανακάνει... Η μαμά μου κάνει συνέχεια άλλα στο ΙΚΑ με μηχανήματα!!

Με έβαλε λίγη κρέμα και χάπια πήρα και με έκανε λιγο μασάζ ο σύζυγος..  μολις μου κάνει μασάζ σηκώνομαι τοιχο τοιχο μεχρι την τουαλετα αλλιώς σαν παράλυτη.. δεν υπάρχει το να είσαι ανήμπορος...  ουτε τα χερια μου να πλυνω μπορω... Ε τα γεράματα μου μέσα... Εγώ από την 2η εγκυμοσύνη το βλέπω ότι με εγκαταλείπει το σώμα μου... Παναγία μου.... γερνάμε... έχω και 100 κιλά πάνω μου.. βουβαλι...

ΧΡΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΦΑΛΌ.. ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΠΥ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ...

Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ... ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ μπορεί να το νοιώσεις 20-23εβδομαδων από όσο ξερω,εφόσον είσαι και πρωτότοκος!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , enjoy είπε:

Αγκαλίτσα ευχαριστώ πολύ!! Ποια εταιρια είπαμε πηρες?? Και Τιμή?? Όταν ευκαιρησεις στείλε ένα πμ..

Και φυσιοθεραπεία πως σ έκαναν?? Με μηχανήματα?? Η μασάζ σκετο?? Υπάρχουν ειδικά κρεβάτια?? Την κοιλιά που την πήγες?? Και πως βολεύτηκες να ξαπλώσεις?? Πλαι?? Και πόσο η Επίσκεψη??? Εγω. Έχω και ασφάλεια στρατού και ενώ γράφονται δεν ξέρω που μπορώ να τις κάνω δεν έχω ξανακάνει... Η μαμά μου κάνει συνέχεια άλλα στο ΙΚΑ με μηχανήματα!!

Με έβαλε λίγη κρέμα και χάπια πήρα και με έκανε λιγο μασάζ ο σύζυγος..  μολις μου κάνει μασάζ σηκώνομαι τοιχο τοιχο μεχρι την τουαλετα αλλιώς σαν παράλυτη.. δεν υπάρχει το να είσαι ανήμπορος...  ουτε τα χερια μου να πλυνω μπορω... Ε τα γεράματα μου μέσα... Εγώ από την 2η εγκυμοσύνη το βλέπω ότι με εγκαταλείπει το σώμα μου... Παναγία μου.... γερνάμε... έχω και 100 κιλά πάνω μου.. βουβαλι...

ΧΡΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΦΑΛΌ.. ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΠΥ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ...

Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ... ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ μπορεί να το νοιώσεις 20-23εβδομαδων από όσο ξερω,εφόσον είσαι και πρωτότοκος!!

Γαμωτο...πέταξα το κουτί της ζώνης και δεν ξέρω πως τη λένε...είναι μια απλή λευκή, από το φαρμακείο ...25 ευρώ.

Τα κιλά καμία σχέση. 57 είμαι. 

Εγώ επειδή φοβάμαι τη βγάζω κάνα μισάωρο και τη η βάζω μετά αμέσως. Μιλάμε θεϊκή. 

Φυσικοθεραπείες, δεν τις πληρώνω. Μου τις έγραψες ο ορθοπεδικός...δικαιούμαστε 10 ανά έξι μήνες. 

20 τον χρόνο. Βρίσκεις βέβαια, με τον ΕΟΠΥΥ πάρα πολλά γραφεία φυσικοθεραπείας που είναι οκ...

Ξαπλώνω πλάι...με μαξιλάρι σε πόδια χέρια...

Τρίβει τα πάντα...δυστυχώς...δεν κάνει καθόλου μηχανήματα ... Είναι μωρέ συντηρητική θεραπεία...δηλαδή, δεν θα δεις βελτίωση ουαου αλλά είναι ανακουφιστικό και ακόμα πιο ανακουφιστικό που σου εξηγεί και σου δείχνει ασκήσεις...

Μην σκύβεις...πλιζ...μην σηκώνεις...λίγο υπομονή γιατί θα σε πεθάνει ρε...τα πέρασα...πονάει η μαλακια άπειρα...σε χτυπάει κοιλιά;

Εμένα με χτυπούσε και κοιλιά...ένα δράμα...τώρα ο πόνος έχει κατέβει λίγο αν και έχω ενόχληση στη μέση αλλά όχι αυτό να κλαίω...

Εγώ ένιωθα τόσο ανήμπορη που έκλαιγα όλη μέρα και έλεγα στον σύζυγό πως γίνεται να το περνάω αυτό ..είχα απογοητευτεί από την εαυτό μου...σε καταλαβαίνω...να ξέρεις ότι αυτό θα περάσει και μόνο του αλλά αν το βοηθήσεις θα περάσει πιο γρήγορα.

Ζώνη, Ντεπον, αλοιφή και συνεχώς μασαζ. Ζεστά ντους και ξάπλα όπως σε βολεύει...οπωσδήποτε, μαξιλάρι ανάμεσα σε ποδαράκια ..

Επίσης, ας πούμε ότι το μαξ του πόνου είναι το 10...εσύ αν πονάς 3 ή 4 θα παίρνεις Ντεπον...μην το αφήνεις να φτάσει 7...πέθανες και μετα δεν πιάνει και το Ντεπον...στον βαρύ πόνο έβαλα βολταρεν υπόθετο. Δεν κάνει να πονάμε πάρα πολύ γιατί θα έχουμε και συσπάσεις από τον πόνο...όχι κάτι σοβαρό αλλά γιατί να έχουμε;!

 

Άσχετο αλλά όντως ο πλακούντας φυσικά και ανεβαίνει...

Συμφωνώ...

Εμένα πρώτη κύηση, ήταν κάτω...ξαφνικά στον 5ο είδα λίγο καφέ και αίμα...και ήτανε επίσης ανέβηκε ο πλακούντας...

Τώρα δεν σχολιάστηκε αλλά νομίζω δεν είναι χαμηλός...

Καλά βάρη δεν σηκώνω έτσι και αλλιώς λόγω τραχήλου!

Μεθαύριο έχω γιατρό να δω το υπέροχο μωρό μου!!!

 

 

  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

45 minutes ago, enjoy said:

Αγκαλίτσα ευχαριστώ πολύ!! Ποια εταιρια είπαμε πηρες?? Και Τιμή?? Όταν ευκαιρησεις στείλε ένα πμ..

Και φυσιοθεραπεία πως σ έκαναν?? Με μηχανήματα?? Η μασάζ σκετο?? Υπάρχουν ειδικά κρεβάτια?? Την κοιλιά που την πήγες?? Και πως βολεύτηκες να ξαπλώσεις?? Πλαι?? Και πόσο η Επίσκεψη??? Εγω. Έχω και ασφάλεια στρατού και ενώ γράφονται δεν ξέρω που μπορώ να τις κάνω δεν έχω ξανακάνει... Η μαμά μου κάνει συνέχεια άλλα στο ΙΚΑ με μηχανήματα!!

Με έβαλε λίγη κρέμα και χάπια πήρα και με έκανε λιγο μασάζ ο σύζυγος..  μολις μου κάνει μασάζ σηκώνομαι τοιχο τοιχο μεχρι την τουαλετα αλλιώς σαν παράλυτη.. δεν υπάρχει το να είσαι ανήμπορος...  ουτε τα χερια μου να πλυνω μπορω... Ε τα γεράματα μου μέσα... Εγώ από την 2η εγκυμοσύνη το βλέπω ότι με εγκαταλείπει το σώμα μου... Παναγία μου.... γερνάμε... έχω και 100 κιλά πάνω μου.. βουβαλι...

ΧΡΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΦΑΛΌ.. ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΠΥ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ...

Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ... ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ μπορεί να το νοιώσεις 20-23εβδομαδων από όσο ξερω,εφόσον είσαι και πρωτότοκος!!

Εσύ επιλέγεις τι είδους θεραπεία θες. Φυσικά ενημερώνεις για την εγκυμοσύνη, οι επαγγελματίες ξέρουν. Εύχομαι περαστικά σύντομα! Κι εγώ θα πάω σε λίγο για τον αυχένα μου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , electra2021 είπε:

Εσύ επιλέγεις τι είδους θεραπεία θες. Φυσικά ενημερώνεις για την εγκυμοσύνη, οι επαγγελματίες ξέρουν. Εύχομαι περαστικά σύντομα! Κι εγώ θα πάω σε λίγο για τον αυχένα μου. 

Αγάπη, δεν επιτρέπεται μηχάνημα στην εγκυμοσύνη...δεν μπορείς να επιλέξεις εσύ θεραπεία. Επιτρέπονται μόνο χέρια. 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ τώρα είδα την απάντηση σου!!! Τόσες μέρες με περιόριζε στις κινήσεις το πιάσιμο με πόνο μόνο αν εσκυβα η αν καθόμουν στιγμιαία υποφερτο..χθες μόνο που δεν χόρευα μιλάμε.πετουσα.. Και σήμερα όπως τα λες χτυπάει πόνος στην κοιλιά χαμηλά σχετικά άλλα σε μεγάλη επιφάνεια δεν ξέρω πώς να το περιγράψω και έτσι βαρύς μου προκαλεί δυσφορία... Η μέση έχει πάει σε άλλο επίπεδο... με πονούσε ΑΡΙΣΤΕΡΑ της μέσης ένα σημείο και χτυπούσε μηρό αριστερό και πότε ποτε μούδιασμα στην ξάπλα το δεξί..  ενώ τώρα μηροί δεν πονάνε με πονάει κάθετα της μέσης όλη η μέση και ο πόνος είναι ψηλά στην μέση όχι ουρίτσα χαμηλά ούτε προς ποπο που ήταν πριν... μιλάμε... εντάξει έχει φρηξει ο συγυζος με εβαλε να φάω με έβαλε να κάτσω έφυγε και σαν ανέβασα το κουτάλι στο στόμα με φεύγει από το χέρι με χτύπησε ένας πόνος και ήρθε γρήγορα με σηκωσε να ισιωσω νόμιζα ότι έπαθα εγκεφαλικο με παρελυσε ο πονος ... Η φασολάδα πάνω μου ακόμα δεν έβγαλα την ζακετα... ούτε που με ενδιαφερει από τον πόνο... δεν ξέρω τι να πω... πάντα πονούσα από 23 είναι 33 τέτοιο πράγμα να μην μπορώ να γυρίσω στο.κρεβατι η να σηκωθώ να περπατήσω πρωί φορά..  της προηγούμενης μέρες μαγείρεμα κιόλας καθόμουν καρέκλα σήκωνα το μωρό κουτσά στραβά.. άστο άστο θέλω να παω ορθοπεδικό και εγώ και μόνο που σκέφτομαι ότι πρέπει να σηκωθώ να κάτσω αμάξι δεν παίζει θα γεννήσω εκεί μέσα..  που εγώ αντέχω και τον πόνο τοκετού αυτό το πράγμα είναι πρωτόγνωρο και σήμερα δεν είναι μόνο στιγμιαίο έχω και έναν διαρκή πόνο...  

Πήρα Ντεπόν και κρέμα και.μασαζ άλλα βοηθάνε στιγμιαία ίσα να πάω κουτσά στραβά τουαλετα και να μην κλαίω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , enjoy είπε:

Χίλια ευχαριστώ τώρα είδα την απάντηση σου!!! Τόσες μέρες με περιόριζε στις κινήσεις το πιάσιμο με πόνο μόνο αν εσκυβα η αν καθόμουν στιγμιαία υποφερτο..χθες μόνο που δεν χόρευα μιλάμε.πετουσα.. Και σήμερα όπως τα λες χτυπάει πόνος στην κοιλιά χαμηλά σχετικά άλλα σε μεγάλη επιφάνεια δεν ξέρω πώς να το περιγράψω και έτσι βαρύς μου προκαλεί δυσφορία... Η μέση έχει πάει σε άλλο επίπεδο... με πονούσε ΑΡΙΣΤΕΡΑ της μέσης ένα σημείο και χτυπούσε μηρό αριστερό και πότε ποτε μούδιασμα στην ξάπλα το δεξί..  ενώ τώρα μηροί δεν πονάνε με πονάει κάθετα της μέσης όλη η μέση και ο πόνος είναι ψηλά στην μέση όχι ουρίτσα χαμηλά ούτε προς ποπο που ήταν πριν... μιλάμε... εντάξει έχει φρηξει ο συγυζος με εβαλε να φάω με έβαλε να κάτσω έφυγε και σαν ανέβασα το κουτάλι στο στόμα με φεύγει από το χέρι με χτύπησε ένας πόνος και ήρθε γρήγορα με σηκωσε να ισιωσω νόμιζα ότι έπαθα εγκεφαλικο με παρελυσε ο πονος ... Η φασολάδα πάνω μου ακόμα δεν έβγαλα την ζακετα... ούτε που με ενδιαφερει από τον πόνο... δεν ξέρω τι να πω... πάντα πονούσα από 23 είναι 33 τέτοιο πράγμα να μην μπορώ να γυρίσω στο.κρεβατι η να σηκωθώ να περπατήσω πρωί φορά..  της προηγούμενης μέρες μαγείρεμα κιόλας καθόμουν καρέκλα σήκωνα το μωρό κουτσά στραβά.. άστο άστο θέλω να παω ορθοπεδικό και εγώ και μόνο που σκέφτομαι ότι πρέπει να σηκωθώ να κάτσω αμάξι δεν παίζει θα γεννήσω εκεί μέσα..  που εγώ αντέχω και τον πόνο τοκετού αυτό το πράγμα είναι πρωτόγνωρο και σήμερα δεν είναι μόνο στιγμιαίο έχω και έναν διαρκή πόνο...  

Πήρα Ντεπόν και κρέμα και.μασαζ άλλα βοηθάνε στιγμιαία ίσα να πάω κουτσά στραβά τουαλετα και να μην κλαίω.. 

Πονάει πάρα πολύ...έχεις απόλυτο δίκιο...δεν υπαρχει αυτός ο πόνος. 

Και εγώ αντέχω τον πόνο αλλά αυτό το πράγμα είναι απαισιο...έχεις δίκιο...τι να πω...πρέπει να πας στον γιατρό...δεν γίνεται...μην σκέφτεσαι το αμάξι...πρέπει 

 

 

  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά κορίτσια! Λοιπόν από το πρωί που διάβασα για τις κρέπες που λέγατε μου το βάλατε στο μυαλό δεν άντεξα, παρήγγειλα πριν λίγο με μερέντα και μπισκότο :-P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αγάπη, δεν επιτρέπεται μηχάνημα στην εγκυμοσύνη...δεν μπορείς να επιλέξεις εσύ θεραπεία. Επιτρέπονται μόνο χέρια. 

Ίσως για αυχένα επιτρέπονται ορισμενα απλά μέση μπορεί να απαγορευονται..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Αγκαλίτσα ευχαριστώ πολύ!! Ποια εταιρια είπαμε πηρες?? Και Τιμή?? Όταν ευκαιρησεις στείλε ένα πμ..

Και φυσιοθεραπεία πως σ έκαναν?? Με μηχανήματα?? Η μασάζ σκετο?? Υπάρχουν ειδικά κρεβάτια?? Την κοιλιά που την πήγες?? Και πως βολεύτηκες να ξαπλώσεις?? Πλαι?? Και πόσο η Επίσκεψη??? Εγω. Έχω και ασφάλεια στρατού και ενώ γράφονται δεν ξέρω που μπορώ να τις κάνω δεν έχω ξανακάνει... Η μαμά μου κάνει συνέχεια άλλα στο ΙΚΑ με μηχανήματα!!

Με έβαλε λίγη κρέμα και χάπια πήρα και με έκανε λιγο μασάζ ο σύζυγος..  μολις μου κάνει μασάζ σηκώνομαι τοιχο τοιχο μεχρι την τουαλετα αλλιώς σαν παράλυτη.. δεν υπάρχει το να είσαι ανήμπορος...  ουτε τα χερια μου να πλυνω μπορω... Ε τα γεράματα μου μέσα... Εγώ από την 2η εγκυμοσύνη το βλέπω ότι με εγκαταλείπει το σώμα μου... Παναγία μου.... γερνάμε... έχω και 100 κιλά πάνω μου.. βουβαλι...

ΧΡΥΣΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΦΑΛΌ.. ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΠΥ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΜΑΛΛΟΝ...

Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ... ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ μπορεί να το νοιώσεις 20-23εβδομαδων από όσο ξερω,εφόσον είσαι και πρωτότοκος!

Ωωω καλά φάε Μάη μου να δεις τριφύλλι!! Και αυτός έτσι μου είχε πει στην αυχενική γύρω στην 24 αλλά μου φάνηκε πολύ αργά

πρίν από 10 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πονάει πάρα πολύ...έχεις απόλυτο δίκιο...δεν υπαρχει αυτός ο πόνος. 

Και εγώ αντέχω τον πόνο αλλά αυτό το πράγμα είναι απαισιο...έχεις δίκιο...τι να πω...πρέπει να πας στον γιατρό...δεν γίνεται...μην σκέφτεσαι το αμάξι...πρέπει 

 

 

Αχχ και μένα με πονάει ψηλά στην μέση λίγο πιο πάνω από την ουριτσα και έβαλα τον άντρα μου να με τρίψει και πέθανα από τον Πόνο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Το κανετε;; Μόλις γύρισα από γιατρό!! Πάλι δεν είδαμε τίποτα!! Κουνιόταν βέβαια μετά το μισό βαζάκι μερεντα που κατέβασα αλλα δεν πήρε τη σωστή θέση! Τρία τέταρτα το παλέψαμε,ειχε πάει πίσω το επόμενο ραντεβού! Ευτυχώς ειναι καλά κι εκεινο και η περιδεση. Τι να πω!! Αναβάλλεται το πάρτι!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Polly1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Το κανετε;; Μόλις γύρισα από γιατρό!! Πάλι δεν είδαμε τίποτα!! Κουνιόταν βέβαια μετά το μισό βαζάκι μερεντα που κατέβασα αλλα δεν πήρε τη σωστή θέση! Τρία τέταρτα το παλέψαμε,ειχε πάει πίσω το επόμενο ραντεβού! Ευτυχώς ειναι καλά κι εκεινο και η περιδεση. Τι να πω!! Αναβάλλεται το πάρτι!!

Θέλει να σας το κρατήσει κι άλλο έκπληξη!τώρα σε πόσο καιρό έχετε επόμενο ραντεβού?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , marilia35 είπε:

Θέλει να σας το κρατήσει κι άλλο έκπληξη!τώρα σε πόσο καιρό έχετε επόμενο ραντεβού?

Σε 4 βδομαδες, εκτός αν πάω σε 2 βδομάδες και κάτσουμε μέχρι να το δει!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...