Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Soho24 είπε:

      Καλημέρα. Θα έλεγα να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις, δεν θα συμβεί τίποτα κακό θα δεις 😊 Αυτό που περιγράφεις μοιάζει πολύ με τη δική μου τελευταία διέγερση, έπαιρνα συνολικά 225 μονάδες ημερισίως και κάπου στον 2ο υπέρηχο δεν ενθουσιάστηκα με τις μετρήσεις και πρότεινα μόνη μου να ανεβάσουμε λίγο τη δόση. Είχα κάνει άλλες 2 διεγέρσεις και τα χιλιοστά των ωοθυλακίων όπως και η οιστραδιόλη δεν ήταν στα ίδια επίπεδα και είχα ανησυχήσει. Ο γιατρός μου συμφώνησε. Τελικά πήγαν όλα καλά, πήραμε 12 ωάρια, ανάμεσά τους βρέθηκαν τα πιο πολλά ώριμα σε σχέση με τις προηγούμενες διεγέρσεις, και δεν έπαθα υπερδιέγερση. Όλα θα πάνε καλά 🤗

      Και να προσθέσω ότι το σύνηθες είναι οι 300 μονάδες ημερισίως, τουλάχιστον από αυτά που ακούω και διαβάζω τα τελευταία χρόνια. Μην ανησυχείς με την αύξηση της δόσης, θα δώσετε μια ώθηση στα ωοθυλάκια μέχρι την ωοληψία. Εύχομαι πολύ καλή επιτυχία.

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εγω θα σου πω δεν είχα μεγαλονστηθος ουτε έκανα μεγάλο στήθος αν εξερεσεις όταν κατέβηκε το γάλα που γέμισε. Μετά άδειασε η σφρηγηλοτητα λόγο ότι δεν είχα μεγαλο στηθος δεν είχα πεσμενο στήθος απλά ήταν αδειο πάνω .και πριν ένα χρόνο τον έφτιαξα με δεδομένο ότι δεν θα κάνω άλλος παιδι να που ήρθε όμως άλλον ένα τι θα απογίνει δεν ξέρω ο πλαστικος μου είπε δεν θα παθουν τίποτα τα ενθεματα ουτε το στήθος . Παντός δεν επανήλθε όπως ήταν πριν τον φτιάξω εννοώ άδειασε 

Φίλη μου έτσι ακριβώς έκανε!έβαλε ενθέματα κ έμεινε έγκυος στο τρίτο!δν έπαθε κάτι το στήθος απ' την κύηση!δν θήλασε όμως δν ξέρω απ' αυτό αν μπορεί να συμβεί 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια εγώ έχω πάρει 4 κιλά, και απορώ πώς πήρα τόσο λίγα, γιατί τρώω πολύ.. Μάλλον πάνε όλα στο μωρό, 950γρ ήταν 25βδ, δε μου είπε κάτι ο γιατρός, αλλά νομίζω είναι μεγάλο μωρό, εσείς τι λέτε;

Επίσης άλλη ερώτηση.. με τον αφαλό σας πώς τα πάτε;; Εμένα έχει ξηροδερμία, μάλλον λόγω του τεντώματος, και δεν ξέρω να βάλω λίγη ενυδατική ή όχι; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Φίλη μου έτσι ακριβώς έκανε!έβαλε ενθέματα κ έμεινε έγκυος στο τρίτο!δν έπαθε κάτι το στήθος απ' την κύηση!δν θήλασε όμως δν ξέρω απ' αυτό αν μπορεί να συμβεί 

Μου είπε να κάνω ότι θέλω Ανν θέλω να θηλασω  δεν το επηρεάζει ο θηλασμός αλλά το βάρος περισσοτερο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2022 at 5:51 ΜΜ, Xrisaaaaaa είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα την β επιπέδου!! Όλα καλά με το μωράκι και ο τράχηλος μια χαρά 3,85 αλλά είναι μόνο 440γρ.ειμαι 22+4.. ο γιατρός είπε ότι είναι μια χαρά και ότι είναι πολύ ζωηρή δεν καθόταν με τίποτα για να την βγάλει φωτογραφία!! Ωωω ρε τι έχω να τραβήξω??

 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πάει κι αυτό, πάμε για τα επόμενα!

On 1/4/2022 at 6:55 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Είναι τέλειο που για όλες πήγαν καλά τα πράγματα και συνεχίζουμε όλες μαζί, με θετική ενέργεια!

Προτείνω κάποια στιγμή, να φτιάξουμε μια ομάδα στο φβ, κλειστή, μεταξύ μας.

Αρχικά, για να μην χαθούμε και γιατί είναι όλα πιο άμεσα και εύκολα.

Κι εγώ είμαι μέσα αν γίνε η ομάδα.

On 1/4/2022 at 9:37 ΜΜ, Xrisaaaaaa είπε:

Αχχ το πιο ωραίο συναίσθημα! Δεν ήθελα να τελειώσει!! Έτσι να πάμε κορίτσια όλες μέχρι το τέλος!! τώρα γρήγορα θα περάσει ο καιρός από εδώ και πέρα..

 

 

Κορίτσια να σας ρωτήσω εσείς κάνατε καμία άλλη εξέταση εκτός από αυχενική και β επιπέδου? Με ρώτησε ο γιατρός σήμερα αν έκανα γιατί η β επιπέδου καλύπτει λέει το 60%..εγώ δεν έχω κάνει αλλά μου είπε με αυτά τα αποτελέσματα δεν υπάρχει λόγος να κάνω αλλά αν θέλω μπορώ να κάνω!! Με έβαλε σε σκέψεις βέβαια αλλά ο άντρας μου λέει να μην κάνω..θα ρωτήσω και τον γιατρό την Δευτέρα που έχω ραντεβού

Εγώ έκανα και υπέρηχο καρδιάς, ο γιατρός μου το θεωρεί σημαντική εξέταση το ίδιο και ο εμβρυολόγος που έκανα αυχενική και β επιπέδου απ'ότι κατάλαβα. Δεν θεωρείται όμως υποχρεωτική εξέταση.

 

On 2/4/2022 at 12:11 ΜΜ, Polly1 είπε:

Μάρσιπο fidella με κλειστά μάτια. Γερμανικός,δεν ξερω αν πωλείται εδώ στα καταστήματα.  Τον είχα πάρει από το site τους. Κατά καιρούς βάζουν εκπτώσεις. 

Τον είχα πάρει δώρο στην κολλητή μου όταν γέννησε και τώρα θα μου τον δώσει, είναι όντως τόσο καλός όσο μου έλεγε; Εγώ της είχα πάρει μόνο με κλιπ γιατι φοβόταν πολύ τα δεσίματα. Για το 2ο μωρό θα πάρουμε έναν ergobaby.

On 2/4/2022 at 7:59 ΜΜ, Amalia90 είπε:

Βρε κορίτσια να σας πω γιατί αγχώθηκα λίγο. Γενικά με βάρη, σηκωματα, σκυψιματα κλπ πως πάτε; Πήγα σουπερμάρκετ και σήκωσα δύο σακούλες όχι πολύ βαριές αλλά ζοριστηκα λιγο. Γενικά προσέχω όσο μπορώ αλλά τώρα δεν γινόταν αλλιώς. Και τώρα μου καρφώθηκε μήπως έκανα βλακεία και κάνω καμιά ζημιά από το πουθενά 

 

Σηκώνω καμια σακούλα σούπερ μάρκετ, κάνω καμια δουλεία στο σπίτι αλλά με διαλείμματα. Κάθε εβδομάδα πάντως είμαι και χειρότερα, δεν μπορώ να κάνω πολλά.

On 2/4/2022 at 9:17 ΜΜ, VDald είπε:

Θες να μου στείλεις τον σίδηρό σου μπας κ με πιάσει κ μένα καμιά διάρροια να ησυχάσω λίγο; 
Με ένα χαπάκι σιδήρου μια στο τόσο, κ κάνω να πάω τουαλέτα 5 μέρες..

Παίρνω 2 χάπια σιδήρου την ημέρα και υποφέρω, μόνο με dulcosoft καταφέρνω να πάω τουαλέτα.

 

21 ώρες πρίν, Vasso87 είπε:

Κορίτσια καλημερα! Από πετσέτες μπουρνουζια- καπες σελτεδακια κτλ από πόσα λέτε να πρέπει να έχουμε; 

Εγώ για δίδυμα σκέφτομαι να πάρω 6 πετσέτες και σίγουρα γύρω στους 12 σελτέδες.

18 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Κορίτσια,καλημερα!! Σε συνέχεια όσων λέγαμε χθες για καθισματα και μαρσιπο,έχω να σας προτείνω 2 ομάδες στο fb όπου τα θέματα αναλύονται διεξοδικά!! "Παιδί και οδική ασφάλεια " και " babywearing Hugs". Για το καθισμα έγινα μέλος κατόπιν εορτής αλλά τώρα θα το ψάξω πολύ καλύτερα!!!

Eπίσης και Babywearing Greece - Love & Appreciation. Eιδικά η παιδική και οδική ασφάλεια μας άνοιξε τα μάτια σχετικά με τα καθίσματα αυτοκινήτων, έχει πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Εμείς θα πάρουμε αυγά besafe, μόνο και μόνο για να τα κουμπώνουμε στο καρότσι και θα συνεχίσουμε με το επόμενο της besafe που κοιτάει ανάποδα μέχρι τα 4 έτη. Απότι έχω διαβάσει δεν συστήνεται να πηγαίνεις κατευθείαν σε 0-36 αλλά πρώτα σε 0-18 εαν δεν θες να πάρεις αυγό.

 

10 ώρες πρίν, khaleesi είπε:

Κορίτσια εγώ έχω πάρει 4 κιλά, και απορώ πώς πήρα τόσο λίγα, γιατί τρώω πολύ.. Μάλλον πάνε όλα στο μωρό, 950γρ ήταν 25βδ, δε μου είπε κάτι ο γιατρός, αλλά νομίζω είναι μεγάλο μωρό, εσείς τι λέτε;

Επίσης άλλη ερώτηση.. με τον αφαλό σας πώς τα πάτε;; Εμένα έχει ξηροδερμία, μάλλον λόγω του τεντώματος, και δεν ξέρω να βάλω λίγη ενυδατική ή όχι; 

Εγώ είμαι + 7 κιλά και ο γιατρός μου είπε ότι με δίδυμα είναι σούπερ.

Να βάλεις κρεμούλα και να κρατάς ενυδατωμένη την περιοχή. Εγώ απο την αρχή βάζω αμυγδαλέλαιο και τώρα ξεκίνησα και κεραλοιφή (θαυματουργή) σε όλη την κοιλιά γιατί ξεκίνησα τις ραγάδες και με έχει πάρει από κάτω.

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα! Είστε καλά; 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Πάει κι αυτό, πάμε για τα επόμενα!

Κι εγώ είμαι μέσα αν γίνε η ομάδα.

Εγώ έκανα και υπέρηχο καρδιάς, ο γιατρός μου το θεωρεί σημαντική εξέταση το ίδιο και ο εμβρυολόγος που έκανα αυχενική και β επιπέδου απ'ότι κατάλαβα. Δεν θεωρείται όμως υποχρεωτική εξέταση.

 

Τον είχα πάρει δώρο στην κολλητή μου όταν γέννησε και τώρα θα μου τον δώσει, είναι όντως τόσο καλός όσο μου έλεγε; Εγώ της είχα πάρει μόνο με κλιπ γιατι φοβόταν πολύ τα δεσίματα. Για το 2ο μωρό θα πάρουμε έναν ergobaby.

Σηκώνω καμια σακούλα σούπερ μάρκετ, κάνω καμια δουλεία στο σπίτι αλλά με διαλείμματα. Κάθε εβδομάδα πάντως είμαι και χειρότερα, δεν μπορώ να κάνω πολλά.

Παίρνω 2 χάπια σιδήρου την ημέρα και υποφέρω, μόνο με dulcosoft καταφέρνω να πάω τουαλέτα.

 

Εγώ για δίδυμα σκέφτομαι να πάρω 6 πετσέτες και σίγουρα γύρω στους 12 σελτέδες.

Eπίσης και Babywearing Greece - Love & Appreciation. Eιδικά η παιδική και οδική ασφάλεια μας άνοιξε τα μάτια σχετικά με τα καθίσματα αυτοκινήτων, έχει πολλές χρήσιμες πληροφορίες. Εμείς θα πάρουμε αυγά besafe, μόνο και μόνο για να τα κουμπώνουμε στο καρότσι και θα συνεχίσουμε με το επόμενο της besafe που κοιτάει ανάποδα μέχρι τα 4 έτη. Απότι έχω διαβάσει δεν συστήνεται να πηγαίνεις κατευθείαν σε 0-36 αλλά πρώτα σε 0-18 εαν δεν θες να πάρεις αυγό.

 

Εγώ είμαι + 7 κιλά και ο γιατρός μου είπε ότι με δίδυμα είναι σούπερ.

Να βάλεις κρεμούλα και να κρατάς ενυδατωμένη την περιοχή. Εγώ απο την αρχή βάζω αμυγδαλέλαιο και τώρα ξεκίνησα και κεραλοιφή (θαυματουργή) σε όλη την κοιλιά γιατί ξεκίνησα τις ραγάδες και με έχει πάρει από κάτω.

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα! Είστε καλά; 

 

Καίνε γω συν 8 είμαι σήμερα περιμενω τα αποτελέσματα της καμπυλης ελπίζω να είναι όλα καλά αν δεν είναι θα κάνω διατροφή θέλω δεν θέλω χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 39 λεπτά , Dimi84 είπε:

Καίνε γω συν 8 είμαι σήμερα περιμενω τα αποτελέσματα της καμπυλης ελπίζω να είναι όλα καλά αν δεν είναι θα κάνω διατροφή θέλω δεν θέλω χαχαχα

Με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι όλα να είναι καλά και να μη χρειαστείς τίποτα. Κάνω διατροφή απο την αρχή και όσο περνάει ο καιρός δυσκολεύομαι πολύ να την ακολουθήσω, πολλές φορές βασανίζομαι :-(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Και εγώ από σήμερα ξεκίνησα διατροφή γιατί την βλέπω την ζυγαριά να ανεβαίνει επικίνδυνα και δεν έχω και περιθώρια...άντε να δούμε πως θα πάει εγκυμοσύνη και διατροφή.. αχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια! Εγώ λόγω οριακής καμπύλης κ ιστορικό από τον μπαμπά μου κάνω διατροφή αλλά είμαι πιο χαλαρη. Ενώ η ενδοκρινολόγος ήταν φοβερά αυστηρή ο διατροφολόγος που πήγα με ηρέμησε παρά πολύ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι όλα να είναι καλά και να μη χρειαστείς τίποτα. Κάνω διατροφή απο την αρχή και όσο περνάει ο καιρός δυσκολεύομαι πολύ να την ακολουθήσω, πολλές φορές βασανίζομαι :-(

Ξέρεις ποιο είναι το θέμα εγώ δεν τρώω έχω ένα θυροειδή που με ταλαιπωρεί δεν έχω λιγουρες με. Το ζόρι θα φαω πρωινο και αυτό σίγουρα δεν με βοηθάει καθόλου ως προς την κατακράτηση ταμκιλαναυτα που γραφω είναι κατακράτηση 

πρίν από 29 λεπτά , Emmi@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Και εγώ από σήμερα ξεκίνησα διατροφή γιατί την βλέπω την ζυγαριά να ανεβαίνει επικίνδυνα και δεν έχω και περιθώρια...άντε να δούμε πως θα πάει εγκυμοσύνη και διατροφή.. αχαχαχ

Τρεις μήνες υπομονή καίνε γω τώρα πρεπει να προσεχω πολυ καλοκαίρι γενναμε καινδεννθα μπορώ ουτε φουστανάκι να βάλω ευελπιστώ να ξεπριστω μετά τηννγεννα ελπίζω όπως στις προηγουμενες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα...πω πω λέτε για διατροφή και στην ιδέα με πιάνει ταχυκαρδία.

Ενώ στη ζωή μου γενικά, δεν είμαι καθόλου του φαγητού αλλά μόνο καφές και τσιγάρο, έγκυος επειδή ακριβώς δεν μπορώ να κάνω ένα πακέτο τσιγάρα, τρώω...καφέ πίνω οκ..αλλά πάλι ενάμιση και αυτό όχι να τον ευχαριστηθω.

Τέλος πάντων...το φαγητό είναι ένας τρόπος να μην καπνίζω πολύ.

Από κιλά τα ίδια...τώρα που θα πάω την Παρασκευή θα μου λένε τα δικά τους στο ιατρείο.

Ευτυχώς, σε αυτό το θέμα τους έχω γραμμένους.

Έχω και τον σύζυγο, κουκλάρα με ανεβάζει, θεαρα με κατεβάζει...πολύ θέλει;:oops:

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα

πρίν από 27 λεπτά , Hlianna13 είπε:

Εμένα ο ενδοκρινολόγος δεν με αφήνει ούτε μέλι να τρώω. Δεν το συζητώ για άλλα γλυκά, ευτυχώς δεν είμαι γλυκατζού.:roll:

Εμένα οι εξετάσεις μου ήταν καλές. Δηλαδή δεν έχω ζάχαρο ούτε κ μετριέμαι. Θα κάνω πάλι βέβαια εξετάσεις κ βλέπουμε. Μέλι δεν με άφηνε η ενδοκρινολόγος ο διατροφολόγος ναι αλλά μην φανταστείς σε μια φρυγανιά με κανέλα. Επίσης με αφήνει σοκοφρετα με στεβια.. ούτε κ εγώ πεθαίνω για γλυκό αλλά σίγουρα θα έχω θέματα με τα παγωτά! Επίσης μου είπε ότι αν φάω την μια μέρα ένα γλυκό ή από την ομάδα των υδατανθράκων (ρύζι, πατάτα,μακαρόνια κτλ) η όσπρια η λαδερο απλά την άλλη μέρα δεν τρώω κάτι από αυτά. Αυτός λέει είναι ο γενικός κανόνας. Και να περπατάω.. βέβαια ρε κορίτσια εγώ δυσκόλευομαι πάνω από 15 λεπτα. Κ γιατι κατουριεμαι όλη την ώρα κ πιέζει πολύ. Θα ρωτήσω κ τον γιατρό την Πέμπτη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα...πω πω λέτε για διατροφή και στην ιδέα με πιάνει ταχυκαρδία.

Ενώ στη ζωή μου γενικά, δεν είμαι καθόλου του φαγητού αλλά μόνο καφές και τσιγάρο, έγκυος επειδή ακριβώς δεν μπορώ να κάνω ένα πακέτο τσιγάρα, τρώω...καφέ πίνω οκ..αλλά πάλι ενάμιση και αυτό όχι να τον ευχαριστηθω.

Τέλος πάντων...το φαγητό είναι ένας τρόπος να μην καπνίζω πολύ.

Από κιλά τα ίδια...τώρα που θα πάω την Παρασκευή θα μου λένε τα δικά τους στο ιατρείο.

Ευτυχώς, σε αυτό το θέμα τους έχω γραμμένους.

Έχω και τον σύζυγο, κουκλάρα με ανεβάζει, θεαρα με κατεβάζει...πολύ θέλει;:oops:

Xaxaxaxa και εγώ τα ίδια κάθε μέρα κλαιγομαι του λέω έχω κοιταριτιδα ρε αγάπη μου τι θα κάνω (δεν εχω γιαυτο κλαιγομαι) θα φυγει μετα μου λέει θα κάνεις την γυμναστική σου θα γίνεις θέα παλι μη σκας. Εγώ καπνίζω iqos μου επιτρεπει λίγα να κάνω θαν είχα σκοτώσει ανθρωπο νομίζω ζηλευω πολυ αυτές που το έκοψαν παντος

Link to comment
Share on other sites

Είναι πόνος, μεγάλος πόνος..και μένα μια χαρά βγαίνουν οι εξετάσεις μου και με το μηχανάκι που μετριεμαι είναι πάντα εντός ορίων, τώρα περιμένω να δω και την καμπύλη. Το θέμα είναι ότι είδα την ζυγαριά να ανεβαίνει στα 122 και τρελάθηκα..έιχα χάσει ήδη 50 κιλά πριν έναν χρόνο, από 150 στα 100, μετά την παλινδρόμη πήρα 15 και έμεινα έγκυος και τώρα πήρα 7 σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης. Ο γιατρός δεν μου έχει πει τίποτα για τα κιλά αλλά επειδή εγώ τρέμω είπα να ξεκινήσω πριν μου πει.. αγωνιστικόυς χαιρετισμούς κορίτσια!!!

πρίν από 5 λεπτά , Dimi84 είπε:

Xaxaxaxa και εγώ τα ίδια κάθε μέρα κλαιγομαι του λέω έχω κοιταριτιδα ρε αγάπη μου τι θα κάνω (δεν εχω γιαυτο κλαιγομαι) θα φυγει μετα μου λέει θα κάνεις την γυμναστική σου θα γίνεις θέα παλι μη σκας. Εγώ καπνίζω iqos μου επιτρεπει λίγα να κάνω θαν είχα σκοτώσει ανθρωπο νομίζω ζηλευω πολυ αυτές που το έκοψαν παντος

Και εγώ iqos έκανα, αλλά με μου μύρισε απευθείας στο πρώτο τρίμηνο και το έκοψα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Emmi@ είπε:

Είναι πόνος, μεγάλος πόνος..και μένα μια χαρά βγαίνουν οι εξετάσεις μου και με το μηχανάκι που μετριεμαι είναι πάντα εντός ορίων, τώρα περιμένω να δω και την καμπύλη. Το θέμα είναι ότι είδα την ζυγαριά να ανεβαίνει στα 122 και τρελάθηκα..έιχα χάσει ήδη 50 κιλά πριν έναν χρόνο, από 150 στα 100, μετά την παλινδρόμη πήρα 15 και έμεινα έγκυος και τώρα πήρα 7 σε όλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης. Ο γιατρός δεν μου έχει πει τίποτα για τα κιλά αλλά επειδή εγώ τρέμω είπα να ξεκινήσω πριν μου πει.. αγωνιστικόυς χαιρετισμούς κορίτσια!!!

Και εγώ iqos έκανα, αλλά με μου μύρισε απευθείας στο πρώτο τρίμηνο και το έκοψα

Μακάρι να μου μυριζε και μένα μακάρι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...