Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , khaleesi είπε:

Κορίτσια.. κλωτσάει και εσάς μόλις ακουμπήσετε το χέρι στην κοιλιά;;; Έχει λίγες μέρες το κάνει συνέχεια :wub:

Εμένα αν βάλω χέρι σταματάει χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Και εγώ έχω! Νομίζω ποτέ δεν έφυγαν.. εσένα ποίο σου έδωσε?

Κάτι κάψουλες μου είχε δώσει... Και τώρα είπε θα μου γράψει αυτό που παίρνετε κ εσείς... Αντε να δούμε!! 

 

1 ώρα πρίν, VDald είπε:

Το φαντάζομαι. Γίνεται κ μηχανικά αυτό με το χάιδεμα. 

Σε ευχαριστώ πολύ! 

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια!

Αντε να δουμε πώς θα δράσει σε μένα ο νέος σίδηρος. Προτιμώ βέβαια την διάρροια από την δυσκοιλιοτητα αλλά αυτό με τις ναυτιες που λέτε δεν ακούγεται κ πολύ δελεαστικό. 

Σύντομα με νέα :unsure:

Ο κάθε οργανισμος είναι διαφορετικός! Εμένα με πείραξε πολύ εσένα μπορεί να σου κάτσει καλά! Γενικά όμως μου λένε πως ο σίδηρος πειράζει στο στομαχι και λογικά λόγω εγκυμοσύνης είναι πιο ευαίσθητο έτσι κ αλλιώς! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , marilia35 είπε:

Εμένα αν βάλω χέρι σταματάει χαχαχα

Και εμένα το ίδιοοοοοο!! Και μερικές φορές κουνιεται Κ κλωτσάει Κ τρέχει ο άντρας μου ο κακομοίρης και σταματάει αμέσως η μπεμπα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, khaleesi είπε:

Κορίτσια.. κλωτσάει και εσάς μόλις ακουμπήσετε το χέρι στην κοιλιά;;; Έχει λίγες μέρες το κάνει συνέχεια :wub:

Εμένα γενικά, είναι ένα πολύ κινητικό έμβρυο. Όλη μέρα νύχτα. Αντιθέτως, την πρώτη μου κόρη έκανα τάμα.

Όμως τελευταία, έχουμε και αλληλεπίδραση..βεβαια, δεν σταματάει έτσι και αλλιώς, όποτε δεν νομίζω ότι φταίει το χέρι μου...

Χτες όμως, στερεωσα το κινητό στην κοιλιά και έδωσε κάτι φοβερες κλωτσιές στο κινητό...

Φαντάζομαι η πίεση που άσκησε;

Πάντως χίλιες φορές να κουνιούνται συνέχεια...αυτό με τη μεγάλη ήταν φρικτό...νόμιζα συνέχεια ότι έπαθε κάτι...

Και μιλάμε και για μεγάλες εβδομάδες...να είμαι τώρα 8 μηνών και να τρέχω συνέχεια για καρδιοτοκογραφο.

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Εμένα γενικά, είναι ένα πολύ κινητικό έμβρυο. Όλη μέρα νύχτα. Αντιθέτως, την πρώτη μου κόρη έκανα τάμα.

Όμως τελευταία, έχουμε και αλληλεπίδραση..βεβαια, δεν σταματάει έτσι και αλλιώς, όποτε δεν νομίζω ότι φταίει το χέρι μου...

Χτες όμως, στερεωσα το κινητό στην κοιλιά και έδωσε κάτι φοβερες κλωτσιές στο κινητό...

Φαντάζομαι η πίεση που άσκησε;

Πάντως χίλιες φορές να κουνιούνται συνέχεια...αυτό με τη μεγάλη ήταν φρικτό...νόμιζα συνέχεια ότι έπαθε κάτι...

Και μιλάμε και για μεγάλες εβδομάδες...να είμαι τώρα 8 μηνών και να τρέχω συνέχεια για καρδιοτοκογραφο.

Μου θύμισες τώρα που όταν πήγα στον γιατρό για την β επιπέδου σε κάποια φάση είχε μείνει με το μηχάνημα πάνω στην κοιλια και κάτι κοιτούσε στην οθόνη και ο μικρός κλωτσουσε εκεί που πίεζε! 

Νευρικό το μικρό μου σαν και εμένα χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dimi84 είπε:

Τέλος και με την καμπυκη ζαχαρου πήρα τα αποτελέσματα όλα σουπερ αντε να τελειώνουμε ένα ντομπλερ έμεινε χαχαχα

Τέλεια!!! Και εγώ σήμερα περιμένω να πάρω αποτελέσματα από την καμπύλη. Άντε να δούμε...τίποτα δεν έμεινεεεε!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Την κατάφερα την καμπύλη κ ήταν κ μια χαρά. Μου έκανε κ το στομάχι την χάρη! Λίγη ζάλη αλλά τίποτα το τρομερό. Αχ κ υπέφερα μια βδομάδα με την σκέψη της.. 

Αναμονή αποτελεσματων τώρα.. 

@Dimi84@Dimi84 μπραβο κορίτσι!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , VDald είπε:

Καλημέρα! Την κατάφερα την καμπύλη κ ήταν κ μια χαρά. Μου έκανε κ το στομάχι την χάρη! Λίγη ζάλη αλλά τίποτα το τρομερό. Αχ κ υπέφερα μια βδομάδα με την σκέψη της.. 

Αναμονή αποτελεσματων τώρα.. 

@Dimi84@Dimi84 μπραβο κορίτσι!

Μπράβο πάει κ αυτό!καλά αποτελέσματα!εγώ έχω την άλλη βδομάδα!είχα στην πρώτη κυηση κ λένε συνήθως κάνεις πάλι σε δεύτερη!για ναδουμεεεε 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimi84 είπε:

Τέλος και με την καμπυκη ζαχαρου πήρα τα αποτελέσματα όλα σουπερ αντε να τελειώνουμε ένα ντομπλερ έμεινε χαχαχα

Μπράβοοοοο!! Υπέροχα νέα… με το καλό το αγγελούδι σας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Dimi84 μπράβο...πάει και αυτό.

@VDald ❤️

Και εμείς σπίτι...ξάπλα.

Ξεκούραση... Πέμπτη έχω γιατρό να πάρουμε μια ανάσα ελπίζω.

Σήμερα λέω να βγω για έναν καφέ...λίγο να ξεφύγουμε.

 

 

 

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, marilia35 said:

Μπράβο πάει κ αυτό!καλά αποτελέσματα!εγώ έχω την άλλη βδομάδα!είχα στην πρώτη κυηση κ λένε συνήθως κάνεις πάλι σε δεύτερη!για ναδουμεεεε 

Σου εύχομαι να μην, αλλά κ έτσι να είναι, ευτυχώς αντιμετωπίζεται. 

Σε ευχαριστώ πολύ! 

16 minutes ago, iwanna24 said:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Dimi84 μπράβο...πάει και αυτό.

@VDald ❤️

Και εμείς σπίτι...ξάπλα.

Ξεκούραση... Πέμπτη έχω γιατρό να πάρουμε μια ανάσα ελπίζω.

Σήμερα λέω να βγω για έναν καφέ...λίγο να ξεφύγουμε.

 

 

 

Να βγείτε. Ειδικά αν έχετε κ καλό καιρό. 

❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

@Dimi84 μπράβο...πάει και αυτό.

@VDald ❤️

Και εμείς σπίτι...ξάπλα.

Ξεκούραση... Πέμπτη έχω γιατρό να πάρουμε μια ανάσα ελπίζω.

Σήμερα λέω να βγω για έναν καφέ...λίγο να ξεφύγουμε.

 

 

 

Εγώ θα τον δω την μεγάλη εβδομάδα και μου φαίνεται βουνό 

πρίν από 48 λεπτά , VDald είπε:

Καλημέρα! Την κατάφερα την καμπύλη κ ήταν κ μια χαρά. Μου έκανε κ το στομάχι την χάρη! Λίγη ζάλη αλλά τίποτα το τρομερό. Αχ κ υπέφερα μια βδομάδα με την σκέψη της.. 

Αναμονή αποτελεσματων τώρα.. 

@Dimi84@Dimi84 μπραβο κορίτσι!

Είδες? Σουπερ Κάι τα αποτελέσματα θα είναι 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...