Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , iwanna24 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια. Ειλικρινά!

Θα σας ενημερώσω...

Προς το παρόν νιώθω καλά και η μικρή από όσο καταλαβαίνω...

Φιλιά σε όλες ❤️

Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά αφού φτάσαμε εδώ είναι πολύ μικρό το ποσοστό για να πάει κάτι στραβά!! Φαντάσου στο λέει μια που δίπλα στο άγχος υπάρχει η φωτογραφία μου...εγώ πάντως έχω χαλαρώσει αρκετά μπορώ να πω και από την στιγμή που την νιώθω σχεδόν όλη την ημέρα λέω ότι είναι καλά!! Πλέον σκέφτομαι μόνο θετικά και περιμένω την στιγμή που θα πάρω το αγγελούδι μου στην αγκαλιά!! Για όλες μας τα καλύτερα γιατί όντως είμαστε η καλύτερη ομάδα εδώ...

πρίν από 16 λεπτά , VDald είπε:

Μάλλον χάθηκε το ποστ σου ανάμεσα στα υπόλοιπα και δεν απαντήθηκε. 
Νομιζω πως ειναι φυσιολογικο, ε; Να μας πουν κ τα άλλα κορίτσια. Σου πέρασε; 

Γεια κ από μένα! Πήρα αποτελέσματα από καμπύλη κτλ, πήγα γιατρό, όλα good. Επόμενη εξέταση στις 32 εβδομάδες, στον εμβρυολόγο. Ένας μήνας μακριά αλλά μετά τέρμα οι φόβοι οι πολλοί!

Βρέχει πάλι εδω.. Φιλιά σε όλες.

Σούπερ!! Εμπρός λοιπόν για την τελική ευθεία!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

46 minutes ago, VDald said:

Μάλλον χάθηκε το ποστ σου ανάμεσα στα υπόλοιπα και δεν απαντήθηκε. 
Νομιζω πως ειναι φυσιολογικο, ε; Να μας πουν κ τα άλλα κορίτσια. Σου πέρασε; 

Γεια κ από μένα! Πήρα αποτελέσματα από καμπύλη κτλ, πήγα γιατρό, όλα good. Επόμενη εξέταση στις 32 εβδομάδες, στον εμβρυολόγο. Ένας μήνας μακριά αλλά μετά τέρμα οι φόβοι οι πολλοί!

Βρέχει πάλι εδω.. Φιλιά σε όλες.

Μίλησα με το γιατρό μου και είπε μάλλον το έντερο είναι.. γενικά είναι φυσιολογικοί τέτοιοι πόνοι.. 

Άντε ένα ένα να φεύγουν, μπρος ολοταχώς!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, VDald είπε:

Μάλλον χάθηκε το ποστ σου ανάμεσα στα υπόλοιπα και δεν απαντήθηκε. 
Νομιζω πως ειναι φυσιολογικο, ε; Να μας πουν κ τα άλλα κορίτσια. Σου πέρασε; 

Γεια κ από μένα! Πήρα αποτελέσματα από καμπύλη κτλ, πήγα γιατρό, όλα good. Επόμενη εξέταση στις 32 εβδομάδες, στον εμβρυολόγο. Ένας μήνας μακριά αλλά μετά τέρμα οι φόβοι οι πολλοί!

Βρέχει πάλι εδω.. Φιλιά σε όλες.

Μπράβο για την καμπύλη!! Εγώ ούτε που την έχω κάνει ακόμη!! Πού μένεις και βρεχει;; Μακάρι να βρεχε κι εδώ να πέσει κάτω η γύρη,δεν αντέχω με την αλλεργία!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι πολύ καινούργια μιας και είμαι μόλις 8 εβδομάδων. Μπήκα στην ομάδα σας για να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είναι από Θεσσαλονίκη και θα γεννήσει στο Ιπποκράτειο ή το Παπαγεωργίου. Διαγνωστικα με πιθανή θρομβοφιλια και σκέφτηκα πως ίσως είναι καλύτερα να βρω κάποιον γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο ώστε να με  παρακολουθήσουν ολοκληρωτικά. Επίσης το οικονομικό είναι ένα σημαντικό κίνητρο αρκεί βέβαια να μην πάω όπου να ναι. Αν κάποια κοπέλα έχει να μου προτείνει κάποιον γιατρό και να Μ ενημερώσει ποια διαδικασία ν ακολουθήσω για να κλείσω ραντεβού θα το εκτιμούσα. Σας ευχαριστώ πολύ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Laky είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι πολύ καινούργια μιας και είμαι μόλις 8 εβδομάδων. Μπήκα στην ομάδα σας για να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είναι από Θεσσαλονίκη και θα γεννήσει στο Ιπποκράτειο ή το Παπαγεωργίου. Διαγνωστικα με πιθανή θρομβοφιλια και σκέφτηκα πως ίσως είναι καλύτερα να βρω κάποιον γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο ώστε να με  παρακολουθήσουν ολοκληρωτικά. Επίσης το οικονομικό είναι ένα σημαντικό κίνητρο αρκεί βέβαια να μην πάω όπου να ναι. Αν κάποια κοπέλα έχει να μου προτείνει κάποιον γιατρό και να Μ ενημερώσει ποια διαδικασία ν ακολουθήσω για να κλείσω ραντεβού θα το εκτιμούσα. Σας ευχαριστώ πολύ!

Καταρχάς καλώς ήρθες στην ομάδα μας και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη αν και θα γεννήσω σε ιδιωτικό έχω ακούσει καλά λόγια για τον Μαμοπουλο που νομίζω είναι στο Ιπποκράτειο! Δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά έχω ακούσει καλά λόγια! Αν θέλεις ψαξτο λίγο!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εγώ μόλις γύρισα από το γιατρό! Όλα μια χαρά σχεδόν ένα κιλό είναι το μωρό είναι τέλος 27ης εβδομάδας. Το κεφάλι της είναι στον αφαλό μου κ τα πόδια κάτω.. ρωτησα μέχρι πότε μπορεί να γυρίσει και μου είπε μέχρι την 35η εβδομάδα! Όντως;;; Δεν είναι πολύ αργά; Εκτός κ αν μου το είπε για να μην με αγχωνει! Την άλλη εβδομάδα πάω για εξετάσεις ζαχάρου παλι να δούμε που βρίσκομαι με την διατροφή! Ήταν πολύ πιο ήσυχη σε σχέση με τις άλλες φορές! Αλλά η καρδιά πήγαινε σφαίρα ❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ρε αγάπη εσύ βάζεις βασκλορ;

Τη μισω...μου φέρνει και φαγούρα...εν τω μεταξύ, αυτή μπαίνει με ένα πλαστικό σωληνάριο το οποίο ούτε κατά διάνοια δεν βάζω όλο μέσα...και δεν υπάρχει λέει κάτι αντίστοιχο. 

Μου βγάζει κομμάτια γενικά, άσχετα με τα καφέ που δεν ξέρω αν φταίει και μου φέρνει φαγούρα. 

Βάζω υποθετα εγω προσπάθησε να το βρέχεις λιγο αν γίνεται το απλικατερ  να μπαίνει πιο εύκολα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Καταρχάς καλώς ήρθες στην ομάδα μας και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!! Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη αν και θα γεννήσω σε ιδιωτικό έχω ακούσει καλά λόγια για τον Μαμοπουλο που νομίζω είναι στο Ιπποκράτειο! Δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά έχω ακούσει καλά λόγια! Αν θέλεις ψαξτο λίγο!! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Με το καλό να δεχθεις το μωράκι σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

πρίν από 35 λεπτά , Ele1 είπε:

Βάζω υποθετα εγω προσπάθησε να το βρέχεις λιγο αν γίνεται το απλικατερ  να μπαίνει πιο εύκολα!

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

1 ώρα πρίν, Laky είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι πολύ καινούργια μιας και είμαι μόλις 8 εβδομάδων. Μπήκα στην ομάδα σας για να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα είναι από Θεσσαλονίκη και θα γεννήσει στο Ιπποκράτειο ή το Παπαγεωργίου. Διαγνωστικα με πιθανή θρομβοφιλια και σκέφτηκα πως ίσως είναι καλύτερα να βρω κάποιον γιατρό σε δημόσιο νοσοκομείο ώστε να με  παρακολουθήσουν ολοκληρωτικά. Επίσης το οικονομικό είναι ένα σημαντικό κίνητρο αρκεί βέβαια να μην πάω όπου να ναι. Αν κάποια κοπέλα έχει να μου προτείνει κάποιον γιατρό και να Μ ενημερώσει ποια διαδικασία ν ακολουθήσω για να κλείσω ραντεβού θα το εκτιμούσα. Σας ευχαριστώ πολύ.

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

4 ώρες πρίν, khaleesi είπε:

Μίλησα με το γιατρό μου και είπε μάλλον το έντερο είναι.. γενικά είναι φυσιολογικοί τέτοιοι πόνοι.. 

Άντε ένα ένα να φεύγουν, μπρος ολοταχώς!

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

5 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Κορίτσι μου όλα θα πάνε καλά αφού φτάσαμε εδώ είναι πολύ μικρό το ποσοστό για να πάει κάτι στραβά!! Φαντάσου στο λέει μια που δίπλα στο άγχος υπάρχει η φωτογραφία μου...εγώ πάντως έχω χαλαρώσει αρκετά μπορώ να πω και από την στιγμή που την νιώθω σχεδόν όλη την ημέρα λέω ότι είναι καλά!! Πλέον σκέφτομαι μόνο θετικά και περιμένω την στιγμή που θα πάρω το αγγελούδι μου στην αγκαλιά!! Για όλες μας τα καλύτερα γιατί όντως είμαστε η καλύτερη ομάδα εδώ...

Σούπερ!! Εμπρός λοιπόν για την τελική ευθεία!!!

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Γυναικάρα θα γίνει!!!! Σ ευχαριστώ κούκλα μου. Με το καλό όλα σου εύχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Αφού μένει ο τραχηλος σταθερός μια χαρά και εγώ αυτό θελω να ακούω κάθε φορά που πάω!!Τις ενεσεις τις κάνω κ γω μεγαλοβδομαδα!!

Όλα καλά λοιπόν,απόλαυσε το βράδυ σου τωρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Εσύ είσαι μια χαρά!! Εγώ είμαι 1,60!!! Δεν θέλω να πάρει το μπόι μου αλλά και ο μπαμπάς δεν είναι το πρώτο μπόι..Τον παππού να μοιάσει εύχομαι..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Γενικά σαν Έλληνες έχουμε το συνδρομο του τεράστιου θέλουμε. Ότι έχουμε να είναι τεράστιο νταξει δηλαδή όλα καλά το μωράκι σου είναι μια χαρά 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ele1 είπε:

Αφού μένει ο τραχηλος σταθερός μια χαρά και εγώ αυτό θελω να ακούω κάθε φορά που πάω!!Τις ενεσεις τις κάνω κ γω μεγαλοβδομαδα!!

Όλα καλά λοιπόν,απόλαυσε το βράδυ σου τωρα

Θα κάνεις και εσύ ενέσεις ε;

Προληπτικά αγάπη ε;

 

πρίν από 6 λεπτά , Dimi84 είπε:

Γενικά σαν Έλληνες έχουμε το συνδρομο του τεράστιου θέλουμε. Ότι έχουμε να είναι τεράστιο νταξει δηλαδή όλα καλά το μωράκι σου είναι μια χαρά 

Καλά εννοείται...φτάνει που είναι καλά φίλε...δεν με νοιάζει 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Γλυκιά μου όλα θα πάνε καλά....να τρως να μην αγχώνεσαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...