Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , iwanna24 είπε:

Θα κάνεις και εσύ ενέσεις ε;

Προληπτικά αγάπη ε;

 

Καλά εννοείται...φτάνει που είναι καλά φίλε...δεν με νοιάζει 

Ναι προληπτικά μου 'πε  και μένα :). (Λόγω τραχηλου καταλαβα)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Αντε είδες όλα καλά ήταν!! Τώρα που ξεαγχωθηκες φάε να χοροπηδησει λίγο και η μπουμπού!! 

Πλέον οι νέες γενιές γίνονται όλοι ψηλοί! Σίγουρα πιο ψηλοί από τους γονείς! 

Εγώ με μαμά 1.55 είμαι 1.68 οπότε υπάρχει ελπίδα χαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Ωραια!! Όλα καλά,είδες ότι είναι Μια χαρά κι ο τράχηλος!! Εύχομαι από δω και πέρα και σε σένα και σε όλες μας να μην πάρουμε άλλη τρομάρα!! Να κυλήσουν όλα ομαλά!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Γειααααα σε όλα τα κορίτσια.

Γύρισα από τον γιατρό.

Ο τράχηλος 3.08 εκατοστά...δεν μεγάλωσε βέβαια, κάποια μέτρηση είναι λάθος αλλά κρατάμε ότι έμεινε σταθερός.

Ο ίδιος είπε ουαου τέλεια.

Τα καφέ, καμία εξήγηση...η μικρή μου είναι μικροκαμωμένη...600 γραμμάρια.

Είναι όμως μια χαρά.

Κάναμε ενέσεις για τα πνευμόνια της, τις οποίες θα επαναλάβουμε προκειμένου να ωριμάσει πιο γρήγορα σε περίπτωση ενός πρόωρου τοκετού...

Κατά τα άλλα καλά ...

Διατροφή αυστηρή δύο μέρες λόγω κορτιζόνης.

Ευχαριστώ και πάλι όλες για τη συμπαράσταση...νιώθω τόσο κουρασμένη...δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα από το άγχος...και δεν έχω φάει και τίποτα και γενικά, ήταν μια δύσκολη μέρα.   

 

Όχι, αγάπη...είναι με πλαστική σύριγγα...δεν είναι υπόθετο. Μάλλον μπερδεύτηκα!

Καλώς την...δεν σου έχω απάντηση, απλά επειδή σε θυμάμαι , χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!!

Με το καλό ❤️❤️❤️

Δεν το είχα δει...περαστικά ❤️

Χρυσακι, ευχαριστώ και εσένα κούκλα.

Εμείς έχουμε τα Μινιόν της ομάδας...

Αλλά θα το πω...δεν αντέχω...

Τα ακριβά αρώματα κόρες, ξέρετε που μπαίνουν;

Είπε η Ιωάννα, 1.65 <_<

Φίλη φίλη κ γω 1.64 είμαι μια χαρά είμαστε χαχα!αυτές τις ενέσεις τις είχα κάνει κ γω στην πρώτη κυηση!μια χαρά όλα να κοιμηθείς να ξεκουραστεις κ όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Θα κάνεις και εσύ ενέσεις ε;

Προληπτικά αγάπη ε;

 

Καλά εννοείται...φτάνει που είναι καλά φίλε...δεν με νοιάζει 

2950 και 2900 τους έκανα ελα δες τους τώρα παλικαρακια ολόκληρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε? Να σας ρωτήσω?? Όταν περπατάω αρκετές φορές με πιάνει κάτι σαν σφαχτης κάτω χαμηλά στην κοιλιά μια αριστερά και μια δεξιά! Όταν σταματάω περνάει.. ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό? Εσάς σας συμβαίνει? Είναι φυσιολογικό?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε? Να σας ρωτήσω?? Όταν περπατάω αρκετές φορές με πιάνει κάτι σαν σφαχτης κάτω χαμηλά στην κοιλιά μια αριστερά και μια δεξιά! Όταν σταματάω περνάει.. ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό? Εσάς σας συμβαίνει? Είναι φυσιολογικό?

Καλημέρα!σαν πόνους περιόδου?εγώ παθαίνω έτσι έντονους πόνους περιόδου για λίγο κ παθαίνω κ το άλλο κραμπες!σαν μαγκωμα μια αριστερά μια δεξιά!που πονάει απίστευτα κ θέλει 1-2 λεπτά να περάσει!δν μπορώ να κουνηθώ μέχρι να περασει

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε? Να σας ρωτήσω?? Όταν περπατάω αρκετές φορές με πιάνει κάτι σαν σφαχτης κάτω χαμηλά στην κοιλιά μια αριστερά και μια δεξιά! Όταν σταματάω περνάει.. ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό? Εσάς σας συμβαίνει? Είναι φυσιολογικό?

Καλημέρα!!!!

Το παθαίνω τις τελευταίες 2 μέρες, το έχω πάθει και όταν πήγα να αλλάξω πλευρό εχθές στον καναπέ!!

Θεωρώ ότι είναι το έντερο, τα μωρά έχουν ανέβει πολύ πάνω για να είναι εκείνα....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε? Να σας ρωτήσω?? Όταν περπατάω αρκετές φορές με πιάνει κάτι σαν σφαχτης κάτω χαμηλά στην κοιλιά μια αριστερά και μια δεξιά! Όταν σταματάω περνάει.. ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό? Εσάς σας συμβαίνει? Είναι φυσιολογικό?

Φυσιολογικο είναι και εγω όταν περπαταω ποναω γι'αυτό και δεν το κάνω  κάνω στατική γυμναστική 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , marilia35 είπε:

Καλημέρα!σαν πόνους περιόδου?εγώ παθαίνω έτσι έντονους πόνους περιόδου για λίγο κ παθαίνω κ το άλλο κραμπες!σαν μαγκωμα μια αριστερά μια δεξιά!που πονάει απίστευτα κ θέλει 1-2 λεπτά να περάσει!δν μπορώ να κουνηθώ μέχρι να περασει

Όχι σαν πόνους περιόδου σαν κράμπες είναι σαν σφαχτης δεν ξέρω και εγώ τι είναι!! πολλές φορές δεν μπορώ να περπατήσω.. μόλις σταματήσω περνάει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Όχι σαν πόνους περιόδου σαν κράμπες είναι σαν σφαχτης δεν ξέρω και εγώ τι είναι!! πολλές φορές δεν μπορώ να περπατήσω.. μόλις σταματήσω περνάει..

Σαν να σε τραβάει σαν τεντωμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναι κάτι τέτοιο!! Σε λογικό αφού όλα τραβιουνται εκεί μέσα χαμός γίνεται

Και που είσαι ακόμα το τελευταίο τρίμηνο να δεις τι γίνεται εκεί μέσα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Emmi@ είπε:

Καλημέρα!!!!

Το παθαίνω τις τελευταίες 2 μέρες, το έχω πάθει και όταν πήγα να αλλάξω πλευρό εχθές στον καναπέ!!

Θεωρώ ότι είναι το έντερο, τα μωρά έχουν ανέβει πολύ πάνω για να είναι εκείνα....

Και εγώ σήμερα το πρωί που σηκώθηκα με έπιασε πόνος χωρίς να κάνω τίποτα!! Μετά σταμάτησε και όταν βγήκα έξω στο σούπερ πάλι με έπιασε και μόλις ήρθα σπίτι πέρασε!!! Για πουθενά δεν είμαστε.  Χαχαχα

πρίν από 5 λεπτά , Dimi84 είπε:

Και που είσαι ακόμα το τελευταίο τρίμηνο να δεις τι γίνεται εκεί μέσα 

Το φαντάζομαι!! Κουράγιο είναι και καλοκαίρι!! Κάτω από το air-condition θα την βγάλουμε μου φαίνεται!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα κ από μένα, εγω τελευταία έχω το εξής, αποτι διάβασα λέγεται πόνος στην ηβική συμφηση, πυελικος πόνος κάτι τέτοιο. Για να καταλάβετε με πονάει σαν όταν κάνουμε ποδήλατο και πιάνονται οι μύες εκεί κάτω στο μπικίνι και μπροστά ξέρετε. Με πιάνει μόνο στο κρεβάτι όταν αλλάζω πλευρό κυρίως αλλά είναι ενοχλητικό. Διάβασα ότι βοηθάνε οι ασκήσεις keggel , η γεφυρα. Αλλά ταλαιπωρούμαι πολύ με τον ύπνο μέχρι να βολευτω. Σκέφτομαι να πάρω μαξιλάρι εγκυμοσύνης αυτό που είναι σαν φίδι το μεγάλο, έχει καμία σας; Βοηθάει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...