Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ΕΛΕΝΗ12 είπε:

Ναι μα αυτό ακριβώς στα λόγια όλοι λένε… κ εγώ στην πράξη μπορεί να μη θέλω να φύγει από δίπλα μου! Αλλά οι παλιές μου λένε και καλά ότι το παιδί στο τρίμηνο πρέπει να πάει στο δωμάτιο του και να μπει ενδοεπικοινωνία…γιατί Αλλοως δύσκολα θα πάει, γι αυτό τα συζητάω εδώ γιατί δε γνωρίζω κ εγώ καθόλου ούτε έχω στον κύκλο μου κάποια νέα μανουλα

Αυτά που ανοίγουν στο πλάι άρα είναι χρήσιμα θεωρείς ; Δεν πρέπει να σηκώνεσαι να αλλάζεις το μωρό πριν το ταΐσεις ; 

Εμένα για το λίκνο με απέτρεψε η πωλητρια μου είπε είναι άχρηστα λεφτά ένα παρκοκρεβατο με καλο στρώμα και λιγότερα λεφτά και χρήσιμο για μετακινήσεις και να βάζεις το μωράκι να κοιματε όταν θα πηγαινεις κάπου εχεινμςγαλυτερο χώρο το λικνοου είπε το πολυ μέχρι τέσσερις μήνες και μας λένε όλα μέχρι έξι μηνών ετσι αποφασισα να παρω παρκοκρεβατο που ανεβαίνει ψηλά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εμένα για το λίκνο με απέτρεψε η πωλητρια μου είπε είναι άχρηστα λεφτά ένα παρκοκρεβατο με καλο στρώμα και λιγότερα λεφτά και χρήσιμο για μετακινήσεις και να βάζεις το μωράκι να κοιματε όταν θα πηγαινεις κάπου εχεινμςγαλυτερο χώρο το λικνοου είπε το πολυ μέχρι τέσσερις μήνες και μας λένε όλα μέχρι έξι μηνών ετσι αποφασισα να παρω παρκοκρεβατο που ανεβαίνει ψηλά 

Ισχύει. Εντελώς άχρηστη αγορά. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΕΛΕΝΗ12 είπε:

Καλά ναι σίγουρα η κάθε μανούλα κάνει ότι νομίζει χωρίς τύψεις! Απλα σκέφτομαι και τις περιττές αγορές πχ με το λίκνο αν είναι να χρησιμοποιήθει ελάχιστα, άλλες το έχουν μέχρι 6-7 μηνών βέβαια 

Εμένα η κουμπάρα μου το έχει μέχρι τώρα 10 μηνών.....αυτό που κουμπώνει....χωράει 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από εμένα! Σήμερα πήγα και έφτιαξα τα μαλλιά μου επιτέλους τι καλά!! 

Επίσης από χθες πρέπει να έχω συσπάσεις γιατί σφίγγει ξαφνικά η κοιλια για λίγα δευτερόλεπτα και μετά σταματάει... Βεβαια δεν ξέρω άμα είναι το μωρό που κάνει βόλτες και μαζεύεται εκεί... 

Είχα διαβάσει οτι από τον 6ο μήνα ξεκινάνε οι ανώδυνες συσπάσεις και ευτυχώς ούτε εμένα με πονάνε.. Απλά εκείνη την ώρα νιώθω μια μικρή δυσφορία... Αυτό... Δν θα αγχωθω όμως :P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Didimaki13 είπε:

@Vlal μου έχω φίλη η οποία έχει κάνει τρια παιδία και τα τρία με ένα μικρό θεματάκι στην καρδιά ανευ σημασίας. Στο 1ο και στο 2ο την έβαλαν να κάνει αμνιο γιατί σχετίζεται με σύνδρομο νταουν, στο 3ο της είπε ο γιατρός να μην ασχοληθεί, έτσι απλά "φτιαχνει" τα παιδιά και ότι αν όλα τα άλλα είναι καλά δεν μπορείς να μιλάς για σύνδρομο ντάουν, πρέπει να υπάρχουν κι άλλες προυποθέσεις!

Απόλαυσε το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου και όλα θα πάνε καλά, ευχαριστούμε και για το κεράκι!

  On 7/4/2022 at 12:34 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Ξέρω ότι ένας παράγοντας δεν αρκεί για να μιλήσουμε για σύνδρομο.

Εφόσον, σε κάθε περίπτωση, είστε αποφασισμένοι να προχωρήσετε την κύηση, εγώ θα πω μέσα από την καρδιά μου, ότι το παιδάκι σου είναι πολύ τυχερό.

Είναι και υγιές αλλά είναι και τυχερό.

 

Σε άλλα νέα....

Καλημέρα σε όλες...

Τα γράφω σε ένα μήνυμα...

Ξύπνησα ξημερώματα να πάω τουαλέτα και να δύο κηλίδες καφέ...

Έπαθα εγκεφαλικό ...

Έπειτα όμως δεν είχα κάτι άλλο...μέχρι τώρα...

Δεν πονάω...η μικρή είναι κινητική.. ο γιατρός είπε ότι δεν είναι κάτι και ίσως είναι από τη βασκλορ.

Θα πάω σε κάθε περίπτωση, το απόγευμα...

Αυτός βέβαια, δεν μου το ζήτησε αλλά εγώ θα πήγαινα είτε είχα ραντεβού είτε όχι!

Φοβήθηκα πάρα πολύ...ειλικρινά. 

Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλά μου είναι πάρα πολύ δύσκολο. 

Αυτα.

Read more  
Read more  

Απότι διάβασα όλα καλά! Μπραβο ρε κορίτσι, όσο για το βάρος και το ύψος ας μη μιλήσω εγώ καλύτερα το 1,58 με το ζόρι :razz: Μια χαρά θα είναι το κορίτσι, εμένα ο δικός μου αντρας ούτε θέλει να τις βλέπει τις ψηλές :lol:

Έχω απορία, σε πόνεσε η ένεση κορτιζόνης;

  2 ώρες πρίν, Amalia90 είπε:

Κορίτσια καλημέρα κ από μένα, εγω τελευταία έχω το εξής, αποτι διάβασα λέγεται πόνος στην ηβική συμφηση, πυελικος πόνος κάτι τέτοιο. Για να καταλάβετε με πονάει σαν όταν κάνουμε ποδήλατο και πιάνονται οι μύες εκεί κάτω στο μπικίνι και μπροστά ξέρετε. Με πιάνει μόνο στο κρεβάτι όταν αλλάζω πλευρό κυρίως αλλά είναι ενοχλητικό. Διάβασα ότι βοηθάνε οι ασκήσεις keggel , η γεφυρα. Αλλά ταλαιπωρούμαι πολύ με τον ύπνο μέχρι να βολευτω. Σκέφτομαι να πάρω μαξιλάρι εγκυμοσύνης αυτό που είναι σαν φίδι το μεγάλο, έχει καμία σας; Βοηθάει;

Read more  
Read more  

Το έχω κι εγώ, είναι πολύ ενοχλητικό η αλήθεια είναι. Εγώ πήρα μαξιλάρι εγκυμοσύνης αλλά προς το παρόν δεν με έχει βολέψει, είναι πολύ φουσκωτό για μένα. Αντίθετα με έχει βολέψει ένα απο το shein, είναι έτσι αλλά δεν μπόρεσα να βρω το λινκ. Επίσης τις τελευταίες μέρες με ανακουφίζει πολύ ένα κανονικό μαλακό μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια.

  1 hour ago, iwanna24 είπε:

Όσον αφορά στα πονακια, εγώ έχω θέμα με την κύστη...εκεί πονάω πάντα...πάω εκατό φορές τουαλέτα...το είχα και στη μεγάλη μου...

Η κοιλιά σαν κοιλια, πέρα από τεντώματα οκ, δεν έχει πόνο περιόδου...έχω θέμα όμως όπως καμιά φορά κρατάμε τα τσισα μας...εγώ νιώθω μόνιμα έτσι...

 

Read more  
Read more  

Κι αυτό το έχω, τι πράγμα κι αυτό!!

Καλημέρα κορίτσια, ο ύπνος πλέον είναι ένα μαρτύριο, εκτός του ότι μένω ξύπνια κανά 3ωρο μέσα στη νύχτα δεν βολεύομαι καθολου κι έτσι όλη την ημέρα σέρνομαι.

Αυτο μαξιλάρι από shein πως είναι; Μπορείς να μου πεις σε ποια κατηγορία το βρήκες; Είναι αυτό το μισοφέγγαρο με το κλιπ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  6 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλύτερα να είναι το μωρο στον ίδιο χώρο με σας!! Θα είσαι κι εσύ πιο ήρεμη!! Μην ακούς ότι θα κακομάθει κλπ!! Το 1ο τρίμηνο πάνω κάτω δε θα έχει καταλάβει καν ότι αποτελείτε πια 2 ξεχωριστά σώματα!! Δε θα εχει καταλαβει ότι γεννήθηκε!! Χαχα!! Γι αυτό και θα θέλει πολλές αγκαλιές!! Προσωπικά εμένα το λίκνο λόγω καισαρικης που δεν μπορούσα να κουνηθω δε με βόλεψε!! Αν είχα όμως απ αυτά που ανοίγουν από τη μια πλευρά θα βόλευε πολύ!! 

To λένε αλλιώς και τέταρτο τρίμηνο, που στην ουσία το μωρό προσπαθεί να προσαρμοστεί στον έξω κόσμο.

  5 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Χαχαχαχαχαχα τι να κάνουμε!αυτό που λες δν μπόρεσα στιγμή να το επιχειρήσω!θα κλάψει 3-4 βράδυα θα μάθει!εμείς κάναμε συγκοιμηση εκεί που έβγαζε δόντια κ άγχος αποχωρισμού δηλαδή από 7 μηνών ως 1 έτους!μετα μπήκε στην κούνια του κ δίπλα μας!δν μας επηρέασε καθόλου σαν ζευγάρι όλοι μαζί είμαστε!ίσα ίσα ο άντρας μου τον θέλει στο δωμάτιο μαζί μας!μου λέει εεε θα πάει φαντάρος κ θα φύγει τότε χαχαχα!ήθελα τώρα μα τον έβγαζα αλλά εμεινα έγκυος κ δν είχα διάθεση 

Εγώ πάντως που κοιμόμουν μέχρι 8-9 χρονών με την μαμά μου έχω γίνει φοβερά ανεξάρτητη ειδικά σε αυτό το θέμα, τόσο πολύ που αν κοιμόμουν μόνη μου θα ήταν το ιδανικό. Βέβαια έφυγα τόσο μεγάλη γιατί είχαν χωρίσει και οι γονείς μου και δεν την ενοχλούσε να κοιμόμαστε μαζί, ένιωθα και ασφάλεια με τις τόσες αλλαγές που γίνονταν..

  2 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Εμένα για το λίκνο με απέτρεψε η πωλητρια μου είπε είναι άχρηστα λεφτά ένα παρκοκρεβατο με καλο στρώμα και λιγότερα λεφτά και χρήσιμο για μετακινήσεις και να βάζεις το μωράκι να κοιματε όταν θα πηγαινεις κάπου εχεινμςγαλυτερο χώρο το λικνοου είπε το πολυ μέχρι τέσσερις μήνες και μας λένε όλα μέχρι έξι μηνών ετσι αποφασισα να παρω παρκοκρεβατο που ανεβαίνει ψηλά 

Εμείς θα πάρουμε το kikaboo milky way και θα βάλουμε δίπλα στο κρεβάτι, έχει και 2 επίπεδα και κατεβαίνει και η μια πλευρά και γίνεται σαν λίκνο.

  πρίν από 20 λεπτά , Vasso87 είπε:

Αυτο μαξιλάρι από shein πως είναι; Μπορείς να μου πεις σε ποια κατηγορία το βρήκες; Είναι αυτό το μισοφέγγαρο με το κλιπ;

Συγγνώμη, πριν δεν μπήκε το λινκ. Βάζω το ένα κομμάτι κάτω απο την κοιλιά για να το κρατάει σταθερό και το άλλο κομμάτι το βάζω ανάμεσα στα πόδια, το έχω λιώσει.

Βασικά ζητάει έγκριση απο τον διαχειριστή επειδή βάζω λινκ, θα προσπαθήσω να σου το στείλω σε μήνυμα και όποια άλλη κοπέλα θέλει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Didimaki13 είπε:
  6 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλύτερα να είναι το μωρο στον ίδιο χώρο με σας!! Θα είσαι κι εσύ πιο ήρεμη!! Μην ακούς ότι θα κακομάθει κλπ!! Το 1ο τρίμηνο πάνω κάτω δε θα έχει καταλάβει καν ότι αποτελείτε πια 2 ξεχωριστά σώματα!! Δε θα εχει καταλαβει ότι γεννήθηκε!! Χαχα!! Γι αυτό και θα θέλει πολλές αγκαλιές!! Προσωπικά εμένα το λίκνο λόγω καισαρικης που δεν μπορούσα να κουνηθω δε με βόλεψε!! Αν είχα όμως απ αυτά που ανοίγουν από τη μια πλευρά θα βόλευε πολύ!! 

Read more  

To λένε αλλιώς και τέταρτο τρίμηνο, που στην ουσία το μωρό προσπαθεί να προσαρμοστεί στον έξω κόσμο.

  5 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Χαχαχαχαχαχα τι να κάνουμε!αυτό που λες δν μπόρεσα στιγμή να το επιχειρήσω!θα κλάψει 3-4 βράδυα θα μάθει!εμείς κάναμε συγκοιμηση εκεί που έβγαζε δόντια κ άγχος αποχωρισμού δηλαδή από 7 μηνών ως 1 έτους!μετα μπήκε στην κούνια του κ δίπλα μας!δν μας επηρέασε καθόλου σαν ζευγάρι όλοι μαζί είμαστε!ίσα ίσα ο άντρας μου τον θέλει στο δωμάτιο μαζί μας!μου λέει εεε θα πάει φαντάρος κ θα φύγει τότε χαχαχα!ήθελα τώρα μα τον έβγαζα αλλά εμεινα έγκυος κ δν είχα διάθεση 

Read more  

Εγώ πάντως που κοιμόμουν μέχρι 8-9 χρονών με την μαμά μου έχω γίνει φοβερά ανεξάρτητη ειδικά σε αυτό το θέμα, τόσο πολύ που αν κοιμόμουν μόνη μου θα ήταν το ιδανικό. Βέβαια έφυγα τόσο μεγάλη γιατί είχαν χωρίσει και οι γονείς μου και δεν την ενοχλούσε να κοιμόμαστε μαζί, ένιωθα και ασφάλεια με τις τόσες αλλαγές που γίνονταν..

  2 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Εμένα για το λίκνο με απέτρεψε η πωλητρια μου είπε είναι άχρηστα λεφτά ένα παρκοκρεβατο με καλο στρώμα και λιγότερα λεφτά και χρήσιμο για μετακινήσεις και να βάζεις το μωράκι να κοιματε όταν θα πηγαινεις κάπου εχεινμςγαλυτερο χώρο το λικνοου είπε το πολυ μέχρι τέσσερις μήνες και μας λένε όλα μέχρι έξι μηνών ετσι αποφασισα να παρω παρκοκρεβατο που ανεβαίνει ψηλά 

Read more  

Εμείς θα πάρουμε το kikaboo milky way και θα βάλουμε δίπλα στο κρεβάτι, έχει και 2 επίπεδα και κατεβαίνει και η μια πλευρά και γίνεται σαν λίκνο.

  πρίν από 20 λεπτά , Vasso87 είπε:

Αυτο μαξιλάρι από shein πως είναι; Μπορείς να μου πεις σε ποια κατηγορία το βρήκες; Είναι αυτό το μισοφέγγαρο με το κλιπ;

Read more  

Συγγνώμη, πριν δεν μπήκε το λινκ. Βάζω το ένα κομμάτι κάτω απο την κοιλιά για να το κρατάει σταθερό και το άλλο κομμάτι το βάζω ανάμεσα στα πόδια, το έχω λιώσει.

Βασικά ζητάει έγκριση απο τον διαχειριστή επειδή βάζω λινκ, θα προσπαθήσω να σου το στείλω σε μήνυμα και όποια άλλη κοπέλα θέλει.

Παρκοκρεβατο είναι αυτό? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dimi84 είπε:

Παρκοκρεβατο είναι αυτό? 

Ναι, δες το μήπως σας κανει! Εγω το επέλεξα ακριβως επειδή πέφτει η μια πλευρα και εννοείται επειδή εχει δυο επίπεδα. Επισης όπως σκέφτεσαι κι εσυ επειδη θα ειναι καλοκαίρι και παμε συχνα στη θεια μου για μπάνιο να κλείνει, να το περνουμε μαζί αν χρειαστεί. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Παρκοκρεβατο είναι αυτό? 

Καλημερα!! Θεωρείται λίκνο λόγω μεγέθους! 

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Καλημέρα!

Καλό σαββατοκύριακο!

Πώς είναι η ομάδα σήμερα;

Ηλιόλουστη μέρα...ακόμα ψάχνω καρπούζι κόρες. 

Καλημερα κορίτσια!!! Προς το παρον βόλτα εμείς για καφεδάκι!!! Καλό Σαββατοκύριακο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , Polly1 είπε:

Καλημερα!! Θεωρείται λίκνο λόγω μεγέθους! 

Καλημερα κορίτσια!!! Προς το παρον βόλτα εμείς για καφεδάκι!!! Καλό Σαββατοκύριακο!!

Ώστε έξοδος ε;;;

Σκατουλα...και εγώ λέω να πάω για έναν καφέ το απόγευμα...ώρα μου :razz:


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

Εγώ θα προτιμήσω να είναι δίπλα μου το μωρό και μετά το 6μηνο θα επιχειρήσω το δωμάτιό του. Σιγά σιγά κ χωρίς υπερβολές. 

Μην ξεχνάμε κ το σύνδρομο αιφνίδιου... (δεν θελω καν να το πληκτρολογήσω). Είναι πολύ μικρούλια στην αρχή και είναι σε έναν κόσμο παντελώς άγνωστο για εκείνα κ νομίζω πως μας έχουν απόλυτη ανάγκη. 

Δείτε κ τα ξαδέρφια μας τους πιθήκους. Πάνω τους τα έχουν συνεχώς στην αρχή. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Didimaki13 είπε:
  6 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλύτερα να είναι το μωρο στον ίδιο χώρο με σας!! Θα είσαι κι εσύ πιο ήρεμη!! Μην ακούς ότι θα κακομάθει κλπ!! Το 1ο τρίμηνο πάνω κάτω δε θα έχει καταλάβει καν ότι αποτελείτε πια 2 ξεχωριστά σώματα!! Δε θα εχει καταλαβει ότι γεννήθηκε!! Χαχα!! Γι αυτό και θα θέλει πολλές αγκαλιές!! Προσωπικά εμένα το λίκνο λόγω καισαρικης που δεν μπορούσα να κουνηθω δε με βόλεψε!! Αν είχα όμως απ αυτά που ανοίγουν από τη μια πλευρά θα βόλευε πολύ!! 

Read more  

To λένε αλλιώς και τέταρτο τρίμηνο, που στην ουσία το μωρό προσπαθεί να προσαρμοστεί στον έξω κόσμο.

  5 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Χαχαχαχαχαχα τι να κάνουμε!αυτό που λες δν μπόρεσα στιγμή να το επιχειρήσω!θα κλάψει 3-4 βράδυα θα μάθει!εμείς κάναμε συγκοιμηση εκεί που έβγαζε δόντια κ άγχος αποχωρισμού δηλαδή από 7 μηνών ως 1 έτους!μετα μπήκε στην κούνια του κ δίπλα μας!δν μας επηρέασε καθόλου σαν ζευγάρι όλοι μαζί είμαστε!ίσα ίσα ο άντρας μου τον θέλει στο δωμάτιο μαζί μας!μου λέει εεε θα πάει φαντάρος κ θα φύγει τότε χαχαχα!ήθελα τώρα μα τον έβγαζα αλλά εμεινα έγκυος κ δν είχα διάθεση 

Read more  

Εγώ πάντως που κοιμόμουν μέχρι 8-9 χρονών με την μαμά μου έχω γίνει φοβερά ανεξάρτητη ειδικά σε αυτό το θέμα, τόσο πολύ που αν κοιμόμουν μόνη μου θα ήταν το ιδανικό. Βέβαια έφυγα τόσο μεγάλη γιατί είχαν χωρίσει και οι γονείς μου και δεν την ενοχλούσε να κοιμόμαστε μαζί, ένιωθα και ασφάλεια με τις τόσες αλλαγές που γίνονταν..

  2 ώρες πρίν, Dimi84 είπε:

Εμένα για το λίκνο με απέτρεψε η πωλητρια μου είπε είναι άχρηστα λεφτά ένα παρκοκρεβατο με καλο στρώμα και λιγότερα λεφτά και χρήσιμο για μετακινήσεις και να βάζεις το μωράκι να κοιματε όταν θα πηγαινεις κάπου εχεινμςγαλυτερο χώρο το λικνοου είπε το πολυ μέχρι τέσσερις μήνες και μας λένε όλα μέχρι έξι μηνών ετσι αποφασισα να παρω παρκοκρεβατο που ανεβαίνει ψηλά 

Read more  

Εμείς θα πάρουμε το kikaboo milky way και θα βάλουμε δίπλα στο κρεβάτι, έχει και 2 επίπεδα και κατεβαίνει και η μια πλευρά και γίνεται σαν λίκνο.

  πρίν από 20 λεπτά , Vasso87 είπε:

Αυτο μαξιλάρι από shein πως είναι; Μπορείς να μου πεις σε ποια κατηγορία το βρήκες; Είναι αυτό το μισοφέγγαρο με το κλιπ;

Read more  

Συγγνώμη, πριν δεν μπήκε το λινκ. Βάζω το ένα κομμάτι κάτω απο την κοιλιά για να το κρατάει σταθερό και το άλλο κομμάτι το βάζω ανάμεσα στα πόδια, το έχω λιώσει.

Βασικά ζητάει έγκριση απο τον διαχειριστή επειδή βάζω λινκ, θα προσπαθήσω να σου το στείλω σε μήνυμα και όποια άλλη κοπέλα θέλει.

Εγώ κοιμόμουν μέχρι τα 25 με την μαμά μου χαχαχαχα

18 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Μα είναι δυνατόν στο νεογέννητο να στερείς την αγκαλιά; Δεν καταλαβαίνουν καν ότι έχουν γεννηθεί τον πρώτο καιρό, μόνο την μαμά τους θέλουν τα μαναρια μου.

Άσε άσε ναι!κ το μωρό είχε κολικούς κ κάθε απόγευμα ζοριζοταν δν ήθελε να θηλάσει κ μου έλεγε το έμαθες με μπιμπερο που έδινα ένα γεύμα το βράδυ!προφανώς το μωρό είχε κολικούς δώσαμε σταγόνες με άλλο παιδίατρο με είχε συμβουλέψει σωστά κ τον θηλασα ως 14 μηνών κ απ' την μέρα που γεννήθηκε ως τότε κάθε βράδυ έπινε το μπιμπερο του δν έφταιγε αυτο

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημέρα!

Καλό σαββατοκύριακο!

Πώς είναι η ομάδα σήμερα;

Ηλιόλουστη μέρα...ακόμα ψάχνω καρπούζι κόρες. 

Καλό σουκου!εμείς βγήκαμε χτες το βράδυ για φαγητό κ θα βγούμε κ σήμερα το βράδυ με τις κουμπάρες!είμαστε πιο νυχτοβιοι τυποι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , marilia35 είπε:

Εγώ κοιμόμουν μέχρι τα 25 με την μαμά μου χαχαχαχα

Άσε άσε ναι!κ το μωρό είχε κολικούς κ κάθε απόγευμα ζοριζοταν δν ήθελε να θηλάσει κ μου έλεγε το έμαθες με μπιμπερο που έδινα ένα γεύμα το βράδυ!προφανώς το μωρό είχε κολικούς δώσαμε σταγόνες με άλλο παιδίατρο με είχε συμβουλέψει σωστά κ τον θηλασα ως 14 μηνών κ απ' την μέρα που γεννήθηκε ως τότε κάθε βράδυ έπινε το μπιμπερο του δν έφταιγε αυτο

Καλό σουκου!εμείς βγήκαμε χτες το βράδυ για φαγητό κ θα βγούμε κ σήμερα το βράδυ με τις κουμπάρες!είμαστε πιο νυχτοβιοι τυποι

Και πολύ καλά θα κάνετε. Σκεφτόμουν χτες, ότι παρά το άγχος και τη βαρεμάρα που χτυπάει κόκκινο, σε λίγες βδομάδες θα παρακαλώ να ξαπλώνω και να κοιμηθώ ...

Αλλά πάντα ο άνθρωπος, ανάποδος δεν είναι;;;

  • Μου αρέσει 4

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , iwanna24 είπε:

Και πολύ καλά θα κάνετε. Σκεφτόμουν χτες, ότι παρά το άγχος και τη βαρεμάρα που χτυπάει κόκκινο, σε λίγες βδομάδες θα παρακαλώ να ξαπλώνω και να κοιμηθώ ...

Αλλά πάντα ο άνθρωπος, ανάποδος δεν είναι;;;

Χαχαχα έτσι είναι!εγώ λέω αμάν να γεννήσω βάρυνα κ μέτα θα λέω καλά ήταν είχα πιο πολύ χρονο

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...