Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, khaleesi είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όλες μας, με το καλό να έχουμε στην αγκαλιά μας τα ομορφότερα δώρα σε λίγο καιρό :wub:

Χρόνια μας πολλά!! Με το καλό σε όλες μας με υγιή μωράκια!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας πολλά κοπέλες.

Όλες γιορτάζουμε ήδη.

Είμαστε ήδη μανουλες, από εκείνη τη ροζ γραμμή που μας έφερε ταχυκαρδία...

Γιορτάζω δίπλα φέτος.

Πρώτη φορά μου έφερε κάρτα η κόρη μου από το σχολείο και ένιωσα αυτό το μεγαλείο της μητρότητας.

Σε άλλα νέα, πάλι άρρωστη η κόρη...

Πόσες ιώσεις πια;

Καλή μας δύναμη ❤️

  • Μου αρέσει 6

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Χρόνια μας πολλά, με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!

@iwanna24 πόσο συμφωνώ... Είμαστε εδώ και αρκετό καιρό πια μανουλες.

Καλή δύναμη με την ίωση και πολλά πολλά περαστικά..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, iwanna24 said:

Χρόνια μας πολλά κοπέλες.

Όλες γιορτάζουμε ήδη.

Είμαστε ήδη μανουλες, από εκείνη τη ροζ γραμμή που μας έφερε ταχυκαρδία...

Γιορτάζω δίπλα φέτος.

Πρώτη φορά μου έφερε κάρτα η κόρη μου από το σχολείο και ένιωσα αυτό το μεγαλείο της μητρότητας.

Σε άλλα νέα, πάλι άρρωστη η κόρη...

Πόσες ιώσεις πια;

Καλή μας δύναμη ❤️

Πολύ σωστά τα λες! Αχ αυτή η ροζ γραμμούλα.. ή μάλλον το «+ 1-3» της clearblue.. ταχυκαρδία όποτε το σκέφτομαι :wub:

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! 

Του χρόνου θα νοιώθω ίσως και εγώ πως με αφορά η γιορτή αυτή - προς το παρόν μάλλον δεν το έχω συνειδητοποιήσει. 

Εύχομαι υγεία σε όλες και στα παιδάκια! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!! Με πολλά και υγιή μωρά! 

Εγώ την καμπύλη πάλι τη γλύτωσα δεν σας το είπα! Μου έβαλε μια άλλη εξέταση για το ζάχαρο δε θυμάμαι πως τη λένε κ βγήκε καλή κ μου είπε να μην κάνω άμα δεν θέλω οπότε δεν έκανα! 

@Didimaki13 εγώ είχα κάνει rooming in και για μένα το θεωρώ την καλύτερη επιλογή γιατί πιστεύω ότι έτσι είχε μπει σε πρόγραμμα δηλαδή ξεχώριζε νύχτα μέρα όσο περίεργο κ αν σας φαίνεται!

Και κοιμάται κ όλη την ώρα δηλαδή άλλαγμα πάνας φωνάζεις κ στην αλλάζουν εσύ κάνεις μόνο ταισματα όπου ταΐζεις κ μετα κοιμαται κ κοιμάσαι κ εσύ. Κ εννοείται μπορείς να αλλάξεις γνώμη μετά κ να πεις δεν θέλω rooming in αν δεις ότι σε δυσκολεύει. 

Απλά εγώ δεν μπορούσα να με φανταστώ να μην την έχω συνέχεια μαζί μου! Και δεν είμαι μαμα τύπου δεν κάνω τίποτα χωρίς το μωρο - καμία σχέση! Απλά την ήθελα συνέχεια μαζί! 

Σε άλλα νέα εγώ μπαίνω αύριο 32η βδομάδα κ το σπίτι μας είναι γιαπι! Κάνουμε ανακαίνιση κ κουζίνα και αλουμινια θα μπουν σε ενάμιση μήνα! Ζούμε επικίνδυνα το βλέπετε έτσι;; χάχαχα 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου να σας ρωτήσω σήμερα που πήραμε τα πράγματα πήραμε τελικά λίκνο για την αρχή αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να πάρουμε και ειδικό συρωματακι η αυτό που έχει! Αυτό που έχει μου φάνηκε λίγο σκληρό αλλά η πωλήτρια μου είπε μπορώ και έτσι να το κοιμιζω στην αρχή δεν υπάρχει πρόβλημα! Όσες έχετε χρησιμοποιήσει λίκνο πήρατε και έξτρα στρώμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου να σας ρωτήσω σήμερα που πήραμε τα πράγματα πήραμε τελικά λίκνο για την αρχή αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να πάρουμε και ειδικό συρωματακι η αυτό που έχει! Αυτό που έχει μου φάνηκε λίγο σκληρό αλλά η πωλήτρια μου είπε μπορώ και έτσι να το κοιμιζω στην αρχή δεν υπάρχει πρόβλημα! Όσες έχετε χρησιμοποιήσει λίκνο πήρατε και έξτρα στρώμα?

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια!εγώ είχα λίκνο κ είχα αγοράσει έξτρα ατρωματακι!έτσι μου είχε πει κ μένα η πωλήτρια αλλά μου φαινόταν σκληρό κ αγόρασα αν θυμάμαι καλά είχε περίπου 30€!εγώ αγόρασα σήμερα θηλές μπιμπερο γτ είχα μπιμπερο κ πιπίλες!μαζεύω σιγά σιγά αυτά που μου λειπουν

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Γεια σας κορίτσια μου να σας ρωτήσω σήμερα που πήραμε τα πράγματα πήραμε τελικά λίκνο για την αρχή αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να πάρουμε και ειδικό συρωματακι η αυτό που έχει! Αυτό που έχει μου φάνηκε λίγο σκληρό αλλά η πωλήτρια μου είπε μπορώ και έτσι να το κοιμιζω στην αρχή δεν υπάρχει πρόβλημα! Όσες έχετε χρησιμοποιήσει λίκνο πήρατε και έξτρα στρώμα?

Εγώ που πηρα παρκοκρεββατο θα παρω έξτρα στρωματακι ανατομικο

13 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια!εγώ είχα λίκνο κ είχα αγοράσει έξτρα ατρωματακι!έτσι μου είχε πει κ μένα η πωλήτρια αλλά μου φαινόταν σκληρό κ αγόρασα αν θυμάμαι καλά είχε περίπου 30€!εγώ αγόρασα σήμερα θηλές μπιμπερο γτ είχα μπιμπερο κ πιπίλες!μαζεύω σιγά σιγά αυτά που μου λειπουν

 

Και εμένα αυτά μου εχουν μεινει αποστειρωτες μπιμπερό και λίγη προικα ακόμα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εγώ που πηρα παρκοκρεββατο θα παρω έξτρα στρωματακι ανατομικο

Και εμένα αυτά μου εχουν μεινει αποστειρωτες μπιμπερό και λίγη προικα ακόμα 

Και εγώ τελικά θα πάρω ένα στρωματακι!!!αχχ κορίτσια τα πήρα όλα τα έπιπλα και ανυπομονώ να έρθουν και να ετοιμάσω το δωμάτιο!! Λίγο έμεινε ακόμα....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εγώ που πηρα παρκοκρεββατο θα παρω έξτρα στρωματακι ανατομικο

Και εμένα αυτά μου εχουν μεινει αποστειρωτες μπιμπερό και λίγη προικα ακόμα 

Ωραία με το καλό!εγώ τελείωσα με αυτά αλλά έχει μείνει να βάλουμε 2 αιρκοντίσιον να αλλάξουμε σε δύο μπαλκόνια κουνουπιέρες γτ χάλασαν κ δν θέλω μαστόρους στο σπίτι καθόλου χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...τι όμορφα που είναι όλα αυτά...

Οι ετοιμασίες...

Απίστευτο.

Είδαμε και εμείς τα βρεφικά ξανά και τα ξεχώρισα...

Θα πάρω σίγουρα μάρσιπο, κάθισμα αυτοκινήτου για τη μεγάλη, κάνα φορμακι για το μωρό, κάτι σεντόνια τετράγωνα που θέλουν γενικά, λίγα πράγματα...

Απλά θέλουν όλα πλύσιμο, από καλαθουνα μέχρι δεν ξέρω τι... 

Τέλος του μήνα θα τα κάνουν...εγώ κλασικά ζεν δεν κουνάω για κανένα λόγο.

Μόνο κάνα καφέ πάω.

Και επειδή θέλω να δω μάρσιπο κτλ από κοντά, θα τα πάρω μετά την 34η βδομάδα...να φτάσω , να ηρεμήσω. 

Χτες έφαγα σουβλάκι και με πείραξε και την έβγαλα τουαλέτα.

Αυτό το έντερο γενικά, δεν είναι στα καλά του. 

Αυταααααα από εμένα.

Με θετική ενέργεια, μια καινούργια εβδομάδα.

 

  • Μου αρέσει 4

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...