Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , marilia35 είπε:

Σίγουρα στην αρχή θα σου φανεί κάπως η αλλαγή της ρουτίνας σου αλλά συνήθεια είναι όλα!αυτόε τον ύπνο δν μπορώ κ γω καθόλου!κ που γυρνάω πλευρό έχω σαν χαζοπονακια πιάνομαι!τώρα ξεκίνησε κ η συχνοουρια!κάνουμε πρόβες στα νυχτερινά ξυπνηματα

Το ξέρω, γενικά με αγχωνει αυτό, σκέφτομαι πως θα περνάει η μέρα, και τι θα γίνεται στην δουλειά κλπ κλπ..δεν περίμενα ποτέ στην ζωή μου ότι έχω άδεια και θα αγχώνομαι για το τι θα κάνω.. αχαχαχαχαχαχαχα.

Ναι και και εγώ μια από τα ίδια ακριβώς.. πιάνομαι, και η τουαλέτα φίλη και αδερφή..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , marilia35 είπε:

Σίγουρα στην αρχή θα σου φανεί κάπως η αλλαγή της ρουτίνας σου αλλά συνήθεια είναι όλα!αυτόε τον ύπνο δν μπορώ κ γω καθόλου!κ που γυρνάω πλευρό έχω σαν χαζοπονακια πιάνομαι!τώρα ξεκίνησε κ η συχνοουρια!κάνουμε πρόβες στα νυχτερινά ξυπνηματα

Ε ναι...

Και εγώ σιγά σιγά κάπως νιώθω...αν και στη μεγάλη δεν κοιμόμουν καθόλου.

Όποτε τώρα, δεν έχω παράπονο...απλά ξυπνάω πολλές φορές για τουαλέτα.

Και κάποιες φορές γυρίζω ανάσκελα και πάλι ενοχλούμαι και ξυπναω.

Έφτιαξες βαλίτσα;

Πώς πάνε οι ετοιμασίες;

πρίν από 1 λεπτό , Emmi@ είπε:

Το ξέρω, γενικά με αγχωνει αυτό, σκέφτομαι πως θα περνάει η μέρα, και τι θα γίνεται στην δουλειά κλπ κλπ..δεν περίμενα ποτέ στην ζωή μου ότι έχω άδεια και θα αγχώνομαι για το τι θα κάνω.. αχαχαχαχαχαχαχα.

Ναι και και εγώ μια από τα ίδια ακριβώς.. πιάνομαι, και η τουαλέτα φίλη και αδερφή..

Εγώ σε καταλαβαίνω...είναι πάρα πολύ βαρετά...

Εγώ ξεκίνησα ισπανικά για να περνάει η ώρα. Το σπίτι δεν το αντέχω. Και στη μεγάλη μόλις έγινε 2-3 μηνών, επέστρεψα. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ δουλειές κάνω αλλά λίγο λίγο. Ξεκίνησα όμως πλυσίματα κτλ κ από την μια έλεγα νωρίς είναι από την άλλη βλέπω ότι έχει πολύ δουλειά η υπόθεση! Μου έχουν δώσει κ άπειρα πράγματα και προσπαθώ να τα βάλω σε μια σειρά. Αν κάποια κοπέλα χρειάζεται εσώρουχα για το μωρό ευχαρίστως να της δώσω! Όσο για τον ύπνο... Εγώ συχνουρια είχα από την αρχή σχεδόν. Μια μέρα κοιμάμαι καλά μια όχι! Πήρα κ μαξιλάρι αλλά δεν με βολεύει και τόσο.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , iwanna24 είπε:

Εγώ θα σου έλεγα δέκα μέρες τουλάχιστον...και ας βγάλει αρνητικό τεστ.

Φύλαγε τα ρούχα σου εδώ που είμαστε. 

Δουλειές δεν κάνω καμιά λόγω τραχηλου...όμως λόγω μήνα και μόνο, 7ο και 8ο θεωρώ ότι πρέπει απλά να κάνουμε τις κότες...

Δηλαδή, χέσε το σπίτι...εν ολίγοις. 

Δεν έγινε κάτι αν μείνει έτσι...

Δεν θα πάθεις βέβαια τίποτα...αλίμονο. Έχεις μια άψογη εγκυμοσύνη και όλα πάνε καλά και μπορείς με μέτρο να κάνεις τα πάντα αλλά επειδή είμαστε σε μεγάλο μήνα και η προωρότητα δεν είναι εύκολη υπόθεση εγώ θα σου έλεγα να είσαι όσο πιο χαλαρή γίνεται...

Να ξεκουράζεσαι , να τρως καλά και να παίρνεις τα φάρμακα σου... Έχει να πέσει τρέξιμο σε δύο μήνες...μην τα δίνεις όλα από τώρα. 

Αυτό έχω σκοπό να κάνω! Από τις 10 είμαι στο κρεβάτι και δεν έχω κουράγιο να σηκωθώ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ε ναι...

Και εγώ σιγά σιγά κάπως νιώθω...αν και στη μεγάλη δεν κοιμόμουν καθόλου.

Όποτε τώρα, δεν έχω παράπονο...απλά ξυπνάω πολλές φορές για τουαλέτα.

Και κάποιες φορές γυρίζω ανάσκελα και πάλι ενοχλούμαι και ξυπναω.

Έφτιαξες βαλίτσα;

Πώς πάνε οι ετοιμασίες;

Εγώ σε καταλαβαίνω...είναι πάρα πολύ βαρετά...

Εγώ ξεκίνησα ισπανικά για να περνάει η ώρα. Το σπίτι δεν το αντέχω. Και στη μεγάλη μόλις έγινε 2-3 μηνών, επέστρεψα. 

Και μένα έτσι με βλέπω.. αχαχαχαχαχαχαχα..από την μια σκέφτομαι να εκμεταλλευτω όλη την άδεια ( γύρω στον χρόνο είναι νομίζω με τον ΟΑΕΔ κλπ κλπ) από την άλλη σκέφτομαι ότι δεν θα μου κάνει καλό να είμαι κλεισμένη όλη την ώρα στο σπίτι και σκέφτομαι μήπως όταν είναι σε θέση να πάει βρεφονηπιακο ( δεν ξέρω από ποτέ πάνε) να την στείλω για να επιστρέψω...

Νομίζω ότι εάν δεν είμαστε εμείς καλά ψυχολογικά δεν θα είναι ούτε αυτά,οπότε ότι μας κάνει να νιώθουμε καλύτερα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αυτό έχω σκοπό να κάνω! Από τις 10 είμαι στο κρεβάτι και δεν έχω κουράγιο να σηκωθώ...

Nαι κούκλα μου...καλά κάνεις...

Κάτσε και απόλαυσε την ηρεμία και την ξεκούραση ...

Και εγώ μόνο με τη μεγάλη ασχολούμαι και ξαπλώνω...δεν κάνω κάτι άλλο.

Και πάλι νιώθω πολλές φορές κουρασμένη...

Αφού πλέον κάθομαι στο γιο γιο της μικρής και κάνω μπάνιο...δεν μπορώ. 

πρίν από 25 λεπτά , Emmi@ είπε:

Και μένα έτσι με βλέπω.. αχαχαχαχαχαχαχα..από την μια σκέφτομαι να εκμεταλλευτω όλη την άδεια ( γύρω στον χρόνο είναι νομίζω με τον ΟΑΕΔ κλπ κλπ) από την άλλη σκέφτομαι ότι δεν θα μου κάνει καλό να είμαι κλεισμένη όλη την ώρα στο σπίτι και σκέφτομαι μήπως όταν είναι σε θέση να πάει βρεφονηπιακο ( δεν ξέρω από ποτέ πάνε) να την στείλω για να επιστρέψω...

Νομίζω ότι εάν δεν είμαστε εμείς καλά ψυχολογικά δεν θα είναι ούτε αυτά,οπότε ότι μας κάνει να νιώθουμε καλύτερα...

Ναι, δεν υπάρχουν στάνταρ σε αυτά. Ότι νιώθει η καθεμία.

Εγώ είπα να γυρίσω Δεκέμβρη στη δουλειά αντι για Σεπτέμβρη...επειδή θέλω να είμαι κοντά στη μεγάλη, λόγω της αλλαγής...το μωρό δεν το φοβάμαι. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ε ναι...

Και εγώ σιγά σιγά κάπως νιώθω...αν και στη μεγάλη δεν κοιμόμουν καθόλου.

Όποτε τώρα, δεν έχω παράπονο...απλά ξυπνάω πολλές φορές για τουαλέτα.

Και κάποιες φορές γυρίζω ανάσκελα και πάλι ενοχλούμαι και ξυπναω.

Έφτιαξες βαλίτσα;

Πώς πάνε οι ετοιμασίες;

Εγώ σε καταλαβαίνω...είναι πάρα πολύ βαρετά...

Εγώ ξεκίνησα ισπανικά για να περνάει η ώρα. Το σπίτι δεν το αντέχω. Και στη μεγάλη μόλις έγινε 2-3 μηνών, επέστρεψα. 

Κ γω δν κοιμόμουν στο πρώτο τώρα όμως με τον μικρό κουράζομαι κ κοιμάμαι καλύτερα όχι σερί εννοείτε!πιστεύω σε 2 χρόνια να κοιμηθώ σερί χαχαχαχα

Έλεγα σε 2 βδομάδες να πλύνω ρούχα του μωρού κτλπ κ να ετοιμάσω βαλίτσα αρχές Ιουνίου όλα τα έχω αγορασμενα κ νυχτικιές πλυμενες μόνο παντόφλες μου έμειναν!τώρα είμαι σε φάση που φτιάχνω το δωμάτιο βγήκαν χαλιά να μπει αιρκοντίσιον περιμένω!

Εσύ τι αγορές έχεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , iwanna24 είπε:

Nαι κούκλα μου...καλά κάνεις...

Κάτσε και απόλαυσε την ηρεμία και την ξεκούραση ...

Και εγώ μόνο με τη μεγάλη ασχολούμαι και ξαπλώνω...δεν κάνω κάτι άλλο.

Και πάλι νιώθω πολλές φορές κουρασμένη...

Αφού πλέον κάθομαι στο γιο γιο της μικρής και κάνω μπάνιο...δεν μπορώ. 

Ναι, δεν υπάρχουν στάνταρ σε αυτά. Ότι νιώθει η καθεμία.

Εγώ είπα να γυρίσω Δεκέμβρη στη δουλειά αντι για Σεπτέμβρη...επειδή θέλω να είμαι κοντά στη μεγάλη, λόγω της αλλαγής...το μωρό δεν το φοβάμαι. 

Απορώ εσείς που έχετε και δεύτερο πως την παλεύετε?? Εγώ χωρίς παιδιά ακόμα και ζοριζομαι πολλές φορές!! Μπράβο σας κορίτσια..

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Βλέπω όλες τα ίδια έχουμε :P Και γω σταματάω δουλειά από βδομάδα και μου φαίνεται τόσο περίεργο που θα έχω τόσο μεγάλη άδεια.. Όσο για τη βαλίτσα, πότε την ετοιμάζετε συνήθως; Επίσης παντόφλες καλοκαιρινές να φανταστώ ε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , marilia35 είπε:

Κ γω δν κοιμόμουν στο πρώτο τώρα όμως με τον μικρό κουράζομαι κ κοιμάμαι καλύτερα όχι σερί εννοείτε!πιστεύω σε 2 χρόνια να κοιμηθώ σερί χαχαχαχα

Έλεγα σε 2 βδομάδες να πλύνω ρούχα του μωρού κτλπ κ να ετοιμάσω βαλίτσα αρχές Ιουνίου όλα τα έχω αγορασμενα κ νυχτικιές πλυμενες μόνο παντόφλες μου έμειναν!τώρα είμαι σε φάση που φτιάχνω το δωμάτιο βγήκαν χαλιά να μπει αιρκοντίσιον περιμένω!

Εσύ τι αγορές έχεις?

Εγώ θέλω να πάρω κάποια βασικά, όπως σεντονακια, δύο τρία φορμακια, μάρσιπο, κάθισμα κτλ....δεν τα έχω πάρει...

Λέω τέλος του μήνα...μέχρι μέσα του Ιουνίου θα ήθελα να είναι έτοιμα...αλλά οκ, δεν τα φτιάχνω εγώ.

Όλα τα κάνουν οι άλλοι και δεν θέλω να τους πιέζω κιόλας. 

πρίν από 4 λεπτά , khaleesi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Βλέπω όλες τα ίδια έχουμε :P Και γω σταματάω δουλειά από βδομάδα και μου φαίνεται τόσο περίεργο που θα έχω τόσο μεγάλη άδεια.. Όσο για τη βαλίτσα, πότε την ετοιμάζετε συνήθως; Επίσης παντόφλες καλοκαιρινές να φανταστώ ε;

Αν σκεφτείς ότι γέννησα 35 εβδομάδων...ξεκινά σιγά σιγά. 

πρίν από 12 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Απορώ εσείς που έχετε και δεύτερο πως την παλεύετε?? Εγώ χωρίς παιδιά ακόμα και ζοριζομαι πολλές φορές!! Μπράβο σας κορίτσια..

Έχω βοήθεια τη μάνα μου και φυσικά, τον σύζυγο...

πρίν από 5 λεπτά , khaleesi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Βλέπω όλες τα ίδια έχουμε :P Και γω σταματάω δουλειά από βδομάδα και μου φαίνεται τόσο περίεργο που θα έχω τόσο μεγάλη άδεια.. Όσο για τη βαλίτσα, πότε την ετοιμάζετε συνήθως; Επίσης παντόφλες καλοκαιρινές να φανταστώ ε;

Αν σκεφτείς ότι γέννησα 35 εβδομάδων...ξεκινά σιγά σιγα

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε ; Ζέστανε ο καιρός και πλησιάζουμε! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε να προτείνετε κάτι σε ριλαξ ; Ποσό καιρό κάθονται στο ριλαξ τα μωράκια ; Τα βαζουμε από νεογέννητα ; Κάνει για την πλατουλα τους ; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλημερα κορίτσια!! 

Τι κανετε; Η μαμά μου με κορονοιο,χθες όλη μέρα μαζί,όπως και όλες τις ημέρες!! Φοβάμαι πολυ μήπως κολλησα. Δε νιώθω κατι μέχρι τώρα. Μετά από πόσες μέρες περίπου δείχνει το τεστ;;

Καλημέρα, κάνε ένα rapid 3 μέρες μετά την επαφή που είχες με το κρούσμα εκτός αν έχεις συμπτώματα νωρίτερα κ μετά ξανακανε μετά από 2 μέρες.. 

2 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Αυτό με εκνευρίζει που πρεπει να περάσει τόσο διάστημα. Και μετα από πόσο καιρό μπορώ να έρθω σε επαφή μαζί της;; Μέχρι να βγει αρνητικο;; 

Καλύτερα να περιμένεις για να έρθεις σ επαφή μαζί της, κ αρνητική να βγει θα χει ακόμα ιικο φορτίο κ μπορεί να μεταδώσει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλημερα κορίτσια!! 

Τι κανετε; Η μαμά μου με κορονοιο,χθες όλη μέρα μαζί,όπως και όλες τις ημέρες!! Φοβάμαι πολυ μήπως κολλησα. Δε νιώθω κατι μέχρι τώρα. Μετά από πόσες μέρες περίπου δείχνει το τεστ;;

Καλημέρα κορίτσι μ! Και εγώ πριν ένα μισή μήνα είχα έρθει την ίδια μέρα σε επαφή και με την μαμά μου που αργότερα βγήκε θετική και με έναν φίλο που την ίδια μέρα βγήκε θετικός και δεν κόλλησα! Οπότε τίποτα δεν είναι σίγουρο... Εύχομαι να μην κόλλησες γιατί και ελαφριά να το περάσεις δεν παύει να σε αγχώνει! 

Η μαμά μου μέχρι και 16 μέρες μετά έβγαινε θετική έστω και με αχνη γραμμή και χωρίς συμπτώματα πια και  δεν είχα επαφές μαζί της... Λένε πως όσο δείχνει θετικό μεταδίδεται ακόμη και τίποτα να μην έχεις οπότε καλό είναι να προσέχεις λίγο! 

 

3 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Μακάρι να μην το κολλήσεις!! Απλά πρόσεχε, φορά μάσκα και στο σπίτι! Όλα καλά θα πάνε. Και εγώ σήμερα δεν είμαι πολύ καλά! Έχω απίστευτη ατονία..θέλω να κοιμάμαι όλη την ημέρα!! Ίσως κουράζομαι και από τις δουλειές του σπιτιού.. εσείς κάνετε δουλειές??

Όταν νιώθεις κουρασμένη να κοιμάσαι! Αυτό με συμβουλεύουν όλοι, να κοιμηθώ όσο προλαβαίνω χαχα

Εγώ έχω αρχίσει να κάνω δουλίτσες γιατί νιώθω καλα... Μέχρι τώρα δν έβαζα σκούπα τώρα σιγά σιγά βάζω ηλεκτρική.. Χωρίς βιασύνες.. Κ πιάτα πλένω, πλυντήρια κλπ όλα σιγά σιγά γιατί άμα τα κάνω γρήγορα ζαλίζομαι μετά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Εγώ θέλω να πάρω κάποια βασικά, όπως σεντονακια, δύο τρία φορμακια, μάρσιπο, κάθισμα κτλ....δεν τα έχω πάρει...

Λέω τέλος του μήνα...μέχρι μέσα του Ιουνίου θα ήθελα να είναι έτοιμα...αλλά οκ, δεν τα φτιάχνω εγώ.

Όλα τα κάνουν οι άλλοι και δεν θέλω να τους πιέζω κιόλας. 

Αν σκεφτείς ότι γέννησα 35 εβδομάδων...ξεκινά σιγά σιγά. 

Έχω βοήθεια τη μάνα μου και φυσικά, τον σύζυγο...

Αν σκεφτείς ότι γέννησα 35 εβδομάδων...ξεκινά σιγά σιγα

Κ γω μην νομίζεις άλλοι τα κάνουν γτ είναι βαρυες αυτές οι δουλειές!εγώ μόνο τις αγορές κάνω χαχαχα!αλλά γενικά είμαι λίγο αγχωδης είμαι παραπάνω οργανωτική οπότε βάζω πρόγραμμα!τώρα σε καμία 10αρια μέρες θα βγάλουμε χαλιά στο σαλόνι πήρα τηλ για να μου τα πάρουν για πλύσιμο μου είπαν να τους τηλ 5 μέρες πριν!χάλασαν κ δύο σιτες μπαλκονιού κ το ένα ρόλο κ τους έχουμε πει να έρθουν κ ακόμα έρχονται!κ η μια σίτα θέλει ένα μήνα να γίνει μου είχαν πει!βάλε τώρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Βαραινουμε όλες και έχει αρχίσει να μην περνάει ο καιρός ε...εγώ έχω αρχίσει να δυσκολεύομαι λίγο στον ύπνο τα βράδια.

Δουλειες απο την αρχή δεν κάνω σχεδόν τιποτα, δουλεύω με τηλεργασια ωστόσο 9-10 ώρες την ημέρα και κάνω ένα φαι...όλα τα υπόλοιπα ο σύζυγος. 27 μαϊου βγαίνω σε άδεια και σκέφτομαι ότι θα μου είναι τόσο περίεργο που δεν θα δουλεύω..ομολογώ ότι τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα..με αγχωνει η αλλαγή της καθημερινότητας όσο περίεργο και αν ακούγεται...

Κατά τα άλλα εχθές είχαμε γιατρό...1.500 κιλό το καμάρι μου, σχεδόν 30 εβδομάδων..ο γιατρός φαίνεται απόλυτα χαλαρός, εγώ την νιώθω πια και δεν είμαι μέσα στην τρέλα.. μόνο άγχος και προσμονή για το τι με περιμένει σκέφτομαι...

@Polly1 κορίτσι μου ελπίζω να μην έχεις κολλήσει. Είχε κολλήσει ο αδερφός του άντρα μου όπου δουλεύουν στο ίδιο μαγαζί και έχουν στενή επαφή σε καθημερινή βάση, ο σύζυγος ( ανεμβολιαστοι και οι 2) δεν κόλλησαν..γενικά δόξα τον Θεό την έχουμε γλυτώσει προς το παρόν..βλέπουμε..

Δοκίμασε να κάνεις ένα τεστακι την 4η μέρα περίπου, εάν θυμάμαι καλά τότε έδειξε στον κουνιάδο..

 

Και εγώ άμα το σκεφτώ πόσο θα αλλάξει η ζωή μετά αγχώνομαι!! Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι καθόλου γιατί θέλω να κρατάω θετική στάση όπως έκανα μέχρι τώρα! 

Πολλά μπορείς να κάνεις για να περνάει η μέρα σου και χωρίς την δουλειά! Ευτυχώς είναι καλοκαίρι έχει ανοίξει ο καιρός θα μπορείς να βγαίνεις για περπάτημα, βόλτες, κανενα καφεδάκι ή ποτάκι το βράδυ (χωρίς αλκοόλ φυσικά χάχα) και πιο μετά θαλασσίτσα η έστω καφεδάκι στην ξαπλώστρα άμα δν θες να βουτάς! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...