Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , iwanna24 είπε:

Έχω τρελαθεί στις τσίχλες...με μια τσίχλα μόνιμα...

Απλά ρε συ με άφηνε το απόγευμα λίγο και έπαιρνα μια ανάσα ..

Τώρα με πήγε τρένο δύο μέρες...

Ουφ...δεν θέλω να γκρινιάζω ειλικρινά...αλλά είναι μια αηδια να υποφέρεις όλη μέρα ...:|

Με καταλαβαίνεις πιστεύω 

Τι εννοείς; δίπλα στη γκρίνια υπάρχει το όνομα μου :-P και εγώ δεν νιώθω καθόλου καλά και γκρινιάζω και μου λένε πως είναι φυσιολογικό... 

Μετράω τις μέρες να φτάσω στον τρίτο να ηρεμήσω λίγο!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ρε κοπέλες , πείτε μου ένα κόλπο για τις αναγουλες...

Δύο μέρες είμαι άρρωστη κυριολεκτικά.

Δεν μπορώ άλλο. 

Εγώ εδώ και 10 μέρες...και εγώ το ίδιο νιώθω... ειδικά με το νερό.. πολλά και μικρά γεύματα λέει ο γιατρός αλλά πάλι δεν βοηθάει.. την ώρα που τρώω είμαι μια χαρά μετά πάλι τα ίδια.. μόνο όταν κοιμάμαι είμαι καλά... υπομονή τίποτα άλλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Ρε κοπέλες , πείτε μου ένα κόλπο για τις αναγουλες...

Δύο μέρες είμαι άρρωστη κυριολεκτικά.

Δεν μπορώ άλλο. 

Αρχικα κοριτσια να σας δωσω να καταλαβετε ειμασταν τοσο σιγουροι οτι ειχαμε αγορι ειχαμε ολα τα συμπτωματα...ειχε φτασει η γειτονια και ελεγε εχεις σιγουρα αγορι γιατι εισαι ασχημη δεν λαμπεις στο προσωπο οπως στο κοριτσι...χαχαχα...ωστοσο την ημερα που γεννησα επαιρναν τηλ και ελεγαν κοριτσι τελικα??δεν το ειχαν πιστεψει ακομη...οσο αναφορα τις αναγουλες.......ειχα 9 μηνες εμετο εχασα 15 κιλα και ημουν ενα βημα πριν την νοσηλεια με ορο...οποτε μην το βαζετε κατω υπαρχουν και χειροτερα!!!και την ημερα που γεννησα μεχρι να βγει η ζωη μου ολη εγω ειχα το μπολακι και ξερναγα...αλλα μετα ποιος με ειδε και δεν με φοβηθηκε...ζητουσα δευτερο δισκο..ετρωγα λες και δεν υπηρχε αυριο στο νοσοκομειο..φοβομουν μην ερθουν και παρουν τον δισκο πριν προλαβω και φαω...χαχαχα...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Fofi! είπε:

Κοριτσια σορρυ που επεμβενω...μανουλα σεπτεμβριου 2020....130 παλμοι....ελεγα αγορι στανταρ...ηθελα και αγορι κιολας...και τελικα απολαμβανω την κορακλα μου τωρα που μου εχει παρει το μυαλο...

Πες τα ρε φοφι!!! Πες τα και εγώ κορίτσι έχω Αφού το ξέρω... Αχαχαχαχα.... 

8 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Αχ μακάρι να περάσει σύντομα...διότι είναι ανυπόφορο...όλη μέρα γύρω όλοι!

Συχνά μικρά στεγνά γεύματα... Από τις επιλογες που μπορείς να φας...

10 ώρες πρίν, electra2021 είπε:

Την Παρασκευή εγώ πάω για δεύτερη χοριακη για να δω αν τελικά θα μείνω στην παρέα σας, γιατί η πρώτη βγήκε λίγο χαμηλή και δεν ξέρω, wish me luck! 

Ευχομαι να ειναι στο Θεό!!! Τοσο ψηλα οσο δεν φανταζεσαι... σε θελουμε μαζι μας....  με το καλο τα αποτελεσματα!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! Ειμαι σίγουρη!!! 

 @iwanna24 και εσυ κοντά στο 100αρικο δεν είχες?? Και τώρα την έχουν ξεκανει οι αναγούλες!!! 

Έλα Παρασκευή θα γενεί το πάρτι το νοιώθω!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω θέμα!!!

Εγώ το ανακοίνωσα μόνο μαμα λόγω πσλλινδρομης.

Και μεγάλο γιο μετά την Αυχενική σκεφτομαι γτ δεν κρατιέμαι.... όλο πετάει σπόντες...

Ενώ όταν περίμενα το 2ο του το είχα ανακοινώσει μετά την Β επιπέδου!!

 

Εσείς???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , enjoy είπε:

Ανοίγω θέμα!!!

Εγώ το ανακοίνωσα μόνο μαμα λόγω πσλλινδρομης.

Και μεγάλο γιο μετά την Αυχενική σκεφτομαι γτ δεν κρατιέμαι.... όλο πετάει σπόντες...

Ενώ όταν περίμενα το 2ο του το είχα ανακοινώσει μετά την Β επιπέδου!!

 

Εσείς???

Στη μαμα από την επόμενη μέρα του τεστ για να βοηθάει λιγο την κατάσταση! Σε υπόλοιπη οικογένεια, πεθερικά και αδέλφια μας έχουμε πει τα Χριστούγεννα, βέβαια δε θα χω κλείσει τον 3ο αλλά οκ! Στους υπόλοιπους μετά την αυχενική και ίσως και αργοτερα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

 

1. @Μαρία Φ

2. @Evaki19  4/7 ( 4000)

3. @Dimi84

4. @enjoy 14/7 (1100-->2700)

5. @iwanna24 (75-->300)

6. @marilia35 14/7 (1100

7. @Polly1 24/7

8. @Martinaa

9. @Emmi@

10. @electra2021

11. @Μαρία Φ

12. @Elenaki30

13. @ΧΡΥΣΑΑΑ

υγ: για διευκόλυνση θα το αναρτω στις σελίδες 10,20 κοκ.. Για όποια θέλει να ανατρεχει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/14/2021 at 9:16 PM, Dimi84 said:

Η κυστική ίνωση είναι μια εξεταση μόνη της δεν γράφετε οι υπόλοιπες οι μαζικές που πρεπει να στις στείλει δεν αργουν 

Καλημέρα! Η κυστική ίνωση για το 54% γράφετε κανονικά μαζί με τις υπόλοιπες. Την έκανα εγώ πριν 2 εβδομάδες δεν πλήρωσα κάτι.

22 hours ago, Xrisaaaaaa said:

Δεν ξέρω καμία σαλμονέλα από το αυγό.παντως για μαγιονέζα που ρώτησα τον γιατρό μου αν κάνει να τρώω είπε μπορώ αλλά όχι συχνά

Κάθε μέρα τρώω μαγιονέζα!! Στο πρωινό το τοστ!

16 hours ago, iwanna24 said:

Έχω τρελαθεί στις τσίχλες...με μια τσίχλα μόνιμα...

Απλά ρε συ με άφηνε το απόγευμα λίγο και έπαιρνα μια ανάσα ..

Τώρα με πήγε τρένο δύο μέρες...

Ουφ...δεν θέλω να γκρινιάζω ειλικρινά...αλλά είναι μια αηδια να υποφέρεις όλη μέρα ...:|

Με καταλαβαίνεις πιστεύω 

Εγώ σε καταλαβαίνω. Το είχα αυτό για 3 εβδομάδες. Με έπιανε λίγο αφού ξυπνούσα και μέχρι να κοιμηθώ το βράδυ! Οι τσιχλες με βοηθουσαν κι εμενα αλλα απο γευματα να σου πω δεν ειδα καμια διαφορά όλα με ενοχλούσαν. Κ στην πρώτη δεν ειχα καθόλου συμπτωματα οποτε μόλις αρχισα να ανακατεύομαι λεω παναγία μου τί ειναι αυτό;; χαχχαχα

8 hours ago, enjoy said:

Ανοίγω θέμα!!!

Εγώ το ανακοίνωσα μόνο μαμα λόγω πσλλινδρομης.

Και μεγάλο γιο μετά την Αυχενική σκεφτομαι γτ δεν κρατιέμαι.... όλο πετάει σπόντες...

Ενώ όταν περίμενα το 2ο του το είχα ανακοινώσει μετά την Β επιπέδου!!

 

Εσείς???

Εγώ το έχω πει στη δουλειά , ο αντρας μου νωρις νωρις το ειχε πει σε πολυ κοντινους μας φίλους και προχτες το ειπαμε στα ξαδερφια του που εντάξει ειμαστε ολη την ωρα μαζι! Μαμα και μπαμπα θα αργησω γιατι δεν ειχαν και πολυ καλη αντίδραση όταν είπα οτι ειμαι εγκυος στην παλινδρομη!! Α και φυσικά το ξερει και η κυρια που κρατάει την κόρη μου! Γιατι η κόρη μου μια μερα της ειπε η μαμα εχει νινι στην κοιλια!

Οσον αφορα τους παλμους κι αυτά σας ειπα τα δικά μου, απλά να σας πω οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη ολοι μα ολοι μου ελεγαν οτι εχω αγορι λογω της κοιλιας. Επισης εγώ δεν ελαμπα καθόλου ισα ισα ηταν θολό το πρόσωπο μου! Αφού μεχρι να βγει και να σιγουρευτω οτι ειναι κορίτσι δεν το ειχα πιστεψει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evaki19 είπε:

Καλημέρα! Η κυστική ίνωση για το 54% γράφετε κανονικά μαζί με τις υπόλοιπες. Την έκανα εγώ πριν 2 εβδομάδες δεν πλήρωσα κάτι.

Κάθε μέρα τρώω μαγιονέζα!! Στο πρωινό το τοστ!

Εγώ σε καταλαβαίνω. Το είχα αυτό για 3 εβδομάδες. Με έπιανε λίγο αφού ξυπνούσα και μέχρι να κοιμηθώ το βράδυ! Οι τσιχλες με βοηθουσαν κι εμενα αλλα απο γευματα να σου πω δεν ειδα καμια διαφορά όλα με ενοχλούσαν. Κ στην πρώτη δεν ειχα καθόλου συμπτωματα οποτε μόλις αρχισα να ανακατεύομαι λεω παναγία μου τί ειναι αυτό;; χαχχαχα

Εγώ το έχω πει στη δουλειά , ο αντρας μου νωρις νωρις το ειχε πει σε πολυ κοντινους μας φίλους και προχτες το ειπαμε στα ξαδερφια του που εντάξει ειμαστε ολη την ωρα μαζι! Μαμα και μπαμπα θα αργησω γιατι δεν ειχαν και πολυ καλη αντίδραση όταν είπα οτι ειμαι εγκυος στην παλινδρομη!! Α και φυσικά το ξερει και η κυρια που κρατάει την κόρη μου! Γιατι η κόρη μου μια μερα της ειπε η μαμα εχει νινι στην κοιλια!

Οσον αφορα τους παλμους κι αυτά σας ειπα τα δικά μου, απλά να σας πω οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη ολοι μα ολοι μου ελεγαν οτι εχω αγορι λογω της κοιλιας. Επισης εγώ δεν ελαμπα καθόλου ισα ισα ηταν θολό το πρόσωπο μου! Αφού μεχρι να βγει και να σιγουρευτω οτι ειναι κορίτσι δεν το ειχα πιστεψει!

Η 54%ναι την 54 σου ζήτησε? εγώ έκανα την 99%

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλημέρα! Η κυστική ίνωση για το 54% γράφετε κανονικά μαζί με τις υπόλοιπες. Την έκανα εγώ πριν 2 εβδομάδες δεν πλήρωσα κάτι.

Κάθε μέρα τρώω μαγιονέζα!! Στο πρωινό το τοστ!

Εγώ σε καταλαβαίνω. Το είχα αυτό για 3 εβδομάδες. Με έπιανε λίγο αφού ξυπνούσα και μέχρι να κοιμηθώ το βράδυ! Οι τσιχλες με βοηθουσαν κι εμενα αλλα απο γευματα να σου πω δεν ειδα καμια διαφορά όλα με ενοχλούσαν. Κ στην πρώτη δεν ειχα καθόλου συμπτωματα οποτε μόλις αρχισα να ανακατεύομαι λεω παναγία μου τί ειναι αυτό;; χαχχαχα

Εγώ το έχω πει στη δουλειά , ο αντρας μου νωρις νωρις το ειχε πει σε πολυ κοντινους μας φίλους και προχτες το ειπαμε στα ξαδερφια του που εντάξει ειμαστε ολη την ωρα μαζι! Μαμα και μπαμπα θα αργησω γιατι δεν ειχαν και πολυ καλη αντίδραση όταν είπα οτι ειμαι εγκυος στην παλινδρομη!! Α και φυσικά το ξερει και η κυρια που κρατάει την κόρη μου! Γιατι η κόρη μου μια μερα της ειπε η μαμα εχει νινι στην κοιλια!

Οσον αφορα τους παλμους κι αυτά σας ειπα τα δικά μου, απλά να σας πω οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη ολοι μα ολοι μου ελεγαν οτι εχω αγορι λογω της κοιλιας. Επισης εγώ δεν ελαμπα καθόλου ισα ισα ηταν θολό το πρόσωπο μου! Αφού μεχρι να βγει και να σιγουρευτω οτι ειναι κορίτσι δεν το ειχα πιστεψει!

Και μένα μόνο οι γονείς μου το ξέρουν και ένα πολύ καλό φιλικό ζευγάρι που μάλλον θα γίνουν κουμπάροι.. κανείς άλλος... ούτε οι γονείς του!! Μετά την αυχενική πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά θα το πούμε σιγά σιγά

10 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Στη μαμα από την επόμενη μέρα του τεστ για να βοηθάει λιγο την κατάσταση! Σε υπόλοιπη οικογένεια, πεθερικά και αδέλφια μας έχουμε πει τα Χριστούγεννα, βέβαια δε θα χω κλείσει τον 3ο αλλά οκ! Στους υπόλοιπους μετά την αυχενική και ίσως και αργοτερα

Και εγώ ακριβώς τα ίδια!!! Μόνο γονείς προς το παρόν και ένα πολύ καλό φιλικό ζευγάρι

10 ώρες πρίν, enjoy είπε:

 

1. @Μαρία Φ

2. @Evaki19  4/7 ( 4000)

3. @Dimi84

4. @enjoy 14/7 (1100-->2700)

5. @iwanna24 (75-->300)

6. @marilia35 14/7 (1100

7. @Polly1 24/7

8. @Martinaa

9. @Emmi@

10. @electra2021

11. @Μαρία Φ

12. @Elenaki30

13. @ΧΡΥΣΑΑΑ

υγ: για διευκόλυνση θα το αναρτω στις σελίδες 10,20 κοκ.. Για όποια θέλει να ανατρεχει

πρίν από 28 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Και μένα μόνο οι γονείς μου το ξέρουν και ένα πολύ καλό φιλικό ζευγάρι που μάλλον θα γίνουν κουμπάροι.. κανείς άλλος... ούτε οι γονείς του!! Μετά την αυχενική πρώτα ο Θεός να πάνε όλα καλά θα το πούμε σιγά σιγά

Και εγώ ακριβώς τα ίδια!!! Μόνο γονείς προς το παρόν και ένα πολύ καλό φιλικό ζευγάρι

Εγώ 4/8 αλλά επειδή δεν είδα να υπάρχει μανουλες Αυγούστου είπα να μπω στην δική σας παρέα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Dimi84 said:

Η 54%ναι την 54 σου ζήτησε? εγώ έκανα την 99%

Ναι ναι το 54% καναμε! Για το 99% ρώτησε και μια αλλη κοπέλα και δεν ηξερα να της πω λεπτομέρειες γιατι δεν την εχω κανει και δεν ξερω και σε ποιες περιπτώσεις ζητάνε το 99%. Συνήθως ζητάνε το 54%. Αν ξερεις να μας πεις! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Evaki19 είπε:

Ναι ναι το 54% καναμε! Για το 99% ρώτησε και μια αλλη κοπέλα και δεν ηξερα να της πω λεπτομέρειες γιατι δεν την εχω κανει και δεν ξερω και σε ποιες περιπτώσεις ζητάνε το 99%. Συνήθως ζητάνε το 54%. Αν ξερεις να μας πεις! 

Δεν μου εδωσε επιλογή μου είπε αυτό μας καλυπτει 99%μου είπε που είναι ποιο φτηνά εκανα και εγώ την έρευνα μου και πηγα στο Ρέα και την έκανα 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Ανοίγω θέμα!!!

Εγώ το ανακοίνωσα μόνο μαμα λόγω πσλλινδρομης.

Και μεγάλο γιο μετά την Αυχενική σκεφτομαι γτ δεν κρατιέμαι.... όλο πετάει σπόντες...

Ενώ όταν περίμενα το 2ο του το είχα ανακοινώσει μετά την Β επιπέδου!!

 

Εσείς???

Εμένα το ήξερε από την αρχή η μαμά μου και οι δύο κολλητές μου... Και προχθές μετά την πρώτη εξεταση το ανακοινώσαμε και στα πεθερικά! Είναι λίγο νωρίς το ξέρω αλλά επειδή είμαι χάλια πιστεύω θα το καταλάβαιναν αργά ή γρήγορα... 

10 ώρες πρίν, enjoy είπε:

 

1. @Μαρία Φ

2. @Evaki19  4/7 ( 4000)

3. @Dimi84

4. @enjoy 14/7 (1100-->2700)

5. @iwanna24 (75-->300)

6. @marilia35 14/7 (1100

7. @Polly1 24/7

8. @Martinaa

9. @Emmi@

10. @electra2021

11. @Μαρία Φ

12. @Elenaki30

13. @ΧΡΥΣΑΑΑ

υγ: για διευκόλυνση θα το αναρτω στις σελίδες 10,20 κοκ.. Για όποια θέλει να ανατρεχει

ΠΗΤ 4/8 αλλά θα είναι Ιούλιος πιστεύω... Δεν ειναι τυχαίο αυτό το γκρουπ ;-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Εμένα το ήξερε από την αρχή η μαμά μου και οι δύο κολλητές μου... Και προχθές μετά την πρώτη εξεταση το ανακοινώσαμε και στα πεθερικά! Είναι λίγο νωρίς το ξέρω αλλά επειδή είμαι χάλια πιστεύω θα το καταλάβαιναν αργά ή γρήγορα... 

ΠΗΤ 4/8 αλλά θα είναι Ιούλιος πιστεύω... Δεν ειναι τυχαίο αυτό το γκρουπ ;-)

Λες εεε?? Μπορεί τι να πωωω!!!! Ανυπομονώ πολύ όποτε και να είναι...το θέλω τόσο πολύ αυτό το μωράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, enjoy είπε:

 

1. @Μαρία Φ

2. @Evaki19  4/7 ( 4000)

3. @Dimi84

4. @enjoy 14/7 (1100-->2700)

5. @iwanna24 (75-->300)

6. @marilia35 14/7 (1100

7. @Polly1 24/7

8. @Martinaa

9. @Emmi@

10. @electra2021

11. @Μαρία Φ

12. @Elenaki30

13. @ΧΡΥΣΑΑΑ

υγ: για διευκόλυνση θα το αναρτω στις σελίδες 10,20 κοκ.. Για όποια θέλει να ανατρεχει

Μήπως να βάλουμε την πητ μας σιγά σιγά και όχι χοριακες ; ❤️

14 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Πες τα ρε φοφι!!! Πες τα και εγώ κορίτσι έχω Αφού το ξέρω... Αχαχαχαχα.... 

Συχνά μικρά στεγνά γεύματα... Από τις επιλογες που μπορείς να φας...

Ευχομαι να ειναι στο Θεό!!! Τοσο ψηλα οσο δεν φανταζεσαι... σε θελουμε μαζι μας....  με το καλο τα αποτελεσματα!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! Ειμαι σίγουρη!!! 

 @iwanna24 και εσυ κοντά στο 100αρικο δεν είχες?? Και τώρα την έχουν ξεκανει οι αναγούλες!!! 

Έλα Παρασκευή θα γενεί το πάρτι το νοιώθω!!!

Εγώ είχα πρώτη 75 ❤️


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...