Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Καθυστέρηση με ανώμαλο κύκλο


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!Λοιπον τον προηγούμενο μηνα είχα περίοδο 1 Νοεμβρίου μεχρι 4 Νοεμβρίου..Κάναμε επαφή με προφυλακτικό μεν αλλα στις 20 Νοεμβρίου ενώ κάναμε σεξ με προφυλακτικό εκσπερμάτωσε στον κόλπο..Αυτο το μηνα περίμενα στις 2 Δεκεμβρίου περίοδο.Από τότε δεν έχω.Όμως προχθες ενιωσα τσιμπήματα,πονάκια χαμηλά και το στήθος μου ενώ έχει πρηστεί δεν με πονάει σχεδόν καθόλου!!Ομως να σας πω την αλήθεια μου αυτή τη φορά ενιωσα καπως «περίεργα» οχι όπως τις προηγούμενες φορες στις περιόδους μ.

 

Υ.Γ: Ποτε δεν είχα Σταθερο κυκλο.Τωρα έχω 41 μέρες κυκλο..

συγνωμη για το σεντόνι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου φίλη!! Πότε δεν ξέρεις με αυτά άλλες μένουν με προφυλακτικο και άλλες χτυπιούνται όλη μερα και Δεν!!

Ανάλογα τον κύκλο σου, αν έχεις  ξεπεράσει τα όρια του κύκλου σου (είπες ότι δεν είναι σταθερος) ένα τεστακι στο σπίτι για αρχή θα ήταν μια λύση! Εφόσον βγει θετικό μπορείς να κάνεις χοριακη!! Αν βγει αρνητικό και η καθυστέρηση συνεχίζεται ένα 2ο τεστακι ίσως πρότεινα... Πριν καταλήξεις στον γιατρό λόγω καθυστέρησης... 

Μισό η @Καντι αν έχει χρόνο είναι μανούλα σε αυτά... με τους κύκλους και τις συλλήψεις!!! Την ταγκαρω να σ απαντήσει...

Εύχομαι την καλύτερη ποθητή έκβαση!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JojoGw είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Λοιπον τον προηγούμενο μηνα είχα περίοδο 1 Νοεμβρίου μεχρι 4 Νοεμβρίου..Κάναμε επαφή με προφυλακτικό μεν αλλα στις 20 Νοεμβρίου ενώ κάναμε σεξ με προφυλακτικό εκσπερμάτωσε στον κόλπο..Αυτο το μηνα περίμενα στις 2 Δεκεμβρίου περίοδο.Από τότε δεν έχω.Όμως προχθες ενιωσα τσιμπήματα,πονάκια χαμηλά και το στήθος μου ενώ έχει πρηστεί δεν με πονάει σχεδόν καθόλου!!Ομως να σας πω την αλήθεια μου αυτή τη φορά ενιωσα καπως «περίεργα» οχι όπως τις προηγούμενες φορες στις περιόδους μ.

 

Υ.Γ: Ποτε δεν είχα Σταθερο κυκλο.Τωρα έχω 41 μέρες κυκλο..

συγνωμη για το σεντόνι 

Αν πέρασαν 14 μερες απο την τελευταια σας επαφή μπορείς να κανεις β χοριακη για να εισαι σιγουρη

  • Ευχαριστώ 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα και σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!Εκανα χθες βράδυ ενα τεστ το clear blue.Από την περιέργεια μου δεν περίμενα να το κανω σημερα το πρωί :razz: Αλλα βγήκε αρνητικό..Αλλα δεν ξέρω αυτα τα σημάδια τα νιώθω πρωτη φορά.Και εκτός αυτού φοβάμαι στη τελική μην είναι και τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...