Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Β-χοριακή που αυξάνεται αλλά δεν διπλασιάζεται.Και έτσι...


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Lilly28 είπε:

Υπομονή και πίστη..κάθε τι που γίνεται είναι για καλό...μακροπρόθεσμα το βλέπουμε ή μπορεί και να μην το δούμε ποτέ αλλά η φύση ξέρει...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Προσυπογράφω.. Αυτό ακριβώς δύο λέξεις και εμπιστοσύνη στην φύση..

Σε ευχαριστώ πολύ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20 ώρες πρίν, Κυριακή Μαρία είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Τι πέρασες λυπάμαι.. Αλλά δόξα τω Θεώ τα κατάφερες.

Πάντως και εμένα 2 βιοχημικές και τώρα που ακόμα δεν ξέρω πως θα πάει δεν μου έχει συσταθεί να κοιτάξω για θρομβωφιλια. Εχθές η χοριακη είχε μια μικρή αύξηση την έκανα με διαφορά μιας ημέρας. Θα κάνω και αύριο κ μετά τέλος αναμονή έως τις 29 για τον υπέρηχο.

Μακάρι να πάνε όλα καλά σου εύχομαι να είναι το θαύμα  των Χριστουγέννων για σένα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Penny28 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά σου εύχομαι να είναι το θαύμα  των Χριστουγέννων για σένα!!! 

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πολύ!!

 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Κυριακή Μαρία είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Τι πέρασες λυπάμαι.. Αλλά δόξα τω Θεώ τα κατάφερες.

Πάντως και εμένα 2 βιοχημικές και τώρα που ακόμα δεν ξέρω πως θα πάει δεν μου έχει συσταθεί να κοιτάξω για θρομβωφιλια. Εχθές η χοριακη είχε μια μικρή αύξηση την έκανα με διαφορά μιας ημέρας. Θα κάνω και αύριο κ μετά τέλος αναμονή έως τις 29 για τον υπέρηχο.

δλδ ποσο ηταν η χοριακη η τελευταια;

δ εχεις κανει καθολου υπερηχο;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vikib είπε:

δλδ ποσο ηταν η χοριακη η τελευταια;

δ εχεις κανει καθολου υπερηχο;

Σήμερα ήταν 3.330 από 2.960 προχθές. Κάναμε είναι ενδομήτριο ήταν όλα καλά αλλά λόγω της μικρής αύξησης της χοριακης ήταν συγκρατημένος.

Την Δευτέρα πρώτα ο Θεός θα με δει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Κυριακή Μαρία είπε:

Σήμερα ήταν 3.330 από 2.960 προχθές. Κάναμε είναι ενδομήτριο ήταν όλα καλά αλλά λόγω της μικρής αύξησης της χοριακης ήταν συγκρατημένος.

Την Δευτέρα πρώτα ο Θεός θα με δει

με το καλο κοριτσι μου.ελπιζω να παρει μπρος το εμβρυακι σου!περιμενουμε τα νεα σου την δευτερα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, vikib είπε:

με το καλο κοριτσι μου.ελπιζω να παρει μπρος το εμβρυακι σου!περιμενουμε τα νεα σου την δευτερα

Σε ευχαριστώ πολύ. Είναι σημαντική η παρουσία σας εδώ κ η υποστήριξη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 23/12/2021 at 6:24 ΜΜ, Κυριακή Μαρία είπε:

Σήμερα ήταν 3.330 από 2.960 προχθές. Κάναμε είναι ενδομήτριο ήταν όλα καλά αλλά λόγω της μικρής αύξησης της χοριακης ήταν συγκρατημένος.

Την Δευτέρα πρώτα ο Θεός θα με δει

Μακάρι να πάνε όλα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τα νέα μου,ανεμβρυικη κύηση σύνδρομο κενού σάκου. Προχωράμε σε αποξεση την Πέμπτη. Τουλάχιστον δεν πήρα εγώ την απόφαση αλλά προνόησε η φύση και μέσα στην καρδιά ο πόνος υπάρχει ναι μεν αλλά η λογική επικρατεί για το καλύτερο.. Αυτό πιθανόν ήταν αφού τα ποσοστά υπέρ χρωμοσομικης ανωμαλίας σε αυτές τις περιπτώσεις υπερτερούν. Έχω και μια αποκόλληση αφού περπατάω κ είμαι όρθια λόγω εργασίας πάνω από 8 ώρες σηκώνω κ τον μικρό μου και ψιλό φοβάται ο γιατρός μην πάθω καμιά αιμορραγία οπότε θέλει όσο τον δυνατόν γρηγορότερα να το τελειώσω. Αύριο θέλει όμως δεν μπορώ να λείψω από την δουλειά. Αυτά λοιπόν από εμένα. Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κάθε καλό για όλες και όλον τον κόσμο ο καινούργιος χρόνος να πάρει ότι μας πλήγωσε και στην θέση του να έρθουν χαρές και όμορφες στιγμές! 

Σας φιλώ

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Κυριακή Μαρία είπε:

Καλημέρα.

Τα νέα μου,ανεμβρυικη κύηση σύνδρομο κενού σάκου. Προχωράμε σε αποξεση την Πέμπτη. Τουλάχιστον δεν πήρα εγώ την απόφαση αλλά προνόησε η φύση και μέσα στην καρδιά ο πόνος υπάρχει ναι μεν αλλά η λογική επικρατεί για το καλύτερο.. Αυτό πιθανόν ήταν αφού τα ποσοστά υπέρ χρωμοσομικης ανωμαλίας σε αυτές τις περιπτώσεις υπερτερούν. Έχω και μια αποκόλληση αφού περπατάω κ είμαι όρθια λόγω εργασίας πάνω από 8 ώρες σηκώνω κ τον μικρό μου και ψιλό φοβάται ο γιατρός μην πάθω καμιά αιμορραγία οπότε θέλει όσο τον δυνατόν γρηγορότερα να το τελειώσω. Αύριο θέλει όμως δεν μπορώ να λείψω από την δουλειά. Αυτά λοιπόν από εμένα. Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κάθε καλό για όλες και όλον τον κόσμο ο καινούργιος χρόνος να πάρει ότι μας πλήγωσε και στην θέση του να έρθουν χαρές και όμορφες στιγμές! 

Σας φιλώ

Λυπάμαι κορίτσι μου. Η φύση όντως πιστεύω οτι προνοεί σε αυτές τις περιπτώσεις. Εστίασε στο να αναρρώσεις γρήγορα σωματικά και σιγά σιγά κ ψυχικά. Το καλό είναι πως έχεις ήδη ένα μικράκι να σου παίρνει το μυαλό. Με το καλό θα έρθει κ το άλλο όταν θα είσαι έτοιμη. Να περάσεις όμορφα με τον σύντροφό σου κ το παιδάκι σας. Αποχαιρέτα τον παλιό χρόνο με όλα τα δυσάρεστα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Konisn είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου. Η φύση όντως πιστεύω οτι προνοεί σε αυτές τις περιπτώσεις. Εστίασε στο να αναρρώσεις γρήγορα σωματικά και σιγά σιγά κ ψυχικά. Το καλό είναι πως έχεις ήδη ένα μικράκι να σου παίρνει το μυαλό. Με το καλό θα έρθει κ το άλλο όταν θα είσαι έτοιμη. Να περάσεις όμορφα με τον σύντροφό σου κ το παιδάκι σας. Αποχαιρέτα τον παλιό χρόνο με όλα τα δυσάρεστα!!

Πολύ γλυκά τα λόγια σου σε ευχαριστώ πολύ. Έχεις δίκιο έτσι είναι ακριβώς και νιώθω τεράστια ευλογία.

Να είσαι πάντα καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κυριακή Μαρία είπε:

Καλημέρα.

Τα νέα μου,ανεμβρυικη κύηση σύνδρομο κενού σάκου. Προχωράμε σε αποξεση την Πέμπτη. Τουλάχιστον δεν πήρα εγώ την απόφαση αλλά προνόησε η φύση και μέσα στην καρδιά ο πόνος υπάρχει ναι μεν αλλά η λογική επικρατεί για το καλύτερο.. Αυτό πιθανόν ήταν αφού τα ποσοστά υπέρ χρωμοσομικης ανωμαλίας σε αυτές τις περιπτώσεις υπερτερούν. Έχω και μια αποκόλληση αφού περπατάω κ είμαι όρθια λόγω εργασίας πάνω από 8 ώρες σηκώνω κ τον μικρό μου και ψιλό φοβάται ο γιατρός μην πάθω καμιά αιμορραγία οπότε θέλει όσο τον δυνατόν γρηγορότερα να το τελειώσω. Αύριο θέλει όμως δεν μπορώ να λείψω από την δουλειά. Αυτά λοιπόν από εμένα. Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κάθε καλό για όλες και όλον τον κόσμο ο καινούργιος χρόνος να πάρει ότι μας πλήγωσε και στην θέση του να έρθουν χαρές και όμορφες στιγμές! 

Σας φιλώ

Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.. Ο χρόνος κ η οικογένεια σου..Σου εύχομαι καλή δύναμη κορίτσι μου κ καλή χρονιά με υγεία κ πολλά λαμπερά χαμόγελα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Lilly28 είπε:

Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.. Ο χρόνος κ η οικογένεια σου..Σου εύχομαι καλή δύναμη κορίτσι μου κ καλή χρονιά με υγεία κ πολλά λαμπερά χαμόγελα 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου να είσαι καλά,καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και ότι άλλο εσύ επιθυμείς! 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Κυριακή Μαρία είπε:

Καλημέρα.

Τα νέα μου,ανεμβρυικη κύηση σύνδρομο κενού σάκου. Προχωράμε σε αποξεση την Πέμπτη. Τουλάχιστον δεν πήρα εγώ την απόφαση αλλά προνόησε η φύση και μέσα στην καρδιά ο πόνος υπάρχει ναι μεν αλλά η λογική επικρατεί για το καλύτερο.. Αυτό πιθανόν ήταν αφού τα ποσοστά υπέρ χρωμοσομικης ανωμαλίας σε αυτές τις περιπτώσεις υπερτερούν. Έχω και μια αποκόλληση αφού περπατάω κ είμαι όρθια λόγω εργασίας πάνω από 8 ώρες σηκώνω κ τον μικρό μου και ψιλό φοβάται ο γιατρός μην πάθω καμιά αιμορραγία οπότε θέλει όσο τον δυνατόν γρηγορότερα να το τελειώσω. Αύριο θέλει όμως δεν μπορώ να λείψω από την δουλειά. Αυτά λοιπόν από εμένα. Ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου κάθε καλό για όλες και όλον τον κόσμο ο καινούργιος χρόνος να πάρει ότι μας πλήγωσε και στην θέση του να έρθουν χαρές και όμορφες στιγμές! 

Σας φιλώ

Κοπέλα μου να είσαι δυνατή...οπωσ ειπεσ κ εσύ η φύση ξέρει καλύτερα από εμάς...

Σου εύχομαι γρήγορα να το ξεπεράσεις κ να ρθει η στιγμή που θα μασ έχεισ  ευχάριστα νέα..

Θα σε περιμένουμε...μια αγκαλιά του παιδιού σου θα ναι το καλύτερο γιατρικό..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...