Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Αυγούστου 2022 ❤️


Recommended Posts

Πήγα κ εγώ σήμερα στον γιατρό, δεν χρειάστηκε να με δει αφού έκανα ντοπλερ τη Δευτέρα… μίλησα με τη μαία κ μου είπε κάποια πράγματα για να είμαι προετοιμασμένη… Παρασκευή θα πάω Ιασώ για καρδιοτοκογραφημα, το ίδιο κ την επόμενη Τετάρτη… 9 του μήνα ξανά για έλεγχο στον εμβρυομητρικο του Ιασώ, 10 προεγχειρητικό έλεγχο κ μοριακό.. κ 11 μπαίνω για καισαρική.

γυρισα σπίτι τα είπα κ στον άντρα μου κ η μόνη απορία του είναι που θα κοιμάται τα βραδια στο Ιασώ… :lol: ώρες ώρες θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο :lol: θα χάσει τον ύπνο του 3 μέρες στην καρέκλα κ θα είναι κουρασμενος… κ μήπως κατεβαίνει λέει να κοιμηθει στο αμάξι! Αν είναι να πας στο αμάξι πήγαινε κ σπίτι του λέω… το θέμα είναι να είσαι εκεί μήπως σε χρειαστώ εγώ. Αν ήσουν εσυ στο νοσοκομείο θα έφευγα από δίπλα σου το βράδυ; Είμαστε σοβαροί; Δεν άντεξα όμως.. τον είπα παρτακια. Πραγματικά νομιζω δεν έχει καταλάβει τι έρχεται… 

Αχ δε μπορώ… συγχύστηκα πάλι! 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Patataki83 είπε:

Πήγα κ εγώ σήμερα στον γιατρό, δεν χρειάστηκε να με δει αφού έκανα ντοπλερ τη Δευτέρα… μίλησα με τη μαία κ μου είπε κάποια πράγματα για να είμαι προετοιμασμένη… Παρασκευή θα πάω Ιασώ για καρδιοτοκογραφημα, το ίδιο κ την επόμενη Τετάρτη… 9 του μήνα ξανά για έλεγχο στον εμβρυομητρικο του Ιασώ, 10 προεγχειρητικό έλεγχο κ μοριακό.. κ 11 μπαίνω για καισαρική.

γυρισα σπίτι τα είπα κ στον άντρα μου κ η μόνη απορία του είναι που θα κοιμάται τα βραδια στο Ιασώ… :lol: ώρες ώρες θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο :lol: θα χάσει τον ύπνο του 3 μέρες στην καρέκλα κ θα είναι κουρασμενος… κ μήπως κατεβαίνει λέει να κοιμηθει στο αμάξι! Αν είναι να πας στο αμάξι πήγαινε κ σπίτι του λέω… το θέμα είναι να είσαι εκεί μήπως σε χρειαστώ εγώ. Αν ήσουν εσυ στο νοσοκομείο θα έφευγα από δίπλα σου το βράδυ; Είμαστε σοβαροί; Δεν άντεξα όμως.. τον είπα παρτακια. Πραγματικά νομιζω δεν έχει καταλάβει τι έρχεται… 

Αχ δε μπορώ… συγχύστηκα πάλι! 

Πω πω τι ωραία που παίρνει σειρά μια μια... Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα και όσο ανώδυνα γίνεται. Εγώ μάλλον πάω για 20 Αυγούστου με φυσιολογικό τοκετό, βέβαια ακριβώς την ημερομηνία δεν μπορεί να μου την προσδιορίσει. Εγώ πάω κάθε εβδομάδα εναλλάξ κάνουμε nst και υπέρηχο ανά εβδομάδα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Lena3 είπε:

Σε ποια εβδομάδα εισαι; Κάθε πότε θα πηγαίνεις τώρα στο γιατρο;

Σήμερα είμαι 35+5 και από εδώ και μπρος θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα.Εσυ πόσο είσαι τωρα;

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Didimakia είπε:

Καλημέρα ευχαριστώ πολύ άστα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη ότι αύριο θα κρατάω στην αγκαλιά μου την μπέμπα μου,το τρίτο μου παιδί απίστευτο!!!Θα ζήσουμε μεγάλες συγκινήσεις αύριο!!:xΜε το καλό σε όλες!!!

Ούτε εγώ....σήμερα έκλεισα την βαλίτσα.......κ καθόμουν κ έλεγα ότι τώρα θα γυρίσουμε τρεις!!!!σήμερα πήγα και για προεγχειρητικό όλα οκ.....άντε κορίτσια όλες καλή μας λευτεριά κ όλα τα μωράκια του κόσμου να είναι υγιείς.......πώπω ειλικρινά δεν πιστεύω ότι έφτασε αυτή η μέρα που πλέον θα γράψω κ εγώ.... γέννησα....χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Patataki83 είπε:

Πήγα κ εγώ σήμερα στον γιατρό, δεν χρειάστηκε να με δει αφού έκανα ντοπλερ τη Δευτέρα… μίλησα με τη μαία κ μου είπε κάποια πράγματα για να είμαι προετοιμασμένη… Παρασκευή θα πάω Ιασώ για καρδιοτοκογραφημα, το ίδιο κ την επόμενη Τετάρτη… 9 του μήνα ξανά για έλεγχο στον εμβρυομητρικο του Ιασώ, 10 προεγχειρητικό έλεγχο κ μοριακό.. κ 11 μπαίνω για καισαρική.

γυρισα σπίτι τα είπα κ στον άντρα μου κ η μόνη απορία του είναι που θα κοιμάται τα βραδια στο Ιασώ… :lol: ώρες ώρες θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο :lol: θα χάσει τον ύπνο του 3 μέρες στην καρέκλα κ θα είναι κουρασμενος… κ μήπως κατεβαίνει λέει να κοιμηθει στο αμάξι! Αν είναι να πας στο αμάξι πήγαινε κ σπίτι του λέω… το θέμα είναι να είσαι εκεί μήπως σε χρειαστώ εγώ. Αν ήσουν εσυ στο νοσοκομείο θα έφευγα από δίπλα σου το βράδυ; Είμαστε σοβαροί; Δεν άντεξα όμως.. τον είπα παρτακια. Πραγματικά νομιζω δεν έχει καταλάβει τι έρχεται… 

Αχ δε μπορώ… συγχύστηκα πάλι! 

Εύχομαι να πανε όλα τέλεια!άσε εγώ να δεις πόσο στην τσίτα είμαι και με πόσα νεύρα και όλο μου πουλάει πνευμα!

Μου έρχεται να τον δείρω!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Patataki83 είπε:

Πήγα κ εγώ σήμερα στον γιατρό, δεν χρειάστηκε να με δει αφού έκανα ντοπλερ τη Δευτέρα… μίλησα με τη μαία κ μου είπε κάποια πράγματα για να είμαι προετοιμασμένη… Παρασκευή θα πάω Ιασώ για καρδιοτοκογραφημα, το ίδιο κ την επόμενη Τετάρτη… 9 του μήνα ξανά για έλεγχο στον εμβρυομητρικο του Ιασώ, 10 προεγχειρητικό έλεγχο κ μοριακό.. κ 11 μπαίνω για καισαρική.

γυρισα σπίτι τα είπα κ στον άντρα μου κ η μόνη απορία του είναι που θα κοιμάται τα βραδια στο Ιασώ… :lol: ώρες ώρες θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο :lol: θα χάσει τον ύπνο του 3 μέρες στην καρέκλα κ θα είναι κουρασμενος… κ μήπως κατεβαίνει λέει να κοιμηθει στο αμάξι! Αν είναι να πας στο αμάξι πήγαινε κ σπίτι του λέω… το θέμα είναι να είσαι εκεί μήπως σε χρειαστώ εγώ. Αν ήσουν εσυ στο νοσοκομείο θα έφευγα από δίπλα σου το βράδυ; Είμαστε σοβαροί; Δεν άντεξα όμως.. τον είπα παρτακια. Πραγματικά νομιζω δεν έχει καταλάβει τι έρχεται… 

Αχ δε μπορώ… συγχύστηκα πάλι! 

Χαχαχαχαχ εμένα σήμερα έβλεπε έναν που έκλαιγε γτ του έστειλαν την φωτογραφία του μωρού του που γεννήθηκε...κ έλεγε πωωωω σταματά να κλαίς θα κλαψω κ εγώ..... χαχαχαζα γενικά είναι πολύ ευαίσθητος κ δεν πρόκειται να φύγει από το νοσοκομείο ειδικά τώρα που θα έχουμε το μωρό μέσα!!!!θα δεις ούτε εσένα θα θέλει να φύγει.....απλά δεν το έχει νιώσει ακόμα τι πάτε να κάνετε στις 11....όταν πάτε για προεγχειρητικό θα το καταλάβει!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία που ξεκινάμε να υποδεχόμαστε στη ζωή μας τα θαυματάκια μας!!! Με το καλό μανούλες! 

Σήμερα πήγα κι εγώ για υπέρηχο, 2840 το κοριτσάκι μας, 35η εβδομάδα μπαίνουμε αύριο, ήταν ζωηρή και βλέπαμε τα πνευμονάκια της να δουλεύουν στο φουλ, το μόνο κακό είναι ότι έχω πολλά αμνιακα υγρά από το διαβήτη και η μικρή έχει μεγάλη κοιλίτσα για τις εβδομάδες της, από αύριο θα ξεκινήσω και 4 μονάδες το πρωί πέρα από τις 8 το βράδυ. Ο γυναικολόγος μου είπε να προσπαθώ να μην κάνω τίποτα, να μην κουράζομαι καθόλου με σκοπό να καταφέρουμε να φτάσουμε στην 38η εβδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι είμαι σαν παραφουσκωμένο μπαλόνι, ούτε να, φάω καν δε μπορώ γιατί πιέζεται το στομάχι μου και από δουλειές δεν μπορώ να κάνω και πολλά οπότε θα κάτσω στα αυγά μου και ελπίζω να περάσουν οι εβδομάδες... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sonasia είπε:

Τι ωραία που ξεκινάμε να υποδεχόμαστε στη ζωή μας τα θαυματάκια μας!!! Με το καλό μανούλες! 

Σήμερα πήγα κι εγώ για υπέρηχο, 2840 το κοριτσάκι μας, 35η εβδομάδα μπαίνουμε αύριο, ήταν ζωηρή και βλέπαμε τα πνευμονάκια της να δουλεύουν στο φουλ, το μόνο κακό είναι ότι έχω πολλά αμνιακα υγρά από το διαβήτη και η μικρή έχει μεγάλη κοιλίτσα για τις εβδομάδες της, από αύριο θα ξεκινήσω και 4 μονάδες το πρωί πέρα από τις 8 το βράδυ. Ο γυναικολόγος μου είπε να προσπαθώ να μην κάνω τίποτα, να μην κουράζομαι καθόλου με σκοπό να καταφέρουμε να φτάσουμε στην 38η εβδομάδα. Η αλήθεια είναι ότι είμαι σαν παραφουσκωμένο μπαλόνι, ούτε να, φάω καν δε μπορώ γιατί πιέζεται το στομάχι μου και από δουλειές δεν μπορώ να κάνω και πολλά οπότε θα κάτσω στα αυγά μου και ελπίζω να περάσουν οι εβδομάδες... 

Υπομονή!ακόλουθα τις συμβουλές του γιατρού σου και μαζεψε ενέργεια για τις δύσκολες μέρες που έρχονται!όλα καλά θα πάνε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι με τα ωραία νέα σας, κορίτσια και παίρνω θάρρος.

Από την άλλη, εγώ είμαι για να σκάσω. Πήγα σήμερα στον γιατρό (35 και 6) και ενώ τα βρήκε όλα με το αμνιακό, τράχηλο, κλπ καλά και το ζάχαρό μου είναι ρυθμισμένο εδώ και ενάμιση μήνα, δεν του άρεσε καθόλου το βάρος του μωρού (3410 γρ). Είπε ότι είναι 90η εκατοστιαία θέση, 3 εβδομάδες μπροστά και ότι πολύ σύντομα πρέπει να μου το πάρει!!!

Όπως είναι φυσικό, έχοντας ΠΗΤ 25/8, έχω φρικάρει!!!

Θα με δει τη Δευτέρα (36+4), θα κάνω nst και νέο υπέρηχο και αν δεν υπάρχουν ενδείξεις στρες, θα με βλέπει ανά 2 μέρες. Αλλιώς, θα κάνω εισαγωγή για να γεννήσω!!!

Με έχει πάρει πολύ από κάτω όλο αυτό. Εν τω μεταξύ τη Δευτέρα είναι τα γενέθλια του γιου μου, ο οποίος έχει πάρει ανέλπιστα καλά την εγκυμοσύνη αλλά, όπως είναι φυσικό, μόλις άκουσε την παραπάνω πιθανότητα, έβαλε τα κλάματα και χτυπιόταν!!!! 

Νιώθω αιφνιδιασμένη, πιεσμένη και όχι απόλυτα σίγουρη ότι όλο αυτό γίνεται για καλό. Από την άλλη, αν η ανάπτυξη του μωρού τη Δευτέρα πλησιάζει την 39η εβδομάδα, λόγω διαβήτη κύησης, πρέπει να το επισπεύσουμε, το καταλαβαίνω. Αλλά να βγάλεις και με το ζόρι ένα μωρό που δε δείχνει το παραμικρό σημάδι στρες, μόνο και μόνο επειδή είναι μεγάλο, τι να πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Melie είπε:

Χαίρομαι με τα ωραία νέα σας, κορίτσια και παίρνω θάρρος.

Από την άλλη, εγώ είμαι για να σκάσω. Πήγα σήμερα στον γιατρό (35 και 6) και ενώ τα βρήκε όλα με το αμνιακό, τράχηλο, κλπ καλά και το ζάχαρό μου είναι ρυθμισμένο εδώ και ενάμιση μήνα, δεν του άρεσε καθόλου το βάρος του μωρού (3410 γρ). Είπε ότι είναι 90η εκατοστιαία θέση, 3 εβδομάδες μπροστά και ότι πολύ σύντομα πρέπει να μου το πάρει!!!

Όπως είναι φυσικό, έχοντας ΠΗΤ 25/8, έχω φρικάρει!!!

Θα με δει τη Δευτέρα (36+4), θα κάνω nst και νέο υπέρηχο και αν δεν υπάρχουν ενδείξεις στρες, θα με βλέπει ανά 2 μέρες. Αλλιώς, θα κάνω εισαγωγή για να γεννήσω!!!

Με έχει πάρει πολύ από κάτω όλο αυτό. Εν τω μεταξύ τη Δευτέρα είναι τα γενέθλια του γιου μου, ο οποίος έχει πάρει ανέλπιστα καλά την εγκυμοσύνη αλλά, όπως είναι φυσικό, μόλις άκουσε την παραπάνω πιθανότητα, έβαλε τα κλάματα και χτυπιόταν!!!! 

Νιώθω αιφνιδιασμένη, πιεσμένη και όχι απόλυτα σίγουρη ότι όλο αυτό γίνεται για καλό. Από την άλλη, αν η ανάπτυξη του μωρού τη Δευτέρα πλησιάζει την 39η εβδομάδα, λόγω διαβήτη κύησης, πρέπει να το επισπεύσουμε, το καταλαβαίνω. Αλλά να βγάλεις και με το ζόρι ένα μωρό που δε δείχνει το παραμικρό σημάδι στρες, μόνο και μόνο επειδή είναι μεγάλο, τι να πω...

Κι εμένα με ρυθμισμένο διαβήτη χωρίς παθολογική καμπύλη ζαχάρου αλλά με ιστορικό διαβήτη κύησης στην πρώτη εγκυμοσύνη στις 33 εβδομάδες βγήκε 2,5κιλα και 83εκ.θεση.Η εμβρυολογία που έκανα το Doppler με καθησύχασε ότι απλά έχω ένα μεγάλο μωρό και να μη φοβάμαι.Εγω έχω Πητ 4/9 αλλά με κόβω να γεννάω Αυγούστο.Το πώς δεν ξέρω αυτή τη φορά.


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Melie said:

Χαίρομαι με τα ωραία νέα σας, κορίτσια και παίρνω θάρρος.

Από την άλλη, εγώ είμαι για να σκάσω. Πήγα σήμερα στον γιατρό (35 και 6) και ενώ τα βρήκε όλα με το αμνιακό, τράχηλο, κλπ καλά και το ζάχαρό μου είναι ρυθμισμένο εδώ και ενάμιση μήνα, δεν του άρεσε καθόλου το βάρος του μωρού (3410 γρ). Είπε ότι είναι 90η εκατοστιαία θέση, 3 εβδομάδες μπροστά και ότι πολύ σύντομα πρέπει να μου το πάρει!!!

Όπως είναι φυσικό, έχοντας ΠΗΤ 25/8, έχω φρικάρει!!!

Θα με δει τη Δευτέρα (36+4), θα κάνω nst και νέο υπέρηχο και αν δεν υπάρχουν ενδείξεις στρες, θα με βλέπει ανά 2 μέρες. Αλλιώς, θα κάνω εισαγωγή για να γεννήσω!!!

Με έχει πάρει πολύ από κάτω όλο αυτό. Εν τω μεταξύ τη Δευτέρα είναι τα γενέθλια του γιου μου, ο οποίος έχει πάρει ανέλπιστα καλά την εγκυμοσύνη αλλά, όπως είναι φυσικό, μόλις άκουσε την παραπάνω πιθανότητα, έβαλε τα κλάματα και χτυπιόταν!!!! 

Νιώθω αιφνιδιασμένη, πιεσμένη και όχι απόλυτα σίγουρη ότι όλο αυτό γίνεται για καλό. Από την άλλη, αν η ανάπτυξη του μωρού τη Δευτέρα πλησιάζει την 39η εβδομάδα, λόγω διαβήτη κύησης, πρέπει να το επισπεύσουμε, το καταλαβαίνω. Αλλά να βγάλεις και με το ζόρι ένα μωρό που δε δείχνει το παραμικρό σημάδι στρες, μόνο και μόνο επειδή είναι μεγάλο, τι να πω...

Ηρεμία και θα τη βρείτε τη λύση...στη θέση σου θα έπαιρνα και μια δευτερη γνωμη. Δυστυχως στην Ελλάδα ακούγονται τέτοια όλη την ώρα, άπειρες δικαιολογίες για να γεννήσουν οι έγκυες με καισαρική. Τόσες πολλές που δεν μπορείς να καταλάβεις πότε υπάρχει πραγματικός λόγος και πότε όχι. Ειδικά τώρα το καλοκαίρι που πλησιάζει ο Αύγουστος υπάρχει και ένας λόγος παραπάνω να γίνουν προγραμματισμένες εισαγωγές. Φυσικά υπάρχουν και σοβαροί λόγοι που απαιτούν καισαρική ή απλώς πρόκληση νωρίτερα απο την ημερομηνία, και τους οποίους δεν πρέπει να αγνοήσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Γέννησα την πριγκίπισσα μου όλα πήγαν μια χαρά,ειναι πανέμορφη,απίστευτη συγκίνηση,απίστευτο συναίσθημα.Βγηκε 3180 και 37 εβδομαδων,απλά επειδή εκανε κάτι γογγιτα σαν να μην μπορούσε να πάρει εύκολα αναπνοη την έβαλαν στην μονάδα για να πάρει λίγο οξυγόνο!!Εδώ στο μαιευτηριο είναι όλοι τέλειοι δεν κατάλαβα τίποτα από την καισαρική αφού έλεγα στην μαία μου (και ενώ ήταν ο γιατρός μου από πάνω)ποτε θα ξεκινήσουμε?και με κοιτάει και μου απαντάει δεν κατάλαβες σε έχει κόψει ήδη και σε 2 λεπτά θα την ακούσεις και θα την πάρεις αγκαλίτσα!!Πλάκα μου κάνεις της λέω,και όντως έτσι και έγινε!!!Άψογη οργάνωση και πολύ ευγενικοί όλοι τους και εξυπηρετικοί κτλ!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με το καλό σε όλες με γερά μωράκια και να ζήσετε αυτό το υπέροχο συναίσθημα που δεν υπαρχει!!!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Didimakia said:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Γέννησα την πριγκίπισσα μου όλα πήγαν μια χαρά,ειναι πανέμορφη,απίστευτη συγκίνηση,απίστευτο συναίσθημα.Βγηκε 3180 και 37 εβδομαδων,απλά επειδή εκανε κάτι γογγιτα σαν να μην μπορούσε να πάρει εύκολα αναπνοη την έβαλαν στην μονάδα για να πάρει λίγο οξυγόνο!!Εδώ στο μαιευτηριο είναι όλοι τέλειοι δεν κατάλαβα τίποτα από την καισαρική αφού έλεγα στην μαία μου (και ενώ ήταν ο γιατρός μου από πάνω)ποτε θα ξεκινήσουμε?και με κοιτάει και μου απαντάει δεν κατάλαβες σε έχει κόψει ήδη και σε 2 λεπτά θα την ακούσεις και θα την πάρεις αγκαλίτσα!!Πλάκα μου κάνεις της λέω,και όντως έτσι και έγινε!!!Άψογη οργάνωση και πολύ ευγενικοί όλοι τους και εξυπηρετικοί κτλ!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με το καλό σε όλες με γερά μωράκια και να ζήσετε αυτό το υπέροχο συναίσθημα που δεν υπαρχει!!!

Να σας ζήσει, κάθε καλό εύχομαι :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Didimakia είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!Γέννησα την πριγκίπισσα μου όλα πήγαν μια χαρά,ειναι πανέμορφη,απίστευτη συγκίνηση,απίστευτο συναίσθημα.Βγηκε 3180 και 37 εβδομαδων,απλά επειδή εκανε κάτι γογγιτα σαν να μην μπορούσε να πάρει εύκολα αναπνοη την έβαλαν στην μονάδα για να πάρει λίγο οξυγόνο!!Εδώ στο μαιευτηριο είναι όλοι τέλειοι δεν κατάλαβα τίποτα από την καισαρική αφού έλεγα στην μαία μου (και ενώ ήταν ο γιατρός μου από πάνω)ποτε θα ξεκινήσουμε?και με κοιτάει και μου απαντάει δεν κατάλαβες σε έχει κόψει ήδη και σε 2 λεπτά θα την ακούσεις και θα την πάρεις αγκαλίτσα!!Πλάκα μου κάνεις της λέω,και όντως έτσι και έγινε!!!Άψογη οργάνωση και πολύ ευγενικοί όλοι τους και εξυπηρετικοί κτλ!!!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου με το καλό σε όλες με γερά μωράκια και να ζήσετε αυτό το υπέροχο συναίσθημα που δεν υπαρχει!!!

Να σας ζήσει το μωράκι σας, υγεία αγάπη και ευτυχία να έχει πάντα. Τι ωραία... Τέτοια ευχάριστα νέα θέλω να ακούμε.. Να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά όλες... Τέλεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...