Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

2 hours ago, Margr said:

31η είμαι. Και εμένα αυτό μου είπε. Ότι συνήθως μέχρι την 34η γυρίζουν. Μένω στην επαρχία, δεν έχω πρόσβαση σε βελονισμό. Ψάχνω να βρω ασκήσεις...

Όντως είναι πολύ νωρίς ακόμα. Εγώ κ τη βελονιστρια που είχα ρωτήσει το ίδιο μου είχε πει. Δωστου χρόνο, μιλά του και βλέπεις στη συνέχεια. Θα ψάξω τις ασκήσεις κ θα στις στείλω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; να πω καλό χειμώνα ή θα με βρίσετε; Εγώ έχω μπει τελείως σε mood λόγω καιρού αν και θα φτιάξει σύντομα λένε. Την επόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω σιγάαααα σιγάαα να ετοιμάζω τα πράγματα της μπέμπας μιας και θα ξεκινήσει σχολείο ο μικρός μου

Είμαι 31η... δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ πλέον δυσκολεύομαι πολύ. Μετράω και  σάκχαρο και πίεση κάθε μέρα, βιταμίνες πρωί μεσημέρι..δεν κοιμάμαι καλά (βαριά βαριά 4-5 ώρες το 24ωρο)

ο εγκεφαλος μου με εχει εγκαταλείψει... νιώθω ξεκάθαρα ότι δεν αιματώνεται σωστά.. όλο ξεχνάω, είμαι ατσούμπαλη....

Τη μπέμπα τη νιώθω συνέχεια και αυτό μου δίνει κουράγιο. 12/9 έχω doppler τώρα τότε θα την ξαναδώ...θα είμαι 33. 

Αυτά τα νέα μας εμάς, επιστρέψαμε από διακοπές και πλέον θα είμαστε σπίτι, θα δουλεύω λίγο από δω και θα περιμένουμε τη μπεμπούλα μας

 

  • Μου αρέσει 7

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; να πω καλό χειμώνα ή θα με βρίσετε; Εγώ έχω μπει τελείως σε mood λόγω καιρού αν και θα φτιάξει σύντομα λένε. Την επόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω σιγάαααα σιγάαα να ετοιμάζω τα πράγματα της μπέμπας μιας και θα ξεκινήσει σχολείο ο μικρός μου

Είμαι 31η... δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ πλέον δυσκολεύομαι πολύ. Μετράω και  σάκχαρο και πίεση κάθε μέρα, βιταμίνες πρωί μεσημέρι..δεν κοιμάμαι καλά (βαριά βαριά 4-5 ώρες το 24ωρο)

ο εγκεφαλος μου με εχει εγκαταλείψει... νιώθω ξεκάθαρα ότι δεν αιματώνεται σωστά.. όλο ξεχνάω, είμαι ατσούμπαλη....

Τη μπέμπα τη νιώθω συνέχεια και αυτό μου δίνει κουράγιο. 12/9 έχω doppler τώρα τότε θα την ξαναδώ...θα είμαι 33. 

Αυτά τα νέα μας εμάς, επιστρέψαμε από διακοπές και πλέον θα είμαστε σπίτι, θα δουλεύω λίγο από δω και θα περιμένουμε τη μπεμπούλα μας

 

Κορίτσι μου να πεις εγώ θελω πως κ πως να μπει χειμώνας για δυο λόγους πρώτος κ Σημαντικότερος είναι ότι θα περιμένουμε το μωράκι μας να έρθει και δεύτερον εξίσου σημαντικό είναι να δροσίσει λίγο Παναγία μου έχουμε σκάσει φέτος εμάς εδώ στην επαρχία δεν έβρεξε και καθόλου όπως έβρεξε κι εσάς και σας δρόσισε λιγάκι και εγώ στην 31 βδομάδα είμαι την ίδια μέρα ακριβώς έχουμε Ντόπλερ ο εγκέφαλος με κατάληψη και από πριν να σου πω την αλήθεια χα χα χα δεν πειράζει να περάσει και ο Σεπτέμβρης.Εμένα κορίτσια έχει πάρει θέση ο μικρός με το κεφάλι προς τα κάτω και από τότε που γύρισε για το πιο έντονη την πίεση κάτω χαμηλά και συχνοουρία επίσης κατευθείαν θέλω τουαλέτα εσεις νιώθετε πίεση χαμηλά από συσπασπυλες πως πάτε;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, xrysoulaAA είπε:

Κορίτσι μου να πεις εγώ θελω πως κ πως να μπει χειμώνας για δυο λόγους πρώτος κ Σημαντικότερος είναι ότι θα περιμένουμε το μωράκι μας να έρθει και δεύτερον εξίσου σημαντικό είναι να δροσίσει λίγο Παναγία μου έχουμε σκάσει φέτος εμάς εδώ στην επαρχία δεν έβρεξε και καθόλου όπως έβρεξε κι εσάς και σας δρόσισε λιγάκι και εγώ στην 31 βδομάδα είμαι την ίδια μέρα ακριβώς έχουμε Ντόπλερ ο εγκέφαλος με κατάληψη και από πριν να σου πω την αλήθεια χα χα χα δεν πειράζει να περάσει και ο Σεπτέμβρης.Εμένα κορίτσια έχει πάρει θέση ο μικρός με το κεφάλι προς τα κάτω και από τότε που γύρισε για το πιο έντονη την πίεση κάτω χαμηλά και συχνοουρία επίσης κατευθείαν θέλω τουαλέτα εσεις νιώθετε πίεση χαμηλά από συσπασπυλες πως πάτε;;;

Εγω νιωθω εντονα πιεση χαμηλα και το θεμα με την τουαλετα εχει παει σε αλλο επιπεδο πλεον...με πιανει καθε τρεις και λιγο και τη νυχτα πια ενα δραμα...ολο σηκωνομαι!Ετσι κι αλλιως βεβαια δεν καταφερνω να κοιμηθω εδω και καιρο γιατι οπως και να ειμαι ξαπλωμενη και παρα το γεγονος οτι δεν εχω κανει ουτε σε αυτην την εγκυμοσυνη μεγαλη κοιλια, ολο κατι θα με ενοχλει και θα επιδεινωνει το βαρος που νιωθω. Οι συσπασεις συνεχιζουν φουλ και δυστυχως αυτες τις ημερες περναω πολυ δυσκολα γενικα γιατι ο μπαμπας μου νοσηλευεται πολυ σοβαρα μετα απο εγκεφαλικα επεισοδια και απλα προσπαθω να διαχειριστω την ολη κατασταση οσο πιο ψυχραιμα γινεται για το μωρο!

 

  • Λυπημένη/-ος 7

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κορίτσια απο προχτές δεν μπορώ να περπατήσω καν.εχω εντονο πονο στην ηβικη συμφυση χαμηλά και υποφέρω.Σαν να εχω παθει θλάση. Μιλάμε για πολυ πονο.αυριο θα έρθει οστεοθεραπευτρια σπίτι. Νιώθω και πολυ βάρος χαμηλά..και συσπάσεις μεσα σε ολα αυτα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Εγω νιωθω εντονα πιεση χαμηλα και το θεμα με την τουαλετα εχει παει σε αλλο επιπεδο πλεον...με πιανει καθε τρεις και λιγο και τη νυχτα πια ενα δραμα...ολο σηκωνομαι!Ετσι κι αλλιως βεβαια δεν καταφερνω να κοιμηθω εδω και καιρο γιατι οπως και να ειμαι ξαπλωμενη και παρα το γεγονος οτι δεν εχω κανει ουτε σε αυτην την εγκυμοσυνη μεγαλη κοιλια, ολο κατι θα με ενοχλει και θα επιδεινωνει το βαρος που νιωθω. Οι συσπασεις συνεχιζουν φουλ και δυστυχως αυτες τις ημερες περναω πολυ δυσκολα γενικα γιατι ο μπαμπας μου νοσηλευεται πολυ σοβαρα μετα απο εγκεφαλικα επεισοδια και απλα προσπαθω να διαχειριστω την ολη κατασταση οσο πιο ψυχραιμα γινεται για το μωρο!

 

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα με τον μπαμπα σου.

Το ξερω οτι ειναι δυσκολο ομως προσπαθησε να εισαι οσο πιο ηρεμη γινεται.

Κι εμενα η τουαλετα εχει γινει πλεον η κολλητη μου...δραμα

1 hour ago, NONI31 είπε:

Εγω κορίτσια απο προχτές δεν μπορώ να περπατήσω καν.εχω εντονο πονο στην ηβικη συμφυση χαμηλά και υποφέρω.Σαν να εχω παθει θλάση. Μιλάμε για πολυ πονο.αυριο θα έρθει οστεοθεραπευτρια σπίτι. Νιώθω και πολυ βάρος χαμηλά..και συσπάσεις μεσα σε ολα αυτα!!

Ωχ ρε κοριτσι μου!!! Μακαρι να πέρασει γρηγορα να μην υποφερεις αλλο.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Εγω νιωθω εντονα πιεση χαμηλα και το θεμα με την τουαλετα εχει παει σε αλλο επιπεδο πλεον...με πιανει καθε τρεις και λιγο και τη νυχτα πια ενα δραμα...ολο σηκωνομαι!Ετσι κι αλλιως βεβαια δεν καταφερνω να κοιμηθω εδω και καιρο γιατι οπως και να ειμαι ξαπλωμενη και παρα το γεγονος οτι δεν εχω κανει ουτε σε αυτην την εγκυμοσυνη μεγαλη κοιλια, ολο κατι θα με ενοχλει και θα επιδεινωνει το βαρος που νιωθω. Οι συσπασεις συνεχιζουν φουλ και δυστυχως αυτες τις ημερες περναω πολυ δυσκολα γενικα γιατι ο μπαμπας μου νοσηλευεται πολυ σοβαρα μετα απο εγκεφαλικα επεισοδια και απλα προσπαθω να διαχειριστω την ολη κατασταση οσο πιο ψυχραιμα γινεται για το μωρο!

 

Κορίτσι μου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά κ να στρώσει γρήγορα προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ψύχραιμη για το μωράκι είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο αλλα πρέπει!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα ;

10 ώρες πρίν, NONI31 είπε:

Εγω κορίτσια απο προχτές δεν μπορώ να περπατήσω καν.εχω εντονο πονο στην ηβικη συμφυση χαμηλά και υποφέρω.Σαν να εχω παθει θλάση. Μιλάμε για πολυ πονο.αυριο θα έρθει οστεοθεραπευτρια σπίτι. Νιώθω και πολυ βάρος χαμηλά..και συσπάσεις μεσα σε ολα αυτα!!

Περάστηκα ευχομαι κ ότι μου είπε ο γιατρός που του είπα ότι με ενοχλεί η μέση λίγο ότι είναι φυσιολογικό κ ότι άλλες γυναίκες παρουσιάζουν έντονους πόνους στη λεκάνη όπως εσυ αλλά μ είπε ότι αυτά περνάνε στην 34 εβδομάδα κ μετά !!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, vaso_mpempis said:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; να πω καλό χειμώνα ή θα με βρίσετε; Εγώ έχω μπει τελείως σε mood λόγω καιρού αν και θα φτιάξει σύντομα λένε. Την επόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω σιγάαααα σιγάαα να ετοιμάζω τα πράγματα της μπέμπας μιας και θα ξεκινήσει σχολείο ο μικρός μου

Είμαι 31η... δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ πλέον δυσκολεύομαι πολύ. Μετράω και  σάκχαρο και πίεση κάθε μέρα, βιταμίνες πρωί μεσημέρι..δεν κοιμάμαι καλά (βαριά βαριά 4-5 ώρες το 24ωρο)

ο εγκεφαλος μου με εχει εγκαταλείψει... νιώθω ξεκάθαρα ότι δεν αιματώνεται σωστά.. όλο ξεχνάω, είμαι ατσούμπαλη....

Τη μπέμπα τη νιώθω συνέχεια και αυτό μου δίνει κουράγιο. 12/9 έχω doppler τώρα τότε θα την ξαναδώ...θα είμαι 33. 

Αυτά τα νέα μας εμάς, επιστρέψαμε από διακοπές και πλέον θα είμαστε σπίτι, θα δουλεύω λίγο από δω και θα περιμένουμε τη μπεμπούλα μας

  

Δυο μήνες μείνανε, μόνο υπομονή ! Χαλάλι της κουκλίτσας σου !

Εγώ πήγα χτες να δω τον μπόμπιρα (30w5d) και έχω doppler στις 15/09. Θα κάνω αύριο και το εμβόλιο Κοκκυτη.

Το αγοράκι μου είναι 1720gr.

Δεν έχω κάνει τίποτα στο σπίτι ! Θα βάψουμε το δωμάτιο αφού επιστρέψουμε απο διακοπές , δηλαδή 10/9, και μετά θα αρχίσει το πλύσιμο, και το στήσιμο !

Εγώ έχω θεματάκι με την μέση μόνο, κατα τ'αλλα προς το παρών όλα καλα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, xrysoulaAA είπε:

Κορίτσι μου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά κ να στρώσει γρήγορα προσπάθησε όσο μπορείς να είσαι ψύχραιμη για το μωράκι είναι δύσκολο έως ακατόρθωτο αλλα πρέπει!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα ;

Σ' ευχαριστω πολυ!!33 εβδομαδων ειμαι...Εκανα αυτην την εβδομαδα και τις ενεσεις της κορτιζονης (λογω αυξημενων πιθανοτητων προωρου τοκετου ετσι κι αλλιως) και απλα ευελπιστω ολη αυτη η στενοχωρια να μην επηρεασει την εξελιξη της εγκυμοσυνης...

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2022 at 4:12 ΜΜ, vaso_mpempis είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; να πω καλό χειμώνα ή θα με βρίσετε; Εγώ έχω μπει τελείως σε mood λόγω καιρού αν και θα φτιάξει σύντομα λένε. Την επόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω σιγάαααα σιγάαα να ετοιμάζω τα πράγματα της μπέμπας μιας και θα ξεκινήσει σχολείο ο μικρός μου

Είμαι 31η... δε ξέρω για εσάς αλλά εγώ πλέον δυσκολεύομαι πολύ. Μετράω και  σάκχαρο και πίεση κάθε μέρα, βιταμίνες πρωί μεσημέρι..δεν κοιμάμαι καλά (βαριά βαριά 4-5 ώρες το 24ωρο)

ο εγκεφαλος μου με εχει εγκαταλείψει... νιώθω ξεκάθαρα ότι δεν αιματώνεται σωστά.. όλο ξεχνάω, είμαι ατσούμπαλη....

Τη μπέμπα τη νιώθω συνέχεια και αυτό μου δίνει κουράγιο. 12/9 έχω doppler τώρα τότε θα την ξαναδώ...θα είμαι 33. 

Αυτά τα νέα μας εμάς, επιστρέψαμε από διακοπές και πλέον θα είμαστε σπίτι, θα δουλεύω λίγο από δω και θα περιμένουμε τη μπεμπούλα μας

 

Αααχ ευχησου το....έχω σκάσει πλέον...κάθε μέρα ζοριζομαι και πιο πολύ και αν με βρει ζέστη μου τα κάνει όλα δέκα φορές χειρότερα! Εν τω μεταξύ κρατιέμαι να μην ανυπομονώ για το χειμώνα γιατί ξέρω ότι θα κρυώνω (έχουμε γενικά πολύ κρύο σπίτι,χωρίς θέρμανση και το έχω μια έννοια με το μωρό)αλλά έστω να δροσίσει παιδιά το περιμένω πως και πως...εγώ πήγα την Τετάρτη στο γιατρό...(33+2) όλα καλά μου είπε...η μικρή δεν είναι μικρή χαχαχχα είναι 2 κιλά και 60 γρ...(πλάκα κάνω φυσιολογικά είναι στις καμπύλες απλά δεν είχα συνειδητοποιήσει πόσο μεγάλη είναι)...εγώ σε γενικές γραμμές την παλεύω αλλά νιώθω πονακια από κάτω (δεν ξέρω που για το διευκρινίσω...έτσι γενικά από κάτω, εσωτερικά),τα βράδια πολλές φορές με πονάει η μέση αρκετά και κουράζομαι υπερβολικα εύκολα,ακριβώς όπως στο πρώτο τρίμηνο, σέρνομαι,με το ζόρι μαγειρεύω... αφήστε τα... ανυπομονώ πια για τον τοκετό,για να τη γνωρίσω επιτέλους εδώ τη φιλενάδα μου...και για ένα περίεργο λόγο ενώ σκέφτομαι τον τοκετό δεν τρομοκρατούμαι όπως συνέβαινε κάποιους μήνες νωρίτερα, νιώθω ότι είναι αναπόφευκτο και κάπως το αποδέχομαι... χαχαχα ελπίζω την ίδια ψυχραιμία να δείξω και τη δύσκολη την ώρα... τέλος πάντων σας κουρασα! Αυτά από εμάς...σε δύο μήνες σκέφτομαι ότι θα έχω γεννήσει,είτε φυσιολογικά είτε με πρόκληση,μιας και έχω ΠΗΤ 10 Οκτωβρίου και μου φαίνεται απίστευτο!!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 8/25/2022 at 11:08 AM, Fili said:

Όντως είναι πολύ νωρίς ακόμα. Εγώ κ τη βελονιστρια που είχα ρωτήσει το ίδιο μου είχε πει. Δωστου χρόνο, μιλά του και βλέπεις στη συνέχεια. Θα ψάξω τις ασκήσεις κ θα στις στείλω 

Αν τις βρεις μου τις στέλνεις και μενα; πριν 3 εβδομαδες στο doppler ειχε θεση ισχιακη...τωρα δεν ξερω αν θα εχει γυρισει. Περιμενω να παω στο γιατρο να δουμε...και εχω μπει ηδη στην 33η εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Σ' ευχαριστω πολυ!!33 εβδομαδων ειμαι...Εκανα αυτην την εβδομαδα και τις ενεσεις της κορτιζονης (λογω αυξημενων πιθανοτητων προωρου τοκετου ετσι κι αλλιως) και απλα ευελπιστω ολη αυτη η στενοχωρια να μην επηρεασει την εξελιξη της εγκυμοσυνης...

Κοοριτσι μου σου εύχομαι  όλα να πάνε καλά ♥️  να σε ρωτήσω κάτι είχες θέμα με τον τραχιλο και σ έκαναν ένεση κορτιζόνης σε ρωτάω γτ έχω και εγω  πιθανότητα πρωορου τοκετού και περνώ προγεστερόνη   και την Τεταρτη θα τον μετριάσουμε  ο έχω το ντομπλερ .....ανχονομαι η αλήθεια είναι και δεν κάνω τίποτα ούτε δουλειές τίποτα όλο κάθομαι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Από εχθές έχω τρομερή καούρα δν Μ περνάει με τίποτα είπια παγωμένο νερό και εγυνε χειρότερο και γάλα είπια και τίποτα χειροτέρεψε το έχω όλη την ώρα εσείς τι κάνετε υπάρχει κάνα άλλο κόλπο για ανακουφηση δεν το είχα ξαναπάθει τόσους μήνες αλλά τώρα π έχω μπει στον όγδοο το έχω συχνά  ......

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitra97 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Από εχθές έχω τρομερή καούρα δν Μ περνάει με τίποτα είπια παγωμένο νερό και εγυνε χειρότερο και γάλα είπια και τίποτα χειροτέρεψε το έχω όλη την ώρα εσείς τι κάνετε υπάρχει κάνα άλλο κόλπο για ανακουφηση δεν το είχα ξαναπάθει τόσους μήνες αλλά τώρα π έχω μπει στον όγδοο το έχω συχνά  ......

Τα ίδια είμαι και εγώ.. Έχω τρομερή δυσπεψία με αποτέλεσμα να κάνω ταχυκαρδίες.. Μπορεί να κάνω και 5 ώρες να χωνέψω.. Όλο ρεύομαι.. Και τρώω πολύ λίγο γιατί το μωρό είναι ψηλά και μου πιέζει όλα τα συστήματα προς τα πάνω...Μόνο Μαλοξ σε σιρόπι με γευσι λεμόνι.. Πρωί βράδυ καμία φορά.. Βράδυ όμως απαραίτητο.. Μου είπε ο γιατρός άφοβα.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dimitra97 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??? Από εχθές έχω τρομερή καούρα δν Μ περνάει με τίποτα είπια παγωμένο νερό και εγυνε χειρότερο και γάλα είπια και τίποτα χειροτέρεψε το έχω όλη την ώρα εσείς τι κάνετε υπάρχει κάνα άλλο κόλπο για ανακουφηση δεν το είχα ξαναπάθει τόσους μήνες αλλά τώρα π έχω μπει στον όγδοο το έχω συχνά  ......

Καλημέρα. Και εγω τα ιδια.το simeco πάντως επιτρέπεται. Υπομονή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...