Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Matina87 είπε:

Καλησπέρα πετάγομαι από μανούλες Νοεμβρίου αν και μάλλον κ εγώ Οκτώβριο θα γεννήσω..είχα βγάλει και εγώ κ πονούσαν πολύ πρέπει οπωσδήποτε να πάρεις κάτι για την δυσκοιλιότητα μόνο έτσι θα ηρεμήσουν...εγώ παίρνω κάθε πρωί lepicol και έχω ηρεμήσει αν κ πάλι μια στις 10 μέρες θα δω και λίγο αίμα..

Θα παρω τη γιατρο σημερα να τη ρωτησω για τη δυσκοιλιοτητα.

Μου ειπε να βαζω κρεμα στις αιμορροιδες προς το παρον..

Αλλα πραγματικα υποφερω, δε κοιμαμαι , κλαιω, δε μπορω να κατσω, να περπατησω..

  • Λυπημένη/-ος 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Θα παρω τη γιατρο σημερα να τη ρωτησω για τη δυσκοιλιοτητα.

Μου ειπε να βαζω κρεμα στις αιμορροιδες προς το παρον..

Αλλα πραγματικα υποφερω, δε κοιμαμαι , κλαιω, δε μπορω να κατσω, να περπατησω..

Πωπω βρε κορίτσι μου. Προσπάθησε να επιμείνεις στο γιατρό να σου δώσει κάτι. Πιες πολύ νερό που και αυτό βοηθά το έντερο. Στέλνω τη συμπαράσταση μου. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Θα παρω τη γιατρο σημερα να τη ρωτησω για τη δυσκοιλιοτητα.

Μου ειπε να βαζω κρεμα στις αιμορροιδες προς το παρον..

Αλλα πραγματικα υποφερω, δε κοιμαμαι , κλαιω, δε μπορω να κατσω, να περπατησω..

Βασω μου, εγω δεν εχω εμπειρια απο αιμορροιδες η αληθεια ειναι αλλα αυτο που ξερω (απο γιατρο το εχω ακουσει) οτι βοηθαει πολυ ειναι το παγωμενο νερο και αν αντεχεις να βαλεις στην περιοχη παγακια, ειναι το καλυτερο!Βεβαια, δεν ξερω αν ενδεικνυται το παγωμενο στην εγκυμοσυνη...μην τυχον προκαλεσει τιποτα συσπασεις, οποτε σιγουρα θα πρεπει πρωτα να συμβουλευτεις τη γιατρο σου!Ευχομαι να βγαλεις ακρη και να ανακουφιστεις συντομα γιατι φανταζομαι ποσο μαρτυριο ειναι!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Margr είπε:

Πωπω βρε κορίτσι μου. Προσπάθησε να επιμείνεις στο γιατρό να σου δώσει κάτι. Πιες πολύ νερό που και αυτό βοηθά το έντερο. Στέλνω τη συμπαράσταση μου. 

εντομεταξύ δεν έχω έντονη δυσκοιλιότητα. Μία φορά ζορίστηκα πριν 2 μέρες.. σήμερα πήγα κανονικά Μου έδωσε κρέμα της Frezyderm βάζω 3-4 φορές τη μέρα και μου έχει πει αν με πιάσει δυσκοιλιότητα να  πάρω κάτι φακελάκια δε θυμάμαι τώρα πως λέγονται. 

1 hour ago, katerinaki 86 είπε:

Βασω μου, εγω δεν εχω εμπειρια απο αιμορροιδες η αληθεια ειναι αλλα αυτο που ξερω (απο γιατρο το εχω ακουσει) οτι βοηθαει πολυ ειναι το παγωμενο νερο και αν αντεχεις να βαλεις στην περιοχη παγακια, ειναι το καλυτερο!Βεβαια, δεν ξερω αν ενδεικνυται το παγωμενο στην εγκυμοσυνη...μην τυχον προκαλεσει τιποτα συσπασεις, οποτε σιγουρα θα πρεπει πρωτα να συμβουλευτεις τη γιατρο σου!Ευχομαι να βγαλεις ακρη και να ανακουφιστεις συντομα γιατι φανταζομαι ποσο μαρτυριο ειναι!

Χτες το βράδυ μου είπε η αδερφή μου για το παγάκι. Δε ρώτησα γιατρό να σου πω την αλήθεια γιατί ήταν 2 τα ξημερώματα.. αλλά κάτι έκανε.. κατάφερα και κοιμήθηκα λίγο. Έβαλα παγάκι περίπου 6-7 λεπτά μετά έκανα χλιαρό ντους, έβαλα και αλοιφή και κατάφερα να κοιμηθώ 4 ωρίτσες. Εντομεταξύ είναι εκνευριστικό πώς  μετά από μήνες ο γιος μου έχει τώρα τις 2 νύχτες που υποφέρω και κοιμάται σερί στο δωμάτιό  του και δε ξυπνάει καθόλου.. Πραγματικά λες και το σύμπαν είπε... ¨ΑΑΑΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΩ¨

Τέλος πάντων, το  θετικό είναι ότι σήμερα φαίνονται κάπως καλύτερα.. (βγάζω φώτο τον πωπώ μου η δόλια και το παρακολουθώ χαχαχαχαχαχα)

Το αρνητικό είναι πως πιθανότατα θα φύγουν τελείως μετά τη γέννα.. και έχω ακόμα 6 εβδομάδες....:shock:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με το φαγητο πως τα πατε? εγω νομιζω οτι ειμαι χειροτερα απο ποτε! καλα οτι συνεχιζονται οι εμμετοι ειναι δεδομενο αλλα πλεον δεν μπορω να φαω ουτε μισο πιατο φαγητο και οτι οτι και εαν φαω με πιανει κ καουρα μετα...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, Simona είπε:

@Dimitra97Mpravo pou einai ola kala xeromai poli.egw kathe pemti allazw evdomada,simera mpika stin 36 evdomada kai ekana kardiotokografima...ola pigan kala.Se 2 evdomades mpenw gia kaiseriki stin 38 evdomada diladi...alla tha kanw kai 2 enesis kortizoni gia ta pnevmonia tou morou.Perase o kairos...anipomonw kai fovamai tautoxrona.

Ο τέλεια κορίτσι μ αχχχ πόσο γρήγορα περνάνει ο καιρός  ❤️ με το καλό κοπέλα μου να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγγαλιτσα σου όλα καλά θα πάνε ❤️❤️

5 ώρες πρίν, nina21 είπε:

κοριτσια με το φαγητο πως τα πατε? εγω νομιζω οτι ειμαι χειροτερα απο ποτε! καλα οτι συνεχιζονται οι εμμετοι ειναι δεδομενο αλλα πλεον δεν μπορω να φαω ουτε μισο πιατο φαγητο και οτι οτι και εαν φαω με πιανει κ καουρα μετα...

Αχχ φίλη και εγώ χάλια με το φαγητό νιοθω το στομάχι μ ότι δεν θα χωνέψει ποτέ νιοθω υπερβολικό πριξιμο στο στομάχι όταν τρώω παλιά καλά εμετούς δεν έχω αλλά για κάποιο περίεργο λόγο τώρα στον όγδοο Μ γυρησαμε πάλι οι ναυτίες οι οποίες είχαν φύγει και δεν είχα ....καούρα με πιάνει σπάνια αλλά όταν με πιάνει είναι χαλιααα δεν μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα ρώτησες τον γιατρό σ να πάρεις κάτι  για την καούρα ???

On 31/8/2022 at 8:28 ΜΜ, vaso_mpempis είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ έχω ξεχάσει προ πολλού τι θα πει ύπνος σε αυτή την εγκυμοσύνη και είμαι μόλις 31 εβδομάδων. Μου χτύπησαν την πόρτα οι αιμορροΐδες και δεν μπορώ να κάτσω, να περπατήσω... μετράω κάθε μέρα 2 φορές το σάκχαρο να το παρακολουθώ, έχω κράμπες και συσπάσεις.. γενικά εξαιρετικά!!!:lol: Προσπαθώ να τακτοποιήσω τα ρούχα της μικρής σιγά σιγά... και θα μένουν μόνο τα φαρμακευτικά/καλλυντικά. Ευτυχώς ξεκίνησε παιδικό σταθμό τη Δευτέρα ο γιος μου κι έτσι τα πρωινά κούτσα κούτσα κάτι  κάνω... 

Καλό φθινόπωρο να έχουμε!!!!Ευτυχώς θα τολμήσω να πω ότι είχαμε ήπιο καλοκαιράκι.. δεν έκανε και πάρα πολλές ζέστες... εκτός αν μας το φυλάει για τον Σεπτέμβρη  :wub:

Οχχ φίλη αιμοροιδες ούτε να τις θυμάμαι δεν θέλω αλήθεια  με έπιασαν πριν ένα μήνα και δεν ήξερα τι να κάνω υπέφερα περπάταγα σαν  συγκαμενη  φίλη  να κάτσω δεν μπορούσα τίποτα δεν μπορούσα να κάνω υπέφερα μόνο ξάπλα και πλάγια δεν ποναγα τοσο πολύ εμένα Μ κράτησαν ένα μήνα και αυτό από χαζομάρα Μ γτ δεν ήξερα γτ εγώ όταν ποναγα έβαζα κρύο νερό η παγκάκι αλλά δεν έπρεπε κανονικά και όταν πήρα τον γιατρό κ μ είπε τι να κάνω τότε βρήκα γιατρια μου ειχε πει ότι όταν θα είναι ορισμένες και θα πονάνε θα κάνω κάθε πρωί μεσημέρι βράδυ κομπρεσές χλιαρές η χλιαρό ντουζακι στην περιοχή και όταν περάσει ο πόνος και υπάρχει απλά το πριξιμο τότε θα βάλω παγάκι και κρύο νερό για ν α μπουν μέσα και όντος βοήθησε πολύ και μέσα σε μια εβδομάδα ήμουνα μια χαρά επίσης Μ ειπε ποτέ σκούπισμα  μετά την τουαλέτα πάντα πλισιμο και δύο φορές την ημέρα Μ είχε πει proctocinalar  εγώ έτσι σοθηκα από τις αιμοροιδες και εντομεταξυ δεν είναι ότι είχα δυσκιλιοτητα και τις έβγαλα απλά πήγα μια μέρα τουαλέτα και ξαφνικα εμφανηστηκαν ασεε....δεν υπάρχει χειρότερο από τις αιμοροιδες ελπίζω να ανακουφηστεις σύντομα γτ σε νιοθω αλήθεια ....

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitra97 είπε:

Ο τέλεια κορίτσι μ αχχχ πόσο γρήγορα περνάνει ο καιρός  ❤️ με το καλό κοπέλα μου να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγγαλιτσα σου όλα καλά θα πάνε ❤️❤️

Αχχ φίλη και εγώ χάλια με το φαγητό νιοθω το στομάχι μ ότι δεν θα χωνέψει ποτέ νιοθω υπερβολικό πριξιμο στο στομάχι όταν τρώω παλιά καλά εμετούς δεν έχω αλλά για κάποιο περίεργο λόγο τώρα στον όγδοο Μ γυρησαμε πάλι οι ναυτίες οι οποίες είχαν φύγει και δεν είχα ....καούρα με πιάνει σπάνια αλλά όταν με πιάνει είναι χαλιααα δεν μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα ρώτησες τον γιατρό σ να πάρεις κάτι  για την καούρα ???

Οχχ φίλη αιμοροιδες ούτε να τις θυμάμαι δεν θέλω αλήθεια  με έπιασαν πριν ένα μήνα και δεν ήξερα τι να κάνω υπέφερα περπάταγα σαν  συγκαμενη  φίλη  να κάτσω δεν μπορούσα τίποτα δεν μπορούσα να κάνω υπέφερα μόνο ξάπλα και πλάγια δεν ποναγα τοσο πολύ εμένα Μ κράτησαν ένα μήνα και αυτό από χαζομάρα Μ γτ δεν ήξερα γτ εγώ όταν ποναγα έβαζα κρύο νερό η παγκάκι αλλά δεν έπρεπε κανονικά και όταν πήρα τον γιατρό κ μ είπε τι να κάνω τότε βρήκα γιατρια μου ειχε πει ότι όταν θα είναι ορισμένες και θα πονάνε θα κάνω κάθε πρωί μεσημέρι βράδυ κομπρεσές χλιαρές η χλιαρό ντουζακι στην περιοχή και όταν περάσει ο πόνος και υπάρχει απλά το πριξιμο τότε θα βάλω παγάκι και κρύο νερό για ν α μπουν μέσα και όντος βοήθησε πολύ και μέσα σε μια εβδομάδα ήμουνα μια χαρά επίσης Μ ειπε ποτέ σκούπισμα  μετά την τουαλέτα πάντα πλισιμο και δύο φορές την ημέρα Μ είχε πει proctocinalar  εγώ έτσι σοθηκα από τις αιμοροιδες και εντομεταξυ δεν είναι ότι είχα δυσκιλιοτητα και τις έβγαλα απλά πήγα μια μέρα τουαλέτα και ξαφνικα εμφανηστηκαν ασεε....δεν υπάρχει χειρότερο από τις αιμοροιδες ελπίζω να ανακουφηστεις σύντομα γτ σε νιοθω αλήθεια ....

Οπως τα λες. Κι εγω δεν ξαναεβαλα παγακι γιατι φοβαμαι μη κανω συσπασεις. Χλιαρο νερο και μια κρεμα της frezyderm (rectanal aid) βαζω. 

Πραγματικα σε αυτη την εγκυμοσυνη να δω τι αλλο θα συμβει..

Να ναι καλα η μπουμπου ευτυχως ολα ειναι περαστικα.

Ρε κοριτσια.. βολευονται τα μωρα σας;; εμενα νιωθω οτι δε βολευεται πουθενα αυτο το παιδι.. αμφιβαλω αν κοιμαται ποτε.. ολο με κλωτσαει να αλλαξω πλευρο/σταση κλπ 

Ειδικα το βραδυ.. 

  • Μου αρέσει 3

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παραμείνει βολεμένη. Μόνο μια μέρα κατάλαβα πολλή δραστηριότητα. Ελπίζω να γύρισε κιόλας εκείνη τη μέρα... Θα το δούμε στο ντοπλερ. 

Εμένα η πλάτη μου με πεθαίνει σήμερα. Δεν μπορώ να βόλευτώ με κανέναν τρόπο. 

6 ώρες πρίν, nina21 είπε:

κοριτσια με το φαγητο πως τα πατε? εγω νομιζω οτι ειμαι χειροτερα απο ποτε! καλα οτι συνεχιζονται οι εμμετοι ειναι δεδομενο αλλα πλεον δεν μπορω να φαω ουτε μισο πιατο φαγητο και οτι οτι και εαν φαω με πιανει κ καουρα μετα...

Η καούρα δεν νομίζω ότι σχετίζεται με το αν θα φας και τι θα φας πάντως. Η εγκυμοσύνη κάνει καούρες. Τον εμετο δεν ξέρω πώς τον διαχειρίζεσαι. Πρέπει να είναι εξαντλητικός. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

Οπως τα λες. Κι εγω δεν ξαναεβαλα παγακι γιατι φοβαμαι μη κανω συσπασεις. Χλιαρο νερο και μια κρεμα της frezyderm (rectanal aid) βαζω. 

Πραγματικα σε αυτη την εγκυμοσυνη να δω τι αλλο θα συμβει..

Να ναι καλα η μπουμπου ευτυχως ολα ειναι περαστικα.

Ρε κοριτσια.. βολευονται τα μωρα σας;; εμενα νιωθω οτι δε βολευεται πουθενα αυτο το παιδι.. αμφιβαλω αν κοιμαται ποτε.. ολο με κλωτσαει να αλλαξω πλευρο/σταση κλπ 

Ειδικα το βραδυ.. 

Kai emena etsi sinexia kounietai estanomai les kai tiranietai..h alitheia einai oti den exoun tora poli xoro alla to diko mou vriskei xxaxxa sinexia kati kanei.sinexia allazw plevro oli nixta den koimamai sxedon.Ipomoni...ligo emine❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Οπως τα λες. Κι εγω δεν ξαναεβαλα παγακι γιατι φοβαμαι μη κανω συσπασεις. Χλιαρο νερο και μια κρεμα της frezyderm (rectanal aid) βαζω. 

Πραγματικα σε αυτη την εγκυμοσυνη να δω τι αλλο θα συμβει..

Να ναι καλα η μπουμπου ευτυχως ολα ειναι περαστικα.

Ρε κοριτσια.. βολευονται τα μωρα σας;; εμενα νιωθω οτι δε βολευεται πουθενα αυτο το παιδι.. αμφιβαλω αν κοιμαται ποτε.. ολο με κλωτσαει να αλλαξω πλευρο/σταση κλπ 

Ειδικα το βραδυ.. 

Δεν ξέρω αν βολευετε η οχι αλά  τις περισοτερες μέρες  όλο κλοτσαει τι πλευρά τι στομάχι τι την κύστη Μ κάτω χαμηλά  αυτό το παθαίνω και εγώ όταν πάω για ύπνο αλάζω συνεχια πλευρό και πηγένει  από την πλευρα π έχω γυρησει και νιοθω λες και την πατάω εντομεταξυ και γιαυτο κοιμάμαι και χάλια το βράδυ αλάζω πλευρό κάθε τρεις και λίγο η θα κατουριεμαι η θα αλλάζω πλευρό όλη την ώρα ....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 2/9/2022 at 8:16 ΠΜ, vaso_mpempis είπε:

Θα παρω τη γιατρο σημερα να τη ρωτησω για τη δυσκοιλιοτητα.

Μου ειπε να βαζω κρεμα στις αιμορροιδες προς το παρον..

Αλλα πραγματικα υποφερω, δε κοιμαμαι , κλαιω, δε μπορω να κατσω, να περπατησω..

Πωπωπ κορίτσι μου,καλό κουράγιο, εύχομαι να υποχωρήσει σύντομα όλο αυτό...είχες βγάλει και στην πρώτη σου εγκυμοσύνη; Εμενα νομίζω ότι βγαίνουν όταν πιέζομαι στην τουαλέτα αλλά χωρίς πόνο... γίνεται αυτό άραγε; Το είχα πάθει και πριν μείνω έγκυος και δεν είχα δώσει σημασία δηλαδή έπιανα ότι κάτι έχει βγει εκεί πίσω χωρίς να πονάω όμως...

16 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Οπως τα λες. Κι εγω δεν ξαναεβαλα παγακι γιατι φοβαμαι μη κανω συσπασεις. Χλιαρο νερο και μια κρεμα της frezyderm (rectanal aid) βαζω. 

Πραγματικα σε αυτη την εγκυμοσυνη να δω τι αλλο θα συμβει..

Να ναι καλα η μπουμπου ευτυχως ολα ειναι περαστικα.

Ρε κοριτσια.. βολευονται τα μωρα σας;; εμενα νιωθω οτι δε βολευεται πουθενα αυτο το παιδι.. αμφιβαλω αν κοιμαται ποτε.. ολο με κλωτσαει να αλλαξω πλευρο/σταση κλπ 

Ειδικα το βραδυ.. 

Εγω υπάρχουν στιγμές που πραγματικα νιώθω ότι αυτό το παιδί εκεί μέσα δεν χωράει....το νιώθω ότι θέλει να τεντωθεί το δόλιο και δεν μπορεί...ευτυχώς λίγες τέτοιες στιγμές συνήθως κινείται ήπια η δικιά μου,κάνει κυματιστή την κοιλιά με ήρεμο τρόπο και όλα καλά...δεν κάνει απότομα σπαστικα...αλλά πραγματικά πιστεύω ότι δεν χωράει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafailiapan είπε:

Πωπωπ κορίτσι μου,καλό κουράγιο, εύχομαι να υποχωρήσει σύντομα όλο αυτό...είχες βγάλει και στην πρώτη σου εγκυμοσύνη; Εμενα νομίζω ότι βγαίνουν όταν πιέζομαι στην τουαλέτα αλλά χωρίς πόνο... γίνεται αυτό άραγε; Το είχα πάθει και πριν μείνω έγκυος και δεν είχα δώσει σημασία δηλαδή έπιανα ότι κάτι έχει βγει εκεί πίσω χωρίς να πονάω όμως...

Εγω υπάρχουν στιγμές που πραγματικα νιώθω ότι αυτό το παιδί εκεί μέσα δεν χωράει....το νιώθω ότι θέλει να τεντωθεί το δόλιο και δεν μπορεί...ευτυχώς λίγες τέτοιες στιγμές συνήθως κινείται ήπια η δικιά μου,κάνει κυματιστή την κοιλιά με ήρεμο τρόπο και όλα καλά...δεν κάνει απότομα σπαστικα...αλλά πραγματικά πιστεύω ότι δεν χωράει 

Στον γιο μου ειχα βγαλει την προηγουμενη μερα πριν γεννησω.. μετα απο μερικες ωρες σπασανε τα νερα. Θυμαμαι και τοτε υπεφερα.. αλλα μετα γεννησα οποτε εφυγαν πολυ γρηγορα.. ειχα και τον πονο της καισαρικης οποτε δεν εδωσα αλλη σημασια

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέραα!!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εσείς από υγρά πως πάτε?? Εγώ βγάζω αρκετά καφέ τελευταία τα οποία έβλεπα στο εσώρουχο...σήμερα τρέξανε και στη λεκάνη πιο ροζ. Είμαι στη 35η εβδομάδα με τη μικρη να έχει πάρει θέση απτον 7ο. Εσείς έχετε κάτι αντίστοιχο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Irini85 είπε:

Κορίτσια καλησπέραα!!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εσείς από υγρά πως πάτε?? Εγώ βγάζω αρκετά καφέ τελευταία τα οποία έβλεπα στο εσώρουχο...σήμερα τρέξανε και στη λεκάνη πιο ροζ. Είμαι στη 35η εβδομάδα με τη μικρη να έχει πάρει θέση απτον 7ο. Εσείς έχετε κάτι αντίστοιχο? 

Πρεπει να μιλησεις γρηγορα με τον γιατρο σου

Δε θελω να σε τρομαζω αλλα ειμαι σιγουρη οτι πρεπει να του το πεις

Δεν εχω εμπειρια 

Θεση ειχε κι εμενα τοτε απο τον 5ο δεν ξανα αλλαξε

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vaso_mpempis said:

Πρεπει να μιλησεις γρηγορα με τον γιατρο σου

Δε θελω να σε τρομαζω αλλα ειμαι σιγουρη οτι πρεπει να του το πεις

Δεν εχω εμπειρια 

Θεση ειχε κι εμενα τοτε απο τον 5ο δεν ξανα αλλαξε

Λεω να δω λίγο πως θα πάει...αν θα συνεχίσει δηλαδή και αν ξαναδώ ροζ θα τον καλέσω!! 

Ευχαριστώ πολύ!! Δε με τρομάζεις...όλα στο πρόγραμμα είναι άλλωστε πλέον!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...