Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

2 hours ago, lenaki898 said:

Καλησπέρα κορίτσια να ρωτήσω έχετε κάνει 3 δόση και αν ναι πότε?εγώ είμαι στην 11 εμβομάδα και πλέον θεωρούμε ανεμβολίαστη αλλά φοβάμαι να το κάνω κιόλας

Ναι, από τον Δεκέμβρη. 

Δεν φοβάμαι να το κάνω, να κολλήσω φοβαμαι! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Primula είπε:

Με τι ρυθμό Δημητρούλα;

Τι ωραία σύμπτωση, ίδιες μέρες ακριβώς!!❤️

118 παλμούς αν δεν κάνω λάθος το είδα στο χαρτί π Μ έδωσε  αλλά δεν είμαι σίγουρη παντός μ είπε είναι φυσιολογικό για την εβδομάδα π είμαι  έτσι π χτυπάει η καρδούλα δεν Μ είπε πόσο χτύπαγε εκείνη την στιγμή εκτός κιαν δεν το άκουσα με τον ενθουσιασμό π είχα εκείνη την στιγμή  το χαρτί γράφει 118 ..... Αύριο αλλάζουμε και εβδομάδα ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Dimitra97 είπε:

118 παλμούς αν δεν κάνω λάθος το είδα στο χαρτί π Μ έδωσε  αλλά δεν είμαι σίγουρη παντός μ είπε είναι φυσιολογικό για την εβδομάδα π είμαι  έτσι π χτυπάει η καρδούλα δεν Μ είπε πόσο χτύπαγε εκείνη την στιγμή εκτός κιαν δεν το άκουσα με τον ενθουσιασμό π είχα εκείνη την στιγμή  το χαρτί γράφει 118 ..... Αύριο αλλάζουμε και εβδομάδα ❤️

Ναι αύριο!❤️

Ναι και εμένα με καθησύχασε (βασικά προσπέρασε την ερώτηση/άγχος μου απλά με ένα βλέμμα του τύπου μην ακούω €_&-_##'-@"" οπότε δεν το συνέχισα χαχα)

Οπότε όλα καλά Δημητρούλα, πάει κ αυτή η πίστα...

Άλλα κορίτσια με νουμεράκι στον ρυθμό;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Primula είπε:

Ναι αύριο!❤️

Ναι και εμένα με καθησύχασε (βασικά προσπέρασε την ερώτηση/άγχος μου απλά με ένα βλέμμα του τύπου μην ακούω €_&-_##'-@"" οπότε δεν το συνέχισα χαχα)

Οπότε όλα καλά Δημητρούλα, πάει κ αυτή η πίστα...

Άλλα κορίτσια με νουμεράκι στον ρυθμό;

Μένουμε στην 8η τελειαααα❤️...και εγώ άσε είχα τρομερό ανχοςνμεχρι να το δω και να ξέρω ότι όλα είναι καλά .....τώρα περιμένω πως και πως μέχρι 21 μαρτιου π έχω ραντεβού άντε να περάσουν οι μέρες να το ξαναδώ .....εσύ ποτέ ξανά έχεις ραντεβού?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Μένουμε στην 8η τελειαααα❤️...και εγώ άσε είχα τρομερό ανχοςνμεχρι να το δω και να ξέρω ότι όλα είναι καλά .....τώρα περιμένω πως και πως μέχρι 21 μαρτιου π έχω ραντεβού άντε να περάσουν οι μέρες να το ξαναδώ .....εσύ ποτέ ξανά έχεις ραντεβού?

24/03, αλλά ενδιάμεσα λέω να πάω κ αλλού κρυφά έτσι ένα μικρό πέρασμα, γιατί πραγματικά δεν αντέχω μέχρι τότε χαχα 

Αλήθεια όμως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Primula είπε:

24/03, αλλά ενδιάμεσα λέω να πάω κ αλλού κρυφά έτσι ένα μικρό πέρασμα, γιατί πραγματικά δεν αντέχω μέχρι τότε χαχα 

Αλήθεια όμως..

Χαχα σε καταλαβαίνω μ το είπε και εχθές  σκέψου η γιατρός κ μ λέει άμα δεν αντεχεις  μέχρι τότε έλα να το ξαναδούμε  το μωράκι αλλά θα προσπαθήσω να αντέξω  από συμπτώματα πως θα είσαι ? Εγώ σήμερα πχ ήμουν χάλια από το απόγευμα ανακατεύομαι συνεχια μέχρι και τώρα εντάξει δεν είναι τόσο χάλια όπως τις προηγούμενες μέρες μ εμετούς κτλπ την παλεύω κάπως  ....

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dimitra97 said:

Κορίτσια καλησπέρα σήμερα πήγα και έκανα τον πρώτο μου υπέριχο σήμερα  έχω τρελαθεί απο την χαρά μ ακόμα δεν μπορώ να το πυστεψω ότι είδα αυτό το μικρό θαυματακι μέσα μ και ακούσαμε και καρδούλα ήταν απίστευτο το συναίσθημα μου έβγαλε Πητ 27 Οκτωβρίου.....❤️❤️❤️ Δόξα το Θεό είναι όλα καλά και φυσιολογικά για την εβδομάδα που είμαι....

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Πολύ ωραία νέα, πρέπει να ήταν πραγματικά πολύ όμορφο συναίσθημα:D

Εσύ είσαι καλύτερα;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Πολύ ωραία νέα, πρέπει να ήταν πραγματικά πολύ όμορφο συναίσθημα:D

Εσύ είσαι καλύτερα;;

Ήταν απίστευτο το συναίσθημα εκείνη την στιγμή είχα τρελαθεί από την χαρά μ π είδα το μικρό μ μωράκι και ο άκουσα την καρδούλα τ να χτυπάει τόσο δυνατά ανοιπομωνω να το ξαναδώ  .....κάθε μέρα έχω ναυτία αλλά πάλι καλά δεν έχω 24 ώρες  το 24 Ώρο όπως είχα πχ τώρα ανακατεύομαι από το απόγευμα και δεν έχει σταματήσει καθόλου ......και ακόμα δεν μπορώ να φάω κανονικά μόνο βραστά λαχανικά τρώω πατάτα καρότο κολοκύθι και κάνα τοστ τπτ άλλο όλα μου μυρίζουν άσε ....εσύ πως είσαι τι κάνεις κορίτσι μ ?❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dimitra97 said:

Ήταν απίστευτο το συναίσθημα εκείνη την στιγμή είχα τρελαθεί από την χαρά μ π είδα το μικρό μ μωράκι και ο άκουσα την καρδούλα τ να χτυπάει τόσο δυνατά ανοιπομωνω να το ξαναδώ  .....κάθε μέρα έχω ναυτία αλλά πάλι καλά δεν έχω 24 ώρες  το 24 Ώρο όπως είχα πχ τώρα ανακατεύομαι από το απόγευμα και δεν έχει σταματήσει καθόλου ......και ακόμα δεν μπορώ να φάω κανονικά μόνο βραστά λαχανικά τρώω πατάτα καρότο κολοκύθι και κάνα τοστ τπτ άλλο όλα μου μυρίζουν άσε ....εσύ πως είσαι τι κάνεις κορίτσι μ ?❤️

Λογικό είναι να θες να το ξαναδείς:x

Πότε θα ξανά πας για υπέρηχο;

Πω πω περνάς δύσκολη φάση μακάρι να τελειώσουν όλα αυτά σύντομα!

Καλά είμαι έχω που κ που καφέ βλέννα αλλά είμαι οκ μάλλον συνήθισα :P 

Από συμπτώματα τπτ το καινούριο...

Αύριο επιτέλους πάω για τον πρώτο υπέρηχο κ έχω ενθουσιαστεί:D

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Λογικό είναι να θες να το ξαναδείς:x

Πότε θα ξανά πας για υπέρηχο;

Πω πω περνάς δύσκολη φάση μακάρι να τελειώσουν όλα αυτά σύντομα!

Καλά είμαι έχω που κ που καφέ βλέννα αλλά είμαι οκ μάλλον συνήθισα :P 

Από συμπτώματα τπτ το καινούριο...

Αύριο επιτέλους πάω για τον πρώτο υπέρηχο κ έχω ενθουσιαστεί:D

Θα ξαναπαω 21 μαρτιου περιμένω πως και πως άσε θέλω να το δω ότι είναι καλά έχω ένα ανχος μέχρι να περάσουν οι εβδομάδες π είναι οι πιο επίφοβες .... Αχ μακάρι γτ με έχουν εξαντλήσει οι ναυτίες σκέψου έχασα σχεδόν τρία κιλά μέσα σε λίγες μέρες είχα το μαύρο μ το χαλί άσε δόξα το θεό είναι κάπως καλύτερα τώρα σε σχέση με πριν ......δεν πειράζει όμως να ναι καλά το μωράκι μ χαλάλι όλα .....

Καλά θα τρελαθείς μόλις το δεις το μωράκι σ θα δεις ποσο δυνατά θα χτυπάει η καρδούλα του άσε πολύ όμορφο συναίσθημα  δεν υπάρχει είναι μαγικό ❤️❤️ εγώ κάθομαι και κοιτάω κάθε τρεις και λίγο  το υπέροχο π Μ έχει δώσει η γιατρός σαν χαζομαμα χαχα ρε σι είναι μόνο 8 χιλιοστά η ψυχούλα μ  και ακουγόταν τόσο δυνατά η καρδούλα τ απίστευτο ❤️❤️

Για την καφέ βλενη σ είχε πει κατι ο γιατρός ? Σορι ο σε ρωτάω δεν θυμαμαι έχει και αμνησία μαλον η εγγυμοσινη χιχι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 minutes ago, Dimitra97 said:

Θα ξαναπαω 21 μαρτιου περιμένω πως και πως άσε θέλω να το δω ότι είναι καλά έχω ένα ανχος μέχρι να περάσουν οι εβδομάδες π είναι οι πιο επίφοβες .... Αχ μακάρι γτ με έχουν εξαντλήσει οι ναυτίες σκέψου έχασα σχεδόν τρία κιλά μέσα σε λίγες μέρες είχα το μαύρο μ το χαλί άσε δόξα το θεό είναι κάπως καλύτερα τώρα σε σχέση με πριν ......δεν πειράζει όμως να ναι καλά το μωράκι μ χαλάλι όλα .....

Καλά θα τρελαθείς μόλις το δεις το μωράκι σ θα δεις ποσο δυνατά θα χτυπάει η καρδούλα του άσε πολύ όμορφο συναίσθημα  δεν υπάρχει είναι μαγικό ❤️❤️ εγώ κάθομαι και κοιτάω κάθε τρεις και λίγο  το υπέροχο π Μ έχει δώσει η γιατρός σαν χαζομαμα χαχα ρε σι είναι μόνο 8 χιλιοστά η ψυχούλα μ  και ακουγόταν τόσο δυνατά η καρδούλα τ απίστευτο ❤️❤️

Για την καφέ βλενη σ είχε πει κατι ο γιατρός ? Σορι ο σε ρωτάω δεν θυμαμαι έχει και αμνησία μαλον η εγγυμοσινη χιχι

Ε λογικό είναι!! Εσύ έχασες τρία κιλά εγώ παλεύω να μην πάρω γραμμάριο χαχαχα

Ότι είναι ok εφόσον δεν πονάω και να ξεκουράζομαι αυτό.... Θα δούμε αύριο πώς πάει με την εγκυμοσύνη γιατί το έχω και μία έννοια γιατί δεν έχω σχεδόν καθόλου συμπτώματα εκτός από αυτά τα λίγα στήθος, μέση, πονάκια περιόδου, είμαι λίγο ευσυγκίνητη κ έχω λίγη ατονία:roll:

Θα σας ενημερώσω αύριο ;)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Sunshine88 είπε:

Ε λογικό είναι!! Εσύ έχασες τρία κιλά εγώ παλεύω να μην πάρω γραμμάριο χαχαχα

Ότι είναι ok εφόσον δεν πονάω και να ξεκουράζομαι αυτό.... Θα δούμε αύριο πώς πάει με την εγκυμοσύνη γιατί το έχω και μία έννοια γιατί δεν έχω σχεδόν καθόλου συμπτώματα εκτός από αυτά τα λίγα στήθος, μέση, πονάκια περιόδου, είμαι λίγο ευσυγκίνητη κ έχω λίγη ατονία:roll:

Θα σας ενημερώσω αύριο ;)

Ναι το ξέρω όταν δεν υπάρχει πόνος δεν είναι κάτι ....να μην ανησιχεις καθόλου όλα μια χαρά θα είναι.....έχεις συμπτώματα  κορίτσι μ μια χαρά είναι αυτά π έχεις  άλλες γυναίκες σκέψου δν έχουν καθόλου συμπτώματα  εγγυμοσινης και είναι όλα μια χαρα.....άντε θα πας αύριο θα δεις το μωράκι σου και θα ηρεμήσεις θα περιμένουμε νέα σου ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , nina21 είπε:

κοριτσια καλημερα! τι κανετε;

εμεις καναμε χθες υπερηχο και ακουσαμε δυο καρδουλες να χτυπανε δυνατα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

συγχαρητηρια!!!  ποσο εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...