Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

1 hour ago, Primula said:

Εννοείς έχεις αλλεργία;

Τι ηλικία έχετε κορίτσια;

Και πόσο νιώθετε χαχα

Έχω 44 και νιώθω 24 

Ναι έχω αστα να πάνε και θα πρέπει να παίρνω για την ενδομητριτιδα .

Εγω είμαι 27

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 46 λεπτά , Primula είπε:

Σήμερα μπήκα στην 9w

Από φάρμακα

Utrogestan 3 κολπικά, prolutex ένεση, cyclacur 2, filicine, κάψουλες με ω3 κ d3, t4, κ τώρα κ augmentin αντιβίωση δυστυχώς . Δεν παίρνω αντιπηκτικες κλπ. 

Κορίτσια εγώ είμαι Rhesus- κ ο άντρας μου +. Και πρέπει να κάνω τακτικά  εξέταση Coombs . Εσείς; Έχετε ανάλογο θέμα; 

 

Ego valo kolpika utrogestan 2 prolutex kathe nixta cyclacur 6 tin imera filicine 1 vitamines kai vazo kai antipixtikes kai apo xthes arxisa kai xapi gia ton thiroidi gth ine lio psilos kai pino ton 50 μg

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Primula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Κ εγώ σήμερα μπήκα στην 9η

Εξωσωματική με διδυμακια❤️❤️

Οι πόνοι περιόδου συνεχίζονται ακάθεκτοι(ειδικά όταν μένω ξαπλωμένη, μετά από ύπνο πχ)

και εντοπισμένοι πόνοι χαμηλά αριστερά, ειδικά όταν κάθομαι σε καρέκλα 

Οι πόνοι με ανησυχούν πολύ δεν Μ αφήνουν να χαρώ.. φοβάμαι τρέμω..

Οι αηδιες κλπ μετατοπίστηκαν για μετά το μεσημέρι..

Από μυρωδιές δεν αντέχω τίποτα

Το στήθος μου τίποτα το ιδιαίτερο

Είναι άλλη κοπέλα εδώ με εξωσωματική ή και διδυμακια;

Από συμπληρώματα βιταμίνες κλπ τι παίρνετε;

 

καλησπερα κοριτσι! και εγω απο εξωσωματικη με δυο θαυματακια! εγω ειμαι 7w4d... απο συμπτωματα εγω εχω υπνηλια, συχνοουρια και μικροπονακια...αλλα αυτο π μ εχει τσακισει την τελευταια εβδομαδα ειναι το στομαχι μου...εχω ανακατωσουρες πολλες ωρες μεσα στην μερα και σιγουρα ενα εμμετο την μερα!

απο συμπληρωματα εγω παιρνω φυλικο και μαγνησιο...και απο φαρμακα salospit, utrogestan και μια plorutex καθε δευτερη μερα 

1 hour ago, Primula είπε:

Εννοείς έχεις αλλεργία;

Τι ηλικία έχετε κορίτσια;

Και πόσο νιώθετε χαχα

Έχω 44 και νιώθω 24 

εγω 29 ειμαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , KONNA28 είπε:

Ναι έχω αστα να πάνε και θα πρέπει να παίρνω για την ενδομητριτιδα .

Εγω είμαι 27

Θα είσαι πολύ μικρούλα μανουλιτσα μπράβο!! ❤️ 

Παίρνεις ήδη; Και από τους πρώτους μήνες;

 

 

πρίν από 3 λεπτά , nina21 είπε:

καλησπερα κοριτσι! και εγω απο εξωσωματικη με δυο θαυματακια! εγω ειμαι 7w4d... απο συμπτωματα εγω εχω υπνηλια, συχνοουρια και μικροπονακια...αλλα αυτο π μ εχει τσακισει την τελευταια εβδομαδα ειναι το στομαχι μου...εχω ανακατωσουρες πολλες ωρες μεσα στην μερα και σιγουρα ενα εμμετο την μερα!

απο συμπληρωματα εγω παιρνω φυλικο και μαγνησιο...και απο φαρμακα salospit, utrogestan και μια plorutex καθε δευτερη μερα 

εγω 29 ειμαι

Και συ μικρουλακι!!

Και διδυμονανουλα❤️❤️

Μπράβο βρε κορίτσια ❤️

πρίν από 8 λεπτά , Inana είπε:

Ego valo kolpika utrogestan 2 prolutex kathe nixta cyclacur 6 tin imera filicine 1 vitamines kai vazo kai antipixtikes kai apo xthes arxisa kai xapi gia ton thiroidi gth ine lio psilos kai pino ton 50 μg

Και εμένα μου ανέβηκε η TSH  αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά (λόγω των ορμονών) οπότε παίρνω κ εγώ Τ4 50mg

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Primula είπε:

Και εμένα μου ανέβηκε η TSH  αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά (λόγω των ορμονών) οπότε παίρνω κ εγώ Τ4 50mg

Apo siptomata alla ti exis??kanis emetous i oxi??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Primula είπε:

Θα είσαι πολύ μικρούλα μανουλιτσα μπράβο!! ❤️ 

Παίρνεις ήδη; Και από τους πρώτους μήνες;

 

 

Και συ μικρουλακι!!

Και διδυμονανουλα❤️❤️

Μπράβο βρε κορίτσια ❤️

Και εμένα μου ανέβηκε η TSH  αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά (λόγω των ορμονών) οπότε παίρνω κ εγώ Τ4 50mg

μονο εμενα επεσε? εμενα απο 1,4 πηγε 0,34! αυριο θα μιλησω με τον γιατρο να δω τι θα μ πει!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Primula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Κ εγώ σήμερα μπήκα στην 9η

Εξωσωματική με διδυμακια❤️❤️

Οι πόνοι περιόδου συνεχίζονται ακάθεκτοι(ειδικά όταν μένω ξαπλωμένη, μετά από ύπνο πχ)

και εντοπισμένοι πόνοι χαμηλά αριστερά, ειδικά όταν κάθομαι σε καρέκλα 

Οι πόνοι με ανησυχούν πολύ δεν Μ αφήνουν να χαρώ.. φοβάμαι τρέμω..

Οι αηδιες κλπ μετατοπίστηκαν για μετά το μεσημέρι..

Από μυρωδιές δεν αντέχω τίποτα

Το στήθος μου τίποτα το ιδιαίτερο

Είναι άλλη κοπέλα εδώ με εξωσωματική ή και διδυμακια;

Από συμπληρώματα βιταμίνες κλπ τι παίρνετε;

 

Καλησπέρα κορίτσι μ και εγώ σήμερα μπήκα στην 9η εμένα Μ πέρασαν οι πόνοι περιόδου αλλά τις προηγούμενες εβδομάδες ήταν αρκετά έντονοι ιδικά όταν ξάπλωνα δεν μπορούσα να κοιμηθώ τόσο έντονα π ήταν τα πονακια αλλά όταν αλάζω πλευρό σταματαγαν,..μην ανησιχεις είναι φυσιολογικόι οι πόνοι και ίσως επειδή έχεις διδικακια η μήτρα σ μεγαλώνει περισσότερο από τι σε εμένα πχ π έχω ένα μωράκι ....αχ έτσι είμαι και εγώ έχω το.μαυρο μ το χαλί ναυτία και πάλι ναυτία εκεί π ηρέμησα τσουπ ξανά πάλι καλά για τις μυρωδιές δεν το συζητώ μου βρωμάνε τα πάντα κ δεν μπορώ να φάω και τπτ έχω χάλια το στομάχι μ  γτ αηδιάζω απίστευτα και με τα πάντα ....εγώ περνώ δύο ουτρογκεσταν την ημέρα και ένα φυλισιν δεν περνώ κάτι άλλο τώρα π θα πάω γυναικολόγο 21 μαρτιου θα κάνω και εξετάσεις σίγουρα πυστευω όλο και κάτι άλλο θα Μ δώσει γτ νιοθω και ζαλάδα μέσα στην μέρα καμία φορά  ίσως είναι επίδη δεν τρώω....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Inana είπε:

Apo siptomata alla ti exis??kanis emetous i oxi??

Εμετούς όχι. Έχω τάση για εμετό, κάνω την κίνηση αλλά δεν βγάζω. Με αηδιάζουν όλου του τύπου οι μυρωδιές (φαγητό, άρωμα, καθαριστικά όλα..). Έχω ζαλάδες, κουράζομαι εύκολα ακόμη κ όταν μιλάω(αλλά αυτό μπορεί να οφείλεται κ στο γεγονός ότι δεν γυμνάζομαι πια, δεν ειμυ πια πολύ ενεργητική κατάλαβες, δεν ξέρω). Το περίεργο είναι ότι αυτές οι αναγουλες/ναυτίες μου εμφανίζονται πια μετά το μεσημέρι και όχι από το πρωί. Το δέρμα και τα μαλλιά μου δεν λάμπουν όπως μου έλεγαν πάντως χαχα.. είναι στα ίδια επίπεδα, καμία βελτίωση ή επιδείνωση

πρίν από 9 λεπτά , nina21 είπε:

μονο εμενα επεσε? εμενα απο 1,4 πηγε 0,34! αυριο θα μιλησω με τον γιατρο να δω τι θα μ πει!

Σίγουρα δεν είναι καθόλου κακό αυτό! Πες μας τι θα σου πει κ ο γιατρός σου

πρίν από 8 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ και εγώ σήμερα μπήκα στην 9η εμένα Μ πέρασαν οι πόνοι περιόδου αλλά τις προηγούμενες εβδομάδες ήταν αρκετά έντονοι ιδικά όταν ξάπλωνα δεν μπορούσα να κοιμηθώ τόσο έντονα π ήταν τα πονακια αλλά όταν αλάζω πλευρό σταματαγαν,..μην ανησιχεις είναι φυσιολογικόι οι πόνοι και ίσως επειδή έχεις διδικακια η μήτρα σ μεγαλώνει περισσότερο από τι σε εμένα πχ π έχω ένα μωράκι ....αχ έτσι είμαι και εγώ έχω το.μαυρο μ το χαλί ναυτία και πάλι ναυτία εκεί π ηρέμησα τσουπ ξανά πάλι καλά για τις μυρωδιές δεν το συζητώ μου βρωμάνε τα πάντα κ δεν μπορώ να φάω και τπτ έχω χάλια το στομάχι μ  γτ αηδιάζω απίστευτα και με τα πάντα ....εγώ περνώ δύο ουτρογκεσταν την ημέρα και ένα φυλισιν δεν περνώ κάτι άλλο τώρα π θα πάω γυναικολόγο 21 μαρτιου θα κάνω και εξετάσεις σίγουρα πυστευω όλο και κάτι άλλο θα Μ δώσει γτ νιοθω και ζαλάδα μέσα στην μέρα καμία φορά  ίσως είναι επίδη δεν τρώω....

Ναιιιι το θυμάμαι ότι είμαστε μαζί ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Primula είπε:

Εμετούς όχι. Έχω τάση για εμετό, κάνω την κίνηση αλλά δεν βγάζω. Με αηδιάζουν όλου του τύπου οι μυρωδιές (φαγητό, άρωμα, καθαριστικά όλα..). Έχω ζαλάδες, κουράζομαι εύκολα ακόμη κ όταν μιλάω(αλλά αυτό μπορεί να οφείλεται κ στο γεγονός ότι δεν γυμνάζομαι πια, δεν ειμυ πια πολύ ενεργητική κατάλαβες, δεν ξέρω). Το περίεργο είναι ότι αυτές οι αναγουλες/ναυτίες μου εμφανίζονται πια μετά το μεσημέρι και όχι από το πρωί. Το δέρμα και τα μαλλιά μου δεν λάμπουν όπως μου έλεγαν πάντως χαχα.. είναι στα ίδια επίπεδα, καμία βελτίωση ή επιδείνωση

Emetous oute ego kano oute to proi,alla exi fores pou mou erxete anagoula opos kano tin kinisi alla tpt,pigenis kanonika touleta i ise diskilia??aeria exis??to sti8os sou pos ine san ego mpori gia 2 3 meres na min ponao tpt mono i roves ginonte toumpano alla meta apo meres na exo kati ponous kai fagoura tora efaga kai ponao to stomaxi mou

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν ξέρω φοβάμαι πολύ.. προς το παρόν δεν μπορώ να το χαρώ ενώ γενικά είμαι αισιόδοξος άνθρωπος και γω και το αγόρι μου..

Φοβάμαι ότι το σώμα μου δεν θα τα καταφέρει.. μου φαίνονται όλα αυτά πρωτόγνωρα κ φοβάμαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Primula είπε:

Εμετούς όχι. Έχω τάση για εμετό, κάνω την κίνηση αλλά δεν βγάζω. Με αηδιάζουν όλου του τύπου οι μυρωδιές (φαγητό, άρωμα, καθαριστικά όλα..). Έχω ζαλάδες, κουράζομαι εύκολα ακόμη κ όταν μιλάω(αλλά αυτό μπορεί να οφείλεται κ στο γεγονός ότι δεν γυμνάζομαι πια, δεν ειμυ πια πολύ ενεργητική κατάλαβες, δεν ξέρω). Το περίεργο είναι ότι αυτές οι αναγουλες/ναυτίες μου εμφανίζονται πια μετά το μεσημέρι και όχι από το πρωί. Το δέρμα και τα μαλλιά μου δεν λάμπουν όπως μου έλεγαν πάντως χαχα.. είναι στα ίδια επίπεδα, καμία βελτίωση ή επιδείνωση

Σίγουρα δεν είναι καθόλου κακό αυτό! Πες μας τι θα σου πει κ ο γιατρός σου

Ναιιιι το θυμάμαι ότι είμαστε μαζί ❤️

μου εκανα εντυπωση π επεσε μετα την διεγερση! στην προηγουμενη ειχε ανεβει...διαβασα στο ιντερνετ οτι μπορει να φταιει οτι ειναι 2 οποτε εχω υψηλη χοριακη...

πρίν από 2 λεπτά , Primula είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω φοβάμαι πολύ.. προς το παρόν δεν μπορώ να το χαρώ ενώ γενικά είμαι αισιόδοξος άνθρωπος και γω και το αγόρι μου..

Φοβάμαι ότι το σώμα μου δεν θα τα καταφέρει.. μου φαίνονται όλα αυτά πρωτόγνωρα κ φοβάμαι..

ααχχχ ποσο σε νιωθω! κ εγω το νιωθω! καθε φορα π παμε για υπερηχο και ειναι εκει κ ειναι καλα παιρνω μεγαλη ανασα!

αλλα εφοσον ακουσαμε καρδουλες ανεβηκαμε μεγαλο σκαλοπατι <3

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Primula είπε:

Εμετούς όχι. Έχω τάση για εμετό, κάνω την κίνηση αλλά δεν βγάζω. Με αηδιάζουν όλου του τύπου οι μυρωδιές (φαγητό, άρωμα, καθαριστικά όλα..). Έχω ζαλάδες, κουράζομαι εύκολα ακόμη κ όταν μιλάω(αλλά αυτό μπορεί να οφείλεται κ στο γεγονός ότι δεν γυμνάζομαι πια, δεν ειμυ πια πολύ ενεργητική κατάλαβες, δεν ξέρω). Το περίεργο είναι ότι αυτές οι αναγουλες/ναυτίες μου εμφανίζονται πια μετά το μεσημέρι και όχι από το πρωί. Το δέρμα και τα μαλλιά μου δεν λάμπουν όπως μου έλεγαν πάντως χαχα.. είναι στα ίδια επίπεδα, καμία βελτίωση ή επιδείνωση

Αχ φίλη μ σε νιοθω φουλ να ξέρεις εγώ έκανα  πολύ λίγους εμετούς τις προηγούμενες εβδομάδες αλλά μην νομίζεις ούτε εγώ έβγαζα κάτι γαστρικά υγρά πως να βγάλω αφού δεν τρώω ....τώρα υποφέρω από ναυτίες λοιπόν αυτό π λες το παθαίνω και εγώ τις τελευταίες δύο ημέρες ενώ τις προηγούμενες εβδομάδες είχα ναυτία όλη την ημέρα από το πρωί π ξυπνηαγα μέχρι και το βράδυ στο ύπνο μ πλέον το παθαίνω από το μεσημέρι και μετά κ μόλις κοιμάμαι ηρεμώ αλλά αυτές τις ώρες είμαι πολύ χάλια καλά για μαγυρεμα δεν το συζητώ δεν μπορώ με τπτ και όταν μαγυρευει ο άντρας μ κλιδαμπαρονομαι στο δωμάτιο και ανοίγω και τα παράθυρα γτ παλι Μ μυρίζει το φαγητο ... Και εμένα το δέρμα μ π ήταν λιπαρό φουλ  τώρα ξεφλουδίζει  είναι απίστευτο άστα να πάνε .......άντε να περάσει το πρώτο τριμινο να ηρεμήσουμε λιγάκι από συμπτώματα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Inana είπε:

Emetous oute ego kano oute to proi,alla exi fores pou mou erxete anagoula opos kano tin kinisi alla tpt,pigenis kanonika touleta i ise diskilia??aeria exis??to sti8os sou pos ine san ego mpori gia 2 3 meres na min ponao tpt mono i roves ginonte toumpano alla meta apo meres na exo kati ponous kai fagoura tora efaga kai ponao to stomaxi mou

Τουαλέτα γενικά δεν είχα ποτέ θέμα κ ευτυχώς όχι ακόμα.

Το πρωί πάντα θα πιω ένα ποτήρι χλιαρό νερό με σόδα φαγητού κ λεμόνι κ με βοηθάει πολύ νομίζω,. γενικά. ίσως γι αυτό να είμαι πάντα σταθερη κ προγραμματισμένη σ' αυτό το θέμα χαχα 

Αέρια δεν παρατήρησα διαφορά

Το στήθος μου γενικά είναι μικρό. Στις προηγούμενες εξωσωματικες Τούμπανιαζα πάντα κ το αποτέλεσμα ήταν αρνητικο. Αυτή τη φορά, δεν πρήστηκε καθόλου, ίσως τις τελευταίες μέρες είναι λίγο πιο ζουμερο αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Νιώθω μια ήπια ενόχληση όταν πχ σφίγγω τα χέρια μου προς τον θώρακα, ίσως νιώθω μια μικρή ενόχληση στο πλάι του στήθους δηλ αλλά ανεπαίσθητο

 

 

 

 

πρίν από 18 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Αχ φίλη μ σε νιοθω φουλ να ξέρεις εγώ έκανα  πολύ λίγους εμετούς τις προηγούμενες εβδομάδες αλλά μην νομίζεις ούτε εγώ έβγαζα κάτι γαστρικά υγρά πως να βγάλω αφού δεν τρώω ....τώρα υποφέρω από ναυτίες λοιπόν αυτό π λες το παθαίνω και εγώ τις τελευταίες δύο ημέρες ενώ τις προηγούμενες εβδομάδες είχα ναυτία όλη την ημέρα από το πρωί π ξυπνηαγα μέχρι και το βράδυ στο ύπνο μ πλέον το παθαίνω από το μεσημέρι και μετά κ μόλις κοιμάμαι ηρεμώ αλλά αυτές τις ώρες είμαι πολύ χάλια καλά για μαγυρεμα δεν το συζητώ δεν μπορώ με τπτ και όταν μαγυρευει ο άντρας μ κλιδαμπαρονομαι στο δωμάτιο και ανοίγω και τα παράθυρα γτ παλι Μ μυρίζει το φαγητο ... Και εμένα το δέρμα μ π ήταν λιπαρό φουλ  τώρα ξεφλουδίζει  είναι απίστευτο άστα να πάνε .......άντε να περάσει το πρώτο τριμινο να ηρεμήσουμε λιγάκι από συμπτώματα 

Χμ εγώ έβγαλα κ σπυράκι έλεος χαχα υποτίθεται θα λαμπουμε!!

πρίν από 19 λεπτά , nina21 είπε:

μου εκανα εντυπωση π επεσε μετα την διεγερση! στην προηγουμενη ειχε ανεβει...διαβασα στο ιντερνετ οτι μπορει να φταιει οτι ειναι 2 οποτε εχω υψηλη χοριακη...

ααχχχ ποσο σε νιωθω! κ εγω το νιωθω! καθε φορα π παμε για υπερηχο και ειναι εκει κ ειναι καλα παιρνω μεγαλη ανασα!

αλλα εφοσον ακουσαμε καρδουλες ανεβηκαμε μεγαλο σκαλοπατι <3

Ναι ανεβήκαμε έχεις δίκιο.. αυτή η ανακούφιση κάθε φορά κρατάει 1 με 1,5 ημέρα.. και μετά πάλι οι γνωστές σκέψεις..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Primula είπε:

Τουαλέτα γενικά δεν είχα ποτέ θέμα κ ευτυχώς όχι ακόμα.

Το πρωί πάντα θα πιω ένα ποτήρι χλιαρό νερό με σόδα φαγητού κ λεμόνι κ με βοηθάει πολύ νομίζω,. γενικά. ίσως γι αυτό να είμαι πάντα σταθερη κ προγραμματισμένη σ' αυτό το θέμα χαχα 

Αέρια δεν παρατήρησα διαφορά

Το στήθος μου γενικά είναι μικρό. Στις προηγούμενες εξωσωματικες Τούμπανιαζα πάντα κ το αποτέλεσμα ήταν αρνητικο. Αυτή τη φορά, δεν πρήστηκε καθόλου, ίσως τις τελευταίες μέρες είναι λίγο πιο ζουμερο αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Νιώθω μια ήπια ενόχληση όταν πχ σφίγγω τα χέρια μου προς τον θώρακα, ίσως νιώθω μια μικρή ενόχληση στο πλάι του στήθους δηλ αλλά ανεπαίσθητο

 

 

 

 

Χμ εγώ έβγαλα κ σπυράκι έλεος χαχα υποτίθεται θα λαμπουμε!!

Εγώ δεν έβγαλα ένα έβγαλα Πόλα:( μέχρι και στην πλάτη έχω π δεν έχω βγάλει ποτέ στην ζωή Μ δλδ πριν 4 χρόνια π είχα  ακμή λόγω ηλικίας νιοθω λες και θα γεμίσω ξανά πάλι πόλα και δεν θέλω με τπτ να γεμησω πάλι σπιρακια ....όντως αυτό π λενε λάμπεις στην εγγυμοσινη μαλον είναι μύθος τελικά 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Primula είπε:

Εννοείς έχεις αλλεργία;

Τι ηλικία έχετε κορίτσια;

Και πόσο νιώθετε χαχα

Έχω 44 και νιώθω 24 

Εγω ειμαι 36..

σωματικα νιωθω 50 με τον μικρο με εχει σουζα!!!!! 

  • Χαχα 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...