Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , zouko είπε:

Το ξέρω. Δεν παραπονιέμαι. Τα "συμπτώματα" μου είναι τρομερή καούρα με το παραμικρό, και κάτι λιγουρίτσες, αλλα ευτυχώς όχι εμετους. Και δεν θα το άντεχα διότι έχω πρόβλημα με το στομάχι, και απαξ και κάνω εμετό μια φορά, μετά μπορώ να κάνω  όλη μέρα .

Πω, εσυ έχασες 6 κιλά ρε !! Πάλι καλά που πήρε έστω και 2 .

Εγώ ακόμα πολύ καλά. Ξεκίνησα 69, αλλα επειδή με την εγκυμοσύνη άρχισα να τρώω σωστά και όχι σαβουρες όπως πριν, πήγα 67. Νομίζω απο τότε, είμαι σχεδόν μόνο +1 κιλό, και αυτό την τελευταία εβδομάδα. Είναι 12ε4η , οπότε είμαι 3 εβδομάδες πίσω απο εσένα. Δεν ξέρω ποσο θα ανέβω μέσα στις επόμενες . Χαχαχα.

 

Τέλεια! Τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται ; 

 

Πρώτα εμφανίζεται ο σάκος. Μετά ο λεκιθικός σάκος και αργότερο εμβρυικά στοιχεία που είναι η αρχή του μωρού σας .  Ναι, μπορεί να υπάρξει και ο σάκος, και ο λεκιθικός σάκος, αλλα μετά να μην προχωρήσει σε σχηματισμό εμβρύου. Εξαρτάται όμως, σε ποιο σημείο της εγκυμοσύνης είσαι (σε ποια εβδομάδα). Εαν είναι πολύ νωρίς, πολύ λογικό, να μην έχει εμφανιστεί ακόμα τίποτα. Πόσο είσαι ;

 

6 με 7

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Christos13 είπε:

Ξερεις τι με προβληματιζει;Και στο λεω για να μου φυγει απο μεσα μου.Και σε πρηζω το ξερω…

Μπορει αυτο το δαχτυλιδι να το πω ετσι να ειναι αδειο;Γι αυτο δεν διπλασιαζεται η χοριακη;
αυτο με τις χωριακες δεν υπαρχει πραγματικά..

Κοίτα εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι μπορεί να συμβεί να είναι ο σάκος του άδειος,χωρίς εμβρυϊκά στοιχεία δηλαδή αλλά όταν υπάρχει λεκιθικος ασκός το αποκλείουμε αυτό το ενδεχόμενο, αυτό που λέω δεν εγγυάται ομαλή έκβαση της εγκυμοσύνης σε καμία περίπτωση γιατί μπορεί να υπάρχει κανονικά μωρό και πάλι να μην συνεχιστεί η εγκυμοσύνη για άλλο λόγο, αλλά ο λεκιθικος ασκος  αποτελεί απόδειξη ότι υπάρχει μωρό άσχετα με την κατάσταση του, εγώ θα σας πρότεινα να σταματήσετε να ασχολείστε με τις χοριακες γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρο και δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι,το θέμα είναι να κάνετε υπέρηχο επιμένω εγώ...και όπως σου ξαναειπα αν για κάποιο λόγο νιώσετε ότι ο γιατρός δεν σας τα λέει και πολύ καλά να πάρετε και μια δεύτερη γνώμη πριν απογοητευτειτε! Ο λεκιθικος ασκός γενικά επειδή με ρώτησες δεν έχει μέσα το μωρό είναι σαν πρόδρομος του πλακούντα κάπως κάποιοι λένε ή αν δεν είναι αυτό δεν ξέρουμε σε τι χρησιμεύει πάντως δεν έχει μέσα το μωρό

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Rafailiapan είπε:

Κοίτα εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι μπορεί να συμβεί να είναι ο σάκος του άδειος,χωρίς εμβρυϊκά στοιχεία δηλαδή αλλά όταν υπάρχει λεκιθικος ασκός το αποκλείουμε αυτό το ενδεχόμενο, αυτό που λέω δεν εγγυάται ομαλή έκβαση της εγκυμοσύνης σε καμία περίπτωση γιατί μπορεί να υπάρχει κανονικά μωρό και πάλι να μην συνεχιστεί η εγκυμοσύνη για άλλο λόγο, αλλά ο λεκιθικος ασκος  αποτελεί απόδειξη ότι υπάρχει μωρό άσχετα με την κατάσταση του, εγώ θα σας πρότεινα να σταματήσετε να ασχολείστε με τις χοριακες γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρο και δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι,το θέμα είναι να κάνετε υπέρηχο επιμένω εγώ...και όπως σου ξαναειπα αν για κάποιο λόγο νιώσετε ότι ο γιατρός δεν σας τα λέει και πολύ καλά να πάρετε και μια δεύτερη γνώμη πριν απογοητευτειτε! Ο λεκιθικος ασκός γενικά επειδή με ρώτησες δεν έχει μέσα το μωρό είναι σαν πρόδρομος του πλακούντα κάπως κάποιοι λένε ή αν δεν είναι αυτό δεν ξέρουμε σε τι χρησιμεύει πάντως δεν έχει μέσα το μωρό

Σ ευχαριστω παντως που με ακουσες και μου ειπες οσα μου ειπες…Αυριο εχουμε υπερηχο.

ο Θεος να ειναι μαζι μας..Μονο αυτο..,

μακαρι να πανε όλα κατ ευχήν…

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Christos13 είπε:

Σ ευχαριστω παντως που με ακουσες και μου ειπες οσα μου ειπες…Αυριο εχουμε υπερηχο.

ο Θεος να ειναι μαζι μας..Μονο αυτο..,

μακαρι να πανε όλα κατ ευχήν…

Σας το εύχομαι!! Ο,τι είναι για καλό σας θα γίνει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Με το καλό το μωράκι σου ❤️  όσο για τα κιλά εγω εχασα  γτ δεν έτρωγα και φοβήθηκα πάρα πολυ ανχονομουνα αλλά έχασα γτ είχα ναυτίες εμετούς και αιδια για φαγητό δεν μπορούσα να φάω τίποτα  :( μην ανησιχεις κορίτσακι Μ θα τα χάσεις τα κιλακια όταν γενησεις με το καλό.....απλά όσο μπορείς να προσέχεις την διατροφή σ.....

Καλησπέρα κορίτσι μ άντε τελιααα πολύ χαίρομαι  ❤️ .....μην ανησιχεις κορίτσι μ όλα μια χαρά θα είναι ο γιατρός τι σου είπε γι'αυτό ? Π είναι χαμηλά ο πλακούντας ?.... Εγώ σήμερα είμαι 12+6 και θα κάνω το απόγευμα την αυχενική

Πριν λίγο μίλησα μαζί του! Να μην ανησυχώ καθόλου κ ότι θα ανέβει μεγαλώνοντας 

4 ώρες πρίν, zouko είπε:

 

Τέλεια! Τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται ; 

 

29 είμαι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Κορίτσια μ τι κάνετε? εμεις μεγαλωνουμε!! εχουμε φτασει 13η εβδομάδα!! Χθες κάναμε την αυχενική μας...Λοιπόν οι πιθανότητες βγήκαν άψογες  down 1/14700 και τρισωμία 18 και τρισωμία 13 <1/20000 προεκλαψια 1/127 και τραχηλος 3,37. ΠΗΤ απο 23/10 μας πηγε 20/10.

Το μόνο λίγο ανησυχητικό είναι ότι ο ένας πλακούντας είναι χαμηλά ακόμη.

Μπραβο!!Τελεια!!Εμενα δεν ηταν τοσο super τα ποσοστα αλλα ηταν ΟΚ και περιμενουμε και το PAP A για να εχουμε τα τελικα ποσοστα. Ευελπιστω να με παρουν τηλ. αυριο!! Βεβαια, παιζει ρολο και η ηλικια...εγω ειμαι 36. Κι εμενα ο πλακουντας ειναι λιγο χαμηλα αλλα επειδη ηταν κι ο γιατρος μου παρων στην αυχενικη και το συζητησαμε εκεινη την ωρα, μου ειπε οτι δε μας αγχωνει αυτο γιατι θα ανεβει στην πορεια. Απλα, αν ειχαμε επαφες με τον συζυγο, θα μας τις εκοβε, αλλα ετσι κι αλλιως, λογω του θεματος της μητρας, μας τα εχει κοψει αυτα απο την αρχη, οπως και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη.

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Κι εγω 6 εβδομαδων δεν ειδα καν φουσκα μονο ενα μικρο σακο.. και ειχα και αιμοραγιες.. μου ελεγε οτι δεν παει καλα και τσουπ την επομενη εβδομαδα σπορακι με καρδουλα να παλεται!!! Ευχομαι πραγματικα να πανε ολα καλα!! Κουραγιο και στη γυναικα σου @Christos13

1 hour ago, katerinaki 86 είπε:

Μπραβο!!Τελεια!!Εμενα δεν ηταν τοσο super τα ποσοστα αλλα ηταν ΟΚ και περιμενουμε και το PAP A για να εχουμε τα τελικα ποσοστα. Ευελπιστω να με παρουν τηλ. αυριο!! Βεβαια, παιζει ρολο και η ηλικια...εγω ειμαι 36. Κι εμενα ο πλακουντας ειναι λιγο χαμηλα αλλα επειδη ηταν κι ο γιατρος μου παρων στην αυχενικη και το συζητησαμε εκεινη την ωρα, μου ειπε οτι δε μας αγχωνει αυτο γιατι θα ανεβει στην πορεια. Απλα, αν ειχαμε επαφες με τον συζυγο, θα μας τις εκοβε, αλλα ετσι κι αλλιως, λογω του θεματος της μητρας, μας τα εχει κοψει αυτα απο την αρχη, οπως και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη.

Ενταξει.. δεν ειμαστε πια και τοσο μεγαλες.. :sad:κι εγω 36.

Πιστευεις επηρεαζει τοσο πολυ;; 26/4 εχω εγω αυχενικη και οταν ακουω για ηλικιες κατι με πιανει.. 

Καλα αποτελεσματα ευχομαι να ειναι τελειες οι αιματος!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Κι εγω 6 εβδομαδων δεν ειδα καν φουσκα μονο ενα μικρο σακο.. και ειχα και αιμοραγιες.. μου ελεγε οτι δεν παει καλα και τσουπ την επομενη εβδομαδα σπορακι με καρδουλα να παλεται!!! Ευχομαι πραγματικα να πανε ολα καλα!! Κουραγιο και στη γυναικα σου @Christos13

Ενταξει.. δεν ειμαστε πια και τοσο μεγαλες.. :sad:κι εγω 36.

Πιστευεις επηρεαζει τοσο πολυ;; 26/4 εχω εγω αυχενικη και οταν ακουω για ηλικιες κατι με πιανει.. 

Καλα αποτελεσματα ευχομαι να ειναι τελειες οι αιματος!

Εννοειται...εγω τουλαχιστον νιωθω 26...χαχαχα:D

Δυστυχως ομως, στην εγκυμοσυνη απαξ κι εχεις πατησει τα 35, μπαινεις αυτοματως σε αλλη κατηγορια...Φαντασου οτι μεχρι πριν λιγα χρονια, εγκυμοσυνη μετα τα 35, συνεπαγοταν και αμνιοπαρακεντηση!!Εγω δεν πιστευω οτι παιζει τοσο μεγαλο ρολο αλλα οι γιατροι κοιτουν τα στατιστικα και σου λεει, μετα απο αυτο το ηλικιακο οριο αυξανονται οι πιθανοτητες για συνδρομα...

Σ' ευχαριστω πολυ!!Με το καλο να εχεις κι εσυ μια αψογη αυχενικη!!Νομιζω οτι σου αξιζει 100% μετα απο τοση ταλαιπωρια που εχεις περασει!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

Ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Κι εγω 6 εβδομαδων δεν ειδα καν φουσκα μονο ενα μικρο σακο.. και ειχα και αιμοραγιες.. μου ελεγε οτι δεν παει καλα και τσουπ την επομενη εβδομαδα σπορακι με καρδουλα να παλεται!!! Ευχομαι πραγματικα να πανε ολα καλα!! Κουραγιο και στη γυναικα σου @Christos13

Ενταξει.. δεν ειμαστε πια και τοσο μεγαλες.. :sad:κι εγω 36.

Πιστευεις επηρεαζει τοσο πολυ;; 26/4 εχω εγω αυχενικη και οταν ακουω για ηλικιες κατι με πιανει.. 

Καλα αποτελεσματα ευχομαι να ειναι τελειες οι αιματος!

Μακαρι μακαρι μακαρι…

να ευχεσαι…

Εμεις παλι…

ουτε αιμα εχουμε δει…Ουτε κραμπες…τιποτα απ ολα αυτα..

τα συμπτωματα μιας νορμαλ εγκυμοσυνης…

μακαρι να παμε αυριο και να δουμε το κατι παραπανω που θα μας δωσει την ελπιδα να προχωρησουμε…Και φυσικα αισιοδοξία…

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, katerinaki 86 είπε:

Εννοειται...εγω τουλαχιστον νιωθω 26...χαχαχα:D

Δυστυχως ομως, στην εγκυμοσυνη απαξ κι εχεις πατησει τα 35, μπαινεις αυτοματως σε αλλη κατηγορια...Φαντασου οτι μεχρι πριν λιγα χρονια, εγκυμοσυνη μετα τα 35, συνεπαγοταν και αμνιοπαρακεντηση!!Εγω δεν πιστευω οτι παιζει τοσο μεγαλο ρολο αλλα οι γιατροι κοιτουν τα στατιστικα και σου λεει, μετα απο αυτο το ηλικιακο οριο αυξανονται οι πιθανοτητες για συνδρομα...

Σ' ευχαριστω πολυ!!Με το καλο να εχεις κι εσυ μια αψογη αυχενικη!!Νομιζω οτι σου αξιζει 100% μετα απο τοση ταλαιπωρια που εχεις περασει!!

Αμην παναγια μου!!!!! Ενταξει αλλο 45 κι αλλο 36 ομως!!!!! Νιατα ειμαστε!!!!! :lol:

  • Χαχα 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Μπραβο!!Τελεια!!Εμενα δεν ηταν τοσο super τα ποσοστα αλλα ηταν ΟΚ και περιμενουμε και το PAP A για να εχουμε τα τελικα ποσοστα. Ευελπιστω να με παρουν τηλ. αυριο!! Βεβαια, παιζει ρολο και η ηλικια...εγω ειμαι 36. Κι εμενα ο πλακουντας ειναι λιγο χαμηλα αλλα επειδη ηταν κι ο γιατρος μου παρων στην αυχενικη και το συζητησαμε εκεινη την ωρα, μου ειπε οτι δε μας αγχωνει αυτο γιατι θα ανεβει στην πορεια. Απλα, αν ειχαμε επαφες με τον συζυγο, θα μας τις εκοβε, αλλα ετσι κι αλλιως, λογω του θεματος της μητρας, μας τα εχει κοψει αυτα απο την αρχη, οπως και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη.

εμενα σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα της PAP A και μ αλλαξε λιγακι τα ποσοστα!

Για DOWN εμεινε το ιδιο ποσοστο Εμβρυο 1 1/14365 Εμβρυο 2 1/14365, τρισωμια 18 Εμβρυο 1/17775  Εμβρυο 2 1/16075 και τρισωμια 13 Εμβρυο 1 <1/20000 Εμβρυο 2 <1/20000 μονο την προεκλαμψια...απο 1/127 το πηγε 1/108

Για τον πλακουντα και εμενα ο γιατρος μ ειπε οτι δεν ειναι απολυτως τπτ! οτι 9 στις 10 ξεκινανε με χαμηλο πλακουντα.

περιμενω αυριο να μ πεις τα αποτελεσματα! ολα καλα θα πανε! <3 <3 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα  πήγα για την αυχενική σήμερα δόξα το θεό πο ήταν πολύ καλή η αυχενικη όλα καλά και φυσιολογικά είμαι πάρα πολύ χαρούμενη η Πητ 20/10 δεν αλαξε....τώρα θα περιμένω σε μια εβδομάδα θα βγει και η pap a  το μωρακι μεγαλώνει φυσιολογικά για τις εβδομάδες π είμαι όλα είναι τέλια αλλά δεν μας έκανε την χάρη να δούμε το φύλο .....ενώ ήταν ζωηρό και όλο κουνιοτανε από εδώ και από εκεί κολοτουμπες έκανε μέσα στην κοιλιά μ τιναζοτανε συνεχια είχε πολύ πλάκα το γλυκουλι Μ  αλαζε μεριές σε δευτερόλεπτα  μια από εδώ μια από εκεί δεν καθότανε σε ηρεμία αλλά δεν γυρναγε από την πλευρά π θέλαμε για να μπορέσει ο γιατρός να δει το φύλο του μωρού ρε γμτ και ήθελα τόσο πολύ να μάθω το φύλο είμαι περίεργη βεβεα γερό και δυνατό να είναι ενοητε το πιο σημαντικό έτσι .....εβελπιστω ότι θα μάθω όταν θα Μ κάνει υπέριχο ο γυναικολόγος μ θα πάω και για ένα περπάτημα πριν το υπέριχο μπας και μας δίξει τίποτα πυστευω όμως ότι είναι κορίτσι για κάποιο λόγο και μαλον ντρέπετε :mrgreen: αυτά τα νέα μ κορίτσια ♥️♥️ εύχομαι σε όλες όσες είναι να κάνουν την εξέταση  ν έχουν μια  τέλεια αυχενική και όλα να πάνε καλά κοριτσια Μ ♥️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Άργησα λίγο αλλά χαίρομαι που σας βρίσκω!!!

Να σας πω λίγα πράγματα για μένα. Είμαι 33 ετών. Έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 2 ετών. Είμαι εγκυος 12 και 3 σήμερα. Τελευταια ημερομηνία έχω 22-10 αλλα θα γεννήσω παλι με καισαρικη.Εχθές έκανα αυχενικη και ήταν όλα καλα. Μάλλον κοριτσάκι και το δεύτερο! Μένω Θεσσαλονίκη. 

Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά και να έχετε καλές εγκυμοσύνες...!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianeo241 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Άργησα λίγο αλλά χαίρομαι που σας βρίσκω!!!

Να σας πω λίγα πράγματα για μένα. Είμαι 33 ετών. Έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 2 ετών. Είμαι εγκυος 12 και 3 σήμερα. Τελευταια ημερομηνία έχω 22-10 αλλα θα γεννήσω παλι με καισαρικη.Εχθές έκανα αυχενικη και ήταν όλα καλα. Μάλλον κοριτσάκι και το δεύτερο! Μένω Θεσσαλονίκη. 

Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά και να έχετε καλές εγκυμοσύνες...!!!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Και εγώ Θεσσαλονίκη! Έχω ένα αγοράκι 14 μηνών σχεδόν και είμαι 12 εβδομάδων! Δευτέρα έχω την αυχενική μου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  πήγα για την αυχενική σήμερα δόξα το θεό πο ήταν πολύ καλή η αυχενικη όλα καλά και φυσιολογικά είμαι πάρα πολύ χαρούμενη η Πητ 20/10 δεν αλαξε....τώρα θα περιμένω σε μια εβδομάδα θα βγει και η pap a  το μωρακι μεγαλώνει φυσιολογικά για τις εβδομάδες π είμαι όλα είναι τέλια αλλά δεν μας έκανε την χάρη να δούμε το φύλο .....ενώ ήταν ζωηρό και όλο κουνιοτανε από εδώ και από εκεί κολοτουμπες έκανε μέσα στην κοιλιά μ τιναζοτανε συνεχια είχε πολύ πλάκα το γλυκουλι Μ  αλαζε μεριές σε δευτερόλεπτα  μια από εδώ μια από εκεί δεν καθότανε σε ηρεμία αλλά δεν γυρναγε από την πλευρά π θέλαμε για να μπορέσει ο γιατρός να δει το φύλο του μωρού ρε γμτ και ήθελα τόσο πολύ να μάθω το φύλο είμαι περίεργη βεβεα γερό και δυνατό να είναι ενοητε το πιο σημαντικό έτσι .....εβελπιστω ότι θα μάθω όταν θα Μ κάνει υπέριχο ο γυναικολόγος μ θα πάω και για ένα περπάτημα πριν το υπέριχο μπας και μας δίξει τίποτα πυστευω όμως ότι είναι κορίτσι για κάποιο λόγο και μαλον ντρέπετε :mrgreen: αυτά τα νέα μ κορίτσια ♥️♥️ εύχομαι σε όλες όσες είναι να κάνουν την εξέταση  ν έχουν μια  τέλεια αυχενική και όλα να πάνε καλά κοριτσια Μ ♥️

Τέλεια τα νέα σου! Όσον αφορά το περπάτημα λένε - χωρίς να το ξέρω εγω- ότι όταν περπατάμε νανουριζονται και κοιμούνται... Αν θέλεις να κουνιέται φάε κάτι γλυκό να είναι ξύπνιο χεχχεχε! Εύχομαι να μάθεις το φύλο σύντομα, σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ λυσαξα μέχρι να το μάθω,είχα πεθάνει από την περιέργεια, ευτυχώς το είδαμε στην αυχενική και ηρέμησα... χεχεχ

 

3 ώρες πρίν, Marianeo241 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Άργησα λίγο αλλά χαίρομαι που σας βρίσκω!!!

Να σας πω λίγα πράγματα για μένα. Είμαι 33 ετών. Έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 2 ετών. Είμαι εγκυος 12 και 3 σήμερα. Τελευταια ημερομηνία έχω 22-10 αλλα θα γεννήσω παλι με καισαρικη.Εχθές έκανα αυχενικη και ήταν όλα καλα. Μάλλον κοριτσάκι και το δεύτερο! Μένω Θεσσαλονίκη. 

Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά και να έχετε καλές εγκυμοσύνες...!!!

Γεια σου!!! Με το καλό να υποδεχθείτε το νέο μέλος...εγώ άργησα πάρα πάνω, νιώθω ότι ζούσα στην κοσμαρα μου τόσο καιρό,τώρα ανακάλυψα ότι υπάρχει φόρουμ χαχαχαχα εγώ είμαι 14 και 3 με τελική ημερομηνία 10/10

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...