Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες πολύ καλά, και εσείς και τα μωράκια σας❤️

Εμείς,εγώ και τα διδυμάκια μας, είμαστε καλά, κάναμε και την αυχενική μας, μπήκαμε στην 14w, η κοιλίτσα μου δεν κρύβεται πια και επιτρέπω στον εαυτό μου να το πιστέψει.. Φύλο δεν ήθελα να ξέρω, τα ξέρει μόνο ο σύντροφός μου!

Από συμπτώματα πώς είστε; Σε εμένα ενώ είχαν βελτιωθει πολύ οι ναυτίες, νιώθω να επανέρχονται οι εμετοί κατά το απόγευμα. Επίσης δεν μπορώ να βοθρτισω τα δόντια μου, κάνω εμετούς.. και εμφανίστηκαν οι καούρες κ η παλινδρόμηση ειδικά μετά το απόγευμα.. δεν πειράζει όμως!! Αφού φαίνεται ότι όλα είναι εντάξει, θα υποδεχτώ κ τη  κάθε μικροδυσκολία με αγάπη!

Για τα κορίτσια που κάνατε εξωσωματικη, προγεστερόνη σταματήσατε ή μειώσατε ;

9 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημερα!!!! Τι κανετε; να ρωτησω κανατε κολπικη καλλιεργεια; στην πρωτη μου εγκυμπσυνη θυμαμαι που εκανα οταν μπηκα στο μηνα μου αλλα δε θυμαμαι.. κανουμε και στην αρχη; μου ειπε να κανω μετα την αυχενικη

Και εγώ έκανα στην αρχή, και κάθε μήνα. Νομίζω ότι ακόμη κ αθώες κολπιτιδες μπορεί να "ροκανίζουν" σιγά σιγά τον τράχηλο. Να το ζητάς από τον γιατρό σου

7 ώρες πρίν, Marianeo241 είπε:

Εγώ πέρασα πάρα πολύ καλά στο Γενεσις. Το 20 μόνο σε μονόκλινο επιτρεπόταν ο σύζυγος. Εγώ είχα μονόκλινο. Τώρα αυτό που ισχύει είναι το ιδιο. Στο μονόκλινο μπορείς να έχεις σύνοδο μαζί σου, στις άλλες κατηγορίες όχι. Έρχονται μόνο μισή ώρα στο χώρο του ασανσέρ. Μπορεί βέβαια να έχουν αλλάξει τα δεδομένα μέχρι τότε. Πάντως από το 20 που έκανα την κόρη μου ισχύουν τα ίδια, είναι πολύ αυστηροί σε αυτά. 

Κατά τα άλλα το φαγητο είναι πεντανοστιμο και οι μαιες αρκετά βοηθητικές. Σε ζαλίζουν με το θηλασμό, έγω είχα δραματική εμπειρία γιατί δεν μου πήγε καλά, με πίεσαν πολύ και όλο αυτό με πήρε από κάτω.  Σαν ξενοδοχείο θα το έλεγα!

Θυμάσαι καθόλου τα οικονομικά με το μονοκλινο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Primula είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες πολύ καλά, και εσείς και τα μωράκια σας❤️

Εμείς,εγώ και τα διδυμάκια μας, είμαστε καλά, κάναμε και την αυχενική μας, μπήκαμε στην 14w, η κοιλίτσα μου δεν κρύβεται πια και επιτρέπω στον εαυτό μου να το πιστέψει.. Φύλο δεν ήθελα να ξέρω, τα ξέρει μόνο ο σύντροφός μου!

Από συμπτώματα πώς είστε; Σε εμένα ενώ είχαν βελτιωθει πολύ οι ναυτίες, νιώθω να επανέρχονται οι εμετοί κατά το απόγευμα. Επίσης δεν μπορώ να βοθρτισω τα δόντια μου, κάνω εμετούς.. και εμφανίστηκαν οι καούρες κ η παλινδρόμηση ειδικά μετά το απόγευμα.. δεν πειράζει όμως!! Αφού φαίνεται ότι όλα είναι εντάξει, θα υποδεχτώ κ τη  κάθε μικροδυσκολία με αγάπη!

Για τα κορίτσια που κάνατε εξωσωματικη, προγεστερόνη σταματήσατε ή μειώσατε ;

Και εγώ έκανα στην αρχή, και κάθε μήνα. Νομίζω ότι ακόμη κ αθώες κολπιτιδες μπορεί να "ροκανίζουν" σιγά σιγά τον τράχηλο. Να το ζητάς από τον γιατρό σου

Θυμάσαι καθόλου τα οικονομικά με το μονοκλινο; 

Τι ωραία ! Πωπωπ απορώ πώς αντέχεις να μην ξέρεις τα φύλα, εγώ δεν το περίμενα αλλά τελικά ήθελα πολύ να ξέρω. Εγώ ευτυχώς είμαι από τις τυχερές είχα ήπια συμπτώματα τα οποία έχουν υποχωρήσει τις τελευταίες εβδομάδες και τώρα αρχίζω και βρίσκω τον εαυτό μου,την ενέργεια μου,κάνω καμιά δουλειά στο σπίτι κλπ... Εσύ βέβαια επειδή έχεις δίδυμα ίσως έχεις και μεγαλύτερη"δόση" σε όλες τις ορμόνες! Εύχομαι να υποχωρήσουν σύντομα ώστε να έχεις να ασχοληθείς με όλα τα υπόλοιπα τα ευχάριστα! 

Υ.Γ όταν είχα αναγουλες ούτε εγώ μπορούσα να βουρτσίσω τα δόντια μου...σε καταλαβαίνω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημερα!!!! Τι κανετε; να ρωτησω κανατε κολπικη καλλιεργεια; στην πρωτη μου εγκυμπσυνη θυμαμαι που εκανα οταν μπηκα στο μηνα μου αλλα δε θυμαμαι.. κανουμε και στην αρχη; μου ειπε να κανω μετα την αυχενικη

Κι εγω δεν εχω κανει. Στην προηγουμενη κι εγω θυμαμαι οτι ειχα κανει καποια στιγμη σε διαγνωστικο αλλα το ποτε μου διαφευγει η αληθεια ειναι...Νομιζω παντως οτι ηταν στην αρχη...τωρα δε μου ειπε κατι ο γιατρος κι εγω αν δεν το λεγατε, το ειχα ξεχασει τελειως...Μηπως στον τελευταιο μηνα γινεται προληπτικα αν ειναι να γεννησεις φυσιολογικα;


H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, katerinaki 86 είπε:

Κι εγω δεν εχω κανει. Στην προηγουμενη κι εγω θυμαμαι οτι ειχα κανει καποια στιγμη σε διαγνωστικο αλλα το ποτε μου διαφευγει η αληθεια ειναι...Νομιζω παντως οτι ηταν στην αρχη...τωρα δε μου ειπε κατι ο γιατρος κι εγω αν δεν το λεγατε, το ειχα ξεχασει τελειως...Μηπως στον τελευταιο μηνα γινεται προληπτικα αν ειναι να γεννησεις φυσιολογικα;

Πιθανοτατα. Στον γιο μου πηγα με σπασμενα νερα για φυσιολογικο. Για φυσιολογικο το πηγαιναμε. 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Primula said:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες πολύ καλά, και εσείς και τα μωράκια σας❤️

Εμείς,εγώ και τα διδυμάκια μας, είμαστε καλά, κάναμε και την αυχενική μας, μπήκαμε στην 14w, η κοιλίτσα μου δεν κρύβεται πια και επιτρέπω στον εαυτό μου να το πιστέψει.. Φύλο δεν ήθελα να ξέρω, τα ξέρει μόνο ο σύντροφός μου!

Από συμπτώματα πώς είστε; Σε εμένα ενώ είχαν βελτιωθει πολύ οι ναυτίες, νιώθω να επανέρχονται οι εμετοί κατά το απόγευμα. Επίσης δεν μπορώ να βοθρτισω τα δόντια μου, κάνω εμετούς.. και εμφανίστηκαν οι καούρες κ η παλινδρόμηση ειδικά μετά το απόγευμα.. δεν πειράζει όμως!! Αφού φαίνεται ότι όλα είναι εντάξει, θα υποδεχτώ κ τη  κάθε μικροδυσκολία με αγάπη!

Για τα κορίτσια που κάνατε εξωσωματικη, προγεστερόνη σταματήσατε ή μειώσατε ;

Και εγώ έκανα στην αρχή, και κάθε μήνα. Νομίζω ότι ακόμη κ αθώες κολπιτιδες μπορεί να "ροκανίζουν" σιγά σιγά τον τράχηλο. Να το ζητάς από τον γιατρό σου

Θυμάσαι καθόλου τα οικονομικά με το μονοκλινο; 

Κι εγώ τα απογεύματα εχω τις αδιαθεσιες... Πρωι ξυπναω ολο ενεργεια με κανενα συμπτωμα και μετά το μεσημερι σιγα σιγα πεφτω. Ευτυχως εχω ανακατωσουρες και οχι εμετους, κι αυτες σαν να μειωνονται τις τελευταιες μέρες. Ευχομαι συντομα να σου περασουν και εσενα.

Μετά την αυχενική ο γιατρος μου μού την εκοψε τελειως την προγεστερονη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια. 

Εγώ είμαι λίγο αγχωμενη σήμερα. Ενώ δεν είχα καθόλου μέχρι σήμερα, σήμερα είχα λίγα καφέ. Μόνο στο σκούπισμα και ελαφρώς στο σερβίετακι αλλά είχα.  Αυχενική έχω την Δευτέρα , και σήμερα είμαι ακριβώς 12 εβδομάδων.

Ξέρω ότι είναι πιθανό, είδικα με εμένα , διότι είχα και δεύτερο σάκο, αλλά ανεεμβρυικη κύηση, αλλά τρόμαξα πολύ , πάρα πολύ, ειδικά γιατί συμβαίνει τώρα, και από όσο ξέρω, συνήθως καφέ και τέτοια εμφανίζονται νωρίτερα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, zouko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Εγώ είμαι λίγο αγχωμενη σήμερα. Ενώ δεν είχα καθόλου μέχρι σήμερα, σήμερα είχα λίγα καφέ. Μόνο στο σκούπισμα και ελαφρώς στο σερβίετακι αλλά είχα.  Αυχενική έχω την Δευτέρα , και σήμερα είμαι ακριβώς 12 εβδομάδων.

Ξέρω ότι είναι πιθανό, είδικα με εμένα , διότι είχα και δεύτερο σάκο, αλλά ανεεμβρυικη κύηση, αλλά τρόμαξα πολύ , πάρα πολύ, ειδικά γιατί συμβαίνει τώρα, και από όσο ξέρω, συνήθως καφέ και τέτοια εμφανίζονται νωρίτερα. 

Μην φοβάσαι ειχα για μια εβδομάδα στην αρχή και αλλη μια εβδομάδα αρχές του μηνα τωρα πολλα καφε που ημουν 13 εβδομάδα μολις έκοψα την προγεστερονη. Ο γιατρός δεν ανησυχησε καν απο την στιγμή που είναι οκ ο υπερηχος. Ολα καλα θα είναι 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, zouko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Εγώ είμαι λίγο αγχωμενη σήμερα. Ενώ δεν είχα καθόλου μέχρι σήμερα, σήμερα είχα λίγα καφέ. Μόνο στο σκούπισμα και ελαφρώς στο σερβίετακι αλλά είχα.  Αυχενική έχω την Δευτέρα , και σήμερα είμαι ακριβώς 12 εβδομάδων.

Ξέρω ότι είναι πιθανό, είδικα με εμένα , διότι είχα και δεύτερο σάκο, αλλά ανεεμβρυικη κύηση, αλλά τρόμαξα πολύ , πάρα πολύ, ειδικά γιατί συμβαίνει τώρα, και από όσο ξέρω, συνήθως καφέ και τέτοια εμφανίζονται νωρίτερα. 

Το καφέ αίμα να ξέρεις δεν είναι φρέσκο αλλά παλιό αίμα και το πιθανότερο ειναι οτι προερχεται απο το δευτερο σάκο οπως ειπες. Δε νομιζω να ειναι κατι αλλα εγω θα μιλουσα με το γιατρο μου για να ειμαι πιο ηρεμη

 

Και στις 3 εγκυμοσυνες μου εκανα καλλιεργεια κολπικου υγρου στην αρχη οταν ακουγαμε καρδια αν δε κανω λαθος συν τεστ παπ. Επισης στις αλλες δυο εγκυμοσυνες ξαναεκανα προληπτικα καπου στο τριτο τριμηνο. Δεν εχει να κανει ο τροπος γεννας γιατι εγω απο την αρχη ακομα της πρωτης κυησης ηξερα οτι παω προγραμματισμενη καισαρικη. Η καλλιεργεια κολπικου υγρου γινεται για να αποκλειστουν μικροβια που μπορουν να βλαψουν την κυηση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, eva141722 said:

Το καφέ αίμα να ξέρεις δεν είναι φρέσκο αλλά παλιό αίμα και το πιθανότερο ειναι οτι προερχεται απο το δευτερο σάκο οπως ειπες. Δε νομιζω να ειναι κατι αλλα εγω θα μιλουσα με το γιατρο μου για να ειμαι πιο ηρεμη

 

Και στις 3 εγκυμοσυνες μου εκανα καλλιεργεια κολπικου υγρου στην αρχη οταν ακουγαμε καρδια αν δε κανω λαθος συν τεστ παπ. Επισης στις αλλες δυο εγκυμοσυνες ξαναεκανα προληπτικα καπου στο τριτο τριμηνο. Δεν εχει να κανει ο τροπος γεννας γιατι εγω απο την αρχη ακομα της πρωτης κυησης ηξερα οτι παω προγραμματισμενη καισαρικη. Η καλλιεργεια κολπικου υγρου γινεται για να αποκλειστουν μικροβια που μπορουν να βλαψουν την κυηση.

Ευχαριστώ ! 

Θα πάρω αύριο τον γιατρό μου, μεθαύριο έχω και αυχενική. 

 

Έχω κάνει καλλιέργεια περίπου στην 6η εβδομάδα ήδη. Τεστ Παπ έκανα κάνα 2-3 μήνες πριν μείνω έγκυος. 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, zouko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 

Εγώ είμαι λίγο αγχωμενη σήμερα. Ενώ δεν είχα καθόλου μέχρι σήμερα, σήμερα είχα λίγα καφέ. Μόνο στο σκούπισμα και ελαφρώς στο σερβίετακι αλλά είχα.  Αυχενική έχω την Δευτέρα , και σήμερα είμαι ακριβώς 12 εβδομάδων.

Ξέρω ότι είναι πιθανό, είδικα με εμένα , διότι είχα και δεύτερο σάκο, αλλά ανεεμβρυικη κύηση, αλλά τρόμαξα πολύ , πάρα πολύ, ειδικά γιατί συμβαίνει τώρα, και από όσο ξέρω, συνήθως καφέ και τέτοια εμφανίζονται νωρίτερα. 

Καλημερα πιστευω θα ειναι ολα μια χαρα. Εγω ειχα 5.5 εβδομαδες κανονικοτατο αιμα αλλα ευτυχως εδω και μερες εχουν σταματησει τα παντα. Πριν σταματησει εβγαλα λιγο καφε.. οποτε θεωρω οτι το καφε ειναι υπολειμματα απο παλιο αιματακι. Να μιλησεις με τον γιατρο σου αλλα να μην ανησυχεις, ειδικα αν δεν εχεις πονους.

 

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες ! Χτές κάναμε την αυχενική μας :) Είδα επιτέλους το μπεμπέ που είχαμε να το δούμε εδώ και 4 εβδομάδες περίπου, και είχα ανησυχήσει!

Καταρχάς, μετράει μια χαρά για τις εβδομάδες που είναι. Μας έβγαλε την πίστη γιατί δεν γυρναγε καθόλου, είναι μάλλον τεμπέλικο σαν και μένα. Τέλος πάντων, απο τις μετρήσεις και μόνο (σήμερα τα αιματολογικά), είμαστε εξαιρετικά (για την ηλικία μου πάντα ! )  !

Απο προϋπάρχουσα πιθανότητα λόγω ηλικίας (38ετων) που είχαμε :

T21: 1/182

T18: 1/2147

T13: 1/5055

Πήγαμε με τις μετρήσεις :

T21: 1/3639

T18: 1/20000

T13: 1/20000

Επεσε η πιθανότητα δηλαδή 20 φορές στο T21. Η διαφάνεια ήταν ακριβώς 2.0mm . Γενικά μου είπε οτι ολες οι μετρήσεις είναι ιδανικές, και μου έφυγε ένα τερααααααααστιο βάρος. Βέβαια, δεν ηρεμώ τελειως, μέχρι να πάρουμε και τα ποσοστά απο τις αιματολογικές...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, zouko είπε:

Καλημέρα σε όλες ! Χτές κάναμε την αυχενική μας :) Είδα επιτέλους το μπεμπέ που είχαμε να το δούμε εδώ και 4 εβδομάδες περίπου, και είχα ανησυχήσει!

Καταρχάς, μετράει μια χαρά για τις εβδομάδες που είναι. Μας έβγαλε την πίστη γιατί δεν γυρναγε καθόλου, είναι μάλλον τεμπέλικο σαν και μένα. Τέλος πάντων, απο τις μετρήσεις και μόνο (σήμερα τα αιματολογικά), είμαστε εξαιρετικά (για την ηλικία μου πάντα ! )  !

Απο προϋπάρχουσα πιθανότητα λόγω ηλικίας (38ετων) που είχαμε :

T21: 1/182

T18: 1/2147

T13: 1/5055

Πήγαμε με τις μετρήσεις :

T21: 1/3639

T18: 1/20000

T13: 1/20000

Επεσε η πιθανότητα δηλαδή 20 φορές στο T21. Η διαφάνεια ήταν ακριβώς 2.0mm . Γενικά μου είπε οτι ολες οι μετρήσεις είναι ιδανικές, και μου έφυγε ένα τερααααααααστιο βάρος. Βέβαια, δεν ηρεμώ τελειως, μέχρι να πάρουμε και τα ποσοστά απο τις αιματολογικές...

Αχ τι ευχιστα νεα!!!!! Εγω εχω αυχενικη την επομενη Τριτη 26/4 και ανυπομονω.. καλα αποτελεσματα :x

Τα καφε υγρα σου σταματησαν;

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, vaso_mpempis said:

Αχ τι ευχιστα νεα!!!!! Εγω εχω αυχενικη την επομενη Τριτη 26/4 και ανυπομονω.. καλα αποτελεσματα :x

Τα καφε υγρα σου σταματησαν; 

Nαι, ήταν ουσιαστικά για μισή μέρα. Κάποιο ξεχασμένο παλιό αίμα θα ήταν. Ο 2ος σάκος υπάρχει ακόμα , τον είδαμε, απλώς κενός. Δεν έχει απορροφηθεί !

Αχ, αντε , λίγες μέρες μείνανε και εσένα ! Καλά αποτελέσματα.

Ρε συ, συγκινήθηκα. Δεν έχω άλλο παιδάκι, δεν έχω ξαναμείνει έγκυος (ivf κάναμε τώρα), και στους προηγούμενους υπέρηχους, δεν φαινόταν κάτι , δεν είχε πάρει ακόμα, μορφη. Χτες είδαμε μικρό ανθρωπάκι. Είδαμε κεφάλι, χεράκια, ποδαράκια, σώμα. Ηταν τόσο υπέροχο, είχα πάθει πλάκα !! Και επειδή όπως είπα, δεν έχω συμπτώματα (ούτε καν καλά καλά καμια κοιλιά), τώρα ουσιαστικά συνηδητοποίησα τι ακριβώς γίνεται).

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , zouko είπε:

Nαι, ήταν ουσιαστικά για μισή μέρα. Κάποιο ξεχασμένο παλιό αίμα θα ήταν. Ο 2ος σάκος υπάρχει ακόμα , τον είδαμε, απλώς κενός. Δεν έχει απορροφηθεί !

Αχ, αντε , λίγες μέρες μείνανε και εσένα ! Καλά αποτελέσματα.

Ρε συ, συγκινήθηκα. Δεν έχω άλλο παιδάκι, δεν έχω ξαναμείνει έγκυος (ivf κάναμε τώρα), και στους προηγούμενους υπέρηχους, δεν φαινόταν κάτι , δεν είχε πάρει ακόμα, μορφη. Χτες είδαμε μικρό ανθρωπάκι. Είδαμε κεφάλι, χεράκια, ποδαράκια, σώμα. Ηταν τόσο υπέροχο, είχα πάθει πλάκα !! Και επειδή όπως είπα, δεν έχω συμπτώματα (ούτε καν καλά καλά καμια κοιλιά), τώρα ουσιαστικά συνηδητοποίησα τι ακριβώς γίνεται).

Ειναι μαγικο.. αχ σε καταλαβαινω.. το εχω νιωσει με τον γιο μου παλι στην αυχενικη. Νομιζω καπου εκει ενιωσα πρωτη φορα μαμα εγω.. μεχρι πριν ημουν στα χαμενα! Με το καλο σε λιγους μηνες να εχουμε στην αγκαλια μας τα θαυματακια μας.

Εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη (που υποτιθεται στη 2η εισαι πιο κουλ) εχω μια μονιμη ανησυχια αν θα ειναι καλα.. μετα απο ολα οσα περασα ακομα προσπαθω να συγκρατηθω φοβαμαι μη το χασω.. και στο γιο μου ακομα δε μιλαω πολυ.. περιμενω την αυχενικη και μετα ελπιζω να ηρεμησω.

Παντως κοριτσια ειναι φοβερο ποση αγαπη εχουμε μεσα μας.. και πως πολλαπλασιαζεται.. εγω μετα τον γιο μου δεν πιστευα οτι θα ξανανιωσω τετοια συναισθηματα.. και να τωρα..

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...