Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Τα 2000 τα δικαιουμαστε ναι! Προς το παρον... ποτε δεν ξερεις. Χαχαχχα

Ευχομαι περαστικα :x

Αμα σε επιασε απο τωρα.... ωχ ωχ!! Μηπως να πας σε εναν ορθοπαιδικο;;

μαλλον θα πρεπει να παω,, και την φοβομουν την σκολιωση κριμα...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Καλησπερα!Νομιζω σε θυμαμαι απο την ομαδα εξωσωματικης!!Πανε 3 χρονια βεβαια απο τοτε...και δε φημιζομαι και για τη δυνατη μου μνημη!!Εισαι στην προσπαθεια για 2ο να υποθεσω?,Υπαρχει αυτη η δυσκολια οπως την περιεγραψες...Αυτο που μου εχει πει ο γιατρος γιατι και σ' αυτην την εγκυμοσυνη μου εχει συστησει προσοχη, ειναι να παρω βοηθεια απ' οπου μπορω (γιαγιαδες κτλ.) και να κανω οσα λιγοτερα μπορω. Αν με ρωτας βεβαια κατα ποσο ειναι εφικτο...δεν ειναι 100%...Στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν πολυ ξεκουραστη και χαλαρη, τωρα απλα προσπαθω να βρω λιγο χρονο μεσα στην ημερα για να κατσω...βασικα κανω τα παντα, εκτος απο τις βαριες δουλειες του σπιτιου που τις εχει αναλαβει η μαμα μου, με μικρα διαλεμματα!Μολις νιωσω βαρος η ενοχληση, καθομαι η ξαπλωνω για κανενα 10λεπτο μεχρι να συνελθω και μετα συνεχιζω.

Αυτο ηταν που με φοβιζε να σου πω την αληθεια στο να προχωρησω σε εμβρυομεταφορα για 2ο...ελεγα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να συνδυασω την καθημερινοτητα με τις απαιτησεις και την προσοχη που απαιτει αυτη η διαδικασια. Ευτυχως, το μικρουλι αποφασισε να ερθει απο μονο του και ολα βρηκαν το δρομο τους...

Με τη δουλεια εγω δεν εχω θεμα γιατι ειναι δουλεια γραφειου, οποτε πιο πολυ ξεκουραζομαι παρα κουραζομαι!!Και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη δουλευα κανονικα μεχρι να βγω στην αδεια.

Ναιιιι, σωστά με θυμάσαι!  Πολύ χάρηκα που διάβασα για το μικρουλι σας Θέλουμε αδερφάκι αλλά προς το παρόν είμαστε στον φυσικό τρόπο. Από την μια νομίζω ότι είμαι υπερβολική που το σκέφτομαι από την άλλη σκέφτομαι πως συνδυάζονται όλα αυτα. Δεν με νοιάζει τόσο η κούραση όσο μην κακό τίποτα κακό στο έμβρυο ( το μελλοντικό). Δεν είχα πέρασει ευκολα και στην εγκυμοσύνη, οπότε με τρωει. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν περνούσαν όλα αυτά από το μυαλό μας όλες θα έμεναν με ένα παιδί!!!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κοριτσια!

Είδαμε επιτέλους χτες πάλι το μωράκι μας μετά απο 4μιση εβδομάδες ! Μαζί με το μωράκι μας , είδαμε και το τσουτσουνάκι του :-D

Δεν είχαμε ιδιαίτερη προτιμηση σε φύλο, όποτε είμαστε υπερευτυχισμένοι ούτως ή αλλως !

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Ναιιιι, σωστά με θυμάσαι!  Πολύ χάρηκα που διάβασα για το μικρουλι σας Θέλουμε αδερφάκι αλλά προς το παρόν είμαστε στον φυσικό τρόπο. Από την μια νομίζω ότι είμαι υπερβολική που το σκέφτομαι από την άλλη σκέφτομαι πως συνδυάζονται όλα αυτα. Δεν με νοιάζει τόσο η κούραση όσο μην κακό τίποτα κακό στο έμβρυο ( το μελλοντικό). Δεν είχα πέρασει ευκολα και στην εγκυμοσύνη, οπότε με τρωει. Από την άλλη σκέφτομαι ότι αν περνούσαν όλα αυτά από το μυαλό μας όλες θα έμεναν με ένα παιδί!!!

Με το καλο ευχομαι να ερθει συντομα και το δευτερο μπεμπακι!!!Η αληθεια ειναι οτι οσο το σκεφτομαστε, βλεπουμε δυσκολιες ενω οταν γινει, παντα βρισκονται τροποι!Κι εμενα η πρωτη εγκυμοσυνη δεν ηταν πολυ ευκολη, τωρα ομως εχει παει πολυ καλυτερα κι ελπιζω βεβαια να παει ετσι μεχρι τελους...

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Με το καλο ευχομαι να ερθει συντομα και το δευτερο μπεμπακι!!!Η αληθεια ειναι οτι οσο το σκεφτομαστε, βλεπουμε δυσκολιες ενω οταν γινει, παντα βρισκονται τροποι!Κι εμενα η πρωτη εγκυμοσυνη δεν ηταν πολυ ευκολη, τωρα ομως εχει παει πολυ καλυτερα κι ελπιζω βεβαια να παει ετσι μεχρι τελους...

Αχ, μπράβο βρε κορίτσι μου! Έτσι εύκολα να πάει μέχρι τέλους!!!! Με το καλό το μπεμπάκι!!!! :wub: Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και για την ενθάρρυνση, που ακόμα και το να βάλω σκούπα θα μου φαίνεται λες και κάνω μπάντζι τζαμπινγκ!:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!! Αχ βρε κοριτσια το κακο με τα μικρα παιδια ειναι οτι δεν ξερουν οτι το Σαββατοκυριακο δεν ξυπναμε απο τις 7!!!!!!! Χαχαχα:lol:

Νυσταζωωωω

Αυριο το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου και εχω μεγαλη χαρα, δε την εχω δει απο τις 26/4 που εκανα την αυχενικη. Εντομεταξυ ακομα δεν την νιωθω και οσο να ναι ανησυχω..

Εσεις τα νιωθετε τα μωρακια σας; εγω ειμαι βεβαια 17η εβδομαδα. Τον γιο μου 22 εβδομαδων τον καταλαβα

  • Μου αρέσει 4

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vaso_mpempis είπε:

Καλημερα!!!!!! Αχ βρε κοριτσια το κακο με τα μικρα παιδια ειναι οτι δεν ξερουν οτι το Σαββατοκυριακο δεν ξυπναμε απο τις 7!!!!!!! Χαχαχα:lol:

Νυσταζωωωω

Αυριο το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου και εχω μεγαλη χαρα, δε την εχω δει απο τις 26/4 που εκανα την αυχενικη. Εντομεταξυ ακομα δεν την νιωθω και οσο να ναι ανησυχω..

Εσεις τα νιωθετε τα μωρακια σας; εγω ειμαι βεβαια 17η εβδομαδα. Τον γιο μου 22 εβδομαδων τον καταλαβα

Καλημέρα! Με το καλό να ειδωθειτε με το μωράκι σου❤️

Εγώ, είναι κ η πρώτη φορά, δεν ξέρω αν αυτά που νιώθω είναι τα μωρά.. αυτά που νιώθω πάντως ξεκίνησαν από την 13η.. εγώ έχω την Πέμπτη ραντεβού κ σε 18 ημέρες β επιπέδου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Primula είπε:

Καλημέρα! Με το καλό να ειδωθειτε με το μωράκι σου❤️

Εγώ, είναι κ η πρώτη φορά, δεν ξέρω αν αυτά που νιώθω είναι τα μωρά.. αυτά που νιώθω πάντως ξεκίνησαν από την 13η.. εγώ έχω την Πέμπτη ραντεβού κ σε 18 ημέρες β επιπέδου..

Εμενα λογικα θα μου πει τελη Ιουνη αρχες Ιουλη για β επιπέδου.

Τωρς ειναι να κανω παλι εξετασεις τα παντα ολα αιμα ουρα κλπ

Τουλαχιστον απο τον επομενο μηνα θα τα νιωθουμε και θα μαστε πιο ησυχες 

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vaso_mpempis said:

Καλημερα!!!!!! Αχ βρε κοριτσια το κακο με τα μικρα παιδια ειναι οτι δεν ξερουν οτι το Σαββατοκυριακο δεν ξυπναμε απο τις 7!!!!!!! Χαχαχα:lol:

Νυσταζωωωω

Αυριο το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου και εχω μεγαλη χαρα, δε την εχω δει απο τις 26/4 που εκανα την αυχενικη. Εντομεταξυ ακομα δεν την νιωθω και οσο να ναι ανησυχω..

Εσεις τα νιωθετε τα μωρακια σας; εγω ειμαι βεβαια 17η εβδομαδα. Τον γιο μου 22 εβδομαδων τον καταλαβα

Αχ άντε, με το καλό να την δεις ! Αυτά τα ραντεβού ανά έναν ολόκληρο μήνα είναι είναι βασανιστικά. ! 

Εγώ δεν τον νιώθω , τίποτα  και μόλις σήμερα είναι 17εβ0μ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημερα!!!!!! Αχ βρε κοριτσια το κακο με τα μικρα παιδια ειναι οτι δεν ξερουν οτι το Σαββατοκυριακο δεν ξυπναμε απο τις 7!!!!!!! Χαχαχα:lol:

Νυσταζωωωω

Αυριο το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου και εχω μεγαλη χαρα, δε την εχω δει απο τις 26/4 που εκανα την αυχενικη. Εντομεταξυ ακομα δεν την νιωθω και οσο να ναι ανησυχω..

Εσεις τα νιωθετε τα μωρακια σας; εγω ειμαι βεβαια 17η εβδομαδα. Τον γιο μου 22 εβδομαδων τον καταλαβα

Ααααχχχ κι ο δικος μου στις 7 ορθιος!!!Ασε...καμια ελπιδα να κοιμηθουμε λιγο παραπανω!!!Βεβαια, στη δικη μας περιπτωση κανω και τον σταυρο μου που επιτελους κοιμαται ολη νυχτα!!

Εγω τον νιωθω εδω και μερικες εβδομαδες αλλα οχι συνεχεια ουτε τοσο εντονα, οπως ενιωθα τον πρωτο μου σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη. Επισης, καταλαβαινω οτι κουνιεται οταν ξαπλωσω που πιανω ενα πιο σκληρο σημειο σαν εξωγκωμα που μετατοπιζεται. Στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτο δεν το ειχα τοσο νωρις τουλαχιστον, πολυ πιο μετα μετατοπιζοταν ολη η κοιλια μου. Φανταζομαι οτι ισως εχει να κανει με τη θεση που εχει παρει η μητρα αυτην τη φορα κι ισως γι' αυτο ενιωσα και τον μικρουλη νωρις. Παιζει μεγαλο ρολο και η θεσση του πλακουντα στο κατα ποσο τα νιωθουμε απ' ο,τι ξερω...οταν ειναι μπροστα δεν ειναι τοσο αισθητες οι κινησεις του μωρου. Εμενα μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι οπισθιος, οποτε μπορει να παιζει και αυτο.

 

 

  • Μου αρέσει 3

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, katerinaki 86 είπε:

Ααααχχχ κι ο δικος μου στις 7 ορθιος!!!Ασε...καμια ελπιδα να κοιμηθουμε λιγο παραπανω!!!Βεβαια, στη δικη μας περιπτωση κανω και τον σταυρο μου που επιτελους κοιμαται ολη νυχτα!!

Εγω τον νιωθω εδω και μερικες εβδομαδες αλλα οχι συνεχεια ουτε τοσο εντονα, οπως ενιωθα τον πρωτο μου σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη. Επισης, καταλαβαινω οτι κουνιεται οταν ξαπλωσω που πιανω ενα πιο σκληρο σημειο σαν εξωγκωμα που μετατοπιζεται. Στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτο δεν το ειχα τοσο νωρις τουλαχιστον, πολυ πιο μετα μετατοπιζοταν ολη η κοιλια μου. Φανταζομαι οτι ισως εχει να κανει με τη θεση που εχει παρει η μητρα αυτην τη φορα κι ισως γι' αυτο ενιωσα και τον μικρουλη νωρις. Παιζει μεγαλο ρολο και η θεσση του πλακουντα στο κατα ποσο τα νιωθουμε απ' ο,τι ξερω...οταν ειναι μπροστα δεν ειναι τοσο αισθητες οι κινησεις του μωρου. Εμενα μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι οπισθιος, οποτε μπορει να παιζει και αυτο.

 

 

ναι παίζει ρόλο και η θέση του πλακούντα, σε εμένα είναι οπίσθιοι και οι δύο, γι' αυτό λέω ότι ΜΑΛΛΟΝ τα νιώθω δε ξερω η δόλια μάνααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, zouko είπε:

Αχ άντε, με το καλό να την δεις ! Αυτά τα ραντεβού ανά έναν ολόκληρο μήνα είναι είναι βασανιστικά. ! 

Εγώ δεν τον νιώθω , τίποτα  και μόλις σήμερα είναι 17εβ0μ.

Αχ ειναι ναι!!!! 

4 ώρες πρίν, katerinaki 86 είπε:

Ααααχχχ κι ο δικος μου στις 7 ορθιος!!!Ασε...καμια ελπιδα να κοιμηθουμε λιγο παραπανω!!!Βεβαια, στη δικη μας περιπτωση κανω και τον σταυρο μου που επιτελους κοιμαται ολη νυχτα!!

Εγω τον νιωθω εδω και μερικες εβδομαδες αλλα οχι συνεχεια ουτε τοσο εντονα, οπως ενιωθα τον πρωτο μου σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη. Επισης, καταλαβαινω οτι κουνιεται οταν ξαπλωσω που πιανω ενα πιο σκληρο σημειο σαν εξωγκωμα που μετατοπιζεται. Στην πρωτη εγκυμοσυνη αυτο δεν το ειχα τοσο νωρις τουλαχιστον, πολυ πιο μετα μετατοπιζοταν ολη η κοιλια μου. Φανταζομαι οτι ισως εχει να κανει με τη θεση που εχει παρει η μητρα αυτην τη φορα κι ισως γι' αυτο ενιωσα και τον μικρουλη νωρις. Παιζει μεγαλο ρολο και η θεσση του πλακουντα στο κατα ποσο τα νιωθουμε απ' ο,τι ξερω...οταν ειναι μπροστα δεν ειναι τοσο αισθητες οι κινησεις του μωρου. Εμενα μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι οπισθιος, οποτε μπορει να παιζει και αυτο.

 

 

Θα τα μαθω ολα αυριο για τη θεση κλπ.. ο δικος μου θα κοιμηθει σερι 2-3/7 τις υπολοιπες θα σηκωθει εκει γυρω στις 3-4 τα ξημερωματα και θα ερθει στο κρεβατι μας να συνεχισει τον υπνακο του. 

Ασε ουτε ξερω ποτε θα ξανακοιμηθω σαν ανθρωπος!!!!

3 ώρες πρίν, Primula είπε:

ναι παίζει ρόλο και η θέση του πλακούντα, σε εμένα είναι οπίσθιοι και οι δύο, γι' αυτό λέω ότι ΜΑΛΛΟΝ τα νιώθω δε ξερω η δόλια μάνααα

Το 13 μου φαινεται νωρις ομως εχεις 2 οποτε ισως γι αυτο να ακους τοσο νωρις!!!

Αχ.. περναει ο καιρος κοριτσια!!


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Θα τα μαθω ολα αυριο για τη θεση κλπ.. ο δικος μου θα κοιμηθει σερι 2-3/7 τις υπολοιπες θα σηκωθει εκει γυρω στις 3-4 τα ξημερωματα και θα ερθει στο κρεβατι μας να συνεχισει τον υπνακο του. 

Ασε ουτε ξερω ποτε θα ξανακοιμηθω σαν ανθρωπος!!!!

Α καλα...αυτο ειναι αλλη ιστορια!!Ο δικος μου εχει εγκατασταθει στο κρεβατι μας και αρνειται πεισματικα να παει στο δικο του (βασικα, απ' οταν αποθηλασε συνεβη αυτο, μεχρι τοτε εκανε τον 1ο υπνο στο κρεβατι του και μας επισκεπτοταν μετα μεταμεσονυκτια). Οποτε, για να βολευομαστε, γιατι ειχα το αγχος μη με χτυπησει οπως κοιμαται, εχω μετακομισει εγω στο δικο του και κοιμαται στο μεγαλο με τον πατερα του...Ασε....να δω τι θα κανουμε οταν με το καλο ερθει κι ο μικρουλης!!

  • Χαχα 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλημερα!!!!!! Αχ βρε κοριτσια το κακο με τα μικρα παιδια ειναι οτι δεν ξερουν οτι το Σαββατοκυριακο δεν ξυπναμε απο τις 7!!!!!!! Χαχαχα:lol:

Νυσταζωωωω

Αυριο το απογευμα θα παω να δω τη μπεμπουλα μου και εχω μεγαλη χαρα, δε την εχω δει απο τις 26/4 που εκανα την αυχενικη. Εντομεταξυ ακομα δεν την νιωθω και οσο να ναι ανησυχω..

Εσεις τα νιωθετε τα μωρακια σας; εγω ειμαι βεβαια 17η εβδομαδα. Τον γιο μου 22 εβδομαδων τον καταλαβα

Καλησπέρα κορίτσι μ τι κάνεις πως είσαι ?? Αχχχ τι να κάνεις φίλη μ έτσι είναι με τα παιδάκια και εγώ όταν κάνω το μωράκι μ θα μπω και εγώ στην παρεούλα με το πρωινό ξύπνημα φίλη  γτ είναι το πρώτο δεν έχω άλλο παιδάκι :mrgreen:....οοοο θα δεις το μωράκι σου τυχερουλααα αχχ και εγώ ανοιπομωνω έχω να το δω το μωράκι μ από 28 Απριλίου αλλά έχω ακόμα ένα μήνα μπροστά Μ μέχρι την β επιπέδου ασεε μετράω τις μέρες πως και πως  ...μην ανησιχεις βρε  θα το νιοσεις το μωράκι σου  στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά μην ανχονεσε εμένα πχ  η κουνιάδα μ το ένιωσε πρώτη φορά όταν μπήκε στον έκτο μήνα σκέψου  εγώ το ένιωσα αρκετά Νόρις είναι η αλήθεια στην 15η εβδομάδα  πρώτη φορά τώρα π είμαι στην 19η το νιοθω αρκετά έντονα και όταν ήταν πιο μικρουλι στον υπέριχο χοροπιδαγε στην κοιλίτσα μ  βλέπαμε είναι ζωιρο πολύ από τώρα ελπίζω μόνο όταν θα βγει να είναι ησιχο γτ τώρα καμία φορά το βράδυ ξυπνάω π το νιοθω.....

εντομεταξυ προχθές το βράδυ ρε σεις κορίτσια μαλον το μωρό είχε πάει  από την μια πλευρά της κοιλιάς και είχε σαν καρούμπαλο η κοιλιά μ και με ενοχλούσε π καθόταν όλη την ώρα εκεί κ π έβλεπα την κοιλιά μ εκεί να έχει σαν καρούμπαλο τρόμαξα η αλήθεια είναι δεν το είχα ξαναπάθει  άλλα το κουνησα λίγο απαλά  και έφυγε μετά μετακινήθηκε πάλι καλα...το είχατε πάθει και εσείς ωσες έχετε ξανακάνει παιδάκι??

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, katerinaki 86 είπε:

Α καλα...αυτο ειναι αλλη ιστορια!!Ο δικος μου εχει εγκατασταθει στο κρεβατι μας και αρνειται πεισματικα να παει στο δικο του (βασικα, απ' οταν αποθηλασε συνεβη αυτο, μεχρι τοτε εκανε τον 1ο υπνο στο κρεβατι του και μας επισκεπτοταν μετα μεταμεσονυκτια). Οποτε, για να βολευομαστε, γιατι ειχα το αγχος μη με χτυπησει οπως κοιμαται, εχω μετακομισει εγω στο δικο του και κοιμαται στο μεγαλο με τον πατερα του...Ασε....να δω τι θα κανουμε οταν με το καλο ερθει κι ο μικρουλης!!

Μια χαρα σας βρισκω κι εσας!!!

Εγω σε βλεπω στο παιδικο δωματιο με τον μπεμπη παντως :rolleyes:

Ποτε εχει γενεθλια ο γιος σου; (ασχετο)

1 hour ago, Dimitra97 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ τι κάνεις πως είσαι ?? Αχχχ τι να κάνεις φίλη μ έτσι είναι με τα παιδάκια και εγώ όταν κάνω το μωράκι μ θα μπω και εγώ στην παρεούλα με το πρωινό ξύπνημα φίλη  γτ είναι το πρώτο δεν έχω άλλο παιδάκι :mrgreen:....οοοο θα δεις το μωράκι σου τυχερουλααα αχχ και εγώ ανοιπομωνω έχω να το δω το μωράκι μ από 28 Απριλίου αλλά έχω ακόμα ένα μήνα μπροστά Μ μέχρι την β επιπέδου ασεε μετράω τις μέρες πως και πως  ...μην ανησιχεις βρε  θα το νιοσεις το μωράκι σου  στην κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά μην ανχονεσε εμένα πχ  η κουνιάδα μ το ένιωσε πρώτη φορά όταν μπήκε στον έκτο μήνα σκέψου  εγώ το ένιωσα αρκετά Νόρις είναι η αλήθεια στην 15η εβδομάδα  πρώτη φορά τώρα π είμαι στην 19η το νιοθω αρκετά έντονα και όταν ήταν πιο μικρουλι στον υπέριχο χοροπιδαγε στην κοιλίτσα μ  βλέπαμε είναι ζωιρο πολύ από τώρα ελπίζω μόνο όταν θα βγει να είναι ησιχο γτ τώρα καμία φορά το βράδυ ξυπνάω π το νιοθω.....

εντομεταξυ προχθές το βράδυ ρε σεις κορίτσια μαλον το μωρό είχε πάει  από την μια πλευρά της κοιλιάς και είχε σαν καρούμπαλο η κοιλιά μ και με ενοχλούσε π καθόταν όλη την ώρα εκεί κ π έβλεπα την κοιλιά μ εκεί να έχει σαν καρούμπαλο τρόμαξα η αλήθεια είναι δεν το είχα ξαναπάθει  άλλα το κουνησα λίγο απαλά  και έφυγε μετά μετακινήθηκε πάλι καλα...το είχατε πάθει και εσείς ωσες έχετε ξανακάνει παιδάκι??

 

Εγω δεν εχω παθει ποτε κατι τετοιο. Ποτε δεν ειχα καρουμπαλα στον γιο μου και γενικα τον ενιωθα ελαχιστα δεν ξερω γιατι..


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...