Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πόνοι περιόδου 8 μέρες πριν η εμφύτευση;;βοήθεια


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια στο φόρουμ. Είχα μια αυτόματη αποβολή τον Δεκέμβριο του 2021. Έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών.  Ήρθα σε επαφή 7,11, 13 ,18 ημέρα  Σήμερα είμαι 20μερα του κύκλου και αισθάνομαι το στήθος μου πάρα πολύ πρησμένο. Και από το απόγευμα νιώθω πόνους περιοδου που έρχονται και φεύγουν. Υπάρχει πιθανότητα εμφύτευσεις;;;

Καμια ;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσι μου, τα ίδια είμαι κι εγώ, όπως εσύ... ναι θα μπορούσε... εγώ είχα ωορηξια 4/2 και από εκείνη την στιγμή έχω πόνους περιόδου... εννοείται και θα μπορούσε... αναμένουμε, εύχομαι να είναι όλα θετικά μέσα από την ψυχή μου...

Κι εγώ 20 μέρα είμαι σήμερα.... μαζί

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Maraki16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, τα ίδια είμαι κι εγώ, όπως εσύ... ναι θα μπορούσε... εγώ είχα ωορηξια 4/2 και από εκείνη την στιγμή έχω πόνους περιόδου... εννοείται και θα μπορούσε... αναμένουμε, εύχομαι να είναι όλα θετικά μέσα από την ψυχή μου...

Κι εγώ 20 μέρα είμαι σήμερα.... μαζί

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι... τι άλλα συμπτώματα έχεις;;Εγώ προχτές αισθανόμουν υγρασια κολπικα όμως εχτές και σήμερα τίποτα. 

Επεξεργάστηκαν by Zizel2022
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 Κοίτα 6 μέρες μετά με έπιασε η μέση μου και η κοιλιά μου και είχα πονακια όλες αυτές τις μέρες... από χθες το στήθος δεν με πονάει καθόλου...αν και με προβληματίζουν κάτι κίτρινα υγρά που έχω και τα έχω πάντα πριν την περίοδο... γενικά από την ωορρηξία και μετά είμαι με πονακια περιόδου...κι εγώ 20 μέρα είμαι σήμερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τους πόνους περιόδου, πονάει η μέση μου σήμερα ίσως να είναι και από την δουλεια όμως αυτό. Έχω αρκετή υπνηλία 3 μέρες τώρα.  Σήμερα κοιμόμουν από εχτές στις 1 και ξύπνησα σήμερα 12 το μεσημέρι, και ξανά κοιμήθηκα 4 με 6. Και το στήθος μου πονάει πολύ. Δεν ξανά είχα τέτοια συμπτώματα.  Συνήθως 2 3 μερες πριν την περίοδο έχω κάποιες ενοχλήσεις. Τι να πω εύχομαι να είμαστε τυχερές αυτόν τον μήνα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου στο εύχομαι μέσα από την ψυχή μου...τα συμπτώματα που περιγράφεις είναι και συμπτώματα εγκυμοσύνης... εγώ παράδειγμα το στήθος μου πρήστηκε την ημέρα της ωορρηξίας και ήταν πρησμένο για λίγες μέρες μετά... τώρα δεν είναι απλά με ψιλοποναει λίγο πλάγια... πόνους περιόδου είχα όλη τη βδομάδα, σήμερα και χθες νιώθω λίγο καλύτερα... ανυπομονώ.  Περιμένω να μου πεις τα ευχάριστα....

Πότε περιμένεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και ργω ανυπομονώ πάρα πολύ,δεν περνάνε οι μέρες με τίποτα. Περιμένω περίοδο κανονικά 21/2 εύχομαι να μην έρθει... Εσύ πότε περιμένεις;;; Μακάρι να έχουμε καλά νέα και οι δύο μας . Το θέλω πάρα πολύ μετά την αποβολή απογοητευτηκα πάρα πολύ ήρθε ξαφνικά η εγκυμοσύνη τότε δεν είχαμε ολοκληρωμένη επαφη .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ελπιζω να μην σας απογοητευσω.πονους στην εμφυτευση δ εχω ακουσει.πονους κ υγρα ομως στην ωορρηξια ναι.πιθανον αυτο να ειναι,απλα οταν προσπαθουμε για παιδι δινουμε σημασια στο παραμικρο.συν οτι παθαινει κ ενα σοκ ο οργανισμος μας με τις ελευθερες επαφες

τα συμπτωματα ειναι ιδια,περιοδου κ εγκυμοσυνης.αν δ υπαρξει καθυστερηση,σπανια να φανει κτ τοσο νωρις.τα συμπτωματα συνηθως ξεκινανε πιο μετα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω 22 με 23, αλλά έχουμε ακόμα... εγώ προσπαθώ και μήνες τώρα...κι εγώ δεν το έχω ξανανιώσει αυτό...να σου δώσω να καταλάβεις, αυτό το μήνα μετά την περίοδο και μετά την ωορρηξία είμαι με πόνους...λες και θα μου έρθει από στιγμή σε στιγμή... μόνο χθες και σήμερα είμαι καλύτερα....αχ τι να πω.... εύχομαι ότι καλύτερο πουλάκι μου,να μου πεις πως είσαι εγκυουλα, θα χαρώ πολύ....να παίρνουμε σειρά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , vikib είπε:

κοριτσια ελπιζω να μην σας απογοητευσω.πονους στην εμφυτευση δ εχω ακουσει.πονους κ υγρα ομως στην ωορρηξια ναι.πιθανον αυτο να ειναι,απλα οταν προσπαθουμε για παιδι δινουμε σημασια στο παραμικρο.συν οτι παθαινει κ ενα σοκ ο οργανισμος μας με τις ελευθερες επαφες

τα συμπτωματα ειναι ιδια,περιοδου κ εγκυμοσυνης.αν δ υπαρξει καθυστερηση,σπανια να φανει κτ τοσο νωρις.τα συμπτωματα συνηθως ξεκινανε πιο μετα

Εγώ πριν 2 μήνες που ήμουν έγκυος άσχετα πως δεν ολοκληρώθηκε είχα ακριβώς τα ίδια συμπτώματα χωρίς να περιμένω να είμαι μιας και δεν είχαμε ολοκληρωμένη επαφη. Ολοκληρωμένη εννοώ να τελειώσω εντός κόλπου. Την ωορρηξια την κατάλαβα αυτόν τον μήνα.. τώρα τι να πω. Σίγουρα όλες μας ψάχνουμε το παραμικρό σύμπτωμα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτη την φορά να πάνε όλα όπως τα θελεις .. Γενικά έχω διαβάσει διαφορά κατά καιρούς άλλες έχουν συμπτωματα άλλες δεν έχουν κανένα.  Είμαστε μαζί 

.

πρίν από 8 λεπτά , Maraki16 είπε:

Είχες πόνους περιόδου δηλαδή μετά την ωορρηξία;

Εγώ στην ωορρηξια ένιωθα πονακια χαμηλα δεξιά αριστερά. Μετά δεν ξανά είχα τώρα μόνο έχω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι κοριτσάκι μου, μακάρι... δεν σου κρύβω και εγώ την απογοήτευση μου κάθε φορά που βλέπω να έρχεται... άστα να πάνε... εγώ πάντως περιμένω να ακούσω ευχάριστα από σένα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Zizel2022 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια στο φόρουμ. Είχα μια αυτόματη αποβολή τον Δεκέμβριο του 2021. Έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών.  Ήρθα σε επαφή 7,11, 13 ,18 ημέρα  Σήμερα είμαι 20μερα του κύκλου και αισθάνομαι το στήθος μου πάρα πολύ πρησμένο. Και από το απόγευμα νιώθω πόνους περιοδου που έρχονται και φεύγουν. Υπάρχει πιθανότητα εμφύτευσεις;;;

Καμια ;;;

Κοριτσακι μου ακριβώς το ίδιο πέρασα και εγώ 17 Δεκεμβρίου συγκεκριμένα απέβαλα δυστιχος  και τώρα είμαι και πάλι  έγγυος εμεινα αμέσως  με την πρώτη περίοδο μετά την αποβολή .... Φυσικά και υπαρχει πυθανοτητα εμφύτευσης ....ποτέ δεν περιμενεις να αδιαθετησεις ?

Και εγώ τώρα  που ον ιανουαριο π  προσπάθησα για νέα εγγυμοσινη μετά την αποβολή μια εβδομάδα μετά από τις γόνιμες ημέρες είχα ελαφριά πονακια περιόδου και Μ φάνηκε πολύ περίεργο γτ δεν το είχα ξαναεσθανθει τόσο  Νόρις  και το στήθος μ άρχιζε να πριζετεκ να πονάει ελαφρά  περίπου μία  εβδομάδα  πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου ....να ξέρεις ότι μετά από αποβολή ειμαστε πιο γόνιμες εμένα Μ το λέγανε τα κορίτσια εδώ στο φόρουμ και δεν το πολύ πυστευα και τώρα να που είμαι έγγυος και ακόμα δεν το έχω συνηντοποιησει.....κοροτσακι μου σ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι εγγυουλα ❤️❤️ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα πονακια στη ωορηξια και να φανταστείς αυτό το μήνα πήρα και τέστ ωορρηξίας και ήταν θετικό στις 4/2. Πέντε με έξι μέρες μετά με έπιασαν οι πόνοι περιόδου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...