Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γειά σας κορίτσια, ζητάω τη βοήθεια σας. Μένω κρήτη , θελω να κανω εξωσωματικη ...ποιοσ ειναι ο κα


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια,  ζητάω τη βοήθεια σας. Μένω κρήτη , θελω να κανω εξωσωματικη ...ποιοσ ειναι ο καλυτεροσ γυναικολογοσ για εξωσωματικ η στην κρητη? δεν θελω να χανω χρονο ε χω χαμηλη αμη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, mina marilia είπε:

Γειά σας κορίτσια,  ζητάω τη βοήθεια σας. Μένω κρήτη , θελω να κανω εξωσωματικη ...ποιοσ ειναι ο καλυτεροσ γυναικολογοσ για εξωσωματικ η στην κρητη? δεν θελω να χανω χρονο ε χω χαμηλη αμη

Καλησπέρα...Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εγώ έκανα στα Χανιά και έχω μόνο τα καλύτερα να πω ,έχω " εμπειρία"  έμβρυο μεταφορών στην Αθήνα και περάσει από διάφορους γιατρούς γνωστούς για δεύτερη γνώμη, εδώ στα Χανιά πέτυχα πολύ γρήγορα σε σημείο που ακόμη δεν το πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...