Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

Κορίτσια χθες έκανα τη β επιπέδου λίγο οριακά καθώς ήθελα ακόμα δύο μέρες για να κλείσω την 20η εβδομάδα. Όλα πολύ καλά ευτυχώς! Είχε και το δάχτυλο στο στόμα μωρέ :x 

Καμπύλη σακχάρου μου είπε ο γιατρός δεν θα κάνω αφού έκανα στην πρώτη εγκυμοσύνη και δεν είχα διαβήτη κύησης. Θα κάνω όμως γλυκοζιομενη αν το λέω σωστά. Επίσης από κιλά είμαι +3 περίπου.

Επίσης να σας πω ότι ένιωθα ένα βάρος χαμηλα που χτυπούσε στον κόλπο και νόμιζα ότι ήταν της εγκυμοσύνης αλλά τελικά το είπα στο γιατρό και μου έκανε ένα τεστ ούρων σε στικ και έβγαλε ότι ξεκινά ουρολοίμωξη και μου έγραψε αντιβίωση. Αύριο θα πάω για εξετάσεις αίματος και ούρων τις καθιερωμένες.

Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι που όλα είναι καλά με το μωράκι σου!!Μια χαρά είναι τα 3 κιλά!! Όλα καλά θα πάνε κ με την ουρολοίμωξη περαστικά!!

Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χαίρομαι που όλα είναι καλά με το μωράκι σου!!Μια χαρά είναι τα 3 κιλά!! Όλα καλά θα πάνε κ με την ουρολοίμωξη περαστικά!!

Αγοράκι ή κοριτσάκι έχεις;

 

Ευχαριστώ πολύ! Ναι με τα κιλά είναι καλύτερα σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη να δούμε αν θ τα πάρω απότομα στο τέλος. Πάντως στην πρώτη είχα πάρει 13 σύνολο αλλά τα πρώτα τρία κιλά τα είχα πάρει ήδη στο πρώτο τρίμηνο. Τώρα έφτασα πέμπτο μήνα με τόσα .  Έχω κοριτσάκι! 

Με το καλό σε όλας μας κορίτσια οι Β επιπέδου τώρα που ξεκινάμε σιγά σιγά τον Αύγουστο.

3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Αα συγχαρητήρια +3 κιλά μια χαρά είσαι! Το γλυκό το μωράκι είχε το χεράκι στο στόμα τι γλυκουλι!!

εγω νόμιζα ότι κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική δλδ μπορεί να μην είχες στην πρώτη αλλά στη δεύτερη μπορεί να εχεις ή το αντίθετο…οπως κ να έχει! Πάλι καλά που είναι ουρολοίμωξη κ δεν είναι κάτι ανησυχητικό!! 

Ναι λένε βέβαια ότι ουρολοίμωξη είναι πιο εύκολο να πάθεις στην εγκυμοσύνη, δεν ξέρω γιατί! Ευτυχώς ξέρω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό γιατί το έχω ξανα περάσει! Τον τράχηλο φοβόμουν από την πρώτη εγκυμοσύνη. Αλλά μια χαρά και αυτό προς το παρόν. Τον μετρήσαμε 3.2. Βέβαια πριν ένα μήνα ήταν 3.9 αλλά παραμένει καλά. Σε σχέση με το γιο μου όμως που από 16 εβδομάδων είχα 2.5 και έφτασε 2 τώρα είμαι πολύ καλύτερα.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hope.2019 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ναι με τα κιλά είναι καλύτερα σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη να δούμε αν θ τα πάρω απότομα στο τέλος. Πάντως στην πρώτη είχα πάρει 13 σύνολο αλλά τα πρώτα τρία κιλά τα είχα πάρει ήδη στο πρώτο τρίμηνο. Τώρα έφτασα πέμπτο μήνα με τόσα .  Έχω κοριτσάκι! 

Με το καλό σε όλας μας κορίτσια οι Β επιπέδου τώρα που ξεκινάμε σιγά σιγά τον Αύγουστο.

Ναι λένε βέβαια ότι ουρολοίμωξη είναι πιο εύκολο να πάθεις στην εγκυμοσύνη, δεν ξέρω γιατί! Ευτυχώς ξέρω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό γιατί το έχω ξανα περάσει! Τον τράχηλο φοβόμουν από την πρώτη εγκυμοσύνη. Αλλά μια χαρά και αυτό προς το παρόν. Τον μετρήσαμε 3.2. Βέβαια πριν ένα μήνα ήταν 3.9 αλλά παραμένει καλά. Σε σχέση με το γιο μου όμως που από 16 εβδομάδων είχα 2.5 και έφτασε 2 τώρα είμαι πολύ καλύτερα.

Είναι πολύ συχνό λογο ευαισθησιασ Πως το καταλαβες αυτό με το τράχηλο ότι άνοιξε; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Hope.2019 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Ναι με τα κιλά είναι καλύτερα σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη να δούμε αν θ τα πάρω απότομα στο τέλος. Πάντως στην πρώτη είχα πάρει 13 σύνολο αλλά τα πρώτα τρία κιλά τα είχα πάρει ήδη στο πρώτο τρίμηνο. Τώρα έφτασα πέμπτο μήνα με τόσα .  Έχω κοριτσάκι! 

Με το καλό σε όλας μας κορίτσια οι Β επιπέδου τώρα που ξεκινάμε σιγά σιγά τον Αύγουστο.

Ναι λένε βέβαια ότι ουρολοίμωξη είναι πιο εύκολο να πάθεις στην εγκυμοσύνη, δεν ξέρω γιατί! Ευτυχώς ξέρω ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό γιατί το έχω ξανα περάσει! Τον τράχηλο φοβόμουν από την πρώτη εγκυμοσύνη. Αλλά μια χαρά και αυτό προς το παρόν. Τον μετρήσαμε 3.2. Βέβαια πριν ένα μήνα ήταν 3.9 αλλά παραμένει καλά. Σε σχέση με το γιο μου όμως που από 16 εβδομάδων είχα 2.5 και έφτασε 2 τώρα είμαι πολύ καλύτερα.

Τελεια τα νέα σας! Με το καλό η μπεμπούλα σας!!!

Δυστυχώς, η κύστη πιέζεται από το μωράκι και πολλές φορές δεν αδειάζει εντελώς, με αποτέλεσμα τα ουρα που παραμένουν να αναπτύσσουν μικρόβια. Αλλά καλύτερα ουρολοιμωξη παρα κολπίτιδα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Είναι πολύ συχνό λογο ευαισθησιασ Πως το καταλαβες αυτό με το τράχηλο ότι άνοιξε; 

Για τη μέτρηση στην προηγούμενη εγκυμοσύνη εννοείς! Τον μετραγαμε στον υπέρηχο γιατί ήταν πιο κάτω από ότι θα θέλαμε οπότε από ένα σημείο και μετά τον μετραγαμε κολπικά. Είχε κάνει και χοάνη λογω πρόωρων συσπάσεων όλα αυτά! 


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

Για τη μέτρηση στην προηγούμενη εγκυμοσύνη εννοείς! Τον μετραγαμε στον υπέρηχο γιατί ήταν πιο κάτω από ότι θα θέλαμε οπότε από ένα σημείο και μετά τον μετραγαμε κολπικά. Είχε κάνει και χοάνη λογω πρόωρων συσπάσεων όλα αυτά! 

Αα το βλέπατε στον υπέρηχο…επειδή λεω χωρις κολπικά πως το ξέρατε…λογικά κ εμας το βλέπουν στον υπέρηχο ε; Δεν ενιωθες κάτι δλδ εσυ; Εγώ πονούσα πολύ λες κ θα έρθει περίοδο! Εντάξει εγώ όταν είχα πάθει την αιμορραγία κ φοβηθήκε η γιατρος να μην άνοιξε γιατί είχα συσπάσεις μ το μέτρησε κολπικά κ ήταν 4cm κ μετά στα υπόλοιπα ραντεβού δεν μου είπε κάτι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Αα το βλέπατε στον υπέρηχο…επειδή λεω χωρις κολπικά πως το ξέρατε…λογικά κ εμας το βλέπουν στον υπέρηχο ε; Δεν ενιωθες κάτι δλδ εσυ; Εγώ πονούσα πολύ λες κ θα έρθει περίοδο! Εντάξει εγώ όταν είχα πάθει την αιμορραγία κ φοβηθήκε η γιατρος να μην άνοιξε γιατί είχα συσπάσεις μ το μέτρησε κολπικά κ ήταν 4cm κ μετά στα υπόλοιπα ραντεβού δεν μου είπε κάτι! 

Ναι τις καταλάβαινα τις συσπάσεις. Και από ένα σημείο και μετά έπαιρνα και μαγνήσιο και το glopir έπαιρνα αρκετό καιρό για να τις περιορίσουμε. Κι έτσι πήγα μέχρι 37 εβδομάδες με τράχηλο 2. Και γέννησα για άλλο λόγο νωρίτερα.

Ναι θα τον μετράει από πάνω με  τον υπέρηχο και θα βλέπει ότι είναι εντάξει οπότε δεν χρειάζεται κολπικά. Κολπικά φαίνεται πιο ξεκάθαρα και πιο σωστά. Αλλά στη β επιπέδου θα στον μετρήσουν λογικά πρώτη φορά κολπικά.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς κοιμαστε τα βράδια?Εγώ την τελευταία εβδομάδα δυσκολεύομαι αρκετά, πονάει η πλάτη κ η μέση μου κ δεν μπορώ να βολευτω, κ γυρνάω συνεχώς γύρω γύρω! Έχω ένα μαξιλάρι που το βάζω στα πόδια η το παιρνω αγκαλιά αλλά τίποτα. Σκέφτηκα μήπως έπαιρνα μαξιλάρι εγκυμοσύνης που έχω δει.

Έχει πάρει κάποια η κ να το έχει χρησιμοποιήσει σε προηγούμενη εγκυμοσύνη, να μας πει την εμπειρία της, αν αξίζει κ τι τύπου μαξιλαρι θα ήταν καλύτερο; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Ναι τις καταλάβαινα τις συσπάσεις. Και από ένα σημείο και μετά έπαιρνα και μαγνήσιο και το glopir έπαιρνα αρκετό καιρό για να τις περιορίσουμε. Κι έτσι πήγα μέχρι 37 εβδομάδες με τράχηλο 2. Και γέννησα για άλλο λόγο νωρίτερα.

Ναι θα τον μετράει από πάνω με  τον υπέρηχο και θα βλέπει ότι είναι εντάξει οπότε δεν χρειάζεται κολπικά. Κολπικά φαίνεται πιο ξεκάθαρα και πιο σωστά. Αλλά στη β επιπέδου θα στον μετρήσουν λογικά πρώτη φορά κολπικά.

Μάλιστα κατάλαβα…αυτή τη φορά θα σου πάνε όλα καλά!! Μην αγχώνεσαι ούτε για το βάρος ούτε για τον τράχηλο! Το βλέπετε και προχωράτε!! 
 

Κορίτσια μολις βρω λίγο χρόνο θα κάνω το πινακακι με το φύλο του μωρού π έχει η κάθε μια! 
 

σημερα έκανα τεστ και είναι αρνητικό βασικά ίσα π φαίνεται μια γκρίζα γραμμή!! Μάλλον από αύριο θα είναι εντελώς αρνητικό! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την προηγούμενη φορά έκανα 15 μερες θετική με πολύ έντονο τεστ ολες τις ημερες!!! Μας πλήρωσαν κ από τη δουλεια σήμερα κ μας έβαλαν και τα 500 ευρώ έξτρα μπόνους!! Αχ τι ωραία!!! 

πρίν από 11 λεπτά , Maritsaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς κοιμαστε τα βράδια?Εγώ την τελευταία εβδομάδα δυσκολεύομαι αρκετά, πονάει η πλάτη κ η μέση μου κ δεν μπορώ να βολευτω, κ γυρνάω συνεχώς γύρω γύρω! Έχω ένα μαξιλάρι που το βάζω στα πόδια η το παιρνω αγκαλιά αλλά τίποτα. Σκέφτηκα μήπως έπαιρνα μαξιλάρι εγκυμοσύνης που έχω δει.

Έχει πάρει κάποια η κ να το έχει χρησιμοποιήσει σε προηγούμενη εγκυμοσύνη, να μας πει την εμπειρία της, αν αξίζει κ τι τύπου μαξιλαρι θα ήταν καλύτερο; 

Αχ κορίτσι μου το έπαθα χθες το βράδυ αυτό! Και σήμερα το πρωί που ξύπνησα πονούσα την πλάτη μου κ λεω θα είναι από την πολλή ξάπλα των τελευταίων ημερών! Τελικά θα είναι από την εγκυμοσύνη…κ εγώ βάζω ένα μαξιλάρι αλλά όχι εγκυμοσύνης…αν έχει κάποια κοπέλα ας μας πει αν αξίζει να πάρουμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Μάλιστα κατάλαβα…αυτή τη φορά θα σου πάνε όλα καλά!! Μην αγχώνεσαι ούτε για το βάρος ούτε για τον τράχηλο! Το βλέπετε και προχωράτε!! 
 

Κορίτσια μολις βρω λίγο χρόνο θα κάνω το πινακακι με το φύλο του μωρού π έχει η κάθε μια! 
 

σημερα έκανα τεστ και είναι αρνητικό βασικά ίσα π φαίνεται μια γκρίζα γραμμή!! Μάλλον από αύριο θα είναι εντελώς αρνητικό! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την προηγούμενη φορά έκανα 15 μερες θετική με πολύ έντονο τεστ ολες τις ημερες!!! Μας πλήρωσαν κ από τη δουλεια σήμερα κ μας έβαλαν και τα 500 ευρώ έξτρα μπόνους!! Αχ τι ωραία!!! 

Αχ κορίτσι μου το έπαθα χθες το βράδυ αυτό! Και σήμερα το πρωί που ξύπνησα πονούσα την πλάτη μου κ λεω θα είναι από την πολλή ξάπλα των τελευταίων ημερών! Τελικά θα είναι από την εγκυμοσύνη…κ εγώ βάζω ένα μαξιλάρι αλλά όχι εγκυμοσύνης…αν έχει κάποια κοπέλα ας μας πει αν αξίζει να πάρουμε 

Τι ωραια περνάει κι αυτό σιγά σιγά!!Άντε ετοιμάσου για ψώνια για το μωράκι σου τώρα με το δώρο!!:wub:

Άστα να πάνε κ εγώ σήμερα σηκώθηκα λες κ έτρεχα μαραθώνιο εχθες! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πώς κοιμαστε τα βράδια?Εγώ την τελευταία εβδομάδα δυσκολεύομαι αρκετά, πονάει η πλάτη κ η μέση μου κ δεν μπορώ να βολευτω, κ γυρνάω συνεχώς γύρω γύρω! Έχω ένα μαξιλάρι που το βάζω στα πόδια η το παιρνω αγκαλιά αλλά τίποτα. Σκέφτηκα μήπως έπαιρνα μαξιλάρι εγκυμοσύνης που έχω δει.

Έχει πάρει κάποια η κ να το έχει χρησιμοποιήσει σε προηγούμενη εγκυμοσύνη, να μας πει την εμπειρία της, αν αξίζει κ τι τύπου μαξιλαρι θα ήταν καλύτερο; 

 

5 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Μάλιστα κατάλαβα…αυτή τη φορά θα σου πάνε όλα καλά!! Μην αγχώνεσαι ούτε για το βάρος ούτε για τον τράχηλο! Το βλέπετε και προχωράτε!! 
 

Κορίτσια μολις βρω λίγο χρόνο θα κάνω το πινακακι με το φύλο του μωρού π έχει η κάθε μια! 
 

σημερα έκανα τεστ και είναι αρνητικό βασικά ίσα π φαίνεται μια γκρίζα γραμμή!! Μάλλον από αύριο θα είναι εντελώς αρνητικό! Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την προηγούμενη φορά έκανα 15 μερες θετική με πολύ έντονο τεστ ολες τις ημερες!!! Μας πλήρωσαν κ από τη δουλεια σήμερα κ μας έβαλαν και τα 500 ευρώ έξτρα μπόνους!! Αχ τι ωραία!!! 

Αχ κορίτσι μου το έπαθα χθες το βράδυ αυτό! Και σήμερα το πρωί που ξύπνησα πονούσα την πλάτη μου κ λεω θα είναι από την πολλή ξάπλα των τελευταίων ημερών! Τελικά θα είναι από την εγκυμοσύνη…κ εγώ βάζω ένα μαξιλάρι αλλά όχι εγκυμοσύνης…αν έχει κάποια κοπέλα ας μας πει αν αξίζει να πάρουμε 

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγω εχω πάρει ένα από αυτά τα τεράστια που είναι σαν λουκάνικο! Καβάλας με το 1 πόδι και το παίρνεις αγκαλιά πιο πάνω και κάπως σαν να στηρίζεται η κοιλίτσα, δεν σε παίρνει το βάρος μπροστά ή πίσω, το έχω καταβολευτει! Δεν πήρα αυτό που είναι διπλό και μπαίνεις μέσα γιατί θα έπρεπε να φύγει και ο άντρας μου από το κρεβάτι!

Εγω από εχθές ξεκίνησα να έχω καποια σφιξιματα χαμηλά πολυ παροδικά και να σταματούν μετά από λίγο. Δεν είναι επώδυνα καθόλου. Έχουν ξεκινήσει σε καμιά? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , marpi91 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγω εχω πάρει ένα από αυτά τα τεράστια που είναι σαν λουκάνικο! Καβάλας με το 1 πόδι και το παίρνεις αγκαλιά πιο πάνω και κάπως σαν να στηρίζεται η κοιλίτσα, δεν σε παίρνει το βάρος μπροστά ή πίσω, το έχω καταβολευτει! Δεν πήρα αυτό που είναι διπλό και μπαίνεις μέσα γιατί θα έπρεπε να φύγει και ο άντρας μου από το κρεβάτι!

Εγω από εχθές ξεκίνησα να έχω καποια σφιξιματα χαμηλά πολυ παροδικά και να σταματούν μετά από λίγο. Δεν είναι επώδυνα καθόλου. Έχουν ξεκινήσει σε καμιά? 

Έχεις πάρει αυτό που είναι με μπιλακια μέσα η το άλλο που είναι σαν τα μαξιλάρια;Αν θες πες το όνομα να το δούμε!

Από σφιξιματα που λες όχι δεν έχω κάτι!Κούραση αισθάνομαι κ ναυτίες κάποιες μέρες ενώ είχαν σταματήσει, φαντάζομαι είναι φυσιολογικό ε;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Maritsaki είπε:

Έχεις πάρει αυτό που είναι με μπιλακια μέσα η το άλλο που είναι σαν τα μαξιλάρια;Αν θες πες το όνομα να το δούμε!

Από σφιξιματα που λες όχι δεν έχω κάτι!Κούραση αισθάνομαι κ ναυτίες κάποιες μέρες ενώ είχαν σταματήσει, φαντάζομαι είναι φυσιολογικό ε;

Οοου κούραση άλλο τίποτα και χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Είναι και αυτή η παλιοζεστη!

Εχω ένα που λέγεται la Luna μαξιλάρι εγκυμοσύνης και θηλασμού,  αν και δεν νομίζω να βολεύει για θηλασμό, είναι τεράστιο. Ήταν πολύ οικονομικό και πήρα και μια αντιβακτηριδιακη θήκη από πάνω με αδιάβροχη εσωτερική επίστρωση γιατί ειδικά τώρα που ιδρωνουμε, καλύτερα να πλένεις τη θήκη πάρα όλο το μαξιλάρι. Είναι κανονικό, όχι με μπιλάκια. 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

Έχεις πάρει αυτό που είναι με μπιλακια μέσα η το άλλο που είναι σαν τα μαξιλάρια;Αν θες πες το όνομα να το δούμε!

Από σφιξιματα που λες όχι δεν έχω κάτι!Κούραση αισθάνομαι κ ναυτίες κάποιες μέρες ενώ είχαν σταματήσει, φαντάζομαι είναι φυσιολογικό ε;

Καλησπέρα κορίτσια εγώ πήρα την Τρίτη αυτό με τα μπιλακια από πρεναταλ και το ερωτεύτηκα είναι τόσο βολικό και κοιμάμαι πολύ πιο καλά. Σε ζεστάνει φυσικά αλλά λογικό με τέτοιο καιρό. Έκανα 60 ευρώ αλλά είναι πολύ καλό.

Το συστήνω στο φουλ.

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Θελω να μοιραστω τον πονο μου με οποια μπορει να με καταλαβει. Ειμαι καπνιστρια 2-4 τσιγαρων την ημερα και απο τη στιγμη που εμαθα για την εγκυμοσυνη το εκοψα μαχαιρι οπως και στην 1η μου. Το θεμα ειναι οτι το σκεφτομαι συνεχεια και μου λειπει ειδικα με τον καφε μου. Δεν μπορω ομως να καπνισω ουτε ενα γιατι σκεφτομαι οτι το εμβρυο θα δυσφορησει και φρικαρω και ετσι πρεπει. Απλα ηθελα να ξερω αν το βιωνει καμια αλλη να νιωσω συμπαρασταση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...