Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, vivi24 είπε:

Κορίτσια  έχει κάποια στίγμα  μεσογειακής  αναιμίας???

Εγώ έχω στίγμα 

6 ώρες πρίν, Ολετ είπε:

Πώς είστε κορίτσια γλυκά;

Εγώ αν και σε διακοπές στην τσίτα είμαι. Μπήκα χτες αισίως στην 20η εβδομάδα και ακόμη τον μπεμπουλη δεν τον έχω νιώσει. Φοβάμαι τόσο πολύ. 

Με δεδομένο ότι είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου θα έπρεπε να τον έχω καταλάβει εδώ και κάνα διβδομαδο. Αλλά τίποτα. Και αργεί το ραντεβού με τον γιατρο ρε γμτ (24/8)

Καλησπέρα γλυκό μου κορίτσι! Εγώ σήμερα είμαι 20 εβδομαδες κ μπορώ να πω Ότο χθες κ σήμερα το ένιωσα αλλά όχι συνέχεια! Όχι κλωτσιά κάτι σαν ψαράκι πάλι! Υπομονή ισως την άλλη εβδομάδα…επίσης διάβαζα ότι τα μωρά σε αυτες τις εβδομαδες κοιμούνται πιο πολύ! Κ το βράδυ είναι πιο ενεργητικά ή αν φας κάτι με ζάχαρη τα διεγείρει…όσο μεγαλώνουν κ βάζουν και βάρος θα τα νιώθουμε πιο πολύ αλλά επίσης είναι και πιο πολλες ώρες ξύπνια 

4 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα! Μήπως έχεις πρόσθιο πλακούντα κορίτσι μου? Επίσης, διαβάζω παντού πως είναι φυσιολογικό μέχρι και την 25η εβδομάδα να μην νιώθεις κάτι. Ακούμε όλες αυτές τις γενικεύσεις, ότι επειδή είναι 2η εγκυμοσύνη πρέπει καλά και ντε να το ακούσεις νωρίτερα και τρομαζουμε, αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Μπορεί η θέση του μωρού να μην ευνοεί την κατάσταση ή να κινείται όσο κινείσαι κι εσύ και να μην το καταλαβαίνεις! Εγώ λεω να μην φοβάσαι και να χαρείς χωρίς άγχος τις διακοπές σου!!! 

Καλησπέρα κορίτσια! Όσες έχετε πάει ήδη διακοπές, πως διαχειριζεστε το θέμα του μαγιό? Αλλάζετε με το που θα βγείτε? Ή αν έχετε σκοπό να ξαναβουτηξετε σε κανένα 30λεπτο περιμένετε? Σκέφτομαι πως θα πρέπει να αλλάζω 4 5 μαγιό και κάπως βαριέμαι και μόνο στην ιδέα! 

Εγώ κορίτσι μου μπαίνω στην θάλασσα μια φορά αλλά κολυμπάω κανένα 45 λεπτό μετά βγαίνω αλλάζω μαγιό κ διαβάζω βιβλίο…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Rafaela_123  μπορείς να μου δώσεις παρά πάνω πληροφορίες?? Πχ πως το ανακάλυψες ? Στην γενική αίματος είχες κάποιες ανωμαλίες στα ερυθρά? Ακολουθείς κάποια αγωγή?? Επίσης η σπλήνα  σου είναι οκ ?? Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά σήμερα αναλυψα  διογκωμενη  σπλήνα και ο γιατρός με έβαλε να κάνω τεστ  για στιγμα και έχω αγχωθεί  έχω ακούσει διάφορα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , vivi24 είπε:

@Rafaela_123  μπορείς να μου δώσεις παρά πάνω πληροφορίες?? Πχ πως το ανακάλυψες ? Στην γενική αίματος είχες κάποιες ανωμαλίες στα ερυθρά? Ακολουθείς κάποια αγωγή?? Επίσης η σπλήνα  σου είναι οκ ?? Σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά σήμερα αναλυψα  διογκωμενη  σπλήνα και ο γιατρός με έβαλε να κάνω τεστ  για στιγμα και έχω αγχωθεί  έχω ακούσει διάφορα 

Καλε μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα απλά πάντα έχω χαμηλότερη αιμοσφαιρινη, αιματοκρίτη, σίδηρο και κάποια αλλά είδη κυττάρων αίματος ! Την σπλήνα ποτέ δεν μου την έλεγξαν αλλά ξέρω ότι μπορεί να μεγαλώσει άμα περάσουμε μια μόλυνση ή ίωση ή αν έχουμε κάποια αναιμία αλλά όχι στίγμα! Εμεις στην Κύπρο για να παντρευτούμε πρέπει να έχουμε αυτή την εξέταση αλλά εγώ είχα υποψία ότι θα έχω γιατι πάντα είχα χαμηλά αυτά π σ είπα οπως επίσης το έχει η μαμα μου κ είναι κληρονομικό! Ο αδερφος μ ο μεγαλος δε το έχει ο μικρος δεν ξέρω…δεν έκανε ακόμα την εξέταση γιατί δεν παντρεύτηκε! Επίσης είναι το πρώτο πραγμα που μας ζητούν οι γυναικολόγοι ομάδα αίματος και αν έχουμε στιγμα ή μεσογειακή αναιμία! 
 

τι άκουσες δλδ;; Εμας στην Κύπρο είναι πολύ συχνό φαινόμενο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Καλε μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα απλά πάντα έχω χαμηλότερη αιμοσφαιρινη, αιματοκρίτη, σίδηρο και κάποια αλλά είδη κυττάρων αίματος ! Την σπλήνα ποτέ δεν μου την έλεγξαν αλλά ξέρω ότι μπορεί να μεγαλώσει άμα περάσουμε μια μόλυνση ή ίωση ή αν έχουμε κάποια αναιμία αλλά όχι στίγμα! Εμεις στην Κύπρο για να παντρευτούμε πρέπει να έχουμε αυτή την εξέταση αλλά εγώ είχα υποψία ότι θα έχω γιατι πάντα είχα χαμηλά αυτά π σ είπα οπως επίσης το έχει η μαμα μου κ είναι κληρονομικό! Ο αδερφος μ ο μεγαλος δε το έχει ο μικρος δεν ξέρω…δεν έκανε ακόμα την εξέταση γιατί δεν παντρεύτηκε! Επίσης είναι το πρώτο πραγμα που μας ζητούν οι γυναικολόγοι ομάδα αίματος και αν έχουμε στιγμα ή μεσογειακή αναιμία! 
 

τι άκουσες δλδ;; Εμας στην Κύπρο είναι πολύ συχνό φαινόμενο 

Η μέση περικτικοτητα  (HB)  είναι χαμηλή εσένα??  Εμένα αυτή ο μέσος όγκος ερυθρων λίγο ανεβασμένος και τα ερυθρά γενικά είναι χαμηλά... δεν έχω κάνει τεστ ακόμα για να το επιβεβαιώσω... Η μάνα μου μου έλεγε αποκλείεται  να το έχω θα το ξέραμε και κάτι για μεταγγίσεις αλλά διαβάζω τώρα ότι άλλο είναι το στίγμα άλλο η μεσογειακή  μόνη της δεν ξέρω τα έχω μπερδέψει... 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα! Μήπως έχεις πρόσθιο πλακούντα κορίτσι μου? Επίσης, διαβάζω παντού πως είναι φυσιολογικό μέχρι και την 25η εβδομάδα να μην νιώθεις κάτι. Ακούμε όλες αυτές τις γενικεύσεις, ότι επειδή είναι 2η εγκυμοσύνη πρέπει καλά και ντε να το ακούσεις νωρίτερα και τρομαζουμε, αλλά κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική! Μπορεί η θέση του μωρού να μην ευνοεί την κατάσταση ή να κινείται όσο κινείσαι κι εσύ και να μην το καταλαβαίνεις! Εγώ λεω να μην φοβάσαι και να χαρείς χωρίς άγχος τις διακοπές σου!!! 

Καλησπέρα κορίτσια! Όσες έχετε πάει ήδη διακοπές, πως διαχειριζεστε το θέμα του μαγιό? Αλλάζετε με το που θα βγείτε? Ή αν έχετε σκοπό να ξαναβουτηξετε σε κανένα 30λεπτο περιμένετε? Σκέφτομαι πως θα πρέπει να αλλάζω 4 5 μαγιό και κάπως βαριέμαι και μόνο στην ιδέα! 

Ακριβώς έτσι είναι, ναι ! Φοβάμαι όμως ρε κορίτσια, σε αυτή την εγκυμοσύνη φοβάμαι παρά πολύ. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη υπήρχε και η άγνοια κινδύνου. 

Είμαι βαθιά επηρεασμένη από ένα περιστατικό που πέντε χρόνια σχεδόν δεν μπορώ να το ξεπεράσω, με μια από τις καλύτερες μου φίλες διανύαμε την πρώτη μας εγκυμοσύνη παρέα, γεννησαμε με μια βδομάδα διαφορά με την ειδοποιό διάφορα όμως ότι το μωράκι της δεν γεννήθηκε ζωντανό. Δεν είχε περάσει ποτέ από το μυαλό μου μέχρι τότε ότι χάνονται κυήσεις και στις 38 και στις 39 εβδομάδες, έλεγα οκ να περάσουν οι 30 και αν έρθει πρόωρα όλα καλά είναι, θα τα καταφέρει. 

Πλεον είναι τόσο φοβισμένη κάθε φορά που πάω στον γιατρό είμαι με κομμένη την ανάσα. 

 

πρίν από 27 λεπτά , vivi24 είπε:

Η μέση περικτικοτητα  (HB)  είναι χαμηλή εσένα??  Εμένα αυτή ο μέσος όγκος ερυθρων λίγο ανεβασμένος και τα ερυθρά γενικά είναι χαμηλά... δεν έχω κάνει τεστ ακόμα για να το επιβεβαιώσω... Η μάνα μου μου έλεγε αποκλείεται  να το έχω θα το ξέραμε και κάτι για μεταγγίσεις αλλά διαβάζω τώρα ότι άλλο είναι το στίγμα άλλο η μεσογειακή  μόνη της δεν ξέρω τα έχω μπερδέψει... 

Αν είσαι φορέας έχεις αυτό που λέμε το στίγμα και αυτό είναι όλο, μην φοβάσαι ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , vivi24 είπε:

Η μέση περικτικοτητα  (HB)  είναι χαμηλή εσένα??  Εμένα αυτή ο μέσος όγκος ερυθρων λίγο ανεβασμένος και τα ερυθρά γενικά είναι χαμηλά... δεν έχω κάνει τεστ ακόμα για να το επιβεβαιώσω... Η μάνα μου μου έλεγε αποκλείεται  να το έχω θα το ξέραμε και κάτι για μεταγγίσεις αλλά διαβάζω τώρα ότι άλλο είναι το στίγμα άλλο η μεσογειακή  μόνη της δεν ξέρω τα έχω μπερδέψει... 

Έχει καποιος γονιός σου το στίγμα; Αν ναι πολύ πιθανόν να το εχεις! Αν όχι τότε μην αγχώνεσαι δε το εχεις! Αναιμία είναι όταν είσαι άρρωστος! Το σίγμα απλά κουβαλάς στο dna σου το άρρωστο γονιδιο χωρις να χρειάζεται να κανεις κάτι δεν είσαι άρρωστος δεν θες μεταγγίσεις κάθε εβδομάδα ή αποσυδηρωση όπως κάνουν αυτοί με την αναιμία! Κ αν είχες αναιμία θα το ήξερες από μωρό γιατί η θεραπεία αρχίζει από πολύ νωρις! Όχι τώρα! Μην αγχώνεσαι το στίγμα δεν είναι τίποτα! 

οταν εχεις στιγμή η αιμοσφαιρινη πάντα είναι χαμηλότερη από το όριο! Εμένα ήταν την τελευταία φορά 10 με όριο το 12-16 κ για αυτό η γιατρος μ έδωσε έξτρα σίδηρο έξτρα φιλικό οξύ άσχετα αν έχουν κ οι βιταμίνες μέσα γιατί λόγο στίγματος να το ενισχύσουμε λίγο! Τα ερυθρά μου ήταν μέσα στο όριο! 

Εγω νόμιζα ότι κ στην Ελλάδα για να σε παντρέψουν ήθελαν αυτή την εξέταση… 

 

πρίν από 24 λεπτά , Ολετ είπε:

Ακριβώς έτσι είναι, ναι ! Φοβάμαι όμως ρε κορίτσια, σε αυτή την εγκυμοσύνη φοβάμαι παρά πολύ. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη υπήρχε και η άγνοια κινδύνου. 

Είμαι βαθιά επηρεασμένη από ένα περιστατικό που πέντε χρόνια σχεδόν δεν μπορώ να το ξεπεράσω, με μια από τις καλύτερες μου φίλες διανύαμε την πρώτη μας εγκυμοσύνη παρέα, γεννησαμε με μια βδομάδα διαφορά με την ειδοποιό διάφορα όμως ότι το μωράκι της δεν γεννήθηκε ζωντανό. Δεν είχε περάσει ποτέ από το μυαλό μου μέχρι τότε ότι χάνονται κυήσεις και στις 38 και στις 39 εβδομάδες, έλεγα οκ να περάσουν οι 30 και αν έρθει πρόωρα όλα καλά είναι, θα τα καταφέρει. 

Πλεον είναι τόσο φοβισμένη κάθε φορά που πάω στον γιατρό είμαι με κομμένη την ανάσα. 

 

Μη τα σκέφτεσαι αυτά τώρα εσυ!! Εσένα όλα καλά είναι με το μωράκι σου!! Μην αγχώνεσαι!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ολετ είπε:

Ακριβώς έτσι είναι, ναι ! Φοβάμαι όμως ρε κορίτσια, σε αυτή την εγκυμοσύνη φοβάμαι παρά πολύ. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη υπήρχε και η άγνοια κινδύνου. 

Είμαι βαθιά επηρεασμένη από ένα περιστατικό που πέντε χρόνια σχεδόν δεν μπορώ να το ξεπεράσω, με μια από τις καλύτερες μου φίλες διανύαμε την πρώτη μας εγκυμοσύνη παρέα, γεννησαμε με μια βδομάδα διαφορά με την ειδοποιό διάφορα όμως ότι το μωράκι της δεν γεννήθηκε ζωντανό. Δεν είχε περάσει ποτέ από το μυαλό μου μέχρι τότε ότι χάνονται κυήσεις και στις 38 και στις 39 εβδομάδες, έλεγα οκ να περάσουν οι 30 και αν έρθει πρόωρα όλα καλά είναι, θα τα καταφέρει. 

Πλεον είναι τόσο φοβισμένη κάθε φορά που πάω στον γιατρό είμαι με κομμένη την ανάσα. 

 

Αν είσαι φορέας έχεις αυτό που λέμε το στίγμα και αυτό είναι όλο, μην φοβάσαι ❤️

Εχω πάθει σοκ :shock: Συνέβη κατι στην φίλη σου που οδήγησε εκει ή ετσι ξαφνικά ειχε θνησιγενεια; 

Καταλαβαίνω πως νιώθεις, κι εγώ έκανα το λάθος να διαβάσω εδώ στο φόρουμ για τις χρωμοσωμικες ανωμαλίες και μια κοπέλα στις 30 εβδομάδες αναγκάστηκε να τερματίσει λόγω συνδρόμου.. και γενικά πολλές τέτοιες περιπτώσεις.. από εκείνη την ώρα σκέφτομαι την β επιπέδου και με λούζει ιδρώτας.. αλλά και από την άλλη δεν κερδίζω κάτι με το να στρεσαρομαι. Ό,τι είναι να συμβεί θα συμβεί, οπότε προσπαθώ να κάνω θετικές σκέψεις. Κάνε κι εσύ το ίδιο για το καλό το δικό σου και το μωράκι σου! 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, vivi24 είπε:

Κορίτσια  έχει κάποια στίγμα  μεσογειακής  αναιμίας???

Εγώ

1 hour ago, vivi24 είπε:

Η μέση περικτικοτητα  (HB)  είναι χαμηλή εσένα??  Εμένα αυτή ο μέσος όγκος ερυθρων λίγο ανεβασμένος και τα ερυθρά γενικά είναι χαμηλά... δεν έχω κάνει τεστ ακόμα για να το επιβεβαιώσω... Η μάνα μου μου έλεγε αποκλείεται  να το έχω θα το ξέραμε και κάτι για μεταγγίσεις αλλά διαβάζω τώρα ότι άλλο είναι το στίγμα άλλο η μεσογειακή  μόνη της δεν ξέρω τα έχω μπερδέψει... 

Εμενα παντα στις αιματολογικες παντα οι τιμες αυτες κ καποιες ακομα ειναι εκτος οριων λογω στιγματος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , vivi24 είπε:

Την σπλήνα  την έχεις  κοιτάξει? 

Γιατί σου είπε για την σπλήνα;; Εμένα από μικρή που κάνω τις εξετάσεις μου πάντα ο γιατρος μου έλεγε μάλλον εχεις το στίγμα ποτέ δεν κοίταξαν την σπλήνα! Μήπως πέρασες κάτι τώρα τελευταία; Εννοώ ήσουν άρρωστη; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Γιατί σου είπε για την σπλήνα;; Εμένα από μικρή που κάνω τις εξετάσεις μου πάντα ο γιατρος μου έλεγε μάλλον εχεις το στίγμα ποτέ δεν κοίταξαν την σπλήνα! Μήπως πέρασες κάτι τώρα τελευταία; Εννοώ ήσουν άρρωστη; 

Τον προηγούμενο  μήνα πέρασα κολικο χολής πήγα αττικό και ανακαλύψαμε ότι έχω πέτρες... αφού πέρασαν οι μέρες και ηρέμησα ξανά έκανα υπέρηχο ιδιωτικα εχθές δλδ και ο γιατρός που με ειδε μου είπε έχεις μεγάλη σπλήνα το ξέρεις?του λέω όχι μου λέει έχεις δει για στιγμα ?του λέω όχι μου λέει κοίταξε το...έτσι μίλησα με τον γυναικολόγο και μου έγραψε το τεστ για το στίγμα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , vivi24 είπε:

Την σπλήνα  την έχεις  κοιτάξει? 

Οχι. Εκ γεννετης γνωριζω οτι το εχω και ποτε κανεις δεν μου ειπε να την κοιταξω. Πραγματι μπορει οσοι εχουν  στιγμα να εχουν κ μεγαλη σπληνα κι επειδη εσενα ειδαν τη σπληνα να το συμπεραναν. Ειναι το αντιστροφο και εχει λογικη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , vivi24 είπε:

Τον προηγούμενο  μήνα πέρασα κολικο χολής πήγα αττικό και ανακαλύψαμε ότι έχω πέτρες... αφού πέρασαν οι μέρες και ηρέμησα ξανά έκανα υπέρηχο ιδιωτικα εχθές δλδ και ο γιατρός που με ειδε μου είπε έχεις μεγάλη σπλήνα το ξέρεις?του λέω όχι μου λέει έχεις δει για στιγμα ?του λέω όχι μου λέει κοίταξε το...έτσι μίλησα με τον γυναικολόγο και μου έγραψε το τεστ για το στίγμα 

Εντάξει μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα…ισως να έχω κ Εγώ βέβαια ποτέ δε το κοίταξα αλλά ήξερα ότι όσοι έχουν αναιμία έχουν σπληνομεγαλια είναι ένα από τα συμπτώματα τους επειδή παράγουν πιο πολλά ερυθρά κάτι τέτοιο!
 

αλλα θα το ρωτήσω όταν πάω στο κέντρο θαλασσαιμιας με τη δουλεια γιατί τώρα με έπιασε η περιέργεια :)

Κορίτσια μου καλημέρα!! Αύριο έχω την β επιπέδου και ανυπομονώ πολύ!! Πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εντάξει μην αγχώνεσαι δεν είναι τίποτα…ισως να έχω κ Εγώ βέβαια ποτέ δε το κοίταξα αλλά ήξερα ότι όσοι έχουν αναιμία έχουν σπληνομεγαλια είναι ένα από τα συμπτώματα τους επειδή παράγουν πιο πολλά ερυθρά κάτι τέτοιο!
 

αλλα θα το ρωτήσω όταν πάω στο κέντρο θαλασσαιμιας με τη δουλεια γιατί τώρα με έπιασε η περιέργεια :)

Κορίτσια μου καλημέρα!! Αύριο έχω την β επιπέδου και ανυπομονώ πολύ!! Πρέπει να έχω φάει καλα πριν παω; Κ να πιω και νερό;; Επειδή την αυχενική ούτε είχα φάει ούτε είχα πιει νερό δεν προλαβα πήγα αμέσως μετά την δουλεια κ το μωρό δεν ήταν συνεργάσιμο…

Καλημέρα, έχω δεν έκανα τπτ διαφορετικό από ότι κάνω συνήθως... ευτυχώς είχε καλή θέση απλά μόνο την σπονδυλικη δεν μπορούσε να δει οπότε την είδε ενδοκολπικά. Μου είπαν (άσχετοι όχι ο γιατρός μου) να έχω λίγη μάυρη σοκολάτα μαζί μου σε περιπτωση που θέλουν να αλλάξει θέση

 

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι πρέπει να έχεις φάει, όσο για το νερό, επειδή θα σπυ μετρήσουν τον τράχηλο και η πλήρης κύστη επηρεάζει το μέγεθος του, ρώτα καλύτερα. Υπάρχει περίπτωση να φανεί μεγαλύτερος από όσο είναι αν είναι γεμάτη η κύστη, οπότε ο,τι οδηγία σου δώσουν ακολούθησε!

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!! Πες μας αν θες και πως είναι σαν υπέρηχος για όσες δεν έχουμε κάνει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...