Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Zako είπε:

Εμένα με λένε Ντίνα Ζ. Αν δεν με βρεις πες μου να σε κάνω εγώ γιατί γενικά δεν με βρίσκουν 

Eιναι πολλες με αυτο το ονομα, πες μου περιπου πως εισαι στη φωτο να σε βρω εγω καλυτερα για να σε προσθεσω.

 

Κοριτσια στειλτε μου ολες π.μ. πως να σας βρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Amalia! είπε:

Γειά σας κοριτσια!!!! Συγγνώμη που πετάγομαι! Δεν είμαι στην ομάδα σας όμως διαβάζω συχνά τι γράφετε! Νομίζω πως κι άλλες κοπέλες που γεννάνε λίγο μετά από εσάς βρίσκουν πληροφορίες εδώ ή σας ρωτάνε για πράγματα που εσείς εχετε ηδη περάσει.. αν πάτε σε μεσεντζερ δε θα υπάρχει αυτή η πληροφόρηση, όπως και με τα μωράκια σας όταν γεννηθούν, θα θέλουμε εμείς οι ετοιμογεννες να μαθαίνουμε πως τα πατε για να προετοιμαζομαστε... Νομιζω αντίστοιχα κι εσείς θα διαβαζετε τοσο καιρο το θεμα Νοεμβρίου ή Οκτωβρίου.. Ο,τι θέλετε θα κάνετε φυσικά, απλώς λέω ότι και σαν φορουμ βοηθάει πολύ... Αλλά ξανά λέω εσείς θα κάνετε ό,τι θέλετε! 

Γειά σου κοπελα μου. Εννοειται πως οτιδηποτε θες θα γραφεις εδω, εγω πχ θα συνεχισω να κοιταζω. Κι επισης αν θες ερχεσαι στην ομαδα μας

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Annie4 είπε:

Eιναι πολλες με αυτο το ονομα, πες μου περιπου πως εισαι στη φωτο να σε βρω εγω καλυτερα για να σε προσθεσω.

 

Κοριτσια στειλτε μου ολες π.μ. πως να σας βρω

Έχω μια φωτό με ένα φόρεμα άσπρο με ροζ λουλουδάκια.. δε ξέρω αν σε βοήθησα:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Αυτό δεν γίνεται να συμβαίνει δλδ να εχεις γιατρο κ να σε στέλνει να σε βλέπουν άλλοι;;; Να τον παρεις τηλ κ να του το πεις!! Κ να του ζητήσεις να σε δει!! Αυτος θα σε γεννήσει στο κάτω κάτω δεν πρέπει να ξέρει τι συμβαίνει;; 

Τον είπα με είπε να κάτσω να ξεκούραστο και αν συνεχίσει ο πόνος να πάω να πάρω ενέσεις κορτιζόνης 

Ναι γενικός δεν με αρέσει που με στέλνει αλλου...κάθε φορά αυτό κανει 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Queen είπε:

Τον είπα με είπε να κάτσω να ξεκούραστο και αν συνεχίσει ο πόνος να πάω να πάρω ενέσεις κορτιζόνης 

Ναι γενικός δεν με αρέσει που με στέλνει αλλου...κάθε φορά αυτό κανει 

Να του το αναφέρεις ότι δε σ αρέσει που πας αλλου για εξέταση αν τύχει κάτι έκτακτο…δλδ αν εσυ τώρα πας σε αλλο γιατρο να γεννήσεις ενώ σε παρακολουθεί αυτος θα του αρέσει; Δε νομίζω… 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Να του το αναφέρεις ότι δε σ αρέσει που πας αλλου για εξέταση αν τύχει κάτι έκτακτο…δλδ αν εσυ τώρα πας σε αλλο γιατρο να γεννήσεις ενώ σε παρακολουθεί αυτος θα του αρέσει; Δε νομίζω… 

Του το έχω πει οτι δεν θέλω που πάω στο νοσοκομείο αλλά με λέει οτι σε Στέλνω εκεί για να σε δουν 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εννοείται μέσα κι εγώ για messenger καλυτερα! Εγώ είμαι Marina Piperi στο fb @Annie4 αν μπορεις να με βρεις και να με προσθέσεις! 

@Rafaela_123 μου, εγώ έχω τουλάχιστον 1 μήνα που κάθομαι και βγαίνει λίγο λίγο, ούρα είναι, αλλά δεν χάνεις κάτι να το δει ο γιατρός. 

@Queen να πας να σε δει και να κάνεις nst οχι απλά ξεκουραση, μπορεί να χρειάζεται να παρεις κάποιο Glopir για τις συσπάσεις

Ερώτηση! Θα παρετε κάποια φόρμουλα για ώρα αναγκης να έχετε στο σπίτι; μου είχαν πει για ένα βιολογικό, αλλά δεν θυμάμαι όνομα και τώρα που έψαξα δεν είναι μόνο ένα το βιολογικό! Σας έχουν προτεινει κάτι οι παιδιατροι; εμένα μου είπε ότι θα το δουμε πως θα παει στο νοσοκομείο αν θα χρειαστεί να παρω φόρμουλα, αλλά δεν θέλω να γυρίσω σπίτι, να χρειαστεί να δώσω γευμα και να μην έχω, θα πελαγωσω! 

Επίσης, το πιο κουλό πραγμα που μου συμβαίνει από την περασμενη εβδομάδα είναι πως ακουω "κλακ" Όταν κάνω συσπαση. Και δεν είχα αναφέρει κάτι, αλλά εχθές το άκουσε και ο άντρας μου και λέω ενταξει, δεν είμαι τρελή! Δεν ποναω καθόλου, αλλά κάνει κλακ όπως σπάει ένας μυς όταν παθαινουμε θλάση ένα πράμα! Σας συμβαίνει??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εννοείται μέσα κι εγώ για messenger καλυτερα! Εγώ είμαι Marina Piperi στο fb @Annie4 αν μπορεις να με βρεις και να με προσθέσεις! 

@Rafaela_123 μου, εγώ έχω τουλάχιστον 1 μήνα που κάθομαι και βγαίνει λίγο λίγο, ούρα είναι, αλλά δεν χάνεις κάτι να το δει ο γιατρός. 

@Queen να πας να σε δει και να κάνεις nst οχι απλά ξεκουραση, μπορεί να χρειάζεται να παρεις κάποιο Glopir για τις συσπάσεις

Ερώτηση! Θα παρετε κάποια φόρμουλα για ώρα αναγκης να έχετε στο σπίτι; μου είχαν πει για ένα βιολογικό, αλλά δεν θυμάμαι όνομα και τώρα που έψαξα δεν είναι μόνο ένα το βιολογικό! Σας έχουν προτεινει κάτι οι παιδιατροι; εμένα μου είπε ότι θα το δουμε πως θα παει στο νοσοκομείο αν θα χρειαστεί να παρω φόρμουλα, αλλά δεν θέλω να γυρίσω σπίτι, να χρειαστεί να δώσω γευμα και να μην έχω, θα πελαγωσω! 

Επίσης, το πιο κουλό πραγμα που μου συμβαίνει από την περασμενη εβδομάδα είναι πως ακουω "κλακ" Όταν κάνω συσπαση. Και δεν είχα αναφέρει κάτι, αλλά εχθές το άκουσε και ο άντρας μου και λέω ενταξει, δεν είμαι τρελή! Δεν ποναω καθόλου, αλλά κάνει κλακ όπως σπάει ένας μυς όταν παθαινουμε θλάση ένα πράμα! Σας συμβαίνει??? 

Θα πάω την αλλη εβδομαδα δεν με είπε τίποτα για σήμερα η για αύριο απλα ξεκούραση μονο τουαλέτα...και να κάνω υπομονή..

Εμένα τα κόκαλα κανουν Κλακ και απο κάτω ποναω νιώθω βάρος και τα κόκαλα νιώθω πολύ κάπως... Αυτό που λες όταν κανεις συσπάσεις το ακούς;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εννοείται μέσα κι εγώ για messenger καλυτερα! Εγώ είμαι Marina Piperi στο fb @Annie4 αν μπορεις να με βρεις και να με προσθέσεις! 

@Rafaela_123 μου, εγώ έχω τουλάχιστον 1 μήνα που κάθομαι και βγαίνει λίγο λίγο, ούρα είναι, αλλά δεν χάνεις κάτι να το δει ο γιατρός. 

@Queen να πας να σε δει και να κάνεις nst οχι απλά ξεκουραση, μπορεί να χρειάζεται να παρεις κάποιο Glopir για τις συσπάσεις

Ερώτηση! Θα παρετε κάποια φόρμουλα για ώρα αναγκης να έχετε στο σπίτι; μου είχαν πει για ένα βιολογικό, αλλά δεν θυμάμαι όνομα και τώρα που έψαξα δεν είναι μόνο ένα το βιολογικό! Σας έχουν προτεινει κάτι οι παιδιατροι; εμένα μου είπε ότι θα το δουμε πως θα παει στο νοσοκομείο αν θα χρειαστεί να παρω φόρμουλα, αλλά δεν θέλω να γυρίσω σπίτι, να χρειαστεί να δώσω γευμα και να μην έχω, θα πελαγωσω! 

Επίσης, το πιο κουλό πραγμα που μου συμβαίνει από την περασμενη εβδομάδα είναι πως ακουω "κλακ" Όταν κάνω συσπαση. Και δεν είχα αναφέρει κάτι, αλλά εχθές το άκουσε και ο άντρας μου και λέω ενταξει, δεν είμαι τρελή! Δεν ποναω καθόλου, αλλά κάνει κλακ όπως σπάει ένας μυς όταν παθαινουμε θλάση ένα πράμα! Σας συμβαίνει??? 

Αχ ρε συ και έλεγα είμαι τρελή τόσες μέρες! Και γω το ακούω όταν παθαίνει κρίση ο μπέμπης κ αρχίσει τις τούμπες ακούω ένα κλακ όπως όταν σπας στα χέρια τα δάχτυλα. Τι είναι αυτό πάλι; 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rafaela_123 said:

Από την άλλη εβδομάδα θα πηγαίνεις κάθε εβδομαδα;;

Δεν ξέρω κορίτσι μου … θα τον ρωτήσω σήμερα και θα σας πω .. αλλά νομίζω για καρδιοτοκογραφημα θα πηγαίνω κάθε βδομάδα ναι … πω ρε κορίτσια πως πέρασε ο καιρός .. εν τω μεταξύ βαλίτσα δεν έχω ετοιμάσει ακόμα .. νομίζω ότι αν κάνω βαλίτσα θα με πιάσει τρελό άγχος ! Χαχαχαχα θα μετράω μέρες 

3 hours ago, evaki23 said:

Και εγώ ακριβώς τα ίδια αλλά μπήκα και στο μήνα μου. Καρδιοτοκογραφημα θα κάνω στο ιατρείο μόνο την επόμενη εβδομάδα θα έρθει η μαια μου σπίτι να μου κάνει. Αντε να δούμε πότε θα έρθει και η σειρά μας.

 

@Annie4 εγω ειμαι Evi Spastra αλλα με το γαιδουρακι για cover

Εγώ αύριο μπαίνω στο μήνα μου! Άντε θα αρχίσουμε να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά! Σαν ψέμα μου φαίνεται 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εννοείται μέσα κι εγώ για messenger καλυτερα! Εγώ είμαι Marina Piperi στο fb @Annie4 αν μπορεις να με βρεις και να με προσθέσεις! 

@Rafaela_123 μου, εγώ έχω τουλάχιστον 1 μήνα που κάθομαι και βγαίνει λίγο λίγο, ούρα είναι, αλλά δεν χάνεις κάτι να το δει ο γιατρός. 

@Queen να πας να σε δει και να κάνεις nst οχι απλά ξεκουραση, μπορεί να χρειάζεται να παρεις κάποιο Glopir για τις συσπάσεις

Ερώτηση! Θα παρετε κάποια φόρμουλα για ώρα αναγκης να έχετε στο σπίτι; μου είχαν πει για ένα βιολογικό, αλλά δεν θυμάμαι όνομα και τώρα που έψαξα δεν είναι μόνο ένα το βιολογικό! Σας έχουν προτεινει κάτι οι παιδιατροι; εμένα μου είπε ότι θα το δουμε πως θα παει στο νοσοκομείο αν θα χρειαστεί να παρω φόρμουλα, αλλά δεν θέλω να γυρίσω σπίτι, να χρειαστεί να δώσω γευμα και να μην έχω, θα πελαγωσω! 

Επίσης, το πιο κουλό πραγμα που μου συμβαίνει από την περασμενη εβδομάδα είναι πως ακουω "κλακ" Όταν κάνω συσπαση. Και δεν είχα αναφέρει κάτι, αλλά εχθές το άκουσε και ο άντρας μου και λέω ενταξει, δεν είμαι τρελή! Δεν ποναω καθόλου, αλλά κάνει κλακ όπως σπάει ένας μυς όταν παθαινουμε θλάση ένα πράμα! Σας συμβαίνει??? 

Χθες που είδαμε το αμνιακό ήταν εντάξει! 
 

εγώ θα πάρω να έχω εννοείται!! Στην εταιρία που εργάζομαι έχουμε 3 είδη. Έχουμε το hipp είναι βιολογικό, nutricia, κ τα Milupa! Εγώ θα πάρω ο βιολογικό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Wish_soon είπε:

Δεν ξέρω κορίτσι μου … θα τον ρωτήσω σήμερα και θα σας πω .. αλλά νομίζω για καρδιοτοκογραφημα θα πηγαίνω κάθε βδομάδα ναι … πω ρε κορίτσια πως πέρασε ο καιρός .. εν τω μεταξύ βαλίτσα δεν έχω ετοιμάσει ακόμα .. νομίζω ότι αν κάνω βαλίτσα θα με πιάσει τρελό άγχος ! Χαχαχαχα θα μετράω μέρες 

Εγώ αύριο μπαίνω στο μήνα μου! Άντε θα αρχίσουμε να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά! Σαν ψέμα μου φαίνεται 

Κι εγώ αυριοοο!!! Αντε να δουμε ποσο ακόμα θα βολεύονται στα ζεστά και ποτε θα θελησουν να έρθουν αγκαλίτσα μας!!! 

πρίν από 37 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Χθες που είδαμε το αμνιακό ήταν εντάξει! 
 

εγώ θα πάρω να έχω εννοείται!! Στην εταιρία που εργάζομαι έχουμε 3 είδη. Έχουμε το hipp είναι βιολογικό, nutricia, κ τα Milupa! Εγώ θα πάρω ο βιολογικό 

Ααααα βρε λες να μου είπαν hipp?! Και κάτι θυμόμουν και μου είχε κολλήσει το happy hippo της kinder χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...