Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Τελικά κορίτσια μου είναι γαστρεντερίτιδα! Μίλησα με τη γυναικολόγο μου εγραψε κάτι για τον εμετο κ τα προβιοτικά! Τηλεφώνησα κ στη δουλεια το μεσημέρι γιατί ξανά είχα εμετο κ τους είπα δεν μπορώ να συνεχίσω μου είπαν να μείνω σπίτι σήμερα κ αύριο…! Έφαγα ρυζάκι κ το έκανα κ αυτό εμετο…θα μείνω καλύτερα με τις φρυγανιές κ γουλιά γουλιά λίγο 7up και νερό! το άσχημο της υπόθεσης ακύρωσα το ραντεβού μου αύριο στη γιατρο κ θα πάμε τη Δευτέρα :( εύχομαι να είναι όλα καλά εκεί μέσα! Άλλη μια εβδομάδα αναμονής :( 


 

Ωραία νέα χαίρομαι για σένα!! Μακάρι να μην ξανά εχεις κορίτσι μου!! Κ εγώ σήμερα είχα μερικά τσιμπηματάκια…

Περαστικά σου 

Πινε πολλά νερά και ξεκούραση 

Θα κάνει το κύκλο του και θα περάσει

3 ώρες πρίν, Ολετ είπε:

Eνα άλλο καταπληκτικό σύμπτωμα είναι να ξυπνάω αξημερωτα!

Καλημερα στην παρέα ❤️

Μια από τα ίδια 

Βρυκόλακας 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Ολετ είπε:

Πλάγια αριστερά με ένα μεγάλο μαξιλάρι θηλασμού στα πόδια ! Μπρούμυτα κοιμόμουν μέχρι να μείνω έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι. Εκτοτε μου μείνε αυτό το αριστερά και μαξιλάρι και το κάνω και τώρα 

Εγώ ναι, και να σου πω την αλήθεια χθες σκεφτόμουν μήπως δεν επιτρέπεται κ αυτό. Δεν το είχα σκεφτεί έως τώρα να το ρωτήσω γιατί το κοιμάμαι αυθόρμητα επάνω στο στομάχι μου εδώ και χρόνια

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Σήμερα είμαι κατέφτασε δεν έκανα άλλο εμετο μετά από το χθεσινό το απόγευμα! δε πήρα ούτε το χάπι είπα αν ξανά έχω να το πάρω…μακάρι να μην χρειαστεί…

Εμενα μου έδωσε τις vital είναι κ αυτες μεγαλες βέβαια…αλλά μου είπε αυτες για αρχή κ μετά θα τις αλλάξουμε! Να πω την αλήθεια χθες που είχα χαλια στομάχι δε την πήρα! Θα την πάρω σήμερα κ ελπίζω να μη με πειράξει…εσένα ποιες σ έδωσε; 

Καλημέρα το έχω κ εγώ αυτό από την αρχή της εγκυμοσύνης ως τώρα 

Εγω εχω τις multi mamma από erba vita, να πω την αλήθεια ούτε που τις ήξερα,  δεν τις έχουν όλα τα φαρμακεία, παιδευτηκα να τις βρω και είναι και πανάκριβες! Τις θεωρεί τις πιο πλήρεις αλλά πραγματικά θα τις αλλάξω.  

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Τελικά κορίτσια μου είναι γαστρεντερίτιδα! Μίλησα με τη γυναικολόγο μου εγραψε κάτι για τον εμετο κ τα προβιοτικά! Τηλεφώνησα κ στη δουλεια το μεσημέρι γιατί ξανά είχα εμετο κ τους είπα δεν μπορώ να συνεχίσω μου είπαν να μείνω σπίτι σήμερα κ αύριο…! Έφαγα ρυζάκι κ το έκανα κ αυτό εμετο…θα μείνω καλύτερα με τις φρυγανιές κ γουλιά γουλιά λίγο 7up και νερό! το άσχημο της υπόθεσης ακύρωσα το ραντεβού μου αύριο στη γιατρο κ θα πάμε τη Δευτέρα :( εύχομαι να είναι όλα καλά εκεί μέσα! Άλλη μια εβδομάδα αναμονής :( 


 

Ωραία νέα χαίρομαι για σένα!! Μακάρι να μην ξανά εχεις κορίτσι μου!! Κ εγώ σήμερα είχα μερικά τσιμπηματάκια…

 

πρίν από 2 λεπτά , Irida2 είπε:

 

Περαστικά σου εγω ήρθα σε επαφή με κάποιον που ειχε γαστρεντεριτιδα και πήρα τον γιατρό μου μου πε αν κοληςεις μην ανησυχείς καθολου δεν επιρεαζεται καθολου το μωρο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Irida2 είπε:

 

Περαστικά σου εγω ήρθα σε επαφή με κάποιον που ειχε γαστρεντεριτιδα και πήρα τον γιατρό μου μου πε αν κοληςεις μην ανησυχείς καθολου δεν επιρεαζεται καθολου το μωρο 

Σε ευχαριστώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Με ανακάτεψε λίγο η βιταμίνη θα φάω ρυζάκι κ ελπίζω να μη ξανά έχω εμετο…

ρε κορίτσια να σας ρωτήσω! Εσας ο γιατρος σας εχει απαγορέψει τον τόνο σε κονσέρβα;  Δεν θα φάω τώρα εννοείται χαχα απλά τον λατρεύω κ έχω να φάω από πριν την νηστεία δλδ από τον Φεβρουαριο γιατί νήστεψα ολες τις ημερες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Σε ευχαριστώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Με ανακάτεψε λίγο η βιταμίνη θα φάω ρυζάκι κ ελπίζω να μη ξανά έχω εμετο…

ρε κορίτσια να σας ρωτήσω! Εσας ο γιατρος σας εχει απαγορέψει τον τόνο σε κονσέρβα;  Δεν θα φάω τώρα εννοείται χαχα απλά τον λατρεύω κ έχω να φάω από πριν την νηστεία δλδ από τον Φεβρουαριο γιατί νήστεψα ολες τις ημερες

Εμένα όχι, μου είπε απλά να μην τρώω ωμά ψάρια και κρέατα. Ο ΡΙΟ Μάρε είναι ωμός; Δεν θυμάμαι καλά. Πείτε μου γιατί θέλω κ εγώ να φάω :P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Sisii είπε:

Εμένα όχι, μου είπε απλά να μην τρώω ωμά ψάρια και κρέατα. Ο ΡΙΟ Μάρε είναι ωμός; Δεν θυμάμαι καλά. Πείτε μου γιατί θέλω κ εγώ να φάω :P

Ο τόνος και ο Σολωμός απαγορεύονται 

Έχουν βαριά μέταλλα και πρέπει να τα αποφεύγουμε  

Να προτιμάτε μικρά ψάρια 

Μπαρμπούνια ,σαρδέλες  κτλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ellidr είπε:

Ο τόνος και ο Σολωμός απαγορεύονται 

Έχουν βαριά μέταλλα και πρέπει να τα αποφεύγουμε  

Να προτιμάτε μικρά ψάρια 

Μπαρμπούνια ,σαρδέλες  κτλ

Κ εμένα αυτό μου είπε…εντάξει καμία φορά αν θέλω πολύ να φάω αλλά όχι συστηματικά μου είπε…κ λατρεύω κ τον σολομό κ το τόνο…:( υπομονή ως τον Δεκέμβριο χαχα

πρίν από 19 λεπτά , Sisii είπε:

Εμένα όχι, μου είπε απλά να μην τρώω ωμά ψάρια και κρέατα. Ο ΡΙΟ Μάρε είναι ωμός; Δεν θυμάμαι καλά. Πείτε μου γιατί θέλω κ εγώ να φάω :P

Χαχα θα κάνουμε υπομονη 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Σε ευχαριστώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα! Με ανακάτεψε λίγο η βιταμίνη θα φάω ρυζάκι κ ελπίζω να μη ξανά έχω εμετο…

ρε κορίτσια να σας ρωτήσω! Εσας ο γιατρος σας εχει απαγορέψει τον τόνο σε κονσέρβα;  Δεν θα φάω τώρα εννοείται χαχα απλά τον λατρεύω κ έχω να φάω από πριν την νηστεία δλδ από τον Φεβρουαριο γιατί νήστεψα ολες τις ημερες

Κορίτσι μου αρχικά περαστικά και γρήγορα εύχομαι! Εμένα ναι μου τον έχει απαγορεύσει τον τόνο σε κονσέρβα!

Κορίτσια πήγα σήμερα για υπέρηχο 8+6 ο υπέρηχος με βγάζει 9+1. 

Είχε μεγαλώσει πολύ μέσα σε δύο εβδομάδες είδαμε κανονικά κεφαλάκι χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν κι όλας!!! Είχε υψηλούς παλμούς και ο γιατρός μου λέει ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε; Του λέω το γιατρέ; Μάλλον βαψτα όλα ροζ! Χαχαχα 

Έχω πάλι ραντεβού σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 11 εβδομάδων και μετά 13 εβδομάδων 15/6 αυχενική !

  • Μου αρέσει 7

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κορίτσι μου αρχικά περαστικά και γρήγορα εύχομαι! Εμένα ναι μου τον έχει απαγορεύσει τον τόνο σε κονσέρβα!

Κορίτσια πήγα σήμερα για υπέρηχο 8+6 ο υπέρηχος με βγάζει 9+1. 

Είχε μεγαλώσει πολύ μέσα σε δύο εβδομάδες είδαμε κανονικά κεφαλάκι χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν κι όλας!!! Είχε υψηλούς παλμούς και ο γιατρός μου λέει ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε; Του λέω το γιατρέ; Μάλλον βαψτα όλα ροζ! Χαχαχα 

Έχω πάλι ραντεβού σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 11 εβδομάδων και μετά 13 εβδομάδων 15/6 αυχενική !

Ομορφα νεα κοπέλα μου!!! Να'σαι καλα και με το καλό το μωράκι σου :-)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κορίτσι μου αρχικά περαστικά και γρήγορα εύχομαι! Εμένα ναι μου τον έχει απαγορεύσει τον τόνο σε κονσέρβα!

Ευχαριστώ πολύ!! Εντάξει υπομονή τότε ακόμα λίγο καιρό…χαχαχα ή μπορεί αν βρω σε γυάλινο βαζάκι να πάρω να φαω μια φορά να μου φύγει ως τον Δεκέμβρη ξανά χαχα

πρίν από 36 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κορίτσι μου αρχικά περαστικά και γρήγορα εύχομαι! Εμένα ναι μου τον έχει απαγορεύσει τον τόνο σε κονσέρβα!

Κορίτσια πήγα σήμερα για υπέρηχο 8+6 ο υπέρηχος με βγάζει 9+1. 

Είχε μεγαλώσει πολύ μέσα σε δύο εβδομάδες είδαμε κανονικά κεφαλάκι χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν κι όλας!!! Είχε υψηλούς παλμούς και ο γιατρός μου λέει ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε; Του λέω το γιατρέ; Μάλλον βαψτα όλα ροζ! Χαχαχα 

Έχω πάλι ραντεβού σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 11 εβδομάδων και μετά 13 εβδομάδων 15/6 αυχενική !

Αα τώρα είδα όλα τα νέα!! Αα μπράβο κορίτσι μου!! Τι ωραία!! Ολόκληρο μωρό ε;; Έκλεισες αυχενική τότε;; Πωπω!! Θα πήγαινα κ εγώ σήμερα αλλά το ακύρωσα για να μην κολλήσω τη γιατρο κ εκεί όλο το προσωπικό κ θα πάω Δευτέρα…υπομονή 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κορίτσι μου αρχικά περαστικά και γρήγορα εύχομαι! Εμένα ναι μου τον έχει απαγορεύσει τον τόνο σε κονσέρβα!

Κορίτσια πήγα σήμερα για υπέρηχο 8+6 ο υπέρηχος με βγάζει 9+1. 

Είχε μεγαλώσει πολύ μέσα σε δύο εβδομάδες είδαμε κανονικά κεφαλάκι χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν κι όλας!!! Είχε υψηλούς παλμούς και ο γιατρός μου λέει ξέρεις τι σημαίνει αυτό ε; Του λέω το γιατρέ; Μάλλον βαψτα όλα ροζ! Χαχαχα 

Έχω πάλι ραντεβού σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 11 εβδομάδων και μετά 13 εβδομάδων 15/6 αυχενική !

Ουαου τέλεια τα νέα σου με το καλό όλα! 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Sisii είπε:

Εμένα για τον σολωμο μου είπε έχει κατηγορηθεί άδικα, αλλά αφού οι δικοί σας σας είπανε όχι, καλύτερα αν φάω να φάω μια στο τόσο 

Κ εμένα μ είπε μια στο τόσο κ να επιλέξω άγριο ή βιολογικό 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...