Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, marina39 είπε:

Γεια σας κι από μένα 11 εβδομάδων μεθαύριο  γεννάω 12/12.  
Καλή επιτυχία σε όλες μας με εύκολες εγκυμοσύνες εύχομαι. Ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κ κάποια άλλη τυμπανισμό στην κοιλιά κ μοιαζει σα να ναι 5 μηνών έγκυος. :) 

Καλημέρα!είμαστε ακριβώς στην εβδομάδες μέχρι και τις μέρες!έχω και γω Πητ 12.12!

Όσο για τον τυμπανισμο ,ακριβώς το ίδιο έχω κ γω .Με το που έφαγα παραπάνω μετά τους εμετούς πετάχτηκε αμέσως αλλά εγώ είχα θέμα και με έντερα και από πριν.Επισης ,ρόλο παίζει και αν δεν η πρώτη εγκυμοσύνη ,το κοιλιά πετάγεται αμέσως μετά τη πρώτη εγκυμοσύνη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Κορίτσι μου ηθελα να σου γράψω και για καποιον λόγο το αμέλησα. Εγω δεν είμαι τόσο αλλα νομιζω ειμαι απο τις "μικροτερες" της παρεας μιας και εχω ΠΗΤ 01.01.23 απλα και εγω λογω καισαρικης θα γεννησω Δεκέμβρη. Εγω ειμαι 7+5. 

Εμείς κατά τα φαινόμενα θα είμαστε μαζί στο μαιευτήριο! εγώ έχω 2/1/2023 αλλά για τους ίδιους λόγους ανήκω κι εγώ στην παρέα του Δεκέμβρη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Ολετ είπε:

Εμείς κατά τα φαινόμενα θα είμαστε μαζί στο μαιευτήριο! εγώ έχω 2/1/2023 αλλά για τους ίδιους λόγους ανήκω κι εγώ στην παρέα του Δεκέμβρη

Ωραια! Σε ποιο θα γεννησεις;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια έχετε κ εσείς πονακια περιόδου;; 

Εγώ είχα κάτι τρελές κράμπες πολύ δυνατές, μέχρι περίπου την 6η εβδομαδα .Μετά ευτυχώς σταμάτησαν!Έχω που κ που κάτι σαν τσιμπήματα πλέον (ειμαι 9+5) αλλά ειναι φυσιολογικό απο οτι μου έχει πει ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Annie4 είπε:

Με πετυχες στη μερα! Εχω ναι και ειχα και σημερα. Και εσυ ε;

Ναι έχω όχι συνέχεια αλλά ανά διαστήματα έχω…

πρίν από 13 λεπτά , Pheebs είπε:

Εγώ είχα κάτι τρελές κράμπες πολύ δυνατές, μέχρι περίπου την 6η εβδομαδα .Μετά ευτυχώς σταμάτησαν!Έχω που κ που κάτι σαν τσιμπήματα πλέον (ειμαι 9+5) αλλά ειναι φυσιολογικό απο οτι μου έχει πει ο γιατρός.

Κ εγώ είχα στην αρχή ως 5 εβδπμαδες νομίζω κ άρχισαν ξανά χθες αλλά ανά διαστήματα εγώ είμαι 8&5

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω άλλα συμπτώματα ομως μόνο πρησμένο στήθος κ με πονάει λιγάκι σήμερα κ αυτό! Κι νιώθω κάποια υγρά 

πρίν από 1 λεπτό , Annie4 είπε:

Και εγω ετσι. Η μαία μου λεει τωρα η μήτρα είναι σε φαση που συνεχως μεγαλωνει...

Μακάρι όλα να είναι καλά…ακύρωσα το ραντεβού μου κ με έχει φάει το άγχος! Μια μέρα έμεινε υπομονή 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Δεν έχω άλλα συμπτώματα ομως μόνο πρησμένο στήθος κ με πονάει λιγάκι σήμερα κ αυτό! Κι νιώθω κάποια υγρά 

Μακάρι όλα να είναι καλά…ακύρωσα το ραντεβού μου κ με έχει φάει το άγχος! Μια μέρα έμεινε υπομονή 

Ούτε εγώ έχω συμπτώματα. Αύριο έχεις γιατρό και εσυ; Και εγω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Ααα κοντά κοντά!! Άντε όλα καλά θα είναι!! Να σκεφτόμαστε θετικά!!!!!! 

Εγώ σήμερα παρά τα πονάκια σκεφτομαι θετικά (πως το παθα;) χαχαχα. Όλα καλα θα είναι, ναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...