Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

      • Ευχή 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , Irenesirene είπε:

Καλημέρα κυρίες μου! Πολύ χαίρομαι που έρχονται συνέχεια θετικά νέα! 

Πόσο σας ζήτησαν για τις nipt?! 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ στην Κύπρο 500 ευρώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Irenesirene είπε:

Καλημέρα κυρίες μου! Πολύ χαίρομαι που έρχονται συνέχεια θετικά νέα! 

Πόσο σας ζήτησαν για τις nipt?! 

Καλημέρα!

Εγώ έκανα το Panorama(Κύπρος) το μεγάλο πακέτο και πλήρωσα 700!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Irenesirene είπε:

Καλημέρα κυρίες μου! Πολύ χαίρομαι που έρχονται συνέχεια θετικά νέα! 

Πόσο σας ζήτησαν για τις nipt?! 

Καλημέρα !Εγώ είχα γνωστό και πλήρωσα πολύ λίγα αλλά κανονικά και για όλα τα σύνδρομα νομίζω είναι γύρω στα 700-800.Μπορει βέβαια να λέω κ πολλά.Ας μας απαντήσει και μια κοπελα πόσα πλήρωσε για όλα τα σύνδρομα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Κωνσταντίνα13 είπε:

Καλημέρα !Εγώ είχα γνωστό και πλήρωσα πολύ λίγα αλλά κανονικά και για όλα τα σύνδρομα νομίζω είναι γύρω στα 700-800.Μπορει βέβαια να λέω κ πολλά.Ας μας απαντήσει και μια κοπελα πόσα πλήρωσε για όλα τα σύνδρομα 

Εγώ δεν έκανα το μεγάλο γιατί δεν χρειαζόταν αλλά ναι όταν προσθέτουν τα σύνδρομα είναι +100 ευρώ για το κάθε ένα μου είπαν δεν ξέρω ομως ακριβώς γιατί δεν χρειαζόταν να πληρώσω για κάτι πιο εξειδικευμένο 

Κορίτσια να σας ρωτήσω τι συμπτώματα έχετε τώρα;; Εγώ έχω κούραση και νυστάζω όλη την ώρα και είμαι 14&1

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εγώ δεν έκανα το μεγάλο γιατί δεν χρειαζόταν αλλά ναι όταν προσθέτουν τα σύνδρομα είναι +100 ευρώ για το κάθε ένα μου είπαν δεν ξέρω ομως ακριβώς γιατί δεν χρειαζόταν να πληρώσω για κάτι πιο εξειδικευμένο 

Κορίτσια να σας ρωτήσω τι συμπτώματα έχετε τώρα;; Εγώ έχω κούραση και νυστάζω όλη την ώρα και είμαι 14&1

Εγώ έχω κράμπες στην κοιλιά χαμηλά το βράδυ όταν αλλάζω πλευρό και πολύ συχνοουρία. Και που και που ημικρανίες ειδικά όταν ξυπνάω από ύπνο 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα13 είπε:

Καλημέρα !Εγώ είχα γνωστό και πλήρωσα πολύ λίγα αλλά κανονικά και για όλα τα σύνδρομα νομίζω είναι γύρω στα 700-800.Μπορει βέβαια να λέω κ πολλά.Ας μας απαντήσει και μια κοπελα πόσα πλήρωσε για όλα τα σύνδρομα 

Στο Panorama έχει τρία πακετα:Μικρο/Μεσαιο/Μεγάλο-- 500/600/700 αντιστοιχα!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Εγώ δεν έκανα το μεγάλο γιατί δεν χρειαζόταν αλλά ναι όταν προσθέτουν τα σύνδρομα είναι +100 ευρώ για το κάθε ένα μου είπαν δεν ξέρω ομως ακριβώς γιατί δεν χρειαζόταν να πληρώσω για κάτι πιο εξειδικευμένο 

Κορίτσια να σας ρωτήσω τι συμπτώματα έχετε τώρα;; Εγώ έχω κούραση και νυστάζω όλη την ώρα και είμαι 14&1

Εγω εχω δυσπεψια και καπου καπου τραβηγματα αλλα πολυ σπανια. Γενικα δε νιωθω εγκυος παντως, ειμαι 13+3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια εγώ καλύτερα με τον κοβιντ. Ξεκίνησα κάτι γαργαρες για το λαιμό που μου επέτρεψε ο γιατρός και είναι καλύτερα τα πράγματα. Από συμπτώματα εγώ τίποτα απολύτως και έχω πολύ αγωνία τώρα που περνάω και covid  . Ζοριζομαι και με βήχα και κάτι εμετούς που έκανα και εύχομαι να μην έχει πάθει κάτι. Ραντεβού έχω την επόμενη Τεταρτη. Ελπίζω να έχω βγει αρνητική μέχρι τότε να μην χάσω τον υπέρηχο. Έχω πολύ άγχος αν είναι καλά εκεί μέσα.

Επίσης έχασα και ένα κιλό τώρα με την αρρώστια γιατί δεν έτρωγα τίποτα.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Maritsaki είπε:

 

Το Panorama τι είναι;;

Είναι το ονομα ενος απο τα nipt που κυκλοφορούν στην αγορά.Αφορα σε αυτήν την αιματολογικη εξέταση που κάνουμε για τα διάφορα σύνδρομα!Υπάρχουν πολλά ακόμη με διαφορετικά ονοματα(harmony,nifty κλπ) που εξετάζουν επίσης την υποψία για σύνδρομα.

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα κι εγώ. Όλα καλά με το μωράκι, άριστες οι μετρήσεις του αύριο περιμένουμε και την pappA.

 Δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας μου είπε, αν θέλω λόγω ηλικίας και μόνο να κάνω nipt, θα κάνω.

Δεν φάνηκε τι μωράκι είναι πητ μου δώσε στις 2/1, ραντεβού σε ένα μήνα πάλι 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια και από μένα. Σας διαβάζω καιρό αλλά πρώτη φορά γράφω..εγώ με το καλό έχω ΠΗΤ 22/12 αλλά λογικά θα είναι νωρίτερα επειδή θα γίνει με καισαρική. Με την διατροφή πως τα πάτε? Εγώ παλιά έτρωγα μόνο γλυκό πρωινό και τώρα δεν μπορώ με τίποτα και δεν ξέρω τι να τρώω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Silia89 είπε:

Καλημέρα κοριτσια και από μένα. Σας διαβάζω καιρό αλλά πρώτη φορά γράφω..εγώ με το καλό έχω ΠΗΤ 22/12 αλλά λογικά θα είναι νωρίτερα επειδή θα γίνει με καισαρική. Με την διατροφή πως τα πάτε? Εγώ παλιά έτρωγα μόνο γλυκό πρωινό και τώρα δεν μπορώ με τίποτα και δεν ξέρω τι να τρώω 

Καλημέρα και καλώς ήρθες! ενα κεφάλαιο μονο του η διατροφή. γενικά εχεις θέμα? εγω δεν μπορούσα να φαω τους 3 πρωτους μήνες και τωρα δεν εχω πάλι τρελη όρεξη. Η ζέστη δεν βοηθάει. θέλει ισορροπία και από όλα. απλά βάλε λαχανικα και φρούτα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...