Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

Ελπίζω και εύχομαι με όλη μου την ψυχή να είναι όσο το δυνατόν πιο αισιόδοξα τα μηνύματα από τα αποτελέσματα των εξετάσεων!!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8dk3yrfngw.gif

Πέφτω και ξανασηκώνομαι, λυγίζω και μετά χαμογελάω και γελάω και χοροπηδάω και χαίρομαι. κουλουβάχατα η ζωή μας, αλλά θα τα καταφέρουμε, Μόνο ο Θεός να μας έχει καλά. Να είναι γερά τα παιδάκια μου και θα τους δώσω τα πάντα! θα γίνω 10 φορές μάνα και 100 φορές πατέρας. Δε θα ους λείψει τίποτα και κυρίως η αγάπη και η χαρά από εμένα. Είναι η ζωή μου, η ανάσα μου και η ψυχοθεραπεία μου. Δυστυχώς η ζωή μας έδειξε το άσχημο πρόσωπο της πολύ νωρίς, αλλά είμαι ευγνώμων για αυτά που ακόμα έχω. Είμαι τυχερή γιατί έζησα τον απόλυτο έρωτα και την τέλεια αγάπη. Ο Αντώνης ήταν για μένα ο σύζυγος, ο κολλητός μου, το παρέακι, το στήριγμα μου, ένας υπέροχος άνθρωπος που όποιος τον γνώριζε τον αγαπούσε. Μου λείπει αφάνταστα, είναι αδιανόητο και απίστευτο που έφυγε τόσο νωρίς.

Σε όλους εσάς που μας στηρίξατε όλα αυτά τα δύσκολα χρόνια, σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Εύχομαι να είστε όλοι πάντα καλά και κανένα κακό να μην βρει κανέναν μας.

Νιώθω ότι δε θέλω να ξαναγράψω σε αυτό το θέμα. Είναι μαχαιριά στην καρδιά.......

θα τριγυρίζω κάπου εδώ στο site και θα τα ξαναπούμε με π.μ. Σας φιλώ όλες!!!

"Kάθε μέρα που περνάει, πραγματοποιώ τόσα πολλά, παρ' όλα αυτά στα πράγματα που πραγματικά μετράνε, πραγματοποιώ τόσα λίγα.

Αλλά όχι σήμερα.

Χρόνε, σήμερα δε θα σε σπαταλήσω.

Χρόνε, σήμερα δε θα σε πάρω ως δεδομένο.

Χρόνε, σήμερα θα εκμεταλλευθώ κάθε δευτερόλεπτο που έχεις να προσφέρεις.

Χρόνε, σήμερα θα είμαι ευγνώμων.

Ευγνώμων που δεν μου τελείωσες.

Σήμερα θα είμαι ευγνώμων για τον χρόνο.

Γιατί δεν μου τελείωσες... όχι ακόμα τέλος πάντων.

Γιατί ξέρω ότι θα μπορούσε να έχει συμβεί.

Και έχεις τελειώσει για μερικές πολύ πολύτιμες ψυχές που νόμιζαν ότι θα είχαν χρόνο αύριο να φιλήσουν, να γελάσουν, να αγκαλιάσουν, να χορέψουν, να τρέξουν, να παίξουν.

Να ζήσουν.

Αλλά τους τελείωσε ο χρόνος.

Έτσι σήμερα θα είμαι ευγνώμων για τον Χρόνο που έχω.

Και θα τον χρησιμοποιήσω για να αγαπήσω. "


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

8dk3yrfngw.gif

Πέφτω και ξανασηκώνομαι, λυγίζω και μετά χαμογελάω και γελάω και χοροπηδάω και χαίρομαι. κουλουβάχατα η ζωή μας, αλλά θα τα καταφέρουμε, Μόνο ο Θεός να μας έχει καλά. Να είναι γερά τα παιδάκια μου και θα τους δώσω τα πάντα! θα γίνω 10 φορές μάνα και 100 φορές πατέρας. Δε θα ους λείψει τίποτα και κυρίως η αγάπη και η χαρά από εμένα. Είναι η ζωή μου, η ανάσα μου και η ψυχοθεραπεία μου. Δυστυχώς η ζωή μας έδειξε το άσχημο πρόσωπο της πολύ νωρίς, αλλά είμαι ευγνώμων για αυτά που ακόμα έχω. Είμαι τυχερή γιατί έζησα τον απόλυτο έρωτα και την τέλεια αγάπη. Ο Αντώνης ήταν για μένα ο σύζυγος, ο κολλητός μου, το παρέακι, το στήριγμα μου, ένας υπέροχος άνθρωπος που όποιος τον γνώριζε τον αγαπούσε. Μου λείπει αφάνταστα, είναι αδιανόητο και απίστευτο που έφυγε τόσο νωρίς.

Σε όλους εσάς που μας στηρίξατε όλα αυτά τα δύσκολα χρόνια, σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου. Εύχομαι να είστε όλοι πάντα καλά και κανένα κακό να μην βρει κανέναν μας.

Νιώθω ότι δε θέλω να ξαναγράψω σε αυτό το θέμα. Είναι μαχαιριά στην καρδιά.......

θα τριγυρίζω κάπου εδώ στο site και θα τα ξαναπούμε με π.μ. Σας φιλώ όλες!!!

"Kάθε μέρα που περνάει, πραγματοποιώ τόσα πολλά, παρ' όλα αυτά στα πράγματα που πραγματικά μετράνε, πραγματοποιώ τόσα λίγα.

Αλλά όχι σήμερα.

Χρόνε, σήμερα δε θα σε σπαταλήσω.

Χρόνε, σήμερα δε θα σε πάρω ως δεδομένο.

Χρόνε, σήμερα θα εκμεταλλευθώ κάθε δευτερόλεπτο που έχεις να προσφέρεις.

Χρόνε, σήμερα θα είμαι ευγνώμων.

Ευγνώμων που δεν μου τελείωσες.

Σήμερα θα είμαι ευγνώμων για τον χρόνο.

Γιατί δεν μου τελείωσες... όχι ακόμα τέλος πάντων.

Γιατί ξέρω ότι θα μπορούσε να έχει συμβεί.

Και έχεις τελειώσει για μερικές πολύ πολύτιμες ψυχές που νόμιζαν ότι θα είχαν χρόνο αύριο να φιλήσουν, να γελάσουν, να αγκαλιάσουν, να χορέψουν, να τρέξουν, να παίξουν.

Να ζήσουν.

Αλλά τους τελείωσε ο χρόνος.

Έτσι σήμερα θα είμαι ευγνώμων για τον Χρόνο που έχω.

Και θα τον χρησιμοποιήσω για να αγαπήσω. "

Δεν ξερω τι να σου γραψω...μου αρεσε απιστευτα πολυ ο τροπος που εγραψες...κι ολα οσα εγραψες...Ευχομαι μονο χαρες απο δω και περα...Υγεια σε ολους, σε σενα, στα παιδακια σου...Σε χαιρετω:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οποιος νιώθει τον ιδιο πόνο μονο μπορει να καταλάβει την Μαρία!

Μαρια μου τα λογια σου με αγγιζουν τοσο πολυ που ετσι ακριβως και αλλα πολλα αισθανομαι και εγω αλλα που δεν μπορουσα να τα πω.Μερικες φορες νιωθουμε πραματα που μονο η ψυχη μας ξερει τι περναει και ας ειμαστε αναγκασμενοι να δειχνουμε στους αλλους οτι ειμαστε καλα.

Ολοι μου ειπαν οτι σταθηκα δυνατη αλλα μεσα απο εσενα Μαρια ειδα μια μια γυναικα πιο δυνατη απο εμενα και πηρα περισσοτερο δυναμη οτι δεν ειμαι μονη στο πονο αλλα υπαρχουν και αλλες γυναικες σαν και σενα και μενα που παλευουν να μεγαλωσουν τα παιδια τους με χαρα,γελιο και αλλα τοσα που θελουν τα παιδια αλλα και με κουραγιο για μας.Παντα ομως θα μας ακολουθει στη ζωη μας ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΘΕΕ ΜΟΥ?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...