Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Ιανουαρίου 2023❤


Recommended Posts

On 23/5/2022 at 4:18 ΜΜ, Makelen είπε:

Καλησπέρα κι απο εμενα! Ειμαι 6w3d με ΠΗΤ 13/1. Ακουσαμε καρδια πριν 3 μερες.. και ολα πανε καλα! Εξωσωματικη εγω..! Συμπτωματα εχω απο την 4η εβδομαδα.. και συνεχιζουμε! Δεν με πειραζει ομως.. γιατι νιωθω οτι κατι εχω εκει μεσα.. κι ετσι περνανε πιο ευκολα οι μερες μεχρι τον επομενο υπερηχο!!

Ειναι κι αλλα κοριτσια που πρεπει να ακουλουθησουν με ΠΗΤ Ιανουαριο! @happiness79 @ksvolimi @κοτοπουλάκι

Παίρνω τη σκυτάλη από τη Makelen και έρχομαι στην παρέα σας! Είχα σκοπό πρώτα να ακούσουμε καρδούλα και μετά να σας γράψω, αλλά δεν κρατήθηκα! Είμαι 6w1d σύμφωνα με την εφαρμογή με ΠΗΤ 17/1! Ο γιατρός δε με έχει υπολογίσει ακόμα επίσημα, έκανα πρώτο υπέρηχο τη Δευτέρα που μας πέρασε, όπου είδαμε το σάκο σε πολύ καλή θέση μέσα στη μήτρα όπως είπε ο γιατρός, με λεκίθιο και εμβρυικά στοιχεία σε καλό μέγεθος! Ημουν σε διαδικασίες εξωσωματικής σχεδόν 2,5 χρόνια και έμεινα έγκυος φυσικά λίγο πριν την 5η μου εμβρυομεταφορά! Είναι απίστευτη η χαρά μου και η εγνωμοσύνη που αισθάνομαι, το ήθελα και το θέλω πάρα πολύ! Έχω αύριο ραντεβού για δεύτερο υπέρηχο, όπου ο γιατρός είπε ότι αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα. Από αυτά που διαβάζω βέβαια καταλαβαίνω ότι είναι λίγο οριακό, ίσως είναι λίγο νωρίς και φοβάμαι μην απογοητευτώ. Όσες από εσάς έχετε ακούσει καρδούλα, θυμάστε σε ποια μέρα ήσασταν? Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας, γερά και με όλη την καλή τύχη του κόσμου! ❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 370
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 54 λεπτά , happiness79 είπε:

Παίρνω τη σκυτάλη από τη Makelen και έρχομαι στην παρέα σας! Είχα σκοπό πρώτα να ακούσουμε καρδούλα και μετά να σας γράψω, αλλά δεν κρατήθηκα! Είμαι 6w1d σύμφωνα με την εφαρμογή με ΠΗΤ 17/1! Ο γιατρός δε με έχει υπολογίσει ακόμα επίσημα, έκανα πρώτο υπέρηχο τη Δευτέρα που μας πέρασε, όπου είδαμε το σάκο σε πολύ καλή θέση μέσα στη μήτρα όπως είπε ο γιατρός, με λεκίθιο και εμβρυικά στοιχεία σε καλό μέγεθος! Ημουν σε διαδικασίες εξωσωματικής σχεδόν 2,5 χρόνια και έμεινα έγκυος φυσικά λίγο πριν την 5η μου εμβρυομεταφορά! Είναι απίστευτη η χαρά μου και η εγνωμοσύνη που αισθάνομαι, το ήθελα και το θέλω πάρα πολύ! Έχω αύριο ραντεβού για δεύτερο υπέρηχο, όπου ο γιατρός είπε ότι αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα. Από αυτά που διαβάζω βέβαια καταλαβαίνω ότι είναι λίγο οριακό, ίσως είναι λίγο νωρίς και φοβάμαι μην απογοητευτώ. Όσες από εσάς έχετε ακούσει καρδούλα, θυμάστε σε ποια μέρα ήσασταν? Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας, γερά και με όλη την καλή τύχη του κόσμου! ❤

Καλωσόρισες καλή μου @happiness79. Φαίνεται ότι είμαστε ακριβώς μαζί εμείς οι δύο γιατί και μένα η εφαρμογή με βγάζει ΠΗΤ 17/01/2023. Να ενημερώσω ότι είμαι 34 χρονών, είναι το πρώτο μου παιδάκι, προσπαθούσαμε 1, 5 χρόνο και είχαμε μια βιοχημική αποβολή τον περασμένο Αύγουστο. Την προηγούμενη εβδομάδα στον υπέρηχο (5+1) είδαμε σάκο και κουκκιδίτσα ασπρη, αυτά είναι τα εμβρυικά στοιχεία μάλλον, και έχω επόμενο υπέρηχο τη Δευτέρα που θα είμαι 6+6. Η αγωνία, η ανησυχία και η ανυπομονησία είναι στα κόκκινα! Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα και με το καλό να κρατήσουμε τα μωρά μας το Γενάρη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Αυτο σκεφτομαι να κανω.. να τους εχω παραλληλα. Εχω την γιατρο μου που εμπιστευομαι, αλλα κ εκλεισα ραντεβου στο δημοσιο νοσοκομειο για να με παρακολουθει καποιος, ωστε να γεννησω εκει αν ολα πανε καλα. Το θεμα ειναι πότε κ πώς πρέπει να αναφερω και στους δυο τις προθεσεις μου! Απο την αρχη; γιατι τι θα γινει με τις εξετασεις, θα τις κανω διπλες;?

Εγώ  τ πρωτη φορα μετά τ αυχενικο το είπα στο γιατρο μ ότι θα πηγαινα στο νοσοκομείο.. Επίσης ότι εξετάσεις μ έβαζε αυτές πηγαινα στ νοσοκομείο... Γτ εκεί δεν μ έκαναν κάθε φορά υπέρηχο κ εξετασεις

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εχω ραντεβού σήμερα το βραδάκι, δεύτερος υπέρηχος όπου αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα! Μια αγωνία την έχω...!! Ελπίζω να είναι όλα καλά! 6w2d είμαι σήμερα σύμφωνα με την εφαρμογή!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Καλησπέρα! Εχω ραντεβού σήμερα το βραδάκι, δεύτερος υπέρηχος όπου αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα! Μια αγωνία την έχω...!! Ελπίζω να είναι όλα καλά! 6w2d είμαι σήμερα σύμφωνα με την εφαρμογή!

ΑΑ τέλεια να μας πεις νέα!! 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2022 at 9:18 ΠΜ, Makelen είπε:

Καλησπέρα κι απο εμενα! Ειμαι 6w3d με ΠΗΤ 13/1. Ακουσαμε καρδια πριν 3 μερες.. και ολα πανε καλα! Εξωσωματικη εγω..! Συμπτωματα εχω απο την 4η εβδομαδα.. και συνεχιζουμε! Δεν με πειραζει ομως.. γιατι νιωθω οτι κατι εχω εκει μεσα.. κι ετσι περνανε πιο ευκολα οι μερες μεχρι τον επομενο υπερηχο!!

Ειναι κι αλλα κοριτσια που πρεπει να ακουλουθησουν με ΠΗΤ Ιανουαριο! @happiness79 @ksvolimi @κοτοπουλάκι

Είμαι και εγώ! Είμαι και εγώ ♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Καλησπέρα! Εχω ραντεβού σήμερα το βραδάκι, δεύτερος υπέρηχος όπου αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα! Μια αγωνία την έχω...!! Ελπίζω να είναι όλα καλά! 6w2d είμαι σήμερα σύμφωνα με την εφαρμογή!

Ανυπομονούμε μαζί σου και περιμένουμε τα νέα σου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , happiness79 είπε:

Το μπεμπέ είναι καλά!!! Ακούσαμε καρδούλα ρυθμική και δυνατή, 150-170 πάλμους!!! Όλα άψογα!!!

Μπράβο κορίτσι μου ποσο είσαι τώρα? 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, happiness79 είπε:

Το μπεμπέ είναι καλά!!! Ακούσαμε καρδούλα ρυθμική και δυνατή, 150-170 πάλμους!!! Όλα άψογα!!!

@happiness79 Έκανες ένα ολόκληρο forum ν’αγωνιά μαζί σου!! Δυνατο και γερό να είναι το θαυματακι σου ♥️

πρίν από 3 λεπτά , Makelen είπε:

Καλως την!❤❤ 

@Makelen σε ευχαριστώ!! Εγώ προβλέπεται να γίνω μανούλα τέλη Ιανουαρίου ♥️ Να πάνε όλα κατ´ευχην για όλες μας κορίτσια μου! 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Το μπεμπέ είναι καλά!!! Ακούσαμε καρδούλα ρυθμική και δυνατή, 150-170 πάλμους!!! Όλα άψογα!!!

Μπραβο !θαύμα !θαυμάσια! εξαίσια !!να πανε ολα τελεια που θα πανε σιγουρα!Σε 2 βδομαδες θα ξανά πας;8+3 οταν θα εισαι  ; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...