Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιανουαρίου 2023❤


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...δέκα μέρες έχουν περάσει από που??? Τα αποτελέσματα περιμένεις τόσες πολλές μέρες??? Που την έκανες??? Μην το σκέφτεσαι όσο μπορείς, θα περάσουν...υπομονή κ καλά αποτελέσματα  να έχεις....

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν μετρημένες φορές που κάτι έχω νιώσει κ εγώ...όμως πολύ λίγο κ μικρό...όχι να το νιώσω αισθητά...περιμένω την στιγμή...

Έκανα την αυχενική στο Ιασώ και περιμένω τα αποτελέσματα από την προηγουμένη Πέμπτη, περίμενα ως την Παρασκευή να με πάρουν αλλά τίποτα.. πιστεύω από αύριο!! Έχω πολύ άγχος !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 370
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

58 minutes ago, Panagiotapan said:

Έκανα την αυχενική στο Ιασώ και περιμένω τα αποτελέσματα από την προηγουμένη Πέμπτη, περίμενα ως την Παρασκευή να με πάρουν αλλά τίποτα.. πιστεύω από αύριο!! Έχω πολύ άγχος !! 

Δεν θα σε πάρει το Ιασώ. Η μαία του γιατρού σου θα περάσει να πάρει τα αποτελέσματα. Σε εμένα έτσι έγινε. Δεν καλείς το γιατρό σου;

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Panagiotapan είπε:

Έκανα την αυχενική στο Ιασώ και περιμένω τα αποτελέσματα από την προηγουμένη Πέμπτη, περίμενα ως την Παρασκευή να με πάρουν αλλά τίποτα.. πιστεύω από αύριο!! Έχω πολύ άγχος !! 

Αλήθεια??? Αργούν τόσο πολύ στο ιασω??? Εγώ στο πρώτο τα είχα κάνει όλα στο μητέρα την ίδιαερα είχα την απάντηση... τώρα πήγα στο ρεα κ την είχα την επόμενη... δεν πηραζει κορίτσι μου... καλά αποτελέσματα να έχεις... λογικά όπου να είναι θα βγουν... αλλά πάρε κ ένα τηλ. Αύριο να ρωτήσεις...

πρίν από 29 λεπτά , MinakiG είπε:

Δεν θα σε πάρει το Ιασώ. Η μαία του γιατρού σου θα περάσει να πάρει τα αποτελέσματα. Σε εμένα έτσι έγινε. Δεν καλείς το γιατρό σου;

Δεν το είδα το μήνυμα σου κορίτσι μου... ναι ναι κ εγώ αυτή της άποψης είμαι... κ στείλε να μας πεις...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MinakiG είπε:

Δεν θα σε πάρει το Ιασώ. Η μαία του γιατρού σου θα περάσει να πάρει τα αποτελέσματα. Σε εμένα έτσι έγινε. Δεν καλείς το γιατρό σου;

Ναι ναι το γνωρίζω και σε άλλες μου εξετάσεις έτσι είχε γίνει !! Απλά δν με πήρε ως την Παρασκευή εε και είπα να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα, αν δε με πάρει και αύριο θα καλέσω εγώ

πρίν από 45 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Αλήθεια??? Αργούν τόσο πολύ στο ιασω??? Εγώ στο πρώτο τα είχα κάνει όλα στο μητέρα την ίδιαερα είχα την απάντηση... τώρα πήγα στο ρεα κ την είχα την επόμενη... δεν πηραζει κορίτσι μου... καλά αποτελέσματα να έχεις... λογικά όπου να είναι θα βγουν... αλλά πάρε κ ένα τηλ. Αύριο να ρωτήσεις...

Δεν το είδα το μήνυμα σου κορίτσι μου... ναι ναι κ εγώ αυτή της άποψης είμαι... κ στείλε να μας πεις...

Ναι ναι θα σας πω εννοείται!!

 

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι ; Το θέμα κορονοιου πως το διαχειρίζεστε;; Έχουμε μεγάλη έξαρση και φοβάμαι πάρα πολύ, αλλά όσο και να προσέχει κανείς πάντα είναι επικίνδυνο ο άντρας μου δουλευει και είναι πολύ εκτεθειμένος σε κόσμο , δν έχουμε και άλλη επιλογή.. πολλές υποχρεώσεις που δν μπορούμε να αποφύγουμε.. μόνο εγώ τρέμω τόσο ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Panagiotapan είπε:

Ναι ναι το γνωρίζω και σε άλλες μου εξετάσεις έτσι είχε γίνει !! Απλά δν με πήρε ως την Παρασκευή εε και είπα να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα, αν δε με πάρει και αύριο θα καλέσω εγώ

Ναι ναι θα σας πω εννοείται!!

 

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι ; Το θέμα κορονοιου πως το διαχειρίζεστε;; Έχουμε μεγάλη έξαρση και φοβάμαι πάρα πολύ, αλλά όσο και να προσέχει κανείς πάντα είναι επικίνδυνο ο άντρας μου δουλευει και είναι πολύ εκτεθειμένος σε κόσμο , δν έχουμε και άλλη επιλογή.. πολλές υποχρεώσεις που δν μπορούμε να αποφύγουμε.. μόνο εγώ τρέμω τόσο ;

Αχχχχ πόσο δύσκολη όλη αυτή η κατάσταση... κ εγώ φοβάμαι πολύ... έχω κ ζακχαρο εγκυμοσύνης κ με ανησυχεί κ αυτό... παιδί στο παιδικό... γονείς που δεν ξέρω κατά πόσο προσέχουν...δράμα... εγώ με το παιδί νοσησαμε πριν το Πάσχα... όμως δεν λέει κάτι μετά τους δύο μήνες μπορείς να ξανά κολλήσεις... δεν ξέρω ελπίζω κ εύχομαι να πάνε όλα καλά... αφήστε που πρόσφατα το παιδί κόλλησε κοξακι κ έπρεπε να φύγω από το σπίτι να μην έχω καθόλου επαφή μαζί του...κ όμως το έκανα πρώτη φορά τόσες μέρες σε απόσταση...λέω αφού γλίτωσα το κοξακι όλα καλά... θετική σκέψη κ έχεις ο Θεός...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Αχχχχ πόσο δύσκολη όλη αυτή η κατάσταση... κ εγώ φοβάμαι πολύ... έχω κ ζακχαρο εγκυμοσύνης κ με ανησυχεί κ αυτό... παιδί στο παιδικό... γονείς που δεν ξέρω κατά πόσο προσέχουν...δράμα... εγώ με το παιδί νοσησαμε πριν το Πάσχα... όμως δεν λέει κάτι μετά τους δύο μήνες μπορείς να ξανά κολλήσεις... δεν ξέρω ελπίζω κ εύχομαι να πάνε όλα καλά... αφήστε που πρόσφατα το παιδί κόλλησε κοξακι κ έπρεπε να φύγω από το σπίτι να μην έχω καθόλου επαφή μαζί του...κ όμως το έκανα πρώτη φορά τόσες μέρες σε απόσταση...λέω αφού γλίτωσα το κοξακι όλα καλά... θετική σκέψη κ έχεις ο Θεός...

Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εμένα είναι το πρώτο μου παιδάκι και τρέμω.. δυστυχώς από παντού μπορείς να την πάθεις και πόση απομόνωση πια ; Πάλι καλά που την γλύτωσες.. !! Εμένα ο γιατρός μου γενικά μου λέει μη φοβάσαι θα το αντιμετωπίσουμε ότι και αν γίνει απ' την άλλη ακούμε τόσα για εγκυμονουσες που δυστυχώς το μυαλό πάει πρώτα στο κακό .. εγώ προσεύχομαι, όλες να μας έχει καλά η Παναγία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλή εβδομάδα κορίτσια μου!! Εγώ αυριο εχω αυχενικη εχω σκάσει εχω να παω στο γιατρό 5 εβδομάδες!! Σμρ ειμαι 13+4 φτάνουμε στα μισά σιγά σιγα:grin:

17 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Δεν θα σε πάρει το Ιασώ. Η μαία του γιατρού σου θα περάσει να πάρει τα αποτελέσματα. Σε εμένα έτσι έγινε. Δεν καλείς το γιατρό σου;

Καλημερααα!! Πριν μια βδομαδα κ εγώ ένιωσα κάτι στην αρχη λέω μπα αλλά μετά συνηδειτοποιησα ότι όντως κάτι νιώθω κ τ έψαξα να δω αν ισχυει από τόσο νωρίς κ όντως έχεις δίκιο οι δευτερο μανουλες μπορουν να το καταλάβουν!! :x

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Despoina K είπε:

Καλημερα καλή εβδομάδα κορίτσια μου!! Εγώ αυριο εχω αυχενικη εχω σκάσει εχω να παω στο γιατρό 5 εβδομάδες!! Σμρ ειμαι 13+4 φτάνουμε στα μισά σιγά σιγα:grin:

Καλημερααα!! Πριν μια βδομαδα κ εγώ ένιωσα κάτι στην αρχη λέω μπα αλλά μετά συνηδειτοποιησα ότι όντως κάτι νιώθω κ τ έψαξα να δω αν ισχυει από τόσο νωρίς κ όντως έχεις δίκιο οι δευτερο μανουλες μπορουν να το καταλάβουν!! :x

Καλημέρα!! Με το καλό να έχεις καλά αποτελέσματα!! Να μας στείλεις να μας πεις νέα σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Panagiotapan είπε:

Καλημέρα!! Με το καλό να έχεις καλά αποτελέσματα!! Να μας στείλεις να μας πεις νέα σου

Καλημέρα σε όλες κορίτσια... πήρες τηλ. Κορίτσι μου Έχουμε νέα???


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια... πήρες τηλ. Κορίτσι μου Έχουμε νέα???

Όχι περιμένω να δω μήπως με καλέσει η μαία ως το απόγευμα γιατί συνήθως είναι πολύ τυπικοί! Αν όχι , θα πάρω εγώ εννοείται δν μπορώ θα σκασω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


21 ώρες πρίν, Panagiotapan είπε:

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι ; Το θέμα κορονοιου πως το διαχειρίζεστε;; Έχουμε μεγάλη έξαρση και φοβάμαι πάρα πολύ, αλλά όσο και να προσέχει κανείς πάντα είναι επικίνδυνο ο άντρας μου δουλευει και είναι πολύ εκτεθειμένος σε κόσμο , δν έχουμε και άλλη επιλογή.. πολλές υποχρεώσεις που δν μπορούμε να αποφύγουμε.. μόνο εγώ τρέμω τόσο ;

Κορίτσια δεν ξέρω, εγώ τόσο καιρό ήμουν σπίτι. Χθες πήγα σε ένα γάμο δεν φίλησαμε κανέναν, στον μπουφέ με μάσκα, δεν χορέψαμε επίσης. Και αν μπορούσα να το αποφύγω δεν θα πήγαινα. Επίσης γενικά δεν φιλάω κανέναν και δεν ντρέπομαι να το πω ότι κρατάω αποστάσεις λόγω κοβιντ. Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ μην κολλήσω, κάνω το καλητερο που μπορώ. Από κει και πέρα όσο και να προσέχεις πάντα μπορεί και να σου τύχει!! Τι άλλο να κάνουμε πια?!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Pinez είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω, εγώ τόσο καιρό ήμουν σπίτι. Χθες πήγα σε ένα γάμο δεν φίλησαμε κανέναν, στον μπουφέ με μάσκα, δεν χορέψαμε επίσης. Και αν μπορούσα να το αποφύγω δεν θα πήγαινα. Επίσης γενικά δεν φιλάω κανέναν και δεν ντρέπομαι να το πω ότι κρατάω αποστάσεις λόγω κοβιντ. Εγώ φοβάμαι πάρα πολύ μην κολλήσω, κάνω το καλητερο που μπορώ. Από κει και πέρα όσο και να προσέχεις πάντα μπορεί και να σου τύχει!! Τι άλλο να κάνουμε πια?!! 

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο. Εχτές πήγα σε μια βάφτιση καθόμουν έξω με μάσκα και στο τραπέζι πάλι εξωτερικό χώρο. Αλλά έτρεμα.. είναι δυστυχώς υποχρεώσεις που δν μπορείς να αποφύγεις.. όσο να ναι όλο και κάποιος θα σου μιλήσει θα χαιρετήσει... Αχ πόσο δύσκολο είναι αυτό που βιώνουμε να μη μπορούμε να χαρούμε απλά πράγματα..

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Panagiotapan είπε:

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο. Εχτές πήγα σε μια βάφτιση καθόμουν έξω με μάσκα και στο τραπέζι πάλι εξωτερικό χώρο. Αλλά έτρεμα.. είναι δυστυχώς υποχρεώσεις που δν μπορείς να αποφύγεις.. όσο να ναι όλο και κάποιος θα σου μιλήσει θα χαιρετήσει... Αχ πόσο δύσκολο είναι αυτό που βιώνουμε να μη μπορούμε να χαρούμε απλά πράγματα..

 

Τα ίδια σκεφτόμαστε. Μετά λέω ας βγω έτσι προσεχτικά λίγο, τώρα που έχει και καλοκαιράκι και πέρασε και το πρώτο τρίμηνο, να εκμεταλλευτω τους εξωτερικούς χώρους γτ από Οκτώβρη κορίτσια μας βλέπω εσωκλειστες. Τα μέτρα έχουν χαλαρώσει πάρα πολύ, εδώ δεν φοράνε μάσκες στα μέσα μαζικής μεταφοράς και έχουμε γεμίσει κρούσματα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Pinez είπε:

Τα ίδια σκεφτόμαστε. Μετά λέω ας βγω έτσι προσεχτικά λίγο, τώρα που έχει και καλοκαιράκι και πέρασε και το πρώτο τρίμηνο, να εκμεταλλευτω τους εξωτερικούς χώρους γτ από Οκτώβρη κορίτσια μας βλέπω εσωκλειστες. Τα μέτρα έχουν χαλαρώσει πάρα πολύ, εδώ δεν φοράνε μάσκες στα μέσα μαζικής μεταφοράς και έχουμε γεμίσει κρούσματα. 

Ακριβώς το ίδιο λέω και εγώ.. στη δουλειά ο άντρας μου φοράει μάσκα.. εγώ σπίτι και βλέπω πολύ συγκεκριμένα άτομα ( βέβαια για κανέναν δν είσαι σίγουρος ) αλλά δν μπορώ να αποξενωθω και εντελώς. Και λέω από Οκτώβριο όπως ακριβώς το είπες θα κλειστω κανονικά μέσα μέχρι να γεννήσω, εμείς και οι κοιλιτσες μας χαλάλι οι θυσίες δν πειράζει !! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιανα σας ρωτησω...Με ποιον γιατρο κανατε την αυχενικη στο Ιασω?Στο ιασω θα γεννησετε?

Εγω περασα κορωνοιο την 5η εβδομάδα και κολλησα απο εναν γαμο...Ζοριστηκα πολυ...

Εμαθε καμια μανουλα το φυλλο απο τις αυχενικες που κανατε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...