Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου 2023❤


Recommended Posts

7 hours ago, Despoina K said:

Ναιιιι:-D

Ω τι ωραία!!! Χαίρομαι πολύ που υπάρχει κάποια από την παλιοπαρέα :grin: !!!! Αν θυμάμαι καλά είμαστε και μαζί στις μέρες. Σήμερα είμαι 11και4 !! Σου εύχομαι μια υγιή και τελιόμηνη εγκυμοσύνη !! Καλημέρα 

  • Ευχαριστώ 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 370
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, MinakiG είπε:

Ω τι ωραία!!! Χαίρομαι πολύ που υπάρχει κάποια από την παλιοπαρέα :grin: !!!! Αν θυμάμαι καλά είμαστε και μαζί στις μέρες. Σήμερα είμαι 11και4 !! Σου εύχομαι μια υγιή και τελιόμηνη εγκυμοσύνη !! Καλημέρα 

Χαχα ναι κ εγώ σε θυμόμουν!!! Επίσης όλα να κυλάνε τέλεια!!! Καλημεραααα:-D

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Despoina K said:

Χαχα ναι κ εγώ σε θυμόμουν!!! Επίσης όλα να κυλάνε τέλεια!!! Καλημεραααα:-D

Μακάρι γιατί είχαμε δύο αποβολές, η μία ήθελε και απόξεση γιατί το μωρό (αγοράκι) είχε σταματήσει να κτυπαει η καρδούλα του γιατί είχε τρισωμία 16 που δεν είναι συμβατή με την ζωή. Έχω τρομερό άγχος για την αυχενική διαφάνεια την Πέμπτη.... Μέχρι στιγμής μεγαλώνει καλά και είναι και 4 ημέρες μπροστά:)


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Μακάρι γιατί είχαμε δύο αποβολές, η μία ήθελε και απόξεση γιατί το μωρό (αγοράκι) είχε σταματήσει να κτυπαει η καρδούλα του γιατί είχε τρισωμία 16 που δεν είναι συμβατή με την ζωή. Έχω τρομερό άγχος για την αυχενική διαφάνεια την Πέμπτη.... Μέχρι στιγμής μεγαλώνει καλά και είναι και 4 ημέρες μπροστά:)

Όλα πιστευω γίνονται γ κάποιο λόγο!! Ολα θα πανε καλα!! Θετικές σκεψεις!! Κ εμένα μ είχε βγει μεγάλη η μέτρηση αλλά τελικά δεν ήταν τπτ


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Despoina K said:

Όλα πιστευω γίνονται γ κάποιο λόγο!! Ολα θα πανε καλα!! Θετικές σκεψεις!! Κ εμένα μ είχε βγει μεγάλη η μέτρηση αλλά τελικά δεν ήταν τπτ

Για την αυχενική λες; Αν ναι κάνατε αμνιο;


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα σας!! Πόσο χάρηκα που διαβάζω ότι είναι κι άλλες κοπέλες στις ίδιες ημερομηνίες με εμένα, εύχομαι όλες να έχετε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη !! Έχω και εγώ την αυχενική μου την Πέμπτη κι εγώ τόσο άγχος. Μακάρι τα μωρά μας να είναι καλα και να κάνουμε όλες φέτος ένα πολύ πολύ ξεχωριστό ρεβεγιόν χιχι !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Panagiotapan said:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας!! Πόσο χάρηκα που διαβάζω ότι είναι κι άλλες κοπέλες στις ίδιες ημερομηνίες με εμένα, εύχομαι όλες να έχετε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη !! Έχω και εγώ την αυχενική μου την Πέμπτη κι εγώ τόσο άγχος. Μακάρι τα μωρά μας να είναι καλα και να κάνουμε όλες φέτος ένα πολύ πολύ ξεχωριστό ρεβεγιόν χιχι !!!

Με το καλό καλά αποτελέσματα να χεις!! Που θα την κάνεις; Εγώ στο Ιασώ 


4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Με το καλό καλά αποτελέσματα να χεις!! Που θα την κάνεις; Εγώ στο Ιασώ 

Και εγώ στο Ιασώ θα πάω! Αχ μακάρι να έχουμε καλά αποτελέσματα. Εύχομαι ότι καλύτερο. Άραγε θα μπορέσουμε να δούμε και το φύλλο;

Link to comment
Share on other sites

 Καλημέρα κορίτσια! Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας. @Panagiotapan και η δική μου αυχενική είναι την Πέμπτη. Εύχομαι τα νέα να είναι καλά για όλες μας. @MinakiG έχω και εγώ προηγούμενες άσχημες εμπειρίες οπότε σε νιώθω. Ελπίζω αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά.

Απο συμπτώματα πώς πάτε κορίτσια? Τα δικά μου έχουν υποχωρήσει αισθητά και αυτό με αγχώνει αρκετά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Blue_bubble είπε:

 Καλημέρα κορίτσια! Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας. @Panagiotapan και η δική μου αυχενική είναι την Πέμπτη. Εύχομαι τα νέα να είναι καλά για όλες μας. @MinakiG έχω και εγώ προηγούμενες άσχημες εμπειρίες οπότε σε νιώθω. Ελπίζω αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά.

Απο συμπτώματα πώς πάτε κορίτσια? Τα δικά μου έχουν υποχωρήσει αισθητά και αυτό με αγχώνει αρκετά.

Καλώς ήρθες @Blue_bubble κι εμένα υποχώρησαν μεταξύ 9 και 11 βδομάδας και είχα ανησυχήσει, αλλά τελικά όλα καλά! μου είπε ο γιατρός να μη δίνω σημασία σε αυτά και έτσι θα έρχονται και θα φεύγουν. Αλλά γενικά είμαι πολύ αγχωμενη κι εγώ, έχω τώρα δύο μέρες αρκετά πονάκια σαν να έχω περίοδο και τρέμω μέχρι αύριο π έχω την Αυχενική μου . Αλλιώς θα είχα ήδη πάρει το γιατρό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες να έχουμε καλά αποτελέσματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Panagiotapan είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας!! Πόσο χάρηκα που διαβάζω ότι είναι κι άλλες κοπέλες στις ίδιες ημερομηνίες με εμένα, εύχομαι όλες να έχετε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη !! Έχω και εγώ την αυχενική μου την Πέμπτη κι εγώ τόσο άγχος. Μακάρι τα μωρά μας να είναι καλα και να κάνουμε όλες φέτος ένα πολύ πολύ ξεχωριστό ρεβεγιόν χιχι !!!

Καλημερααα ααα είσαι από τις πρωτες γ αυχενικο άρα!! Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?? 

πρίν από 52 λεπτά , Blue_bubble είπε:

 Καλημέρα κορίτσια! Ήρθα κ εγώ στην παρέα σας. @Panagiotapan και η δική μου αυχενική είναι την Πέμπτη. Εύχομαι τα νέα να είναι καλά για όλες μας. @MinakiG έχω και εγώ προηγούμενες άσχημες εμπειρίες οπότε σε νιώθω. Ελπίζω αυτή τη φορά όλα να πάνε καλά.

Απο συμπτώματα πώς πάτε κορίτσια? Τα δικά μου έχουν υποχωρήσει αισθητά και αυτό με αγχώνει αρκετά.

Καλως ηρθες!! Κ εμένα λίγο υποχώρησαν κ όντως κ εγώ έχω λίγα πονακια.. Μήπως αλλάζεις βδομάδα η μήνα? 

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Panagiotapan είπε:

Και εγώ στο Ιασώ θα πάω! Αχ μακάρι να έχουμε καλά αποτελέσματα. Εύχομαι ότι καλύτερο. Άραγε θα μπορέσουμε να δούμε και το φύλλο;

Κορίτσια και εγώ στο Ιασω θα πάω την Τρίτη!!! Εύχομαι όλα να μας πάνε τέλεια!!! Για το φύλο δεν γνωρίσω, σε κάποιες περιπτώσεις ξέρω ότι το λένε σε κάποιες άλλες μπορεί να μη φαίνεται!!! Μακάρι να το δούμε!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Panagiotapan είπε:

Καλώς ήρθες @Blue_bubble κι εμένα υποχώρησαν μεταξύ 9 και 11 βδομάδας και είχα ανησυχήσει, αλλά τελικά όλα καλά! μου είπε ο γιατρός να μη δίνω σημασία σε αυτά και έτσι θα έρχονται και θα φεύγουν. Αλλά γενικά είμαι πολύ αγχωμενη κι εγώ, έχω τώρα δύο μέρες αρκετά πονάκια σαν να έχω περίοδο και τρέμω μέχρι αύριο π έχω την Αυχενική μου . Αλλιώς θα είχα ήδη πάρει το γιατρό. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες να έχουμε καλά αποτελέσματα.

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με καθησύχασε. Τα πονάκια νομίζω είναι φυσιολογικό να τα νιώθουμε επειδή μεγαλώνει η μήτρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Despoina K είπε:

Καλημερααα ααα είσαι από τις πρωτες γ αυχενικο άρα!! Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα?? 

Καλως ηρθες!! Κ εμένα λίγο υποχώρησαν κ όντως κ εγώ έχω λίγα πονακια.. Μήπως αλλάζεις βδομάδα η μήνα? 

Καλησπέρα @Despoina K Σήμερα μπήκα στην 12η !! Κανονικά αυτές τις μέρες θα είχα περίοδο, οπότε λογικά αυτό σημαίνει ότι αλλάζω μηνα; Υπάρχει περίπτωση να πονάω για αυτό ; Δεν μου έχει ξανά συμβεί στους προηγούμενους μήνες 

πρίν από 46 λεπτά , Blue_bubble είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, με καθησύχασε. Τα πονάκια νομίζω είναι φυσιολογικό να τα νιώθουμε επειδή μεγαλώνει η μήτρα. 

Ναι να μην αγχώνεσαι! εμένα μου σταμάτησαν 15 μέρες τίποτα δν ένιωθα και έχω τώρα μια βδομάδα που επέστρεψαν χιχι κάτι φορές είναι ανακούφιση όσο κι αν δε τα θες 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...