Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Αποτυχημένη εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!

Την 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά με ξένα ωάρια είχα δυστυχώς μια αρνητική χοριακή. 

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα τι πήγε στραβά. Ήταν η πρώτη μου προσπάθεια. 

Θα ήμουν ευγνώμων για οποιαδήποτε συμβουλή ή παρότρυνση. 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου!Κατ'αρχην λυπαμαι πολυ για το αρνητικο.Η δικη μου ιστορια ειναι ως εξης:1.παλινδρομη απο φυσικη συλληψη.Μετα εκανα εξωσωματικη.Μεταφορα πρωτη,μηδενικη.Δευτερη,βιοχημικη,Τριτη εκανα το μικρο μου.Οπως βλεπεις εχω φαει μερικες ψυχρολουσιες και σε νιωθω.Συμβουλες ακριβως δεν εχω,απλα να σου πω τι εκανα εγω πριν την τριτη εμβρυομεταφορα.Πηρα vibramycin,λιγο παραπανω cyclacur και εκανα 9,5 σχεδον ενδομητριο,βιταμινη d και σεληνιο γιατι εχω θυρεοειδη.


 
 
Link to comment
Share on other sites

Γιάννα καλησπέρα!

Πήρα χθες τα αρνητικά αποτελέσματα και μάλλον ήθελα περισσότερο να μοιραστώ την εμπειρία μου με κάποια που μπορεί να με καταλάβει.

Σε ευχαριστώ πολύ!

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! 

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, EfEvan είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες!

Την 12η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά με ξένα ωάρια είχα δυστυχώς μια αρνητική χοριακή. 

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα τι πήγε στραβά. Ήταν η πρώτη μου προσπάθεια. 

Θα ήμουν ευγνώμων για οποιαδήποτε συμβουλή ή παρότρυνση. 

Ευχαριστώ πολύ!

Να μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου.απλα ολες θεωρουμε με την πρωτη οτι θα πετυχουμε λογω δωρεας αλλα κ παλι δεν ειναι τοσο εύκολο! 3 προσπαθειες..η πρωτη μηδενικη δεν εμφυτευτηκε κ οι αλλες ς παλιδρομες 7-8 εβδομαδα..μετα το καλοκαιρι τωρα η επομενη..γτ πρεπει να διερευνησουμε με εξετασεις τι μπορει να φταιει...να ερθεις κ στην ομαδα εδω στη δωρεα ωαριων να παρεις κ γνωμες αλλα κ κουραγιο!!!keep going! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...