Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Είμαι ΈΓΚΥΟΣ!!!!!!

Πριν δέκα λεπτά έκανα το clear blue και μέσα σε ένα λεπτό φάνηκε το θετικό....

Το είχα διαίσθηση κορίτσια....πολλά πρωτόγνωρα....με τη πρώτη....

Θα το βάλω φωτογραφία αν τα καταφέρω.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Εύχομαι μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Με την πρώτη αν θυμάμαι καλά??Άντε να δίνεις κουράγιο και σε όσες είμαστε στη προσπάθεια..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Evi95 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Εύχομαι μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Με την πρώτη αν θυμάμαι καλά??Άντε να δίνεις κουράγιο και σε όσες είμαστε στη προσπάθεια..

Ευχαριστώ πάρα πολύ... Με τη πρώτη.... ανυπομονώ για το αποτέλεσμα της χοριακής το απόγευμα... Εύχομαι γρήγορα ένα μωράκι και σε σένα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Είμαι ΈΓΚΥΟΣ!!!!!!

Πριν δέκα λεπτά έκανα το clear blue και μέσα σε ένα λεπτό φάνηκε το θετικό....

Το είχα διαίσθηση κορίτσια....πολλά πρωτόγνωρα....με τη πρώτη....

Θα το βάλω φωτογραφία αν τα καταφέρω.

Συγχαρητήρια, εξαιρετικά νέα! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα και η εγκυμοσύνη να εξελιχθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Συγχαρητήρια, εξαιρετικά νέα! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια από εδώ και πέρα και η εγκυμοσύνη να εξελιχθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Ιωάννα μου σε ευχαριστώ πολύ..... Εύχομαι αυτός να είναι ο μήνας σου....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LouloudakiK said:

Είμαι ΈΓΚΥΟΣ!!!!!!

Πριν δέκα λεπτά έκανα το clear blue και μέσα σε ένα λεπτό φάνηκε το θετικό....

Το είχα διαίσθηση κορίτσια....πολλά πρωτόγνωρα....με τη πρώτη....

Θα το βάλω φωτογραφία αν τα καταφέρω.

Μπράβο κοπέλα μου !!! Πες μας τι επαφές είχες να μας δώσεις λίγο κουράγιο σε εμάς που προσπαθούμε τόσο καιρό …..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

Μπράβο κοπέλα μου !!! Πες μας τι επαφές είχες να μας δώσεις λίγο κουράγιο σε εμάς που προσπαθούμε τόσο καιρό …..

Ευχαριστώ πάρα πολύ... Ουσιαστικά είχαμε μόνο 2 ελεύθερες επαφές λογικά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία... Και τσουππ το πιάσαμε το σποράκι... Είναι φοβερό όμως το μητρικό ένστικτο...το ένιωθα...

Εύχομαι γρήγορα θετικά τέστ σε οοοοολεεεςςς

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LouloudakiK said:

Ευχαριστώ πάρα πολύ... Ουσιαστικά είχαμε μόνο 2 ελεύθερες επαφές λογικά 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία... Και τσουππ το πιάσαμε το σποράκι... Είναι φοβερό όμως το μητρικό ένστικτο...το ένιωθα...

Εύχομαι γρήγορα θετικά τέστ σε οοοοολεεεςςς

 

Με το καλό κοπέλα μου ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι !!! Συγχαρητήρια !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Είμαι ΈΓΚΥΟΣ!!!!!!

Πριν δέκα λεπτά έκανα το clear blue και μέσα σε ένα λεπτό φάνηκε το θετικό....

Το είχα διαίσθηση κορίτσια....πολλά πρωτόγνωρα....με τη πρώτη....

Θα το βάλω φωτογραφία αν τα καταφέρω.

Συγχαρητήρια!!! Όλα καλά να πάνε σου ευχομαι!! 
 

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; Μαζί πάντως είμαστε!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Hlianaa είπε:

Συγχαρητήρια!!! Όλα καλά να πάνε σου ευχομαι!! 
 

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; Μαζί πάντως είμαστε!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Είμαι με μια μέρα καθυστέρηση σε κύκλο 29 ημερών. Εσύ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Είμαι με μια μέρα καθυστέρηση σε κύκλο 29 ημερών. Εσύ;;

Ευχαριστώ! Είμαι ακριβώς στην 28η ημέρα απλά ειναι 25-29 μερες ο κύκλος μου οποτε δεν γνωρίζω ακριβώς αν έχω καθυστερηση! 
Σου είπε ο γιατρός σου να κανεις χοριακη ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Hlianaa είπε:

Ευχαριστώ! Είμαι ακριβώς στην 29η ημέρα απλά ειναι 25-29 μερες ο κύκλος μου οποτε δεν γνωρίζω ακριβώς αν έχω καθυστερηση! 
Σου είπε ο γιατρός σου να κανεις χοριακη ;;

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης το πρωί το οποίο βγήκε θετικό και έκανα και χοριακή 53.35

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης το πρωί το οποίο βγήκε θετικό και έκανα και χοριακή 53.35

Τελεια!!! Σου είπε να κανεις ξανά ;; Έκανα και εγώ σήμερα Και μου είπε ξανά να κάνω την άλλη Πέμπτη  και νιώθω ότι αυτή η βδομάδα θα είναι αιώνας! (Προέρχομαι από αποβολή τον προηγούμενο μήνα για αυτό και η αγωνία μου είναι μεγάλη)!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Hlianaa είπε:

Τελεια!!! Σου είπε να κανεις ξανά ;; Έκανα και εγώ σήμερα Και μου είπε ξανά να κάνω την άλλη Πέμπτη  και νιώθω ότι αυτή η βδομάδα θα είναι αιώνας! (Προέρχομαι από αποβολή τον προηγούμενο μήνα για αυτό και η αγωνία μου είναι μεγάλη)!!

Ευχαριστώ.. είναι καλή αυτή η τιμή για μια μέρα καθυστέρηση;;

Μου είπε να επαναλάβω Τρίτη.

Εσύ πόσο είχες;;

Λυπάμαι για την προηγούμενη μη επιτυχή εγκυμοσύνη σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη αυτή τη φορά....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Ευχαριστώ.. είναι καλή αυτή η τιμή για μια μέρα καθυστέρηση;;

Μου είπε να επαναλάβω Τρίτη.

Εσύ πόσο είχες;;

Λυπάμαι για την προηγούμενη μη επιτυχή εγκυμοσύνη σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη αυτή τη φορά....

Εμένα βγηκε 220! Δεν γνωριζω καθόλου αλλά από ότι έχω διαβάσει δεν παίζει ρόλο αυτή η τιμή  αλλά σημασία έχει να διπλασιαζεται καθε 2 μέρες!!! 
 

Σκέψου Το προηγούμενο μήνα ξεκίνησα με 190 αλλά σε λίγες μέρες έπεσε στο 90! Οποτε σημασία εχει η επόμενη χοριακη μας να αυξηθεί όπως πρέπει!!! Υπομονή και θετικη σκέψη και όλα καλά θα πάνε!!! 
 

εχεις κάποιο σύμπτωμα; Πως αισθάνεσαι;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...