Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , Evi95 είπε:

Θέλω να κάνω αλλά δεν έχω κάποιο βάσιμο σύμπτωμα εγκυμοσύνης..Κάθε άλλο.. Συγνώμη για την περιγραφή αλλά τώρα έχω ροζ καφέ υγρά σε μεγάλη ποσότητα..Μάλλον θα χρειαστεί να πάω στο γυναικολόγο μου..Ίσως να κόλλησα κάτι από την θάλασσα?Δεν ξέρω..

Μακάρι να μην είναι ανησυχητικό όντως,δεν θέλω τρεχαματα τώρα..

Γειαααα!!Έχω κάνει αρκετά τεστ και έχω πει όχι άλλο χωρίς λόγο..Από τη στιγμή που είχα πολλή αιμορραγία θεωρώ ότι η εγκυμοσύνη είναι η πιο απίθανη πιθανότητα..Τώρα αυτή η ανωμαλία του κύκλου δεν ξέρω τι είναι..Μπορεί πολλά μπορεί και τίποτα..Αν μπω στη διαδικασία του τεστ αυτόματα θα αποκτήσω ελπίδες..Θα περιμένω να βγει θετικό κι να δεν βγει θα επηρεαστω σίγουρα..Για αυτό το καθυστερω..

Εσύ πως είσαι???

Μακάρι να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Εγώ τα ίδια. Λογικά έχω ακόμη 3-4 μέρες και προς το παρόν έχω μόνο έναν ελαφρύ πόνο στο στήθος και συχνές αλλαγές στην αίσθηση θερμοκρασίας, ειδικά τη νύχτα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, IOANNA28 είπε:

Μακάρι να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Εγώ τα ίδια. Λογικά έχω ακόμη 3-4 μέρες και προς το παρόν έχω μόνο έναν ελαφρύ πόνο στο στήθος και συχνές αλλαγές στην αίσθηση θερμοκρασίας, ειδικά τη νύχτα.

Μακάρι να μας έχεις ευχάριστα σε λίγες μέρες!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Evi95 είπε:

Γεια σου!!!Πως είσαι? Χαθήκαμε αυτές τις μέρες..Πως πάει η εγκυμοσύνη σου?

Εγώ όπως τα ξέρεις..Ξανά στην προσπάθεια..

Καλησπέρα!! Χάλια όπως κλασσικά. Υποφέρω από αναγουλες ναυτίες και εμετούς. Τώρα έχω και πόνο στη μέση. Γενικά περνάω δύσκολα.....

Τελικά πήγες στο γυναικολόγο;; Τι ήταν αυτό με τη περίοδο σου;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Καλησπέρα!! Χάλια όπως κλασσικά. Υποφέρω από αναγουλες ναυτίες και εμετούς. Τώρα έχω και πόνο στη μέση. Γενικά περνάω δύσκολα.....

Τελικά πήγες στο γυναικολόγο;; Τι ήταν αυτό με τη περίοδο σου;;

Όχι δεν πήγα τελικά..Το ξανασκέφτηκα και λέω αφού είχα περίοδο δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι.. Χωρίς καθυστέρηση πολύ τραβηγμένο θα ήταν να είχε συμβεί κάτι..

Εσύ περνάς δύσκολα ε?Έχεις και τη δουλειά και κουράζεσαι κιόλας.. Φαντάζομαι θα έχει φουλ δουλειά αυτή την περίοδο..Πάλι καλά έχεις και τα ρεπό..

Οι εμετοί πιστεύω είναι εξαντλητικοι..Το επομενο ραντεβού στο γιατρό ποτέ είναι?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Evi95 είπε:

Όχι δεν πήγα τελικά..Το ξανασκέφτηκα και λέω αφού είχα περίοδο δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι.. Χωρίς καθυστέρηση πολύ τραβηγμένο θα ήταν να είχε συμβεί κάτι..

Εσύ περνάς δύσκολα ε?Έχεις και τη δουλειά και κουράζεσαι κιόλας.. Φαντάζομαι θα έχει φουλ δουλειά αυτή την περίοδο..Πάλι καλά έχεις και τα ρεπό..

Οι εμετοί πιστεύω είναι εξαντλητικοι..Το επομενο ραντεβού στο γιατρό ποτέ είναι?

 

Κατάλαβα....

Ναι πολύ χάλια περνάω ακόμα δεν μπορώ να το χαρώ.... Είμαι και τρεις μέρες σπίτι γιατί έπαθα διάστρεμμα και πονάω. Αύριο θα γυρίσω στη δουλειά.... Περιμένω τη γυναικολόγο να με πάρει τηλέφωνο για την αυχενική. Γύρω στις 10 του Αυγούστου που θα είμαι 13 εβδομάδων με το καλό....άλλο άγχος κι αυτό.......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Κατάλαβα....

Ναι πολύ χάλια περνάω ακόμα δεν μπορώ να το χαρώ.... Είμαι και τρεις μέρες σπίτι γιατί έπαθα διάστρεμμα και πονάω. Αύριο θα γυρίσω στη δουλειά.... Περιμένω τη γυναικολόγο να με πάρει τηλέφωνο για την αυχενική. Γύρω στις 10 του Αυγούστου που θα είμαι 13 εβδομάδων με το καλό....άλλο άγχος κι αυτό.......

Άντε να μπεις στο δεύτερο τρίμηνο να ηρεμήσεις λιγάκι.. Περαστικά για το διάστρεμμα..!Τον τελευταίο ενάμιση μήνα έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά..Και με την αυχενική όλα καλά θα είναι!:D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Evi95 είπε:

Άντε να μπεις στο δεύτερο τρίμηνο να ηρεμήσεις λιγάκι.. Περαστικά για το διάστρεμμα..!Τον τελευταίο ενάμιση μήνα έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά..Και με την αυχενική όλα καλά θα είναι!:D

Έχω η αλήθεια είναι...αλλά χαλάλι αν στο τέλος είναι να πάνε όλα καλά... Μακάρι Εύη μου γιατί είναι πολύ μεγάλο άγχος η αυχενική....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/7/2022 at 8:02 ΜΜ, LouloudakiK είπε:

@Evi95 @IOANNA28 τι κάνετε;;;

Καλησπέρα κορίτσι μου, πως είσαι; Εμένα δυστυχώς μου ήρθε πάλι το ανεπιθύμητο ραντεβού χθες, με δύο ημέρες καθυστέρηση από την αναμενόμενη ημερομηνία. Δεν είναι βέβαια μεγάλη διαφορά, αλλά ελπίζω να είναι συγκυριακό γιατί το τελευταίο που μου χρειάζεται είναι αποσταθεροποίηση του κύκλου. Εσύ τι κάνεις, είδα είχες ένα ατυχηματάκι. Εύχομαι περαστικά και να μην υπάρξουν μελλοντικά παρόμοια θέματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 54 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, πως είσαι; Εμένα δυστυχώς μου ήρθε πάλι το ανεπιθύμητο ραντεβού χθες, με δύο ημέρες καθυστέρηση από την αναμενόμενη ημερομηνία. Δεν είναι βέβαια μεγάλη διαφορά, αλλά ελπίζω να είναι συγκυριακό γιατί το τελευταίο που μου χρειάζεται είναι αποσταθεροποίηση του κύκλου. Εσύ τι κάνεις, είδα είχες ένα ατυχηματάκι. Εύχομαι περαστικά και να μην υπάρξουν μελλοντικά παρόμοια θέματα.

Κατάλαβα.... Άρα υπομονή για την επόμενη.... Ναι είχα ένα ατύχημα. Τώρα είμαι καλύτερα...ασε αυτό μου έλειπε...τρέχω κουτση στο μπάνιο για εμετό....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Κατάλαβα.... Άρα υπομονή για την επόμενη.... Ναι είχα ένα ατύχημα. Τώρα είμαι καλύτερα...ασε αυτό μου έλειπε...τρέχω κουτση στο μπάνιο για εμετό....

Υπομονή και μακάρι όλα να ομαλοποιηθούν με το πέρασμα του χρόνου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Υπομονή και μακάρι όλα να ομαλοποιηθούν με το πέρασμα του χρόνου.

Εύχομαι ναι .... κοντεύω να κλείσω τον τρίτο μήνα. Είμαι 11w+4d...πως περνάει ο καιρός ρε συ..... θυμάμαι που πρωτομιλουσαμε στη δημοσίευση μου για τα συμπτώματα μου....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Εύχομαι ναι .... κοντεύω να κλείσω τον τρίτο μήνα. Είμαι 11w+4d...πως περνάει ο καιρός ρε συ..... θυμάμαι που πρωτομιλουσαμε στη δημοσίευση μου για τα συμπτώματα μου....

Πράγματι, ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα και αυτό μας φαίνεται πιο έντονα λόγω των ρυθμών που συνήθως έχει η καθημερινότητά μας. Κάποιες φορές αυτό μας ευχαριστεί, κάποιες όχι, ανάλογα την περίπτωση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Πράγματι, ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα και αυτό μας φαίνεται πιο έντονα λόγω των ρυθμών που συνήθως έχει η καθημερινότητά μας. Κάποιες φορές αυτό μας ευχαριστεί, κάποιες όχι, ανάλογα την περίπτωση.

Έτσι είναι ναι.... Υπομονή τα καλύτερα θα έρθουν για όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...