Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Evi95 είπε:

Κορίτσια τι γίνεται?Πως είστε?

@LouloudakiK @IOANNA28

Καλησπέρα Εύη μου. Τα ίδια εγώ. Υποφέρω από αναγουλες και εμετούς... Αύριο πρωί έχω αυχενική διαφάνεια....εσύ τι κάνεις;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Καλησπέρα Εύη μου. Τα ίδια εγώ. Υποφέρω από αναγουλες και εμετούς... Αύριο πρωί έχω αυχενική διαφάνεια....εσύ τι κάνεις;;;

Άντε με το καλό για αύριο!

Εγώ υποφέρω από τη ζέστη!!:wacko:

Τίποτα όπως τα ξέρεις..Τα ίδια.. Αναμονή και επιμονή!Χαχα :P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Κορίτσια τι γίνεται?Πως είστε?

@LouloudakiK @IOANNA28

Εδώ Εύη μου, τα ίδια. Με έχουν πιάσει οι ζέστες, τρέχω και με κάτι θέματα που μου έχουν προκύψει, γενικώς ένα δράμα η κατάσταση :-(. Εσύ πως είσαι, όλα καλά;

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Καλησπέρα Εύη μου. Τα ίδια εγώ. Υποφέρω από αναγουλες και εμετούς... Αύριο πρωί έχω αυχενική διαφάνεια....εσύ τι κάνεις;;;

Υπομονή κορίτσι μου, είναι αυτή η περίοδος τώρα με όλα αυτά τα συμπτώματα. Καλά αποτελέσματα για αύριο, εύχομαι να είναι όλα τέλεια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Άντε με το καλό για αύριο!

Εγώ υποφέρω από τη ζέστη!!:wacko:

Τίποτα όπως τα ξέρεις..Τα ίδια.. Αναμονή και επιμονή!Χαχα :P

Ευχαριστώ πολύ Εύη μου ....

Κατάλαβα.... Υπομονή δηλαδή 

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Εδώ Εύη μου, τα ίδια. Με έχουν πιάσει οι ζέστες, τρέχω και με κάτι θέματα που μου έχουν προκύψει, γενικώς ένα δράμα η κατάσταση :-(. Εσύ πως είσαι, όλα καλά;

Υπομονή κορίτσι μου, είναι αυτή η περίοδος τώρα με όλα αυτά τα συμπτώματα. Καλά αποτελέσματα για αύριο, εύχομαι να είναι όλα τέλεια.

Ευχαριστώ πολύ Ιωάννα μου!!! 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και σε σένα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Εδώ Εύη μου, τα ίδια. Με έχουν πιάσει οι ζέστες, τρέχω και με κάτι θέματα που μου έχουν προκύψει, γενικώς ένα δράμα η κατάσταση :-(. Εσύ πως είσαι, όλα καλά;

Υπομονή κορίτσι μου, είναι αυτή η περίοδος τώρα με όλα αυτά τα συμπτώματα. Καλά αποτελέσματα για αύριο, εύχομαι να είναι όλα τέλεια.

Καλά η ζέστη μας έχει τεντώσει..Δεν πάει άλλο.. Αφόρητη κατάσταση που ελπίζω να μην συνεχιστεί για πολύ..

Εγώ τα ίδια όπως τα ξέρεις..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Evi95 είπε:

Καλά η ζέστη μας έχει τεντώσει..Δεν πάει άλλο.. Αφόρητη κατάσταση που ελπίζω να μην συνεχιστεί για πολύ..

Εγώ τα ίδια όπως τα ξέρεις..

Ελπίζω σιγά σιγά να αρχίσει να δροσίζει. Κατά τ' άλλα, σε τι φάση είσαι όσον αφορά την προσπάθεια; Αν θυμάμαι καλά, είσαι λίγοι πιο μπροστά από μένα, οπότε πρέπει να πλησιάζουν οι ημερομηνίες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Ελπίζω σιγά σιγά να αρχίσει να δροσίζει. Κατά τ' άλλα, σε τι φάση είσαι όσον αφορά την προσπάθεια; Αν θυμάμαι καλά, είσαι λίγοι πιο μπροστά από μένα, οπότε πρέπει να πλησιάζουν οι ημερομηνίες.

Λοιπον με βάση τον κύκλο μου οι γόνιμες ήταν την εβδομάδα που μας πέρασε..Αλλά αυτή τη φορά δεν είχα καθόλου υγρά σε αυτές τις μέρες και αυτό δεν μου έχει ξανασυμβεί..Ελπίζω να μην είναι κύκλος χωρίς ωορρηξία..Τώρα περιμένω 18-20..

Εσείς πως πάτε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Evi95 είπε:

Λοιπον με βάση τον κύκλο μου οι γόνιμες ήταν την εβδομάδα που μας πέρασε..Αλλά αυτή τη φορά δεν είχα καθόλου υγρά σε αυτές τις μέρες και αυτό δεν μου έχει ξανασυμβεί..Ελπίζω να μην είναι κύκλος χωρίς ωορρηξία..Τώρα περιμένω 18-20..

Εσείς πως πάτε?

Εμένα βάσει κύκλος οι γόνιμες ξεκινούν στα μέσα αυτής της εβδομάδας. Το θέμα με τα υγρά ίσως να ήταν περιστασιακό και να μην σημαίνει κάτι. Άλλα συμπτώματα είχες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Εμένα βάσει κύκλος οι γόνιμες ξεκινούν στα μέσα αυτής της εβδομάδας. Το θέμα με τα υγρά ίσως να ήταν περιστασιακό και να μην σημαίνει κάτι. Άλλα συμπτώματα είχες;

Καλημέρα!!Όχι τίποτα απολύτως..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!!Όχι τίποτα απολύτως..

Απ' ότι ξέρω είναι κάτι αρκετά σύνηθες. Προσωπικά σχεδόν πάντα έχω κάτι από συμπτώματα, είτε υγρά είτε κάτι άλλο και καταλαβαίνω πάνω κάτω τι γίνεται. Δεν είναι όμως ασυνήθιστο να μην υπάρχει κάποιο σύμπτωμα και δεν σημαίνει απαραίτητα έλλειψη ωορρηξίας. Άρα, έστω και αν δεν ήξερες με ακρίβεια ημερομηνίες, είναι πιθανό να έχεις πετύχει την κατάλληλη μέρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Απ' ότι ξέρω είναι κάτι αρκετά σύνηθες. Προσωπικά σχεδόν πάντα έχω κάτι από συμπτώματα, είτε υγρά είτε κάτι άλλο και καταλαβαίνω πάνω κάτω τι γίνεται. Δεν είναι όμως ασυνήθιστο να μην υπάρχει κάποιο σύμπτωμα και δεν σημαίνει απαραίτητα έλλειψη ωορρηξίας. Άρα, έστω και αν δεν ήξερες με ακρίβεια ημερομηνίες, είναι πιθανό να έχεις πετύχει την κατάλληλη μέρα.

Ιωάννα μου μακάρι να έχεις δίκιο!Θα ξέρουμε σε μερικές μέρες.. Σήμερα το μεσημέρι ξεκίνησε να πονάει το στήθος πολύ και η μέση μου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα... Όλα φυσιολογικά σε πρώτη φάση με την αυχενική διαφάνεια στο 1,5. Αναμένω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές εξετάσεις σε καμία δεκαριά μέρες αλλά η γιατρός μου είπε ότι όλα βαίνουν φυσιολογικά... φύλο δεν είδαμε....δεν είχε καλή στάση για να φανεί...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evi95 είπε:

Ιωάννα μου μακάρι να έχεις δίκιο!Θα ξέρουμε σε μερικές μέρες.. Σήμερα το μεσημέρι ξεκίνησε να πονάει το στήθος πολύ και η μέση μου..

Λίγο υπομονή ακόμα με τα συμπτώματα ( τι τραβάμε κάθε φορά με τους πόνους) και με την σχετική αγωνία που σίγουρα πάντοτε υπάρχει, μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία που μακάρι να επιφυλάσσει ευχάριστες εκπλήξεις.

1 ώρα πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Όλα φυσιολογικά σε πρώτη φάση με την αυχενική διαφάνεια στο 1,5. Αναμένω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές εξετάσεις σε καμία δεκαριά μέρες αλλά η γιατρός μου είπε ότι όλα βαίνουν φυσιολογικά... φύλο δεν είδαμε....δεν είχε καλή στάση για να φανεί...

Τέλεια! Το ίδιο καλά εύχομαι να εξελιχθεί και όλη η υπόλοιπη πορεία από εδώ και στο εξής.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...