Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Λίγο υπομονή ακόμα με τα συμπτώματα ( τι τραβάμε κάθε φορά με τους πόνους) και με την σχετική αγωνία που σίγουρα πάντοτε υπάρχει, μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία που μακάρι να επιφυλάσσει ευχάριστες εκπλήξεις.

Τέλεια! Το ίδιο καλά εύχομαι να εξελιχθεί και όλη η υπόλοιπη πορεία από εδώ και στο εξής.

Ευχαριστώ πολύ Ιωάννα μου....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια καλησπέρα... Όλα φυσιολογικά σε πρώτη φάση με την αυχενική διαφάνεια στο 1,5. Αναμένω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές εξετάσεις σε καμία δεκαριά μέρες αλλά η γιατρός μου είπε ότι όλα βαίνουν φυσιολογικά... φύλο δεν είδαμε....δεν είχε καλή στάση για να φανεί...

Όλα άψογα πηγαίνουν!!

Κρύβεται το μπεμπακι :tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Λίγο υπομονή ακόμα με τα συμπτώματα ( τι τραβάμε κάθε φορά με τους πόνους) και με την σχετική αγωνία που σίγουρα πάντοτε υπάρχει, μέχρι την αναμενόμενη ημερομηνία που μακάρι να επιφυλάσσει ευχάριστες εκπλήξεις.

Τέλεια! Το ίδιο καλά εύχομαι να εξελιχθεί και όλη η υπόλοιπη πορεία από εδώ και στο εξής.

Καλημέρα!

Σήμερα το πρωί είδα καφέ υγρά..Σε 8-10 μέρες περιμένω την επόμενη περίοδο..Τι λέτε να συμβαίνει?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!

Σήμερα το πρωί είδα καφέ υγρά..Σε 8-10 μέρες περιμένω την επόμενη περίοδο..Τι λέτε να συμβαίνει?

Μάλλον ωορρηξία είναι! Εκμεταλλεύσου τις μέρες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!

Σήμερα το πρωί είδα καφέ υγρά..Σε 8-10 μέρες περιμένω την επόμενη περίοδο..Τι λέτε να συμβαίνει?

Χμμμ έχεις ξαναδεί κάτι τέτοιο πριν τη περίοδο σου;; Πιστεύω κι εγώ ότι μάλλον είναι ωορρηξία... τυχαίνει μερικές φορές.. εμένα δεν μου έχει συμβεί αλλά το έχω ξσνακουσει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elerina80 είπε:

Μάλλον ωορρηξία είναι! Εκμεταλλεύσου τις μέρες

 

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Χμμμ έχεις ξαναδεί κάτι τέτοιο πριν τη περίοδο σου;; Πιστεύω κι εγώ ότι μάλλον είναι ωορρηξία... τυχαίνει μερικές φορές.. εμένα δεν μου έχει συμβεί αλλά το έχω ξσνακουσει 

Όχι στη μέση του κύκλου δεν έχω ξαναδεί ούτε καφέ ούτε αίμα..Με βάση τον κύκλο μου 28-30 μέρες,οι γόνιμες θεωρητικά πάντα τελείωσαν την προηγούμενη εβδομάδα..Ίσως βέβαια να είναι απλά ένας μεγαλύτερος κύκλος..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi95 είπε:

 

Όχι στη μέση του κύκλου δεν έχω ξαναδεί ούτε καφέ ούτε αίμα..Με βάση τον κύκλο μου 28-30 μέρες,οι γόνιμες θεωρητικά πάντα τελείωσαν την προηγούμενη εβδομάδα..Ίσως βέβαια να είναι απλά ένας μεγαλύτερος κύκλος..

Σου εύχομαι να είναι το αίμα εμφύτευσης.συμβαινει συχνά.παρακολουθησε το.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!

Σήμερα το πρωί είδα καφέ υγρά..Σε 8-10 μέρες περιμένω την επόμενη περίοδο..Τι λέτε να συμβαίνει?

Καλησπέρα κορίτσι! Διάφορα πράγματα μπορεί να σημαίνει πιστεύω στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Μήπως πρόκειται για αλλαγή του κύκλου και είναι σύμπτωμα ωορρηξίας; Ίσως γι'αυτό δεν είχες καθόλου συμπτώματα τις μέρες που υπολόγιζες την ωορρηξία σου. Ίσως πάλι να έχει κάποια σχέση με κάτι παρόμοιο που αν θυμάμαι καλά σου είχε παρουσιαστεί τον προηγούμενο μήνα μετά την περίοδο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Διάφορα πράγματα μπορεί να σημαίνει πιστεύω στη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Μήπως πρόκειται για αλλαγή του κύκλου και είναι σύμπτωμα ωορρηξίας; Ίσως γι'αυτό δεν είχες καθόλου συμπτώματα τις μέρες που υπολόγιζες την ωορρηξία σου. Ίσως πάλι να έχει κάποια σχέση με κάτι παρόμοιο που αν θυμάμαι καλά σου είχε παρουσιαστεί τον προηγούμενο μήνα μετά την περίοδο.

Έχεις δίκιο ο κύκλος αυτός είναι ο πιο περίεργος..Ποτέ άλλοτε δεν είχα καφέ ανάμεσα σε περιόδους..Τι να πω βρε κορίτσια..Τα έχω χαμένα..Σήμερα τεντώθηκα και έπαθα κράμπα στη κοιλιά,οπότε ίσως και είναι ωορρηξία..Οι δικοί μου επιμένουν να κάνω τέστ βέβαια αλλά αφού είχα περίοδο το αποκλείω σαν ενδεχόμενο.. Πφφφφ..Σας κούρασα πάλι..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Evi95 είπε:

Έχεις δίκιο ο κύκλος αυτός είναι ο πιο περίεργος..Ποτέ άλλοτε δεν είχα καφέ ανάμεσα σε περιόδους..Τι να πω βρε κορίτσια..Τα έχω χαμένα..Σήμερα τεντώθηκα και έπαθα κράμπα στη κοιλιά,οπότε ίσως και είναι ωορρηξία..Οι δικοί μου επιμένουν να κάνω τέστ βέβαια αλλά αφού είχα περίοδο το αποκλείω σαν ενδεχόμενο.. Πφφφφ..Σας κούρασα πάλι..

Καμία κούραση κορίτσι μου. Η  ιδέα του τεστ δεν είναι κακή, αφού όπως είπαν και άλλα κορίτσια, ίσως αυτά τα υγρά να σχετίζονται με εμφύτευση, Απλά σε αυτή την περίπτωση μάλλον είναι λίγο νωρίς αν τελικά περιμένεις σε ένα δεκαήμερο περίπου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evi95 είπε:

Έχεις δίκιο ο κύκλος αυτός είναι ο πιο περίεργος..Ποτέ άλλοτε δεν είχα καφέ ανάμεσα σε περιόδους..Τι να πω βρε κορίτσια..Τα έχω χαμένα..Σήμερα τεντώθηκα και έπαθα κράμπα στη κοιλιά,οπότε ίσως και είναι ωορρηξία..Οι δικοί μου επιμένουν να κάνω τέστ βέβαια αλλά αφού είχα περίοδο το αποκλείω σαν ενδεχόμενο.. Πφφφφ..Σας κούρασα πάλι..

Ρε συ λες;;; Κάνε ένα τέστ στο χα πει και πριν μέρες....οοοολες αυτές τις ημέρες τι συμπτώματα έχεις;;; Θυμάμαι που είχες γράψει ότι είχες πολύ λίγες μέρες αίμα και μετά τίποτα.... Κάνε μια χοριακή η ένα τέστ...αν είσαι έγκυος θα δείξει 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Καμία κούραση κορίτσι μου. Η  ιδέα του τεστ δεν είναι κακή, αφού όπως είπαν και άλλα κορίτσια, ίσως αυτά τα υγρά να σχετίζονται με εμφύτευση, Απλά σε αυτή την περίπτωση μάλλον είναι λίγο νωρίς αν τελικά περιμένεις σε ένα δεκαήμερο περίπου.

 

6 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Ρε συ λες;;; Κάνε ένα τέστ στο χα πει και πριν μέρες....οοοολες αυτές τις ημέρες τι συμπτώματα έχεις;;; Θυμάμαι που είχες γράψει ότι είχες πολύ λίγες μέρες αίμα και μετά τίποτα.... Κάνε μια χοριακή η ένα τέστ...αν είσαι έγκυος θα δείξει 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Από συμπτώματα λοιπόν τα εξής, κούραση, υπνηλία,νευρα-πολλα νεύρα, αναγουλες σχεδόν καθημερινά.. Καθόλου υγρά από την περίοδο κι επειτα..Εχω μειώσει τον καφέ στο ελάχιστο επειδή μου ξινιζει..Αλλά αυτά δεν απαραίτητα συμπτώματα εγκυμοσύνης..Μπορεί να είναι κάποια ίωση ή κούραση από τη ζέστη και τον καιρό..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Από συμπτώματα λοιπόν τα εξής, κούραση, υπνηλία,νευρα-πολλα νεύρα, αναγουλες σχεδόν καθημερινά.. Καθόλου υγρά από την περίοδο κι επειτα..Εχω μειώσει τον καφέ στο ελάχιστο επειδή μου ξινιζει..Αλλά αυτά δεν απαραίτητα συμπτώματα εγκυμοσύνης..Μπορεί να είναι κάποια ίωση ή κούραση από τη ζέστη και τον καιρό..

Θα κάνεις ένα τέστ σε παρακαλώ;;;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Από συμπτώματα λοιπόν τα εξής, κούραση, υπνηλία,νευρα-πολλα νεύρα, αναγουλες σχεδόν καθημερινά.. Καθόλου υγρά από την περίοδο κι επειτα..Εχω μειώσει τον καφέ στο ελάχιστο επειδή μου ξινιζει..Αλλά αυτά δεν απαραίτητα συμπτώματα εγκυμοσύνης..Μπορεί να είναι κάποια ίωση ή κούραση από τη ζέστη και τον καιρό..

Καλέ τι δεν είναι τίποτα...εσύ δεν μας έλεγες ότι είχες μόνο λίγες μέρες αίμα κ μετά τίποτα ...κόπηκε απότομα κ μάλιστα δεν σου είχε ξανασυμβεί.....μωρέ λες????Έχεις υπέροχα συπμτωματα για να είναι εγκυμοσύνης πάντως....η όπως γράψαμε κ πιο πάνω είναι από την ωορρεξια...Κάνε ένα τεστακι..ειδικά το ψηφιακό που δείχνει κ τις εβδομάδες...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...