Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Γλυκιά μου καλημέρα!!

Καλά είμαι και εγώ..Χθες το βράδυ μου ήρθε περίοδος..Και λέμε να ψαχτουμε λίγο να κάνουμε κάποιες εξετάσεις μην τυχόν υπάρχει κάποιο θέμα..

Κουράγιο και υπομονή.. Πιστεύω ότι τώρα που θα σταματήσεις την δουλειά θα μπορέσεις να ξεκουραστείς λίγο και να νιώσεις καλύτερα..

Καλημέρα Εύη μου. 

Τι είδους εξετάσεις δηλαδή;;

Ναι εννοείται ότι θα ξεκουραστώ. Ανυπομονώ τόσο πολύ....το έχω πολύ ανάγκη 

10 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Βρε κορίτσι μου σε έχει τσακίσει εσένα...δεν σε άφησε να ηρεμήσεις καθόλου...τι να πω...υπομονή...από ότι φαίνεται δεν θα σε αφήσουν τα συμπτώματα έχω ακούσει ότι συμβαίνει αυτό σε κάποιες κοπέλες ..τουλάχιστον να σταματήσεις την δουλειά έτσι ώστε να μην έχεις την κουράσει από εκεί ..να μπορέσεις να αφιερωθεί σε όλα τα άλλα...

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες ...τι να πω μακάρι να έρθει η σειρά μας...Σε άλλο θέμα που είμαι η αλήθεια είναι πολύ γουρλιδικο...έχουμε ήδη μια έγκυουλα που το έμαθε αυτό το μήνα κ άλλη μια που σήμερα είδε θετικό τεστ....άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες έχω να πω εγώ...

Άσε..... Κάνω υπομονή να τελειώσω τη δουλειά. Θα μου φύγει ένα μεγάλο βάρος.

Τι ωραία νέα!!! Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας!!!! Επιμονή και υπομονή και λιγότερο άγχος....εγώ βρε κορίτσια δεν το βίωσα καθόλου αυτό το άγχος του να μείνω έγκυος αλλά μου φαίνεται τόσο ειρωνικό και άδικο να προσπαθείτε τόσο πολύ για ένα μωράκι...και σε άλλες να έρχεται ουρανοκατέβατο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 30 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Καλημέρα Εύη μου. 

Τι είδους εξετάσεις δηλαδή;;

Ναι εννοείται ότι θα ξεκουραστώ. Ανυπομονώ τόσο πολύ....το έχω πολύ ανάγκη 

Άσε..... Κάνω υπομονή να τελειώσω τη δουλειά. Θα μου φύγει ένα μεγάλο βάρος.

Τι ωραία νέα!!! Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας!!!! Επιμονή και υπομονή και λιγότερο άγχος....εγώ βρε κορίτσια δεν το βίωσα καθόλου αυτό το άγχος του να μείνω έγκυος αλλά μου φαίνεται τόσο ειρωνικό και άδικο να προσπαθείτε τόσο πολύ για ένα μωράκι...και σε άλλες να έρχεται ουρανοκατέβατο....

Είσαι στις τυχερές κοπέλες είναι αλήθεια αυτό...αλλά δυστηχως δεν είναι εύκολα έτσι ...είναι βασικά σπανιο αρκετά να είναι τόσο εύκολα...ευλογία το λέω εγώ...σου εύχομαι τώρα που θα σταματήσεις την δουλίτσα κ θα μπορείς να ξεκουραστεις να απολαύσεις κ την εγκυμοσύνη σου όσο γίνεται...υπομονή είσαι στον 5 μήνα...κοντεύει να έρθει το αγγελούδι σας...σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pagor είπε:

Είσαι στις τυχερές κοπέλες είναι αλήθεια αυτό...αλλά δυστηχως δεν είναι εύκολα έτσι ...είναι βασικά σπανιο αρκετά να είναι τόσο εύκολα...ευλογία το λέω εγώ...σου εύχομαι τώρα που θα σταματήσεις την δουλίτσα κ θα μπορείς να ξεκουραστεις να απολαύσεις κ την εγκυμοσύνη σου όσο γίνεται...υπομονή είσαι στον 5 μήνα...κοντεύει να έρθει το αγγελούδι σας...σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου...

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ....η αλήθεια είναι ότι όσες με ρωτάνε αν προσπαθήσαμε για την εγκυμοσύνη και τους απαντάω όχι έμεινα έγκυος με μια και μοναδική επαφή εκπλήσσονται.... είναι όντως θαύμα.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ....η αλήθεια είναι ότι όσες με ρωτάνε αν προσπαθήσαμε για την εγκυμοσύνη και τους απαντάω όχι έμεινα έγκυος με μια και μοναδική επαφή εκπλήσσονται.... είναι όντως θαύμα.....

Είναι όντως...κ να το απολαύσεις όσο γίνεται...είσαι στις πολυ τυχερές κ ευλογημένες!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Καλημέρα Εύη μου. 

Τι είδους εξετάσεις δηλαδή;;

Ναι εννοείται ότι θα ξεκουραστώ. Ανυπομονώ τόσο πολύ....το έχω πολύ ανάγκη 

Άσε..... Κάνω υπομονή να τελειώσω τη δουλειά. Θα μου φύγει ένα μεγάλο βάρος.

Τι ωραία νέα!!! Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας!!!! Επιμονή και υπομονή και λιγότερο άγχος....εγώ βρε κορίτσια δεν το βίωσα καθόλου αυτό το άγχος του να μείνω έγκυος αλλά μου φαίνεται τόσο ειρωνικό και άδικο να προσπαθείτε τόσο πολύ για ένα μωράκι...και σε άλλες να έρχεται ουρανοκατέβατο....

Ότι μας πει ο γιατρός υποθέτω..Για να έχουμε μια γενική εικόνα που βρισκόμαστε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Evi95 είπε:

Ότι μας πει ο γιατρός υποθέτω..Για να έχουμε μια γενική εικόνα που βρισκόμαστε..

Έχεις δίκιο! Καλό θα ήταν να πάρετε μια γνώμη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/9/2022 at 12:15 ΠΜ, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;;; Πώς είστε;;;

@IOANNA28 @Evi95 @Pagor

Καλησπέρα κορίτσι, εδώ τα ίδια. Βρισκόμαστε στις κρίσιμες μέρες του μήνα και προσπαθούμε όλο και κάτι να γίνεται για να υπάρχει η καλύτερη κατα το δυνατόν εκμετάλλευση. Εσύ πώς είσαι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι, εδώ τα ίδια. Βρισκόμαστε στις κρίσιμες μέρες του μήνα και προσπαθούμε όλο και κάτι να γίνεται για να υπάρχει η καλύτερη κατα το δυνατόν εκμετάλλευση. Εσύ πώς είσαι;

Σούπερ. εγώ χάλια....το έχω πάρει απόφαση ότι μέχρι να γεννήσω έτσι θα με πάει η εγκυμοσύνη.... ναυτίες εμετοί ζαλάδες.... κόπωση ατονία πονοκέφαλοι....και ότι άλλο υπάρχει από συμπτώματα το έχω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LouloudakiK είπε:

Σούπερ. εγώ χάλια....το έχω πάρει απόφαση ότι μέχρι να γεννήσω έτσι θα με πάει η εγκυμοσύνη.... ναυτίες εμετοί ζαλάδες.... κόπωση ατονία πονοκέφαλοι....και ότι άλλο υπάρχει από συμπτώματα το έχω.

Δυστυχώς είναι καταστάσεις που συνοδεύουν σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό αυτή την περίοδο. Σίγουρα δεν βοηθάνε πολλές φορές και οι υποχρεώσεις της καθημερινότητας. Χρειάζεται μεγάλη υπομονή και να βρίσκεις πράγματα που ίσως σε κάνουν να νιώθεις καλύτερα ( είτε ιατρικής φύσεως αν υπάρχουν, είτε άλλα).

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Δυστυχώς είναι καταστάσεις που συνοδεύουν σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό αυτή την περίοδο. Σίγουρα δεν βοηθάνε πολλές φορές και οι υποχρεώσεις της καθημερινότητας. Χρειάζεται μεγάλη υπομονή και να βρίσκεις πράγματα που ίσως σε κάνουν να νιώθεις καλύτερα ( είτε ιατρικής φύσεως αν υπάρχουν, είτε άλλα).

Μόνο η ξεκούραση με βοηθάει. Κατι το οποίο δεν έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου... είμαστε σε φάση μετακόμισης κιόλας τώρα και έχουν πέσει όλα μαζί 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 43 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Μόνο η ξεκούραση με βοηθάει. Κατι το οποίο δεν έχω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου... είμαστε σε φάση μετακόμισης κιόλας τώρα και έχουν πέσει όλα μαζί 

Κουράγιο κορίτσι μου. Το σημαντικό είναι να προχωράει ομαλά η εγκυμοσύνη και να μην επηρρεάζεται από τίποτα από αυτά. Άλλωστε πλησιάζει ο καιρός και μετά όλα αυτά θα ξεχαστούν και δεν θα έχουν καμία σημασία.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου. Το σημαντικό είναι να προχωράει ομαλά η εγκυμοσύνη και να μην επηρρεάζεται από τίποτα από αυτά. Άλλωστε πλησιάζει ο καιρός και μετά όλα αυτά θα ξεχαστούν και δεν θα έχουν καμία σημασία.

Όντως....άντε να δούμε....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 16/9/2022 at 8:22 ΜΜ, IOANNA28 είπε:

Κουράγιο κορίτσι μου. Το σημαντικό είναι να προχωράει ομαλά η εγκυμοσύνη και να μην επηρρεάζεται από τίποτα από αυτά. Άλλωστε πλησιάζει ο καιρός και μετά όλα αυτά θα ξεχαστούν και δεν θα έχουν καμία σημασία.

Τι κάνεις;;; Κορίτσια είστε όλες καλά;; Πώς πάει;;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Τι κάνεις;;; Κορίτσια είστε όλες καλά;; Πώς πάει;;;

Εδώ στην αναμονή, περιμένουμε σε καμιά εβδομάδα να δούμε τι έγινε. Εσύ πώς είσαι; Έχει βελτιωθεί καθόλου η κατάσταση;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...