Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Αν θες να πηγαίνεις πιο στοχευμένα καλο θα ήταν να δεις την ωορρηξία σου με τον γυναικολόγο. εγώ αυτό θα έκανα για σίγουρα αποτελέσματα!!! Και εννοείται ότι λογικό είναι να μην έχετε συνεχώς όρεξη για σεξ... αλίμονο!!! Να το απολαμβάνετε και χωρίς άγχος και αυτό γίνεται... είναι όντως θέμα χρόνου λοιπόν. Τώρα αφού το θέλετε τόσο πολύ,να πηγαίνετε μόνο στοχευμένα!!!!

 

21 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα Εύη μου. Η αλήθεια είναι ότι δεν είναι πάντα απλή η συγκεκριμένη διαδικασία, Όταν κυνηγάμε συγκεκριμένες ημερομηνίες, με την κούραση και τις υποχρεώσεις της καθημερινότητας, μπορεί να γίνει ιδιαίτερα πιεστική η κατάσταση. Σίγουρα δεν ήμαστε μηχανήματα να λειτουργούμε με ένα κουμπί και όταν υπάρχει και πίεση χρόνου, χειροτερεύει την κατάσταση. Πιστεύω ότι το πιο βοηθητικό σε αυτή την περίπτωση είναι να προσπαθούμε όσο μπορούμε να έρχεται πιο αυθόρμητα το όλο πράγμα και όχι σαν μια υποχρέωση που πρέπει να βγεί.

Έχετε δίκιο κορίτσια μου.. Υπομονή και πάλι υπομονή..Εσύ Ιωάννα μου είχες κανένα νέο?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

 

Έχετε δίκιο κορίτσια μου.. Υπομονή και πάλι υπομονή..Εσύ Ιωάννα μου είχες κανένα νέο?

Εγώ Εύη μου είμαι με το τεστ στο χέρι περιμένοντας την επόμενη ωορρηξία. Πάντως αν δεν προκύψει κάτι σύντομα, ετοιμαζόμαστε κι εμείς να το ελέγξουμε ιατρικά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Εγώ Εύη μου είμαι με το τεστ στο χέρι περιμένοντας την επόμενη ωορρηξία. Πάντως αν δεν προκύψει κάτι σύντομα, ετοιμαζόμαστε κι εμείς να το ελέγξουμε ιατρικά.

Μακάρι να τα καταφέρετε πολύ σύντομα!!Και να μην χρειαστεί να μπείτε σε αυτή την διαδικασία..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Evi95 είπε:

Μακάρι να τα καταφέρετε πολύ σύντομα!!Και να μην χρειαστεί να μπείτε σε αυτή την διαδικασία..

Μακάρι αλλά σε κάθε περίπτωση είναι ένα μέσον για να δούμε που βρισκόμαστε. Εσύ πώς είσαι; Πως λες να κινηθείς από εδώ και πέρα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Μακάρι αλλά σε κάθε περίπτωση είναι ένα μέσον για να δούμε που βρισκόμαστε. Εσύ πώς είσαι; Πως λες να κινηθείς από εδώ και πέρα;

Προς το παρόν περιμένω να δω αν έγινε τίποτα αυτή τη φορά..Γύρω στις 12-14 περιμένω περίοδο..Θα δούμε..Ξεαγχωθηκα που δεν τρέχει κάτι άλλο,αλλά και πάλι απορώ πως και τόσο καιρό δεν...Μπορεί όντως να φταίει το άγχος,αν και το έχω μειώσει παρά πολύ..Πλέον δεν αγχώνομαι απλά περιμένω..Πρώτα από όλα λοιπόν τώρα θέλω να ξεχαστω..Και να "ξεκουραστώ"..Να βγω λίγο από το πρόγραμμα περίοδος-ωορρηξια-σεξ-περιοδος κτλ..Αυτααα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Evi95 είπε:

Προς το παρόν περιμένω να δω αν έγινε τίποτα αυτή τη φορά..Γύρω στις 12-14 περιμένω περίοδο..Θα δούμε..Ξεαγχωθηκα που δεν τρέχει κάτι άλλο,αλλά και πάλι απορώ πως και τόσο καιρό δεν...Μπορεί όντως να φταίει το άγχος,αν και το έχω μειώσει παρά πολύ..Πλέον δεν αγχώνομαι απλά περιμένω..Πρώτα από όλα λοιπόν τώρα θέλω να ξεχαστω..Και να "ξεκουραστώ"..Να βγω λίγο από το πρόγραμμα περίοδος-ωορρηξια-σεξ-περιοδος κτλ..Αυτααα..

Σίγουρα είναι μια θετική προσέγγιση. Πιστεύω ότι πιο μακροπρόθεσμα, το βασικό είναι ο έλεγχος με κάποια μέθοδο της ωορρηξίας για να επιτευχθούν οι πιο στοχευμένες επαφές. Προσωπικά εκεί επικεντρώνομαι γιατί θεωρώ ότι αυξάνει σημαντικά τις πιθανότητες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Σίγουρα είναι μια θετική προσέγγιση. Πιστεύω ότι πιο μακροπρόθεσμα, το βασικό είναι ο έλεγχος με κάποια μέθοδο της ωορρηξίας για να επιτευχθούν οι πιο στοχευμένες επαφές. Προσωπικά εκεί επικεντρώνομαι γιατί θεωρώ ότι αυξάνει σημαντικά τις πιθανότητες.

Σίγουρα..Κι εγώ θα δώσω λίγο χρόνο στον εαυτό μου και μετά μάλλον θα ξαναπάρω τεστ ωορρηξίας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Evi95 είπε:

Σίγουρα..Κι εγώ θα δώσω λίγο χρόνο στον εαυτό μου και μετά μάλλον θα ξαναπάρω τεστ ωορρηξίας..

Είναι πιστεύω η καλύτερη λύση γιατί διαφορετικά άντε να πετύχεις ικανοποιητικό αριθμό επαφών. Στην αρχή πίστευα ότι θα είναι εύκολο αλλά δεν ήταν έτσι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Είναι πιστεύω η καλύτερη λύση γιατί διαφορετικά άντε να πετύχεις ικανοποιητικό αριθμό επαφών. Στην αρχή πίστευα ότι θα είναι εύκολο αλλά δεν ήταν έτσι.

Ναι αυτό ακριβώς..Κι εγώ πίστευα ότι το να μείνεις έγκυος δεν είναι τόσο πολύπλοκη διαδικασία..Μέχρι που μπήκα στο χορό..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Evi95 είπε:

Ναι αυτό ακριβώς..Κι εγώ πίστευα ότι το να μείνεις έγκυος δεν είναι τόσο πολύπλοκη διαδικασία..Μέχρι που μπήκα στο χορό..

Οι περισσότερες αυτό πιστεύαμε.Θα το κάνουμε 1-2 φορές ελεύθερα και έγινε. Όχι πως δεν υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν είναι ο κανόνας.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Οι περισσότερες αυτό πιστεύαμε.Θα το κάνουμε 1-2 φορές ελεύθερα και έγινε. Όχι πως δεν υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις αλλά δεν είναι ο κανόνας.

Μακάρι να ήταν τόσο απλό για όλες μας.. Αλήθεια..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Evi95 είπε:

Μακάρι να ήταν τόσο απλό για όλες μας.. Αλήθεια..

Τι να κάνουμε, πρέπει να προσπαθήσουμε με ότι έχουμε. Με το τεστ ανα χείρας και στον αγώνα. Θα βαρεθούμε να κατουράμε σε κυπελλάκια και όσο για το....άλλο, θα χορτάσουμε για όλη μας τη ζωή :D:D

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Τι να κάνουμε, πρέπει να προσπαθήσουμε με ότι έχουμε. Με το τεστ ανα χείρας και στον αγώνα. Θα βαρεθούμε να κατουράμε σε κυπελλάκια και όσο για το....άλλο, θα χορτάσουμε για όλη μας τη ζωή :D:D

Χαχαχ!! Πραγματικά όμως!Θα ακούμε σεξ και θα κρυβόμαστε :D 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Evi95 είπε:

Χαχαχ!! Πραγματικά όμως!Θα ακούμε σεξ και θα κρυβόμαστε :D 

Ε μα, από όταν ξεκινήσαμε είμαστε ντύσου γδύσου. Ειδικά στις αρχές με το άγχος μη χαθεί η μέρα, με το που έμπαινα στο σπίτι, πέταγα ρούχα δεξιά αριστερά μέχρι να φτάσω στην κρεβατοκάμαρα. Μιλάμε για καταστάσεις σχιζοφρένειας!:D

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Ε μα, από όταν ξεκινήσαμε είμαστε ντύσου γδύσου. Ειδικά στις αρχές με το άγχος μη χαθεί η μέρα, με το που έμπαινα στο σπίτι, πέταγα ρούχα δεξιά αριστερά μέχρι να φτάσω στην κρεβατοκάμαρα. Μιλάμε για καταστάσεις σχιζοφρένειας!:D

Όπως το περιγράφεις ακριβώς!Τι περνάμε :P Πρόγραμμα σου λέω!Μόνο ένσημα δεν κολλάμε! Εργατοώρες!Λες και θα πάρουμε απουσία αν χάσουμε μια μέρα..

Επεξεργάστηκαν by Evi95
  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...