Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια όλα πολύ καλά!!! Η μπέμπα 435γρ και συνεχίζουμε!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου...με το καλό ή μπουμπού σας να την πάρετε αγκαλια...ένα ακόμα ανχός θα σας έφυγε...όλα τέλεια θα πάνε!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια όλα πολύ καλά!!! Η μπέμπα 435γρ και συνεχίζουμε!!!!!

Τέλεια! Εύχομαι με τον ίδιο τρόπο να εξελιχθεί και όλη η περίοδος της εγκυμοσύνης που απομένει, με απόλυτα ομαλή έκβαση των πραγμάτων. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Μπράβο κορίτσι μου...με το καλό ή μπουμπού σας να την πάρετε αγκαλια...ένα ακόμα ανχός θα σας έφυγε...όλα τέλεια θα πάνε!!!

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ και τις δύο. Εύχομαι το πολυπόθητο σύντομα για όλες!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ πολύ και τις δύο. Εύχομαι το πολυπόθητο σύντομα για όλες!!!!!!

Όλα τέλεια με τη ζουζουνα σου!!!Μπράβο!!!!:grin:Όλα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Όλα τέλεια με τη ζουζουνα σου!!!Μπράβο!!!!:grin:Όλα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος!

Καλημέρα Εύη μου . Ευχαριστώ πολύ μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Όλα τέλεια με τη ζουζουνα σου!!!Μπράβο!!!!:grin:Όλα καλά θα πάνε μέχρι το τέλος!

Τι κάνεις κορίτσι μου???

Εσύ νομίζω μας είχες μείνει για να έχουμε κανένα ευχαριστώ αυτό τον καιρό...το θυμάμαι γιατί ειμασταν μαζί στις μέρες...απλά εμένα μου ήρθε κ λίγο νωρίτερα....εύχομαι κ ελπίζω να ΜΗΝ σου έχει έρθει...κ γενικά να μην σου ξαναέρθει για αρκετούς μήνες....

Θα περιμένουμε με χαρά όμορφα νέα σου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου???

Εσύ νομίζω μας είχες μείνει για να έχουμε κανένα ευχαριστώ αυτό τον καιρό...το θυμάμαι γιατί ειμασταν μαζί στις μέρες...απλά εμένα μου ήρθε κ λίγο νωρίτερα....εύχομαι κ ελπίζω να ΜΗΝ σου έχει έρθει...κ γενικά να μην σου ξαναέρθει για αρκετούς μήνες....

Θα περιμένουμε με χαρά όμορφα νέα σου!!!!

Καλημέρα!Ήρθε χθες πρωί πρωί..Μην χάσει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!Ήρθε χθες πρωί πρωί..Μην χάσει..

Άσε ξέρω...τα ίδια συναισθήματα κ εγώ....πραγματικά ρε παιδί μου..μα να μην μας ξεχάσει κ εμάς κάποια στιγμή....

Κ εγώ όταν είδα στις 12 μέρες αίμα ...λέω έλεος....δηλαδή όχι απλά ήρθε αλλά ήρθε κ νωρίτερα....

Καλή επιτυχία για αυτό το μήνα θα ευχηθώ σε όλες μας!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Καλημέρα!Ήρθε χθες πρωί πρωί..Μην χάσει..

Σαν να ζούμε την ίδια μέρα σε επανάληψη νιώθω πολλές φορές με αυτή την κατάσταση. Κάθε φορά τα ίδια ακριβώς πράγματα με την ίδια ακριβώς σειρά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, IOANNA28 είπε:

Σαν να ζούμε την ίδια μέρα σε επανάληψη νιώθω πολλές φορές με αυτή την κατάσταση. Κάθε φορά τα ίδια ακριβώς πράγματα με την ίδια ακριβώς σειρά.

Έχεις δίκιο...πραγματικά...η μέρα της μαρμότας ...κάθε μήνας....άστα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , Pagor είπε:

Έχεις δίκιο...πραγματικά...η μέρα της μαρμότας ...κάθε μήνας....άστα..

Κάθε φορά το ίδιο, περιμένοντας τη μία φορά που θα είναι διαφορετικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Κάθε φορά το ίδιο, περιμένοντας τη μία φορά που θα είναι διαφορετικά.

Αμήν κ ποτέ θα πω εγώ ...

Αν θυμάμαι καλά ...λογικά θα μπαίνεις στην φάση της αναμονής για τα αποτελέσματα...με το καλο θα πω εγώ κ να μπει επιτέλους ένα τέλος σε αυτή την αναμονή...να έρθει άλλη με την σειρά της πιο γλυκιά αναμονή με άλλες σκέψεις κ προβληματισμούς...

Να περάσουμε βρε παιδάκι μου σε άλλο level...φτάνει την χιλιοκαναμε αυτή την πίστα..χαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Pagor είπε:

Αμήν κ ποτέ θα πω εγώ ...

Αν θυμάμαι καλά ...λογικά θα μπαίνεις στην φάση της αναμονής για τα αποτελέσματα...με το καλο θα πω εγώ κ να μπει επιτέλους ένα τέλος σε αυτή την αναμονή...να έρθει άλλη με την σειρά της πιο γλυκιά αναμονή με άλλες σκέψεις κ προβληματισμούς...

Να περάσουμε βρε παιδάκι μου σε άλλο level...φτάνει την χιλιοκαναμε αυτή την πίστα..χαχαχα

Βασικά είμαι στην αναμονή για ωορρηξία. Λογικά και ημερολογιακά αύριο μεθαύριο το πολύ θα έρθει. Ήδη έχω αρκετά σχετικά συμπτώματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Βασικά είμαι στην αναμονή για ωορρηξία. Λογικά και ημερολογιακά αύριο μεθαύριο το πολύ θα έρθει. Ήδη έχω αρκετά σχετικά συμπτώματα.

Ουυυυυ τέλεια ...κ εμένα αρχίζουν οι καλές μέρες από αύριο κ για 5-6 μερες...

Καλή μας αρχή ξανά κ καλή μας απόλαυση θα πω εγώ ...χαχαχα...εεε να το χαιρόμαστε κ λίγο..

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς με τέλεια αποτελέσματα σε όλες μας!!!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Pagor είπε:

Ουυυυυ τέλεια ...κ εμένα αρχίζουν οι καλές μέρες από αύριο κ για 5-6 μερες...

Καλή μας αρχή ξανά κ καλή μας απόλαυση θα πω εγώ ...χαχαχα...εεε να το χαιρόμαστε κ λίγο..

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς με τέλεια αποτελέσματα σε όλες μας!!!

 

Μακάρι, γιατί η αλήθεια είναι ότι με το άγχος και τον προγραμματισμό της όλες διαδικασίας, έχει χαθεί λίγο ο αυθορμητισμός. Έχουμε φτάσει να το γράφουμε στη λίστα με τις υπόλοιπες δουλειές μην το ξεχάσουμε.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...