Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Ελεύθερες επαφές


Recommended Posts

Κορίτσια τι να πω..... προσοχή!!! Περαστικά και γρήγορα και στις δύο σας.... κυκλοφορούν και κορονοιός και γρίπη και γαστρεντερίτιδα από ότι ακούω.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 863
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Καλησπέρα κ από εμένα...

Ούτε από εδώ έχει αλλάξει κάτι..

Θετικό τεστ ζήτησα από το σύμπαν αυτό το μήνα κ μου το έστειλε ..μόνο που ήταν τεστ κοροναιου κ είμαι εδώ κ 5 μέρες χάλια...οποίον ακούσω να πει ξανά "μια γριπούλα είναι ..δεν είναι τίποτα " Μα το θεό μετά από τους πυρετούς τα ξενύχτια κ τόσο βήχα θα τον κοπανησω....

Σήμερα κάπως καλύτερα ....καλά όχι κ πολύ...αλλά δεν έχω πυρετό η δεκτά...μπούκωμα όμως να μην περνώ καν ανάσα κ βήχα....τέλειο...

Κάτι λάθος πήγε με την προσευχή μου...δεν την διευκρυνησα ...χαχαχα...αφήστε τα...

Αφού είχα κ χαρά η ηλιθια ήταν η μέρες που περίμενα τα αποτελεσματα βλεπετε..ενοιωθα κούραση...νυστα πολύ.....είχα 3 μέρες πονοκέφαλο κ δεκατα 37,1 ..λέω ωπ...να το που ήρθε τελικά...εεε την Τετάρτη μέρα κάνει ο άντρας μου ενα τεστ για κοβιντ θετικός ..την άλλη μέρα παρεμε κάτω με 39...μου ήρθε κ περίοδος ...μιλάμε μεγάλη επιτυχία αυτός ο μήνας....

Αύριο έχω να πάω παθολόγο να με δει ο άνθρωπος....ααααχχχχ...

 

7 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου. Σίγουρα είναι ταλαιπωρία αυτή η κατάσταση. Είμαι κι εγώ κάπως από προχθές. Έχω δέκατα και μια ενόχληση στον λαιμό. Στην περίπτωση μου δεν είναι βέβαια το ίδιο (να και μια περίπτωση που είναι τόσο θετικό να βγαίνουν τεστ αρνητικά) αλλά σε κάθε περίπτωση θα πάω συμπτωματικά κι εγώ αύριο γιατρό, οπότε ως προς αυτό δεν είσαι μόνη, παρέα θα είμαστε αύριο :)

Περαστικά κορίτσια μου!!Ξέρω είχα περάσει κ εγώ και μόνο εύκολο δεν είναι..

 

13 ώρες πρίν, LouloudakiK είπε:

Ναι σήμερα είναι πολύ άσχημη ημέρα.... ξεκουράζομαι αρκετά. Δεν κάνω πολλά πολλά. Μου λείπει ξεκούραση ούτως ή άλλως. Γεμίζω μπαταρίες χαχα....

Τουλάχιστον να απολαμβάνετε την κάθε επαφή.....έχεις πάει στον γυναικολόγο ώστε να παρακολουθείς πιο στοχευμένα την ωορρηξία σου;; Έτσι θα αυξήσεις τις πιθανότητες κατά πολύ εφόσον δεν τίθεται θέμα...

Όχι ακόμη δεν πήγα..Τους τελευταίους δύο μήνες έχω πολύ έντονα συμπτώματα ωορρηξίας οπότε την καταλαβαίνω αμέσως..Αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη για αυτό τον μήνα γιατί χρειάστηκε να πάω και οδοντίατρο οπότε παυσίπονα, αντιβιωσεις και αρκετός πόνος δεν μας άφησαν πολλά περιθώρια αλλά δεν πειράζει..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

 

Περαστικά κορίτσια μου!!Ξέρω είχα περάσει κ εγώ και μόνο εύκολο δεν είναι..

 

Όχι ακόμη δεν πήγα..Τους τελευταίους δύο μήνες έχω πολύ έντονα συμπτώματα ωορρηξίας οπότε την καταλαβαίνω αμέσως..Αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη για αυτό τον μήνα γιατί χρειάστηκε να πάω και οδοντίατρο οπότε παυσίπονα, αντιβιωσεις και αρκετός πόνος δεν μας άφησαν πολλά περιθώρια αλλά δεν πειράζει..

Καλημέρααααα! Είναι πολύ πιο σίγουρο το αποτέλεσμα αν σου επιβεβαιώσει την ωορρηξία σου ο γυναικολόγος. Εγώ θα πήγαινα μια βόλτα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Περαστικά κορίτσι μου. Σίγουρα είναι ταλαιπωρία αυτή η κατάσταση. Είμαι κι εγώ κάπως από προχθές. Έχω δέκατα και μια ενόχληση στον λαιμό. Στην περίπτωση μου δεν είναι βέβαια το ίδιο (να και μια περίπτωση που είναι τόσο θετικό να βγαίνουν τεστ αρνητικά) αλλά σε κάθε περίπτωση θα πάω συμπτωματικά κι εγώ αύριο γιατρό, οπότε ως προς αυτό δεν είσαι μόνη, παρέα θα είμαστε αύριο :)

Σήμερα ευτυχώς πολύ καλύτερα...άντε να φεύγει κ αυτό σιγά σιγά μπας κ δούμε κ καμία χαρά!!!Περαστικά κ σε εσένα...ξεκούραση κ υγρά λένε όταν κάπως λίγο αρρωσταίνουμε...εμένα με φοβησε πάρα πολύ το θετικό τεστ μιας κ είναι ο άντρας μου στους πολύ ευπαθείς...αλλά τελικά όλα καλά...δείχνει να έχει περάσει ...ακόμα θετικός βγαίνει 7 μέρες μετά αλλά πέραν από αυτό εκείνος νοιώθει μια χαρά..δόξα τον Θεό...άρα υπομονή κ θα περάσει...κάθε μέρα να είμαστε καλύτερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Σήμερα ευτυχώς πολύ καλύτερα...άντε να φεύγει κ αυτό σιγά σιγά μπας κ δούμε κ καμία χαρά!!!Περαστικά κ σε εσένα...ξεκούραση κ υγρά λένε όταν κάπως λίγο αρρωσταίνουμε...εμένα με φοβησε πάρα πολύ το θετικό τεστ μιας κ είναι ο άντρας μου στους πολύ ευπαθείς...αλλά τελικά όλα καλά...δείχνει να έχει περάσει ...ακόμα θετικός βγαίνει 7 μέρες μετά αλλά πέραν από αυτό εκείνος νοιώθει μια χαρά..δόξα τον Θεό...άρα υπομονή κ θα περάσει...κάθε μέρα να είμαστε καλύτερα!

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Είμαι κι εγώ αρκετά καλύτερα σήμερα. Δεν έχω πυρετό και έχει μειωθεί η ενόχληση στον λαιμό. Άντε να δούμε γιατί δεν μας φτάνουν όλα τ άλλα, μόνο αυτά μας έλειπαν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/6/2022 at 6:45 PM, Pagor said:

Καλησπέρα κ από εμένα...

Ούτε από εδώ έχει αλλάξει κάτι..

Θετικό τεστ ζήτησα από το σύμπαν αυτό το μήνα κ μου το έστειλε ..μόνο που ήταν τεστ κοροναιου κ είμαι εδώ κ 5 μέρες χάλια...οποίον ακούσω να πει ξανά "μια γριπούλα είναι ..δεν είναι τίποτα " Μα το θεό μετά από τους πυρετούς τα ξενύχτια κ τόσο βήχα θα τον κοπανησω....

Σήμερα κάπως καλύτερα ....καλά όχι κ πολύ...αλλά δεν έχω πυρετό η δεκτά...μπούκωμα όμως να μην περνώ καν ανάσα κ βήχα....τέλειο...

Κάτι λάθος πήγε με την προσευχή μου...δεν την διευκρυνησα ...χαχαχα...αφήστε τα...

Αφού είχα κ χαρά η ηλιθια ήταν η μέρες που περίμενα τα αποτελεσματα βλεπετε..ενοιωθα κούραση...νυστα πολύ.....είχα 3 μέρες πονοκέφαλο κ δεκατα 37,1 ..λέω ωπ...να το που ήρθε τελικά...εεε την Τετάρτη μέρα κάνει ο άντρας μου ενα τεστ για κοβιντ θετικός ..την άλλη μέρα παρεμε κάτω με 39...μου ήρθε κ περίοδος ...μιλάμε μεγάλη επιτυχία αυτός ο μήνας....

Αύριο έχω να πάω παθολόγο να με δει ο άνθρωπος....ααααχχχχ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ :wub: ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑ 

ΓΕΛΑΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΒΙΝΤ;;; ΔΛΔ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ; ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΚΑΤΕΡΙΝΑ2 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ :wub: ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑ 

ΓΕΛΑΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΛΕΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΒΙΝΤ;;; ΔΛΔ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ; ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΕΣΤ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

Άστα να πάνε σου λέω...σήμερα 6 μέρα κάπως καλύτερα..πήγα κ στον παθολόγο μου έχει κάνει κ βροχιτιδα....πήρα κ αντιβίωση κ εισπνοές...άστα να πάνε...δεν με θέλει ρε συ ..εγώ θα λέω ...χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2022 at 10:38 ΜΜ, Evi95 είπε:

Ναι αυτό ακριβώς..Κι εγώ πίστευα ότι το να μείνεις έγκυος δεν είναι τόσο πολύπλοκη διαδικασία..Μέχρι που μπήκα στο χορό..

Αχ. Ακριβώς τα ίδια λέω και εγώ. 

Δυστυχώς όμως δεν είναι τα ίδια για όλους,  γενικά  όμως στην ζωή. Απλά σκεφτείτε ότι όλοι κάπου έχουν τις δυσκολίες τους. Άλλος στο οικονομικό θέμα, άλλος στο οικογενειακό, φιλικό, ερωτικό, επαγγελματικό, υγείας κ.α

Σημασία έχει να έχουμε την υγεία μας για να μπορέσουμε να παλέψουμε για τα όνειρα μας και τους στόχους μας. 

Προσπαθείτε καιρό?

Σε θυμάμαι στο φόρουμ αλλά επειδή μιλάω με ακρετες κοπέλες έχω ξεχάσει το "storyline" σου :oops:

 

On 15/10/2022 at 10:51 ΜΜ, IOANNA28 είπε:

Σε ετοιμότητα λοιπόν και μόλις φανεί το θετικό ορμάμε, με διάθεση και αισιοδοξία.

Πολύ σημαντικό να έχουμε καλή διάθεση. 

Πρέπει να είμαστε ήρεμοι για να μπορέσουμε να υποστεί το σώμα μας μια τόσο όμορφη κατάσταση. Το άγχος είναι εχθρός. Κρατάει σε εγρήγορση το σώμα μας. Δεν το θέλουμε αυτό. 

Θετικές σκέψεις!!!!!

Κι εσείς στην προσπάθεια είστε ε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κι εύχομαι γρήγορα σε όλες σας αυτό που επιθυμείτε περισσότερο! Μήπως γνωρίζει κάποια αν σε περίπτωση εγκυμοσύνης ( σε πολύ αρχικό στάδιο) το τεστ ωορρηξίας βγαίνει πάντα θετικό; Ξέρω ότι καποιες φορές βγαίνει θετικό σε εγκυμοσύνη (μου έχει συμβεί προσωπικά), αλλά θα ήθελα να μάθω αν μπορεί να βγει το τεστ εγκυμοσύνης θετικό, ενώ παράλληλα το ωορρηξίας αρνητικο. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Αχ. Ακριβώς τα ίδια λέω και εγώ. 

Δυστυχώς όμως δεν είναι τα ίδια για όλους,  γενικά  όμως στην ζωή. Απλά σκεφτείτε ότι όλοι κάπου έχουν τις δυσκολίες τους. Άλλος στο οικονομικό θέμα, άλλος στο οικογενειακό, φιλικό, ερωτικό, επαγγελματικό, υγείας κ.α

Σημασία έχει να έχουμε την υγεία μας για να μπορέσουμε να παλέψουμε για τα όνειρα μας και τους στόχους μας. 

Προσπαθείτε καιρό?

Σε θυμάμαι στο φόρουμ αλλά επειδή μιλάω με ακρετες κοπέλες έχω ξεχάσει το "storyline" σου :oops:

 

Πολύ σημαντικό να έχουμε καλή διάθεση. 

Πρέπει να είμαστε ήρεμοι για να μπορέσουμε να υποστεί το σώμα μας μια τόσο όμορφη κατάσταση. Το άγχος είναι εχθρός. Κρατάει σε εγρήγορση το σώμα μας. Δεν το θέλουμε αυτό. 

Θετικές σκέψεις!!!!!

Κι εσείς στην προσπάθεια είστε ε?

Γεια σου! Προσπαθούμε περίπου ένα χρόνο χωρίς αποτέλεσμα..Είτε στοχευμένα είτε όχι δεν λέει να μας κάτσει..Πρόσφατα κάναμε και εξετάσεις αλλα και εκεί όλα καλά..Οπότε φαινομενικά όλα δείχνουν ότι αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε!Έτσι θέλω να ελπίζω τουλάχιστον!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Evi95 είπε:

Γεια σου! Προσπαθούμε περίπου ένα χρόνο χωρίς αποτέλεσμα..Είτε στοχευμένα είτε όχι δεν λέει να μας κάτσει..Πρόσφατα κάναμε και εξετάσεις αλλα και εκεί όλα καλά..Οπότε φαινομενικά όλα δείχνουν ότι αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε!Έτσι θέλω να ελπίζω τουλάχιστον!

Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Εγώ είχα μια εύκολη σύλληψη και μια εγκυμοσύνη που προχωραγε κανονικά αλλά την διακόψαμε λόγω χρωμοσωμικης ανωμαλίας που εντοπίστηκε στο έμβρυο. 

Μετά με δύο μήνες προσπαθειών είχα μια βιοχημική. 

Από δική μας θέληση εκανα εξέταση ορμονων και ευτυχώς όλα καλά! Τεστ Παπ και υπέρηχο, όλα κομπλέ.

Έκανε και ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο κέντρο, επίσης καλό με μια μικρή ανάπτυξη ecoli. Πήρε αγωγή, έφυγε το μικρόβιο και τώρα ξανά ξεκινήσαμε τις προσπάθειες. Ξεκίνησε και βιταμίνες για βελτίωση σπέρματος (προληπτικά)

Γενικά έχουμε κάνει καρυότυπο ζεύγους, κάποια βασικά  εγώ για θρομβοφιλια ορμονολογικες, κυστική ίνωση και οι δύο αλλά και για στίγμα μεσογειακής αναιμίας κλπ. 

Εσείς τι εξετάσεις κάνατε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Αχ. Ακριβώς τα ίδια λέω και εγώ. 

Δυστυχώς όμως δεν είναι τα ίδια για όλους,  γενικά  όμως στην ζωή. Απλά σκεφτείτε ότι όλοι κάπου έχουν τις δυσκολίες τους. Άλλος στο οικονομικό θέμα, άλλος στο οικογενειακό, φιλικό, ερωτικό, επαγγελματικό, υγείας κ.α

Σημασία έχει να έχουμε την υγεία μας για να μπορέσουμε να παλέψουμε για τα όνειρα μας και τους στόχους μας. 

Προσπαθείτε καιρό?

Σε θυμάμαι στο φόρουμ αλλά επειδή μιλάω με ακρετες κοπέλες έχω ξεχάσει το "storyline" σου :oops:

 

Πολύ σημαντικό να έχουμε καλή διάθεση. 

Πρέπει να είμαστε ήρεμοι για να μπορέσουμε να υποστεί το σώμα μας μια τόσο όμορφη κατάσταση. Το άγχος είναι εχθρός. Κρατάει σε εγρήγορση το σώμα μας. Δεν το θέλουμε αυτό. 

Θετικές σκέψεις!!!!!

Κι εσείς στην προσπάθεια είστε ε?

Ναι και προσπαθούμε γι' αυτή τη θετική διάθεση αν και δεν είναι πάντα εύκολο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Εγώ είχα μια εύκολη σύλληψη και μια εγκυμοσύνη που προχωραγε κανονικά αλλά την διακόψαμε λόγω χρωμοσωμικης ανωμαλίας που εντοπίστηκε στο έμβρυο. 

Μετά με δύο μήνες προσπαθειών είχα μια βιοχημική. 

Από δική μας θέληση εκανα εξέταση ορμονων και ευτυχώς όλα καλά! Τεστ Παπ και υπέρηχο, όλα κομπλέ.

Έκανε και ο άντρας μου σπερμοδιαγραμμα σε εξειδικευμένο κέντρο, επίσης καλό με μια μικρή ανάπτυξη ecoli. Πήρε αγωγή, έφυγε το μικρόβιο και τώρα ξανά ξεκινήσαμε τις προσπάθειες. Ξεκίνησε και βιταμίνες για βελτίωση σπέρματος (προληπτικά)

Γενικά έχουμε κάνει καρυότυπο ζεύγους, κάποια βασικά  εγώ για θρομβοφιλια ορμονολογικες, κυστική ίνωση και οι δύο αλλά και για στίγμα μεσογειακής αναιμίας κλπ. 

Εσείς τι εξετάσεις κάνατε?

Έχω διαβάσει την ιστορία σου και είναι πραγματικά πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες..Από εξετάσεις εγώ  έκανα ορμονικές και υπέρηχο..Και σπερμοδιαγραμμα ο σύντροφός μου..Τα οποία ήταν άψογα(πάλι καλά)..Ο γυναικολόγος μου επιμένει ότι δεν χρειάζεται να ψαχτουμε παραπάνω και ότι κάποια στιγμή θα έρθει..Παρ'ολα αυτά σήμερα αδιαθετησα..Αλλά το περίμενα να σου πω γιατί ο περασμένος μήνας δεν ήταν και ότι καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evi95 είπε:

Έχω διαβάσει την ιστορία σου και είναι πραγματικά πολύ δύσκολο αυτό που πέρασες..Από εξετάσεις εγώ  έκανα ορμονικές και υπέρηχο..Και σπερμοδιαγραμμα ο σύντροφός μου..Τα οποία ήταν άψογα(πάλι καλά)..Ο γυναικολόγος μου επιμένει ότι δεν χρειάζεται να ψαχτουμε παραπάνω και ότι κάποια στιγμή θα έρθει..Παρ'ολα αυτά σήμερα αδιαθετησα..Αλλά το περίμενα να σου πω γιατί ο περασμένος μήνας δεν ήταν και ότι καλύτερο..

Σπερμοδιαγραμμα κάνατε σε εξειδικευμένο κέντρο? 'η σε απλό μικροβιολογικό?

Έκανες και ΑΜΗ? Fsh , LH και  Ε2 θυμάσαι τιμές?

Εύχομαι με το καλό να έρθει ένα μωράκι!

Λίγη υπομονή και σίγουρα θα έρθει!! Εχεις ξεκινήσει καμιά βιταμίνη?

3 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Ναι και προσπαθούμε γι' αυτή τη θετική διάθεση αν και δεν είναι πάντα εύκολο.

Καθόλου εύκολο δεν είναι. Αλλά έχουμε άλλη επιλογή? Μάλλον όχι. 

Πόσο καιρό προσπαθείτε? Τι ηλικία έχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...