Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Τεστ εγκυμοσύνης και οι γραμμές δεν είναι στη μέση


Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , Evi95 είπε:

Το έκανες τελικά?

Αρνητικότατο και αυτό. Δεύτερη μέρα καθυστέρησης. Με όλα τα συμπτώματα. Τι να πω; Ελπίζω τον επόμενο μήνα να σταθούμε πιο τυχεροί. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , MeliaaD είπε:

Αρνητικότατο και αυτό. Δεύτερη μέρα καθυστέρησης. Με όλα τα συμπτώματα. Τι να πω; Ελπίζω τον επόμενο μήνα να σταθούμε πιο τυχεροί. 

Μήπως έγινε πιο αργά η σύλληψη και δεν ανιχνεύεται ακόμη η ορμόνη?

Πάντως αν συνεχίσει η καθυστέρηση κανε χοριακη.. Μπορεί επίσης να έκανες ωορρηξία πιο αργά και για αυτό να καθυστερεί..Πάντως σε λίγες μέρες θα ξέρεις σίγουρα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Evi95 είπε:

Μήπως έγινε πιο αργά η σύλληψη και δεν ανιχνεύεται ακόμη η ορμόνη?

Πάντως αν συνεχίσει η καθυστέρηση κανε χοριακη.. Μπορεί επίσης να έκανες ωορρηξία πιο αργά και για αυτό να καθυστερεί..Πάντως σε λίγες μέρες θα ξέρεις σίγουρα..

26-1/6 ήταν οι γόνιμες! Από τους πόνους και τα υγρα +το ημερολόγιο. Επαφες ελευθερεσ Είχαμε σε ολες τις γόνιμες. Εάν ήταν θα φαίνονταν, σήμερα έχουμε 14/6 και προηγούμενη περίοδος 17/5

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , MeliaaD είπε:

26-1/6 ήταν οι γόνιμες! Από τους πόνους και τα υγρα +το ημερολόγιο. Επαφες ελευθερεσ Είχαμε σε ολες τις γόνιμες. Εάν ήταν θα φαίνονταν, σήμερα έχουμε 14/6 και προηγούμενη περίοδος 17/5

μια χοριακη θα σου δωσει σιγουρο αποτελεσμα

αν σιγουρα δ ειχατε επαφες μετα τις 1/6 η ειχε γινει σιγουρα η ωορρηξια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, MeliaaD είπε:

Τελικά μου ήρθε πριν λίγο. Δεν πειράζει θα προσπαθήσουμε πάλι τον επόμενο μήνα και ελπίζουμε να είμαστε πιο τυχεροί. 
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. 

Καλημέρα σας και πάλι. Χθες το απογευματάκι είδα καφέ, υπό φυσιολογικές συνθήκες βραδάκι θα είχα ροη, όμως δεν έχω. Ξύπνησα τώρα το πρωί και είπα έρχεται, τίποτα όμως. 
Πόνους χαμηλά δεν έχω. Μήπως ήταν σημάδι εμφύτευσης ή κάποια κύστη; Περιμένω μέχρι και αύριο κ εάν δεν υπάρξει ροη θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MeliaaD είπε:

Καλημέρα σας και πάλι. Χθες το απογευματάκι είδα καφέ, υπό φυσιολογικές συνθήκες βραδάκι θα είχα ροη, όμως δεν έχω. Ξύπνησα τώρα το πρωί και είπα έρχεται, τίποτα όμως. 
Πόνους χαμηλά δεν έχω. Μήπως ήταν σημάδι εμφύτευσης ή κάποια κύστη; Περιμένω μέχρι και αύριο κ εάν δεν υπάρξει ροη θα μιλήσω με τον γυναικολόγο μου. 

Αυτό είναι πολύ καλό σημάδι..!Μάλλον είσαι έγκυος! Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει ότι ξεκίνησε σε πολλές κοπέλες η εγκυμοσύνη..Με λίγα καφέ που σταμάτησαν την επόμενη μέρα..Περιμένω τα ευχάριστα :x

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Evi95 είπε:

Αυτό είναι πολύ καλό σημάδι..!Μάλλον είσαι έγκυος! Τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει ότι ξεκίνησε σε πολλές κοπέλες η εγκυμοσύνη..Με λίγα καφέ που σταμάτησαν την επόμενη μέρα..Περιμένω τα ευχάριστα :x

Μωρέ λες; Χθες μόνο είχα μια στάμπα καφέ και τώρα τίποτα. Λίγο τ πρωί είδα όπως σκουπίστηκα (συγγνώμη τώρα για την ανάλυση) μαζί με λευκα υγρα έφερνε ένα πολύ πολύ πολύ απαλό ροζ χρωμα που με φακο τ διέκρινα. Από κει και πέρα τίποτα. Συχνοουρία στο άπειρο. Υπό φυσιολογικές συνθήκες όπως είπα θα είχα ροη. Κοιτά περιμένω αν δω ότι δεν έρχεται κάτι θα μιλήσω με τν γυναικολόγο μου. Αχχχχ! Μακάρι! Δεν είπα στον άντρα μου ότι δεν έχω ροη, δεν θέλω να χαρεί τζάμπα εάν τελικά μ έρθει. Είναι φυσιολογικό το καφέ π είδα Χθες κ ήταν για εκείνη τ στιγμή μόνο; Λες να βγήκε αρνητικό το τεστ επειδή δεν έγινε αμέσως η εμφύτευση; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , MeliaaD είπε:

Μωρέ λες; Χθες μόνο είχα μια στάμπα καφέ και τώρα τίποτα. Λίγο τ πρωί είδα όπως σκουπίστηκα (συγγνώμη τώρα για την ανάλυση) μαζί με λευκα υγρα έφερνε ένα πολύ πολύ πολύ απαλό ροζ χρωμα που με φακο τ διέκρινα. Από κει και πέρα τίποτα. Συχνοουρία στο άπειρο. Υπό φυσιολογικές συνθήκες όπως είπα θα είχα ροη. Κοιτά περιμένω αν δω ότι δεν έρχεται κάτι θα μιλήσω με τν γυναικολόγο μου. Αχχχχ! Μακάρι! Δεν είπα στον άντρα μου ότι δεν έχω ροη, δεν θέλω να χαρεί τζάμπα εάν τελικά μ έρθει. Είναι φυσιολογικό το καφέ π είδα Χθες κ ήταν για εκείνη τ στιγμή μόνο; Λες να βγήκε αρνητικό το τεστ επειδή δεν έγινε αμέσως η εμφύτευση; 

Έχεις πολλές πιθανότητες σου λέω!Είναι πολύ θετικό σημάδι αυτό με το καφέ αίμα που σταμάτησε..Αν έγινε καθυστερημένα η εμφύτευση σε δύο τρεις μέρες θα φανεί το αργότερο αν κάνεις χοριακη..Ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι τα συμπτώματα εμφύτευσης..Δεν θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες αλλά έχεις μεγάλη πιθανότητα εγκυμοσύνης..Μίλησε και με τον γιατρό σου,να σε δει κι αυτός αλλά αν δεν έχεις γενικά ακανόνιστο κύκλο ή τέτοιου είδους "ανωμαλίες" στη ροή τότε μάλλον περιμένεις μπεμπέ!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Evi95 είπε:

Έχεις πολλές πιθανότητες σου λέω!Είναι πολύ θετικό σημάδι αυτό με το καφέ αίμα που σταμάτησε..Αν έγινε καθυστερημένα η εμφύτευση σε δύο τρεις μέρες θα φανεί το αργότερο αν κάνεις χοριακη..Ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι τα συμπτώματα εμφύτευσης..Δεν θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες αλλά έχεις μεγάλη πιθανότητα εγκυμοσύνης..Μίλησε και με τον γιατρό σου,να σε δει κι αυτός αλλά αν δεν έχεις γενικά ακανόνιστο κύκλο ή τέτοιου είδους "ανωμαλίες" στη ροή τότε μάλλον περιμένεις μπεμπέ!!

Αχ αχ αχ μακάρι μακάρι. Έχω νορμαλ κύκλο, τέτοια «ανώμαλια» δεν είχα ποτε μου εάν ανήκει σε αυτά τα πλαισια. 
Περιμένω λοιπον, θα σας ενημερώσω!!!  

πρίν από 12 λεπτά , Evi95 είπε:

Έχεις πολλές πιθανότητες σου λέω!Είναι πολύ θετικό σημάδι αυτό με το καφέ αίμα που σταμάτησε..Αν έγινε καθυστερημένα η εμφύτευση σε δύο τρεις μέρες θα φανεί το αργότερο αν κάνεις χοριακη..Ακριβώς όπως το περιγράφεις είναι τα συμπτώματα εμφύτευσης..Δεν θέλω να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες αλλά έχεις μεγάλη πιθανότητα εγκυμοσύνης..Μίλησε και με τον γιατρό σου,να σε δει κι αυτός αλλά αν δεν έχεις γενικά ακανόνιστο κύκλο ή τέτοιου είδους "ανωμαλίες" στη ροή τότε μάλλον περιμένεις μπεμπέ!!

Όποτε εάν ειναι εμφύτευση το τεστ γι αυτό έδειξε αρνητικό!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Evi95 είπε:

Τι έγινε κορίτσι μου?

Γεια σου,  δεν έχω δει προς το παρόν αίμα. Έχω συχνοουρία αρκετη & πονακια κάτω κάποιες φορές την μέρα. Επίσης νιώθω λες και με πατάνε κάτω χαμηλά με αποτέλεσμα να πηγαίνω τουαλέτα. Συν δυσκοιλιότητα. Αύριο πρωί πρωί κάνω τεστ. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...