Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

πρίν από 39 λεπτά , Laura♡ είπε:

@Arden εύχομαι να είσαι καλύτερα!!!

@Amalia! και εγω ολα θα τα βάλω για να πλυθούν.

@SpiridoulaK @Amalia! Και εγω σαν πρώτη επιλογή εχω τον υπνόσακο. Ποιο μέγεθος πήρατε-θα πάρετε; βρήκατε 0-3;;;; δεν θέλω να εχει πολυ αέρα μην τυχον και φύγει μέσα...

Πήρα 0-3 και 3-6 αν θυμάμαι καλά 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια εγώ τώρα ξύπνησα πάντως χαχαχα 

Εγώ πήρα υπνοσακο αλλά θα δείξει γιατί το έχω ένα άγχος...

Εχω τρομερούς πόνους στην πλάτη δεν ξέρω αν είναι απ την εγκυμοσυνη ή πιάνο μαι στον υπνο...

 

Κατά τ άλλα πέφτει πεινα δεν ξέρω τι άλλο να τρώω πια με τον διαβήτη εχω κουραστεί να μετράω και να τρυπιεμαι! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου Καλημέρα..Σας ευχαριστω ολες πολυ με καθισυχαζεται τις δυσκολες ωρες.τον καταλαβα τον μπέμπη μιυ αλλα μικρες κινησεις οπως πάντα..Εγω ειμαι 28 εβδ. κ εχω παρει 7 κιλα.Κ οσο για τον υπνο κ εγω ξυπναω πολλες φορες λες κ εχω χορτάσει ύπνο κ ειμαι ετοιμη να ξεκινησω τη μερα απ τις2- 3 τα ξημερώματα.κ για τον υπνοσακο που λετε εμενα στη μικρή μου με ειχε σωσει...αλλα ηταν 3 μηνω οταν ξεκινησα να το χρησιμοποιω.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Jiji είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ τώρα ξύπνησα πάντως χαχαχα 

Εγώ πήρα υπνοσακο αλλά θα δείξει γιατί το έχω ένα άγχος...

Εχω τρομερούς πόνους στην πλάτη δεν ξέρω αν είναι απ την εγκυμοσυνη ή πιάνο μαι στον υπνο...

 

Κατά τ άλλα πέφτει πεινα δεν ξέρω τι άλλο να τρώω πια με τον διαβήτη εχω κουραστεί να μετράω και να τρυπιεμαι! 

Κ εγώ ξυπνάω πιασμένη πότε στην πλάτη, πότε στα ισχία, πότε στη μέση. Κ για να γυρίσω πλευρό θέλω το χρόνο μου.. ΧΑ ΧΑ!

Για την πείνα συμπάσχω μαζί σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laura♡ είπε:

@Arden εύχομαι να είσαι καλύτερα!!!

@Amalia! και εγω ολα θα τα βάλω για να πλυθούν.

@SpiridoulaK @Amalia! Και εγω σαν πρώτη επιλογή εχω τον υπνόσακο. Ποιο μέγεθος πήρατε-θα πάρετε; βρήκατε 0-3;;;; δεν θέλω να εχει πολυ αέρα μην τυχον και φύγει μέσα...

Ναι εγώ έχω βρει 0-3 για τον χειμωνιάτικο.. όταν περάσουμε στην άνοιξη καλοκαίρι θα πάρω το μεγαλύτερο νούμερο.. 

Όλες βλέπω τις ίδιες ώρες ξυπνάμε!!! Μεσημέρι! Χαχαχ εγω ξύπνησα νωρίς σήμερα για να παρακολουθήσω ένα σεμινάριο και μόλις τελείωσε ξανά κοιμηθηκα! Τώρα θα σηκωθώ να μαγειρεψω για να φάω! Τι καλο τρώτε εσεις σήμερα??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα σήμερα παντως που με ζύγισε κοριτσια δεν το περίμενα +3 κιλα μέσα σ ένα μήνα δεν το περίμενα.Πως τα τσιμπησα έτσι αυτό το μήνα δεν καταλαβα.Σύνολο 11 ως τώρα στις 29+1 βδομαδες.Εμεις έχουμε γίγαντες σήμερα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amalia! είπε:

Ναι εγώ έχω βρει 0-3 για τον χειμωνιάτικο.. όταν περάσουμε στην άνοιξη καλοκαίρι θα πάρω το μεγαλύτερο νούμερο.. 

Όλες βλέπω τις ίδιες ώρες ξυπνάμε!!! Μεσημέρι! Χαχαχ εγω ξύπνησα νωρίς σήμερα για να παρακολουθήσω ένα σεμινάριο και μόλις τελείωσε ξανά κοιμηθηκα! Τώρα θα σηκωθώ να μαγειρεψω για να φάω! Τι καλο τρώτε εσεις σήμερα??

Εμείς φακή!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μιας και λείπει ο άντρας μου στα Γιάννενα,δεν μαγείρεψα τίποτα ιδιαίτερο. Έκανα δύο αυγά βραστά και μια μαρουλοσαλάτα και δε πρόλαβα ούτε να τα χωνέψω. Τα έκανα εμετό . Περνάω τέλεια...

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Effita είπε:

Κοριτσια μου Καλημέρα..Σας ευχαριστω ολες πολυ με καθισυχαζεται τις δυσκολες ωρες.τον καταλαβα τον μπέμπη μιυ αλλα μικρες κινησεις οπως πάντα..Εγω ειμαι 28 εβδ. κ εχω παρει 7 κιλα.Κ οσο για τον υπνο κ εγω ξυπναω πολλες φορες λες κ εχω χορτάσει ύπνο κ ειμαι ετοιμη να ξεκινησω τη μερα απ τις2- 3 τα ξημερώματα.κ για τον υπνοσακο που λετε εμενα στη μικρή μου με ειχε σωσει...αλλα ηταν 3 μηνω οταν ξεκινησα να το χρησιμοποιω.

Άρα όλα καλά με το μωρό σου! Δεν έχει σημασία αν κάνει μικρές κινησεις, άλλωστε είναι ήσυχο μωρό γενικά! Τζάμπα αγχωθηκες! 

πρίν από 44 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Εγώ κορίτσια μιας και λείπει ο άντρας μου στα Γιάννενα,δεν μαγείρεψα τίποτα ιδιαίτερο. Έκανα δύο αυγά βραστά και μια μαρουλοσαλάτα και δε πρόλαβα ούτε να τα χωνέψω. Τα έκανα εμετό . Περνάω τέλεια...

Ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον πεθερό σου! Να τρως καλά και να μην στεναχωριέσαι.. μαρουλοσαλατα εχω να φάω από όταν έμεινα έγκυος.. συγγνώμη αλλά βαριέμαι να πλένω τα μαρούλια μια ώρα με ξυδια!!! Δεν μπαίνω σε αυτή τη διαδικασία χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Effita είπε:

@Amalia! το Σάββατο που θα παω στο γιατρο θα ρωτησω οποσδηποτε γιατι δε το καταλαβαινω τοσο εντονα.Καμια σχεση με τη κορη μου.Ελπιζω να είναι ολα φυσιολογικά.

Ναι εννοείται ρώτα να μην το σκέφτεσαι! Αλλά πιστεύω είναι στο παιδί. Το χω ξανά ακούσει αυτό.. Μήπως έχεις παραπάνω κιλακια στην κοιλιά σε σύγκριση με την πρώτη γεννα και γι αυτο δεν το καταλαβαίνεις τόσο? Α! Ο πλακούντας σου είναι μπροστά ή πίσω?? Παίζουν και αυτά ρόλο!

Βρε κορίτσια κάθομαι μισή ώρα όρθια να μαγειρεψω και με πιάνει η μέση μου λες και ήμουν όρθια 3 ώρες... αφού μαγειρεύω σε δόσεις.. βαζω το φαγητό, κάθομαι λιγο και μετά καθαρίζω τον νεροχύτη!

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια, δεν εχω κατσει ολη μερα κ χανω λιγο επαφη συγνωμη! Κ εγω εχει δυο μερες που δεν τον ενιωσα τον μπεμπη παλι κ με επιασε ενα αγχος…εχουν αλλαξει γενικα οι κινησεις του δεν ειναι πια κλωτσιες κ ειναι φορες που τον νιωθω ανεπαισθητα. Αυριο παω στον γιατρο επιτελους να τον δω να ηρεμησω λιγο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , N.Angel είπε:

Τι κανετε κοριτσια, δεν εχω κατσει ολη μερα κ χανω λιγο επαφη συγνωμη! Κ εγω εχει δυο μερες που δεν τον ενιωσα τον μπεμπη παλι κ με επιασε ενα αγχος…εχουν αλλαξει γενικα οι κινησεις του δεν ειναι πια κλωτσιες κ ειναι φορες που τον νιωθω ανεπαισθητα. Αυριο παω στον γιατρο επιτελους να τον δω να ηρεμησω λιγο..

Εσείς που τρέχετε όλη μέρα δεν κουράζεστε??? Χαχαχχα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...