Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Γειά σας, κορίτσια.Πριν λίγο γυρίσαμε από τον γιατρό.2360 η μπέμπα και 2200 ο μπέμπης.Ο μπέμπης είναι δύο φορές τυλιγμένος με τον ομφάλιο λώρο αλλά δεν τον ανησυχεί καθόλου.Απλα θα κάνω δυο φορές nstress αυτή τη βδομάδα.Την άλλη Κυριακή θα ξαναέρθω Αθήνα για να γεννήσω στις 2 Φλεβάρη αν όλα είναι εντάξει.Θα είμαι 36 και 6 ..

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μην αγχώνεσαι. Με το καλό κι εσύ να υποδεχτείς τα παιδιά σου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Ναι εγώ πήρα αυτήν: Frezyderm Reconstria Cream Αναπλαστική Κρέμα Για Ραγάδες 75ml

Και μια της νιβεα σύσφιξης....

Κ εγώ της frezyderm πήρα. Την είχα χρησιμοποιήσει και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Τότε μου εμφανίστηκαν ραγαδες λίγο μετά την γέννα και νομίζω πως με βοήθησε γιατί δεν φαίνονταν πολύ μετά.

3 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Γειά σας, κορίτσια.Πριν λίγο γυρίσαμε από τον γιατρό.2360 η μπέμπα και 2200 ο μπέμπης.Ο μπέμπης είναι δύο φορές τυλιγμένος με τον ομφάλιο λώρο αλλά δεν τον ανησυχεί καθόλου.Απλα θα κάνω δυο φορές nstress αυτή τη βδομάδα.Την άλλη Κυριακή θα ξαναέρθω Αθήνα για να γεννήσω στις 2 Φλεβάρη αν όλα είναι εντάξει.Θα είμαι 36 και 6 ..

Τέλειο βάρος έχουν τα μωράκια σου! Με το καλό να τα υποδεχτειτε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Arden είπε:

Κ εγώ της frezyderm πήρα. Την είχα χρησιμοποιήσει και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Τότε μου εμφανίστηκαν ραγαδες λίγο μετά την γέννα και νομίζω πως με βοήθησε γιατί δεν φαίνονταν πολύ μετά.

Τέλειο βάρος έχουν τα μωράκια σου! Με το καλό να τα υποδεχτειτε!!!

Επειδή μυρίζει έντονα αυτή η κρέμα, ήταν καθόλου ενοχλητική για το μωρό?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

@Jiji κορίτσι μου πως τα πας??? Όλα καλά?? Περιμένουμε τα νέα σου!

Καλημέρα κορίτσια!Με το καλό να ακούσουμε τα ευχάριστα της @Jiji!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αγχώνομαι που δεν έχουμε νέα από τις κοπέλες...θα μου πεις μετά τη γέννα θα έχουν τόσα στο μυαλό τους, όχι να στείλουν εδώ...Αλλά καπως νιώθω ότι γνωριζόμαστε τόσους μήνες και θέλω να πάνε για όλες μας κατ' ευχήν τα πράγματα!💝💝☺️☺️ Εύχομαι να κρατάει το κοριτσάκι της στην αγκαλιά της και η @Jiji

Νεότερα δικά μου δεν έχω...Καλά είμαι...όπως όλη τη βδομάδα...στην αναμονή...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Marilou7 είπε:

Εγώ πάντως αγχώνομαι που δεν έχουμε νέα από τις κοπέλες...θα μου πεις μετά τη γέννα θα έχουν τόσα στο μυαλό τους, όχι να στείλουν εδώ...Αλλά καπως νιώθω ότι γνωριζόμαστε τόσους μήνες και θέλω να πάνε για όλες μας κατ' ευχήν τα πράγματα!💝💝☺️☺️ Εύχομαι να κρατάει το κοριτσάκι της στην αγκαλιά της και η @Jiji

Νεότερα δικά μου δεν έχω...Καλά είμαι...όπως όλη τη βδομάδα...στην αναμονή...

Εσύ πότε γεννας;;; Στην αναμονή είσαι;;

πρίν από 29 λεπτά , Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε σήμερα?? 

Καλησπέρα Αμαλία μου....τα ίδια.... ανυπομονώ για τη Τετάρτη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Amalia! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε σήμερα?? 

Καλησπέρα!!ανυπομονω κ γω για την Τρίτη που θ πάμε πάλι στο γιατρό κατά τ αλλά τα ίδια με μια μόνο ξαφνική καούρα σήμερα ανάμεσα στο στήθος που μετά από λίγο πέρασε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Εσύ πότε γεννας;;; Στην αναμονή είσαι;;

Καλησπέρα Αμαλία μου....τα ίδια.... ανυπομονώ για τη Τετάρτη 

Έχεις ραντεβού με τον γιατρό?? Εγώ πάω Δευτέρα! Να δω τι θα μου πει.. βρε κορίτσια χθες είδα στη μία μου θηλή, ένας πόρος είχε κάνει σαν πληγή, σαν να είχε κοπεί λίγο.. ενώ δεν είχα βάλει σφουγγάρι ή δεν το είχα ξύσει! Το οποίο έτσουζε!!! Άλλο πάλι κι αυτό! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Amalia! είπε:

Έχεις ραντεβού με τον γιατρό?? Εγώ πάω Δευτέρα! Να δω τι θα μου πει.. βρε κορίτσια χθες είδα στη μία μου θηλή, ένας πόρος είχε κάνει σαν πληγή, σαν να είχε κοπεί λίγο.. ενώ δεν είχα βάλει σφουγγάρι ή δεν το είχα ξύσει! Το οποίο έτσουζε!!! Άλλο πάλι κι αυτό! 

Μηπως επειδή μεγαλώνουν οι θηλές?βαζεις καμία κρεμουλα προετοιμασίας για το θηλασμό?με το καλό την Δευτέρα δείξτο στο γιατρό σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Εσύ πότε γεννας;;; Στην αναμονή είσαι;;

Καλησπέρα Αμαλία μου....τα ίδια.... ανυπομονώ για τη Τετάρτη 

Μέχρι 9/2....έχω ακόμη λίγο θεωρητικά, αλλά ποτέ δεν ξέρεις από τη στιγμή που μπαίνεις στον μήνα... Έχω τώρα δύο εβδομάδες όμως που δόξα τω θεώ κάπως έχει σταθεροποιηθεί η κατάσταση! Ούτε πόνους έχω... Ούτε αϋπνίες...γενικά σα να συνήθισε το σώμα μου να κουβαλάει το καρπουζάκι μου! Χεχε για αυτό λέω πως είμαι στην αναμονή και απλά περιμένω να περάσουν οι μέρες...☺️☺️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...