Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

1 hour ago, Arden είπε:

Μπορεί να μειώνει σταδιακά το ξένο και να αυξάνει τους θηλασμους. Εγώ το είπα για να τη βοηθήσω γιατι το καλύτερο ερέθισμα για να μπορέσεις να παράγεις γάλα είναι να θηλάζει απευθείας το ίδιο το μωρό. Με το θηλαστρο είναι πολύ δύσκολο να διατηρήσεις το θηλασμό. 

Συμφωνώ μαζί σου! Ακριβώς όπως τα λες είναι.. διαφώνησα μόνο στο να δίνει μια κοπέλα ξένο στο τέλος μετά τον θηλασμό. Βέβαια αν είναι απαραίτητο ιατρικά, οκ πάσο. Το καλύτερο είναι όπως τα λες, το μωρο στο στήθος όλη μέρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , Laura♡ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Να σας ρωτήσω εχετε προσέξει κολπικές βλέννες; εχει καποιες μερες που εχω συχνά(διαφανες). Πριν δεν ειχα....

Καλημέρα ναι κ εγω έχω άλλοτε διαφανες άλλοτε αχνοκιτρινες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, Laura♡ said:

Tις είχατε και πριν κορίτσια;  εγω οχι...ξαφνικά άρχισαν...

Επειδη εγω εβαζα υποθετα ουτροτζεσταν δεν μπορω να πω με σιγουρια..ειχα αλλα οχι τοσο εντονα νομιζω..τωρα καποιες φορες νιωθω να τρεχει..αλλα καπου διαβασα οτι ειναι φυσιολογικο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DINA86 είπε:

Καλησπέρα και πάλι στην παρέα!! Ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ακόμα το επίδομα των 2000 ευρώ για τη γέννα και αν είναι ανεξαρτήτως οικογενειακού εισοδήματος.. 

καλησπέρα ισχύει!!δν έχω ακούσει κάτι διαφορετικό.

Κοριτσια τώρα γυρισα από το γιατρό.2639 η μπεμπα όλα μια χαρα μόνο μια περιτυλιξη μας έκανε τώρα στα τελευταία π είναι σύνηθες μ είπε ο Γιατρος κ δεν τον ανησυχεί…όποτε πάμε για το τέλος Κυριακή πετάμε για Αθηνα επιτέλους😊

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Efaki είπε:

καλησπέρα ισχύει!!δν έχω ακούσει κάτι διαφορετικό.

Κοριτσια τώρα γυρισα από το γιατρό.2639 η μπεμπα όλα μια χαρα μόνο μια περιτυλιξη μας έκανε τώρα στα τελευταία π είναι σύνηθες μ είπε ο Γιατρος κ δεν τον ανησυχεί…όποτε πάμε για το τέλος Κυριακή πετάμε για Αθηνα επιτέλους😊

Υπέροχα τα νεα σου. Σε ποια εβδομάδα είσαι; θα γεννήσεις προγραματισμένα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, DINA86 είπε:

Καλησπέρα και πάλι στην παρέα!! Ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ακόμα το επίδομα των 2000 ευρώ για τη γέννα και αν είναι ανεξαρτήτως οικογενειακού εισοδήματος.. 

Καλησπέρα. Εννοείται ότι ισχύει. Πίστωση γίνεται σε τραπεζικό λογαριασμό της μητέρας. Η αίτηση γίνεται στο νοσοκομείο η το μαιευτήριο απευθείας . Θα σου ζητηθούν κάποια πράγματα για την αίτηση όπως iban email 

πρίν από 26 λεπτά , Efaki είπε:

καλησπέρα ισχύει!!δν έχω ακούσει κάτι διαφορετικό.

Κοριτσια τώρα γυρισα από το γιατρό.2639 η μπεμπα όλα μια χαρα μόνο μια περιτυλιξη μας έκανε τώρα στα τελευταία π είναι σύνηθες μ είπε ο Γιατρος κ δεν τον ανησυχεί…όποτε πάμε για το τέλος Κυριακή πετάμε για Αθηνα επιτέλους😊

Τι ωραία νέα. Με το καλό λίγο έμεινε 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Laura♡ είπε:

Υπέροχα τα νεα σου. Σε ποια εβδομάδα είσαι; θα γεννήσεις προγραματισμένα;

Είμαι 37+3 εκτός απροόπτου θα μπούμε στις 17 Φλεβάρη με πλάνο φυσιολογικού τοκετού με πρόκληση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , SpiridoulaK είπε:

Καλησπέρα. Εννοείται ότι ισχύει. Πίστωση γίνεται σε τραπεζικό λογαριασμό της μητέρας. Η αίτηση γίνεται στο νοσοκομείο η το μαιευτήριο απευθείας . Θα σου ζητηθούν κάποια πράγματα για την αίτηση όπως iban email 

Τι ωραία νέα. Με το καλό λίγο έμεινε 

Ευχαριστώ πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...