Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Εμένα με είδε ο γιατρός σήμερα και θα με ξαναδει την Τρίτη οπότε και θα αποφασίσει αν θα με βάλει την Πέμπτη που θα είμαι 37+4 ή την άλλη Δευτέρα που θα είμαι 38+1. Με το καλό σε όλες μας κορίτσια! Κοντευουμε!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Μια χαρά. Μεγαλώνει η ομαδάρα με μπεμπούλια!!!!

πρίν από 16 λεπτά , Marilou7 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι 39+5 σήμερα! Δευτέρα έχω γιατρό και θα δούμε τι θα κάνουμε...δεν έχω προγραμματίσει κάτι ακόμα...στην αναμονή... 🥺🥺🥺

Σούπερ!!! Λογικά θα είσαι η πιο τελειομηνη από όλες μας. Πώς νιώθεις;; Έχεις βαρύνει πολύ το τελευταίο καιρό ε; Λογικό είναι όμως γιατί μεγαλώνει πολύ το μωρό 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Marilou7 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι 39+5 σήμερα! Δευτέρα έχω γιατρό και θα δούμε τι θα κάνουμε...δεν έχω προγραμματίσει κάτι ακόμα...στην αναμονή... 🥺🥺🥺

Λογικά θα με προλάβεις!! 39 και 5 στενεύουν τα περιθώρια. Με το καλο:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και έλεγα θα γεννήσω από τις πρώτες στην ομάδα! Αλλά με προλάβατε χεχε... Έχουν δυσκολέψει οι κινήσεις μου είναι η αλήθεια! Παρόλα αυτά προσπαθώ να περπατάω καθημερινά, να ανεβαίνω σκάλες...αλλά τίποτα δεν πιάνει! Ο μπεμπούλης έχει βολευτεί φαίνεται και δεν θέλει να βγει!😂😂 Εκεί που είχα πολύ άγχος, πλέον με έχει πιάσει ανυπομονησία! Θέλω να τον κρατήσω στην αγκαλίτσα μου επιτέλους! 💙👶💙👶

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Και ξέρεις ποιο είναι το ωραίο;Είχα και γω τα γενέθλιά μου...Από δω και στο εξής θα γιορτάζω με τα παιδάκια μου μαζί!!!Κι ελπίζω κι εύχομαι Να'ναι όσο γίνονται περισσότερο όχι για μένα αλλά για: αυτά,να τους είμαι δίπλα τους όσο γίνεται περισσότερο.Μπορει να σοκαριστειτε κορίτσια αλλά έκλεισα τα 49 την μέρα που τα γέννησα!!! Νιώθω όμως ότι τώρα ξεκίνησε η ζωή μου!!!Τα κοιτάζω και μου έχει γίνει μόνιμο ένα χαζό χαμόγελο στα χείλη μου ..Ένα όνειρο!!!

Συγχαρητήρια που ζεις το όνειρο αυτό..!!!!! μπράβο...

μου είπε μια κοπέλα που γέννησε στο μητέρα πριν 1 εβδομάδα ότι πληρώνει νοσηλεύτρια στο σπίτι να της κάνει αλλαγές στην τομή ανά δεύτερη μέρα... ισχύει κάτι τέτοιο???? Ας πουν κ άλλες κοπέλες που γέννησαν πρόσφατα ....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , geozak είπε:

Συγχαρητήρια που ζεις το όνειρο αυτό..!!!!! μπράβο...

μου είπε μια κοπέλα που γέννησε στο μητέρα πριν 1 εβδομάδα ότι πληρώνει νοσηλεύτρια στο σπίτι να της κάνει αλλαγές στην τομή ανά δεύτερη μέρα... ισχύει κάτι τέτοιο???? Ας πουν κ άλλες κοπέλες που γέννησαν πρόσφατα ....

Μήπως έχει η κοπέλα κάποιο θέμα με την τομή της ή μήπως ιδια δεν αντεχει να το κανει μονη της? Πρώτη φορά το ακούω αυτό.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , Amalia! είπε:

Κορίτσια έχετε καθόλου πόνο στο έντερο; Τι κάνετε για να σας περάσει;

Έχεις πάει τουαλέτα?εγω όταν είχα μου έδωσε μια κουτάλια της σούπας dulcosoft κάθε μέρα κ δεν ξαναειχα θέμα.Εμενα η μέση μου με πεθαίνει από χτες κ νιώθω πολύ πιεση προς τα κάτω κ που κ που πονάκια περιόδου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω βλέννη και λίγο αίμα...ο γιατρός είπε πως ξεκινάει η διαδικασία σιγά σιγά...αλλά μπορεί να έρθουν οι πόνοι τώρα...μπορεί να τραβήξει αυτό και δύο μέρες...μου είπε να χαλαρώσω και να μην πάω στην κλινική απόψε!!! Δεν το πιστεύω πως φτάνει η μεγάλη ώρα!💙💙💙

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Marilou7 είπε:

Κορίτσια έχω βλέννη και λίγο αίμα...ο γιατρός είπε πως ξεκινάει η διαδικασία σιγά σιγά...αλλά μπορεί να έρθουν οι πόνοι τώρα...μπορεί να τραβήξει αυτό και δύο μέρες...μου είπε να χαλαρώσω και να μην πάω στην κλινική απόψε!!! Δεν το πιστεύω πως φτάνει η μεγάλη ώρα!💙💙💙

Είναι το πώμα που λένε.. έχεις άλλες ενοχλήσεις ή συσπάσεις;; Που θα γεννήσεις;; Πλησιάζει η ώρα..! Με το καλό κοπέλα μου!

1 hour ago, Efaki είπε:

Έχεις πάει τουαλέτα?εγω όταν είχα μου έδωσε μια κουτάλια της σούπας dulcosoft κάθε μέρα κ δεν ξαναειχα θέμα.Εμενα η μέση μου με πεθαίνει από χτες κ νιώθω πολύ πιεση προς τα κάτω κ που κ που πονάκια περιόδου.

Πήγα ή χθες ή προχθές δε θυμάμαι.. θα πιω κι εγώ duphalac  απόψε μήπως με βοηθήσει λίγο.. το έντερο νιώθω πιεσμένο.. στο ίδιο σημείο πονουσα και προ εγκυμοσύνης. 

Μήπως δεν κοιμάσαι σωστά και πιάνεται η μέση σου?? Εγώ καμία φορά τη νύχτα μουδιαζω κι όταν αλλάζω θεση περνάει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Marilou7 είπε:

Κορίτσια έχω βλέννη και λίγο αίμα...ο γιατρός είπε πως ξεκινάει η διαδικασία σιγά σιγά...αλλά μπορεί να έρθουν οι πόνοι τώρα...μπορεί να τραβήξει αυτό και δύο μέρες...μου είπε να χαλαρώσω και να μην πάω στην κλινική απόψε!!! Δεν το πιστεύω πως φτάνει η μεγάλη ώρα!💙💙💙

Αντε με το καλό κορίτσι μου να πάνε όλα καλα!!

@Amalia!εκτος ότι με ενοχλεί στον υπνο κ ναι όπως λες μουδιαζω κυρίως στα ισχυα …τώρα δυο μέρες μ ενοχλεί κ με το περπάτημα η μέση πράγμα το οποίο δεν είχα.Νταξει δεν βαριέσαι κοντεύουμε χαλαλι.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...