Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Φεβρουαρίου 2023


Recommended Posts

Ναι αυτό το πώμα είναι...! Δεν είχα καμία άλλη ενόχληση...τώρα μόνο αισθάνομαι λίγα πονάκια σαν περιόδου...αλλά πολύ γλυκά και ακανόνιστα! Όχι πόνο πόνο! Θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ Λάρισας. Ελπίζω να μην τρέχω βραδιάτικα και να καταφέρω να ηρεμήσω και να κοιμηθώ λίγο...Σας ευχαριστώ κορίτσια!💕

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Marilou7 είπε:

Κορίτσια έχω βλέννη και λίγο αίμα...ο γιατρός είπε πως ξεκινάει η διαδικασία σιγά σιγά...αλλά μπορεί να έρθουν οι πόνοι τώρα...μπορεί να τραβήξει αυτό και δύο μέρες...μου είπε να χαλαρώσω και να μην πάω στην κλινική απόψε!!! Δεν το πιστεύω πως φτάνει η μεγάλη ώρα!💙💙💙

Με το καλό!!Τα καλύτερα έρχονται!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Efaki είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!πως είναι ο καιρός στα μέρη σας?Εμας εδώ βρέχει ευελπιστώ ότι θα πετάξει αργότερα το αεροπλάνο.

@Marilou7πως είσαι?ειχες καμία άλλη εξέλιξη?

Καλημέρα!! Σήμερα πετάς για Αθήνα?? Που θα μείνεις? Σε εμάς βρέχει λίγο ακόμα.. λένε θα μας έρθουν και χιονια..

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Amalia! είπε:

Καλημέρα!! Σήμερα πετάς για Αθήνα?? Που θα μείνεις? Σε εμάς βρέχει λίγο ακόμα.. λένε θα μας έρθουν και χιονια..

 

Καλημέρα ναι σήμερα πετάμε νωρίς το απογευματάκι.Θα πάμε στους δικούς μου Ραφηνα μεριά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, Marilou7 είπε:

Ναι αυτό το πώμα είναι...! Δεν είχα καμία άλλη ενόχληση...τώρα μόνο αισθάνομαι λίγα πονάκια σαν περιόδου...αλλά πολύ γλυκά και ακανόνιστα! Όχι πόνο πόνο! Θα γεννήσω στο ΙΑΣΩ Λάρισας. Ελπίζω να μην τρέχω βραδιάτικα και να καταφέρω να ηρεμήσω και να κοιμηθώ λίγο...Σας ευχαριστώ κορίτσια!💕

Κορίτσι μου γλυκό εύχομαι να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά τώρα. Περιμένουμε νέα σου ❣️❣️❣️

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Amalia! είπε:

Τι κάνετε κορίτσια?? Χιόνισε στα μέρη σας?? 

@Marilou7 πως είσαι κοπέλα μου??

Καλησπέρα... Εδώ Κέρκυρα κάνει πάρα πολύ κρύο σήμερα. Στον πιο ψηλό βουνό μας στον Παντοκράτορα σίγουρα χιόνισε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, SpiridoulaK είπε:

Καλησπέρα... Εδώ Κέρκυρα κάνει πάρα πολύ κρύο σήμερα. Στον πιο ψηλό βουνό μας στον Παντοκράτορα σίγουρα χιόνισε 

Πως είναι ο ύπνος της μπεμπουλας σου?? Κοιμάται τη νύχτα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Amalia! είπε:

Πως είναι ο ύπνος της μπεμπουλας σου?? Κοιμάται τη νύχτα??

Κοιμάται μόνο με το στήθος στο στόμα και ξυπνάμε κάθε μία ώρα περίπου για θηλασμό... Είναι λίγο δύσκολα ακόμη. Θα το βρούμε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου! Γεννησαμε!💙💙💙 Τα πονάκια που σας έλεγα δυνάμωσαν κατά τις 6 το ξημέρωμα...ήρθαμε στην κλινική αλλά μου είπαν πως έχω διαστολή 1 και μπορώ να πάω σπίτι να χαλαρώσω κ να ξαναπάω αργότερα...Έτσι και έγινε...κατά τις 11 άρχισαν να γίνονται πιο έντονα...Ήρθα ΙΑΣΩ με διαστολή 3 , μου έβαλαν κ λίγους πόνους και σε 2 ώρες είχα φτάσει 9! Μετά έγιναν όλα τόσο γρήγορα...Πήγε 10 η διαστολή, έκανα 7-8 ωθήσεις και 2 το μεσημέρι είχα τον μπέμπη αγκαλιά! Δεν υπάρχουν λόγιαπου να περιγράφουν αυτά τα συναισθήματα! Εύχομαι με το καλό όσες περιμένετε ακόμη 💙💝💐

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marilou7 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Γεννησαμε!💙💙💙 Τα πονάκια που σας έλεγα δυνάμωσαν κατά τις 6 το ξημέρωμα...ήρθαμε στην κλινική αλλά μου είπαν πως έχω διαστολή 1 και μπορώ να πάω σπίτι να χαλαρώσω κ να ξαναπάω αργότερα...Έτσι και έγινε...κατά τις 11 άρχισαν να γίνονται πιο έντονα...Ήρθα ΙΑΣΩ με διαστολή 3 , μου έβαλαν κ λίγους πόνους και σε 2 ώρες είχα φτάσει 9! Μετά έγιναν όλα τόσο γρήγορα...Πήγε 10 η διαστολή, έκανα 7-8 ωθήσεις και 2 το μεσημέρι είχα τον μπέμπη αγκαλιά! Δεν υπάρχουν λόγιαπου να περιγράφουν αυτά τα συναισθήματα! Εύχομαι με το καλό όσες περιμένετε ακόμη 💙💝💐

Να σας ζήσει!!! Παντα να εχει υγεια και ευτυχία στην ζωή του!!Υπέροχα τα νεα σου!! Σε ειχαμε στο μυαλο μας:)

 

Εγω κορίτσια ματι δεν έκλεισα. Αγχώθηκα για την γέννα!! Οσο πλησιάζει με αγχώνει περισσότερο αυτο το προγραμματισμένο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Laura♡ είπε:

Να σας ζήσει!!! Παντα να εχει υγεια και ευτυχία στην ζωή του!!Υπέροχα τα νεα σου!! Σε ειχαμε στο μυαλο μας:)

 

Εγω κορίτσια ματι δεν έκλεισα. Αγχώθηκα για την γέννα!! Οσο πλησιάζει με αγχώνει περισσότερο αυτο το προγραμματισμένο.

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Όλες αγχωνομαστε για διαφορετικούς λόγους.. εμένα με αγχώνει μήπως ξεκινήσει ο τοκετός και δεν κατάλαβω ή αργήσω να πάω κλινική.. μείνε ψύχραιμη, προσπάθησε να κοιμηθείς για να μην αγχώνεσαι! Όλα καλά θα πάνε, αισιοδοξία να έχουμε!

1 ώρα πρίν, Marilou7 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Γεννησαμε!💙💙💙 Τα πονάκια που σας έλεγα δυνάμωσαν κατά τις 6 το ξημέρωμα...ήρθαμε στην κλινική αλλά μου είπαν πως έχω διαστολή 1 και μπορώ να πάω σπίτι να χαλαρώσω κ να ξαναπάω αργότερα...Έτσι και έγινε...κατά τις 11 άρχισαν να γίνονται πιο έντονα...Ήρθα ΙΑΣΩ με διαστολή 3 , μου έβαλαν κ λίγους πόνους και σε 2 ώρες είχα φτάσει 9! Μετά έγιναν όλα τόσο γρήγορα...Πήγε 10 η διαστολή, έκανα 7-8 ωθήσεις και 2 το μεσημέρι είχα τον μπέμπη αγκαλιά! Δεν υπάρχουν λόγιαπου να περιγράφουν αυτά τα συναισθήματα! Εύχομαι με το καλό όσες περιμένετε ακόμη 💙💝💐

Να σας ζήσει γλυκιά μου!!! Να τον χαίρεστε!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marilou7 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Γεννησαμε!💙💙💙 Τα πονάκια που σας έλεγα δυνάμωσαν κατά τις 6 το ξημέρωμα...ήρθαμε στην κλινική αλλά μου είπαν πως έχω διαστολή 1 και μπορώ να πάω σπίτι να χαλαρώσω κ να ξαναπάω αργότερα...Έτσι και έγινε...κατά τις 11 άρχισαν να γίνονται πιο έντονα...Ήρθα ΙΑΣΩ με διαστολή 3 , μου έβαλαν κ λίγους πόνους και σε 2 ώρες είχα φτάσει 9! Μετά έγιναν όλα τόσο γρήγορα...Πήγε 10 η διαστολή, έκανα 7-8 ωθήσεις και 2 το μεσημέρι είχα τον μπέμπη αγκαλιά! Δεν υπάρχουν λόγιαπου να περιγράφουν αυτά τα συναισθήματα! Εύχομαι με το καλό όσες περιμένετε ακόμη 💙💝💐

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Πάντα υγιής και ευτυχισμένος να είναι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...